Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
armido15

Vedeliku vahetamine

Recommended Posts

Kuidas vahetate vedelikke nii, et ei jääks maitset eelmisest vedelikst ? Aeg-ajalt on sellega probleeme. Kui olen kasutanud kangemaid vedelikke, näiteks t-juice red astair, siis teist maitset kasutades on ikkagi eelmist tunda veel. Olen lugenud, et destilleeritud veega coili puhastades saab olukorra paremaks aga siis ei saa mõnda aega coili kasutada. Kasutan ijust 2'd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ei raatsi ja iga vedeliku tõttu uut coili panna. Kuna kasutan tehase coile. Kui destilleeritud veega ära loputada ja siis lasta kuivada, kas maitset mõjutab ka ? Ei ole seda katsetanud veel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destilleeritud vett pole mõtet selleks raisata, loputa lihtsalt kasvõi kraani all läbi ja lase ära kuivada. Osadest intensiivsematest maitsetest jääb mingi jälg tõenäoliselt ikka aga uus vedelik peaks selle päris kiirelt ära summutama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega ei raatsi ja iga vedeliku tõttu uut coili panna. Kuna kasutan tehase coile. Kui destilleeritud veega ära loputada ja siis lasta kuivada, kas maitset mõjutab ka ? Ei ole seda katsetanud veel.

Mul sõbral on ca 3-4 erinevad mod-i. Ja pidevalt on 3-4 erinevat maitset ka sees ehk hommikul tõmbab ühte või teist, päeval kolmandat ja tööl käib neljandaga jne. Ka tehasecoilidega.

 

Aga muidu head lahendust ei ole. Intenseiivsem maitse - näiteks aniis on hea näide, võib sul coilis mekki anda veel peale 2-st paaki ka. 

 

Koli RBA peale, kui soovid maitset üle päeva vahetada. Vati vahetus ja coili dryburn ei ole kulukas. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuleb meelde, kuidas kord ammusel aal haigena otse iClear30 paaki paar-kolm tilka Inawera eukalüpti kontsentraati tilgutasin ning siis päevi ja paagitäisi hiljem (tervenema hakates) imestasin kulmud kukla taha, kuidas see maitse üha tugevamaks muutub. Seda oli veel pärast paagi pesemist tunda, kui mitte coilivahetustki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...