Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kõivu

Täitepudelid

Recommended Posts

Ega siintoimetajaile pole silma jäänud kustkohast võiks saada suuremaid e-vedeliku pudeleid (nii 100ml) millest saaks samas otse piipu ka täita, ehk siis oleks tilaga (või kuidasiganes seda nimetatakse). Suvel ühel vabaõhuüritusel nägin mingit soome onu kellel oli plastikust silma järgi 100ml pudel tilaga ja pläsku kujuga. Olen ise otsinud aga pole kusagilt leidnud. Just lapikut pean silmas, jube mugav oleks nt põuetaskus kaasas kanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga lapikuid, pläsku kujuga pole keegi silmanud? Seepärast ennekõike otsingi, et praegu jalutan peaasjalikult 50ml ümmarguse pudeliga ringi ja suht ebamugav on kohati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga lapikuid, pläsku kujuga pole keegi silmanud? Seepärast ennekõike otsingi, et praegu jalutan peaasjalikult 50ml ümmarguse pudeliga ringi ja suht ebamugav on kohati. 

Aga mitu ml sa päevas keskelt läbi tarbid ja kas 50/100ml jalutamine on üldse põhjendatud? 

 

Minu teada peaks keskmine tarbimine jääma siiski 5-15ml ringi ehk sa käid iga päev ringi pudeliga, millega võiks lausa sõtta minna. 

 

Ise neid pudeleid näinud ei ole ja samuti ei näe ma reaalset vahet, sest 100ml minu kogemuste põhjal täna ei ole nn "päeva norm"-iks veel muutunud....

 

Aga samas ma ei tea su geari ka - äkki ongi mingi 6kW tossumasin :D

 

Mina tassin ise ka muidgi 50ml igapäevaselt kaasas, aga autoga ei ole see füüsiliselt väga koormav (Y)

Kui aga peaksin maratoni jooksma minema või igapäevaselt jalameheks hakkama, siis kindlasti kaaluks 30ml üleminekut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Aga mitu ml sa päevas keskelt läbi tarbid ja kas 50/100ml jalutamine on üldse põhjendatud? 

 

Ma muidu ise kannan seljakotis 100ml pudelit. 50ml tuleb lihtsalt tihedamini täita :D

Kui niisama lina minek, siis ei viitsi tasku pista pudelit. kui teada, et pikemalt kui paarh, siis pudel kaasa jne. Üldjuhul mul seljakott alati kaasas kui pikemalt kusagile minek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma muidu ise kannan seljakotis 100ml pudelit. 50ml tuleb lihtsalt tihedamini täita :D

Kui niisama lina minek, siis ei viitsi tasku pista pudelit. kui teada, et pikemalt kui paarh, siis pudel kaasa jne. Üldjuhul mul seljakott alati kaasas kui pikemalt kusagile minek

Ma tavaliselt hommikul viskan paagi täis ja akud vahetan. Rahulikult saan õhtuni hakkama. Õnneks kodu ei ole ka väga kaugel. Ei tassi akusid + jooke kaasas.

Kui aga minek paariks päevaks, siis ofc laadijad, akud ja mehud kaasa. Ma võtan isegi traadid, kruvikad, tangid, vatid jms ka kaasa...

 

Täna aga pigem oli küsimus, et nahhuijaa on vaja 100ml pudelit nn igapäevaselt kaasas tassimiseks, sest kui sa lähed juba mitmeks päevaks, siis tavaliselt on sul midagi ju kaasas. Kasvõi hambahari on 100ml pudelist suurem koos hambapastaga ju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhtuni ma küll 1 paagiga hakkama ei saa. Akudega küll

Mul koduni 30+ km. Kui oleks kõrvalmajas, siis poleks vast probleemi. Samas võiks tööle 1 pudeli seisma jätta jne.

Pseudoprobleem see 100ml. 

Sama hästi võiks 10ml pudelit tassida ja seda kodus iga päev täita   :idea:

 

Lisaks valmisjooke segan 100ml pudelitesse, pole mõtet kilplast mängida ja 10 korda neid ümber valada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Õhukesed 30ml mahuga pudelid, vajadusel võib mitu tk tasku pista 

 

https://www.fasttech.com/search?Oval%20Dropper%20Bottle%20

Alternatiiv oleks 1000ml pudel :)

 

https://www.amazon.com/Nalgene-2402-1000-Unitary-Bottle-1000mL/dp/B003OBYWSI/ref=pd_day0_328_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=5PN6H0BAC64XEGF2YDHV

 

Päris lähe idee iseenesest, aga tasku ei pistaks väga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui teema juba pudelite peale läks .... 

Siis võiks veel lisada linke millised lahedaid pudeleid on olemas, mis sobiks e-vedelikele.

Endal ka hetkel tavalised 50ml pudelid kasutusel aga kui midagi lahedat umbes sama suurt leiaks siis võiks oma mehud küll vingematesse anumatesse panna.

 

Mulle hetkel tundub, et 30ml pikad peenikesed pudelid on kõige mugavamad mahla kaasa tirimiseks.

 

lol :D ..... http://warwick.manufacturer.globalsources.com/si/6008833414108/pdtl/Electronic-cigarette/1083328960/Metal-E-liquid-Needle-Bottles.htm 

Metal-E-liquid-Needle-Bottles.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praegu vean 30 või 50ml pidevalt kaasa, aparaat on tfv8 niiet mingi 15ml päevas ära tõmmata on üsna lihtne. Kogu probleem pigem selles, et teeks hea meelega mingit mehu 100ml pudelisse valmis ja kannaks seda kaasas, eeldusel et see põuetaskus mugav on, kui et iga 2-3 päeva takka jälle ümber villiks ja jebiks. Ei ole seda kannatust nii palju et mingit hunnikut 30ml kokku segada. Pigem teeks mõned 100 ja kombes. Nagunii enamus aega 3-4 maitse vahel ainult varieerin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Survivali base lähkrid on lapikud,mahutavad lausa 125ml. Nuputad sinna tila otsa ja naudi suurema koguse kaasas kandmist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olenevalt atomiserist võib ka otse Survaival lähkrist valada. Need näevad tõesti head välja.

Kui suurema koguse valmis villid siis on alati võimalik see ka kohe ju 30ml pudelitesse ringi valada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...