Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
maarjos

Smok TFV8

Recommended Posts

Smok TFV8 Cloud Beast on hetkel üks parimaid RTA'sid, mis turul on. Lihtne kasutada ja nagu nimi ütleb, siis väga väga palju auru.

Komplektis tuleb kaasa mitu varu coili ja neid saab lihtsa vaevaga vahetada. Lisaks veel suur 6.0ml paak.

Lisainfot, mis komplektiga kaasa saad leiad siit - http://www.levia.ee/toode/smok-tfv8-cloud-beast-tank-6ml/

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on kahjuks selline "müügimehe jutt"

 

Ootan pigem arvamust inimestelt kes seda omavad/kasutavad.

Et ta on auru pilvede tekidaja, selles pole kahtlustki.

Pigem tunnen huvi nende coilide kestvuse ja mahla kulus. Muidugi on selge, et antud isendit ei saa võrrelda cubise või mõne teise nn. tava aurustajaga(kindlasti ei taha ma sellega öelda, et cubis on kehv aurustaja).

 

Ammu olen loobunud iga uue vidina sooetamisest. Kuna kätte on jõudnud aeg oma komplekt välja vahetada siis tänu sellele uurin erinevaid võimalusi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on selline aparaat, et sa ei jõua sinna kütust sisse valada. Vaata parem ühe coiliga rta poole. Nagu Ammit või Goblin V3 mini. Üli hea maitse normaalse kütuse kuluga. Auru ka piisavalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on kahjuks selline "müügimehe jutt"

 

Ootan pigem arvamust inimestelt kes seda omavad/kasutavad.

Et ta on auru pilvede tekidaja, selles pole kahtlustki.

Pigem tunnen huvi nende coilide kestvuse ja mahla kulus. Muidugi on selge, et antud isendit ei saa võrrelda cubise või mõne teise nn. tava aurustajaga(kindlasti ei taha ma sellega öelda, et cubis on kehv aurustaja).

 

Ammu olen loobunud iga uue vidina sooetamisest. Kuna kätte on jõudnud aeg oma komplekt välja vahetada siis tänu sellele uurin erinevaid võimalusi.

 

Ma olen TFV8't kasutanud juba üle 2 kuu. Selle aja jooksul olen vahetanud coile 2 korda ehk siis umbes 1 coil kuus. Nagu alati, siis e-vedeliku kulu oleneb sellest kuidas kasutada, mina kasutan RX200S 130W juures. Päevas 2 korda tuleb paaki täita, seega 2 x 6ml läheb mul keskmiselt. Kuna komplektiga tuleb kaasa 2 coili ja 1 RBA, siis on vähemalt mitu nädalat garanteeritud, et ei pea uuesti poodi minema.  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on selline aparaat, et sa ei jõua sinna kütust sisse valada. Vaata parem ühe coiliga rta poole. Nagu Ammit või Goblin V3 mini. Üli hea maitse normaalse kütuse kuluga. Auru ka piisavalt.

RTA kahjuks ei sobi, kuna liiga laisk selle coili keeramiseks. Sai kunagi proovitud ja ei jäänud tulemustega rahule.

 

12ml on tõesti palju päevas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saa oma laiskusest üle :) Ei ole keeruline 5-6 tiiru traati ümber pulga keerutada ja siis natuke vatti panna. See on väga mõnus ja rahustav tegevus. Ja kui tulemuse saavutad.... siis saad aru miks elu on ilus :)

Nagusexjunõu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai ostetud G Prive TFV8 big baby dank ja esimene paagitäis sisse valatud.Julmalt lekib.Õhuava keerates pressib vedelik välja.

Isegi niisama seistes tundub, et vedelik väheneb.

Keegi oskab pakkuda milles asi on.

Kas 12mg nikotiini on selle aparaadiga tõmmates väga palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on tfv 8 cloud beast ja see ei leki kuskilt, aga mahl saab väga kiiresti otsa :) Kas sa kasutad valmis coili või rba-d? Kardan, et 12 mg on liiga kange, 3-6 mg peaks piisav olema:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piinlik öelda aga pealmine kork ei olnud ilusti peal.

Vaatasin, et rohkem edasi ei lähe peale ei surunud- tundus küll selline imelik aga vaja ikka kiirelt uus aparaat järgi proovida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uurind ja puurind seda big baby beasti ja nüüd paar küsimust õhku jäänd sellega,

 

1. Kas kellegil on lekkeid olnud coiliga mis poest ostetud ?

2. Kellegil probleeme olnud ülemise kaanega ,et avaneb kergesti taskus ja hakkab lekkima ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...