Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Guest Asterix

Algajale e-suits ja sellekohta küsimus..

Recommended Posts

Guest Asterix

Tervist!

Sooviks sellise masina kohta infot milleks on koopor k60 mini koos uwell crown aurustiga.

Kas on normaalne kooslus seal umb 50euri eest?

 

Praeguseks kõik, peamine eesmärk niisama tossutamiseks :D

 

E:kas need nö pastakad ka oleksid lahendus?On neid sealt ebayst või kus iganes kilimaanjaaromaalt mõtet tellida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ijust 2 on näiteks väga hea algajale. Väga kerge kasutada ja odav ka. Tossu kogus enam, kui piisav. Ise olen e sigareti peal olnud pool aastat, i just 2 kasutanud paar kuud ja olen väga rahule jäänud. Odav on ka 20€ eest saad hiinast, tuleb 1-1,5 kuud samas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ijust 2 on näiteks väga hea algajale. Väga kerge kasutada ja odav ka. Tossu kogus enam, kui piisav. Ise olen e sigareti peal olnud pool aastat, i just 2 kasutanud paar kuud ja olen väga rahule jäänud. Odav on ka 20€ eest saad hiinast, tuleb 1-1,5 kuud samas.

 

Kui soovid palju auru ja suhteliselt vähese raha eest, siis ma arvan, et iJust 2 on üks parimaid e-sigarette, mida pakkuda.

Olemas 0.3 oomine ja 0.5 oomised coilid, mis toodavad piisavalt palju auru. iJust 2'te on imelihtne kasutada - laed aku täis, coil sisse, vedelik paaki ja veibi.

 

Kindlasti tasub ka mainida, et välismaalt ostes on võimalus, et toll konfiskeerib kauba ära ja ei jõua midagi kohale.

Kui sellist olukorda tahad vältida, siis toeta ja soeta kaup Eestis asuvatest poodidest ja mitte lihtsalt suvakast e-sigaretipoest, vaid nendest poodidest, mis on MTÜ E-sigareti müüjate ja kasutajate liidus!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Asterix

See ijust 2 tundub tõesti normaalne.Kahjuks eestis on see pea 40euri :o Samas olen ka alaealine et poest ei saa osta isiklikult.Aga ma lähen korra veel selle koopor k60 jutu peale et kas keegi omab seda?Ta on küll kasutatud ja omab aind 1coili mis on juba sees, muud lisad on tankil olemas.Kuidas see coili vahetus käib ja kust neid saab sellele?Ma vaatasin veel mingi 6dollarilist 1100mah blister start packi ka aga hiinast.Hiinast ma saaksin kuidagi tuttavate kaudu selle ijust 2 tellida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rahu rahu rahu, ei olnud minu postituses midagi halvustavat. Ei ole hea kui siin foorumis liiguvad alaealised ja meie anname neile nõu. Kui see foorum lubaks seda, siis leheneegritel, TAI-l ja teistel ametkondadel oleks pidupäev. Oled alaealine suitsetad ja tahad sellest loobuda või vähem ohutumat alternatiivi, siis minu isiklik soovitus oleks vapemine. Mina ega ka foorum ei saa seda propageerida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oli vist mingi tasuta variant ka.... kunagi ammu nagu ühe korra id kaardiga autentimise realiseerisin ja ei mäeta küll, et SK-ga mingi lepingu oleks pidanud sõlmima ja pappi maksma. Aga see võis olla nii umbes 10 aastat tagasi, võibolla on nüüd ajad muutunud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...