Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
napoleon

Tallinna veipijate koosistumine

Recommended Posts

Hei,

 

hetkel ei paku isegi mingeid kuupäevi välja vaid uurin, kas üldse huvi on ehk kas on mõtet selle peale mõelda? Mõistagi poleks keelatud ka kaugema kandi inimestel tulla, aga see oleks ühe õhtu üritus kuskil Tallinna söögikohas ilma konkreetse programmita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soome veipijad korraldasid oma istumise näiteks Katusekohviku piibutoas. Seal võib aurata palju jaksad ja minu arust täitsa hubane koht.

Jah see oli täitsa ok koht. Mahutab täitsa mõistliku seltskonna ära. 

Olemine suht privaatne ja kõrval baar täisa ok hindadega baar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui huvi on, eks siis peab uurima hakkama kas ja kes meid sisse lubab. Aga eelmine aasta jõulude paiku oli meil tõesti Seklusjutte Maalt ja Merelt pubis omaette ruum suletava uksega, aga isegi seal käratati lõpuks peale, et võtke rahulikumalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui huvi on, eks siis peab uurima hakkama kas ja kes meid sisse lubab. Aga eelmine aasta jõulude paiku oli meil tõesti Seklusjutte Maalt ja Merelt pubis omaette ruum suletava uksega, aga isegi seal käratati lõpuks peale, et võtke rahulikumalt.

Kas möll oli suur või nad ei leidnud enam teid auru seest üles?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väidetavalt olevat see aur kuidagi sealt ruumist välja saanud ja teisi kliente häirinud. Mina isiklikult väljaspool seda ruumi auru ei tuvastanud, aga ju siis ikka kedagi häiris, muidu poleks ju hakatud korrale kutsuma kui algselt lubati veipida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väidetavalt olevat see aur kuidagi sealt ruumist välja saanud ja teisi kliente häirinud. Mina isiklikult väljaspool seda ruumi auru ei tuvastanud, aga ju siis ikka kedagi häiris, muidu poleks ju hakatud korrale kutsuma kui algselt lubati veipida.

Sa ei saagi seda tuvastada. Sa ise ka kimud seda. Lisaks veel fakt, et seal toas vahepeal kaotasid nägemisvõime ja mängisid "siil udus" seiklusmänge, siis ma ei imesta, et magusad aroomid neid häirisid. Olgem ausad - päris tõsiselt udune oli see ka siis, kui kahel pool ruumi olid uksed pärani lahti ja inimesed istusid talvejopedes. SAmahästi võiks istumise teha kuskile pargis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väidetavalt olevat see aur kuidagi sealt ruumist välja saanud ja teisi kliente häirinud. Mina isiklikult väljaspool seda ruumi auru ei tuvastanud, aga ju siis ikka kedagi häiris, muidu poleks ju hakatud korrale kutsuma kui algselt lubati veipida.

No seal hakati ju Survivali Ape Revolution'it tõmbama :P. Loomulikult hakkasid inimesed kaebama ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigepealt peaks Happyjuice esindajaga ka rääkima, kas neile üldse sobib.

Aga mõtleme ülejärgmisel nädalal, järgmine nädal on Billion Lives, pole mõtet kahte asja korraga ajama hakata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin Happyst läbi, tal kohti umbes 30-le inimesele ja ütles et isumine seal on ok kui õlut ostame :D Mingi 3.5.- oli keskmine õlle hind.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...