Jump to content
E-sigareti foorum
kotkas1000

Milline mod ~100W ja kuni 100€

Recommended Posts

Kuna järjekordne hiinakas andis saba peale paari kuust kasutamist, siis olen uue modi otsinguil. Pole just suurimate kogemustega veipija ning päris lõpuni ühe eelistest teise ees aru ei saa ja valik meeletult kirju. Ootaks siit poolt soovitusi. 

 

Tingimused võiksid olla, vähemalt 100W, rohkem võib alati olla. Kahe 18650 akuga. Hind kuni 100€. TC on vist tänapäevasel kõigil juba olemas. Peab olema VASTUPIDAV. Ehk siis nupud-keermed kvaliteetsed kvaliteetsed. Kaal võiks jääda normaasuse piiridesse, et jope hõlmad päris vastu maad ei vajuks, kui taskusse panna.  

 

Silma on hakanud erinevad Smoki tooted. Alien, X-cube ultra, g-priv, h-priv, marshall jne. Spetse vaadates neil nagu väikeste võimsuse erinevuste suurt vahet ei olega? No ok, h-priv on touchscreen kuid see selleks. Põhifunktsioonid kõigil sarnased. Siis pioneer4you erinevad seadmed, IPV4s ja IPV3. Sigelei, joytechi erinevad seadmed jnejnejnejne :D 

 

Krt, no tõesti on meeletu valik ja ma ei suuda neil erilist vahet teha peale välimuse. Eeldan, et erinevad funktsioonid töötavad ikka kõigil kvaliteettootjatel ühte moodi? Väljastatavad watid vastavad tegelikusele ning TC toimetavad ühte moodi? Ehk siis jääbki üle ainult seadme välimus ning vastupidavus. välimus on maitse asi kuid vastupidavuse kohta oskate vast ikka head nõu anda. 

 

ahjaa, miks on see DNA kiip nii kuradi hea, et seda julmalt haibitakse ja hind on kaks korda kallim, kui teistel. MIDA ta teeb, mida teised ei tee? Erinevaid reviewsid oled vaadanud, kuid päris täpselt pole kohale jõundud. 

 

 

Jään ootele :) Tänan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna järjekordne hiinakas andis saba peale paari kuust kasutamist, siis olen uue modi otsinguil. Pole just suurimate kogemustega veipija ning päris lõpuni ühe eelistest teise ees aru ei saa ja valik meeletult kirju. Ootaks siit poolt soovitusi. 

 

Tingimused võiksid olla, vähemalt 100W, rohkem võib alati olla. Kahe 18650 akuga. Hind kuni 100€. TC on vist tänapäevasel kõigil juba olemas. Peab olema VASTUPIDAV. Ehk siis nupud-keermed kvaliteetsed kvaliteetsed. Kaal võiks jääda normaasuse piiridesse, et jope hõlmad päris vastu maad ei vajuks, kui taskusse panna.  

 

Silma on hakanud erinevad Smoki tooted. Alien, X-cube ultra, g-priv, h-priv, marshall jne. Spetse vaadates neil nagu väikeste võimsuse erinevuste suurt vahet ei olega? No ok, h-priv on touchscreen kuid see selleks. Põhifunktsioonid kõigil sarnased. Siis pioneer4you erinevad seadmed, IPV4s ja IPV3. Sigelei, joytechi erinevad seadmed jnejnejnejne :D

 

Krt, no tõesti on meeletu valik ja ma ei suuda neil erilist vahet teha peale välimuse. Eeldan, et erinevad funktsioonid töötavad ikka kõigil kvaliteettootjatel ühte moodi? Väljastatavad watid vastavad tegelikusele ning TC toimetavad ühte moodi? Ehk siis jääbki üle ainult seadme välimus ning vastupidavus. välimus on maitse asi kuid vastupidavuse kohta oskate vast ikka head nõu anda. 

 

ahjaa, miks on see DNA kiip nii kuradi hea, et seda julmalt haibitakse ja hind on kaks korda kallim, kui teistel. MIDA ta teeb, mida teised ei tee? Erinevaid reviewsid oled vaadanud, kuid päris täpselt pole kohale jõundud. 

 

 

Jään ootele :) Tänan.

DNA kiip toimib laitmatult erinevalt teistest, millest osa toimib ja osa ei toimi.

Nii lihtne ongi.

Kogemus - 1a DNA kiibil ja 1a hiina kiibil. Nagu öö ja päev.

Hind on ka muidugi öö ja päev, kuid ise enam hiinakat ei soeta. 

 

ipv8 soovitati mulle poest, kuid ilmselt lähen lost scar dna75 peale.

 

Enda igapäeva tarbimine single coiliga jäi 20W ringi ja dual coiliga on 35W ringis. Rohkem watte on eputamiseks.

 

Edu leidmisel ja kindalsti tuleb 100+1 teist alternatiivset toodet, mida keegi soovitab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC puhul võibolla on vahet DNA ja teiste tootjate kiipidel, tavalist kanthalit kasutades aga erilist vahet ei tohiks olla. Ma ise veel polegi DNA puhul TC-d kasutanud, minu hinnangul on surnult sündinud lahendus, võibolla DNA-ga kasutades muudan oma meelt. Lisaks ei sobinud mulle ka varasemalt TC puhul kasutatud Ni ja Ti traadid. Mingil lähiajal keeran ühe SS coili ja proovin selle DNA TC ka lõpuks ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

DNA kiip toimib laitmatult erinevalt teistest, millest osa toimib ja osa ei toimi.

Mul siis vedanud, siiani kõik on töötanud, v.a cuboidi kiip, mis ära suri. Samas DNA kiipe sureb ka.

Tehnika on niivõrd palju arenenud ja soft samuti, et mingi x% pärast vms ei ole mõtet küll enam topelt maksta.

Lisaks pole kindel, kas kasutaja üldse asja lahti jagab

 

Puhtalt minu arvamus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul olnud itaste sdv ja siis 3 hiinakat. flaski kloon, hana kloon ja mingi käkk veel. Softi pool on siiani kõigil hästi toiminud. Hanal isevi TC toimetas minu meelest täitsa hästi. Kuigi ma seda ei kasutanud igapäevaselt, kuid nii palju, kui proovisin lihtsalt huvi pärast, täitsa toimis. Küll aga on raud täielik saast olnud. Firing nupud esimesena kõigil esimesena järgi andnud. Siis 510 connectori keermed õhtale läinud jms. jama juhtunud. Värvi kulumisest ei viitsi rääkidagi. Ühesõnaga oleks vaja seadet, mis kestab kauem, kui 3 kuud. Ja ma ei ütleks, et 35w pluss seadmed eputamiseks on. Mul hetkel griffini sees double parallel coil 0,30 ohmi tiksub 45-50w vahel ja väga mõnus särisev külluslik soe veip tuleb masinast. Mõtlen, et kui veel madalamate takistustega mängima hakata, võiks kuni 100w täitsa vajalikuks osutuda. Üle selle vist tõesti kunagi rakendust ei leiaks.

 

Mis smoki toodetest arvata? Piltidelt tundub kuidagi jube plastine käkk olema. Samas näevad head välja ja see alieni küljel olev suur "ukselink" tundub ka täitsa kasutajasõbralik olema. Youtube reviewdes kõik kiidavad tevani, kuid mulle tundub, et seal reeglina alati tutvustatavatest toodetest ainult hea sõnaga räägitakse. Conse tuuakse väga vähe välja tavaliselt. On kogemusi kellelgi?

Pioneer4you ipv 8 läheb igatahes listi kirja mul. Tänan, walc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis smoki toodetest arvata? Olen kasutanud 3-e erinevat Smok-i mod-i ja täitsa super riistad. Kui uut mod-i ostma hakkan, siis tõenäoliselt valin just Smok-i.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei tea neist 2 aku modidest miskit. mul evic vtc mini 75  singel coil goblin v3 mini .igapäevaselt aasta käigus ja jumasla ok on ja istick pico +serpent mini ka igapäevaselt käigus. SWiiani ei näe mõtet mina 2 akule ja suuremale võimsusele üle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul olnud itaste sdv ja siis 3 hiinakat. flaski kloon, hana kloon ja mingi käkk veel. Softi pool on siiani kõigil hästi toiminud. Hanal isevi TC toimetas minu meelest täitsa hästi. Kuigi ma seda ei kasutanud igapäevaselt, kuid nii palju, kui proovisin lihtsalt huvi pärast, täitsa toimis. Küll aga on raud täielik saast olnud. Firing nupud esimesena kõigil esimesena järgi andnud. Siis 510 connectori keermed õhtale läinud jms. jama juhtunud. Värvi kulumisest ei viitsi rääkidagi. Ühesõnaga oleks vaja seadet, mis kestab kauem, kui 3 kuud. Ja ma ei ütleks, et 35w pluss seadmed eputamiseks on. Mul hetkel griffini sees double parallel coil 0,30 ohmi tiksub 45-50w vahel ja väga mõnus särisev külluslik soe veip tuleb masinast. Mõtlen, et kui veel madalamate takistustega mängima hakata, võiks kuni 100w täitsa vajalikuks osutuda. Üle selle vist tõesti kunagi rakendust ei leiaks.

 

Mis smoki toodetest arvata? Piltidelt tundub kuidagi jube plastine käkk olema. Samas näevad head välja ja see alieni küljel olev suur "ukselink" tundub ka täitsa kasutajasõbralik olema. Youtube reviewdes kõik kiidavad tevani, kuid mulle tundub, et seal reeglina alati tutvustatavatest toodetest ainult hea sõnaga räägitakse. Conse tuuakse väga vähe välja tavaliselt. On kogemusi kellelgi?

Pioneer4you ipv 8 läheb igatahes listi kirja mul. Tänan, walc.

 

"täitsa toimis" ei tähenda ju veel, et on nauditav kasutada.

RX200 ka toimib kõik TC jms, kuid "toimib" nagu öö ja päev vs aasta vana DNA-kiip. Mul enne oli terve aasta rDNA40 ja kasutasin seda nickel traadiga. Väga rahul. Proovisin uuema seadmega ja seal lihtsalt asi "toimis" teisiti, kuid mitte rahuldavalt enam. Töötas jah, aga kasutamine ei olnud nauditav. Äkki nii on arusaadavam?

 

Võrduseks võiks tuua hiina iföönid vs originaal. "Täitsa toimivad" ka need koopiad (olen ka hiinast kunagi tellinud 2-sim ifööni koopia, mis ei kannatanud isegi kriitikat), kuid ilmselgelt ei ole nad ligilähedased originaalile kasutuskõlbulikuse vaatenurgast. Vb kehv näide, aga "toimimisel" ja "toimimisel" on ka VÄGA suur vahe. 

 

Kui sa ostad Eesti müüjalt seadme (mitte ei telli halibababababa-st), siis igale seadmele peab olema 2 aastane garantii. Pöördu müüja poole ning lahendage oma probleem.

Enda kogemusest (ei ole viitsinud tõesti tellida hiinast ise) seadmed on täna vastu pidanud kenasti aasta igapäevast kasutamist. Mul mitte kunagi ei ole korraga 2 seadet kasutuses ehk üks seade 365 päeva siiani toiminud laitmatult (va normaalne kulumine). Kasutasin eVic-i terve aasta (seda aitas spezz täitsa remontida, kui tekkis mingi viga), kasutasin rDNA40 terve aasta (selle küll tellisin usast), kasutasin RX200 terve aasta. Nüüd otsin alternatiivi RX-le, sest softil ja softil on väga suur vahe ja selle seadme soft ei toimi lihtsalt. Seade aga "täitsa toimib". 

 

Aga see on minu tagasihoidlik arvamus, sest ma ei osta iga kuu seadmeid ega kasuta mitut korraga. Mulle meeldib, kui asi toimib ja toimib ka nii, nagu ta peaks. 

Aga tore, et ipv sobib. Mul endal kasutuskogemus puudub, kuid tehniliselt paistab ok + soovitused ka kõrged siiani. 

Ma vist ise lähen rDNA teed seekord (kui ei leia miskit muud asemele) ja parem aurutan "kallist", kuid toimivat auru :)

 

Kui jätta usa kallis tellimus vahele, siis evic maksis 3a tagasi 65eur ja RX200 100eur vist 1a tagasi, siis 2 aasta peale kulutanud eesti poodides rauale 165eur. Palju sa hiinast tellimisele? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istick pico, pole küll 2 akut, aga karbiga kaasas kanda lisa pole keeruline. DNA40 seadet olen ka omanud ja Pico minu arvates küll kuidagi alla ei jää. Youtubes soovitaks pbusardo kanalit, sealt leiab ikka kriitikat ka minuarust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istick pico, pole küll 2 akut, aga karbiga kaasas kanda lisa pole keeruline. DNA40 seadet olen ka omanud ja Pico minu arvates küll kuidagi alla ei jää. Youtubes soovitaks pbusardo kanalit, sealt leiab ikka kriitikat ka minuarust.

Ma ei väidati, et DNA on jumalik ja teised mitte. Lihtsalt peab väga täpselt jälgima. RX pidi ka olema hea softiga, aga ei ole. Ilmselgelt ei ole ta ainus hiina seade ehk tõenäosus, et mu püstatud väide hiina jamale on ka vale. Lihtsalt minu kogemus erinevate hiina odav-toodetega - led-id, telefonid, RC autod, jne. Overall tuleb kõik hiinast, lihtsalt kvaliteedi vahe võib olla öö vs päev. :)

 

Isegi Alibabast on vahe, et millise tootja oma sa soetad. Kuigi toote nimi on sama. Seega täna siin nimede mainimine ei maksa midagi, kuna ükski seade ei ole olnud originaal ja kasutajal puudub kasutajakogemus originaal vs koopia. Ainult "toimib küll" ei ole eriti tasemel info. Ütleme siis nii, et ma ei soetaks sellise info põhjal isegi PBusardo soovitusel midagi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nõus Walc :) Ja ei ütle ka, et DNA halb oleks, DNA 75 on endalgi mõttes olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walk pane oma vanale rx200-le arctifox soft peale. Saad kohe uue aparaadi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis see tähendab, et rx ei toimi? Kuidas ta siis käitub?

 

Edit:

Ee, ok. Jõudsin juba googeldada. On probleeme tõesti, mida ma ei ileks eeldanud müügile paisatud tootest. No seda enam, olekski vaja teada, kas smoki omad on flawless seadmed ning sama näiteks ka seigeli ja pioneer4you kohta. Need praegu imponeerivad kõige rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rdna oli mu esimene masin, mille kiip peale 7 kuud vms. otsad andis. Tc näitas keskmist näppu.

rx200 ja 2/3 on suht sama asi, viimane lihtsalt ideaalse kujuga 2 aku jaoks, kolmega on porr ja ma ei tea kus see kaaski on.

ei saa mina aru, mis dna rolexi täpsusest ja muude modide "töötab ka" teema siia sisse toodi. Mõlemad töötavad. 

Dna on overrated, just hinna pärast.

Reuleaux 2/3 kindel soovitus isegi siinses banaanias! 

Plaan veel teine tagavaraks võtta kui see "sitt" hiinakas peaks otsad andma. Samas rdna puhul pidin öösel ego pulga järgi minema....võta nüüd kinni.

Cuboidi puhul lendas tc, muidu niisama funkas edasi.

Pm kui raha peale vihane, siis palun väga, dna võib võtta, muul juhul mõttetu tegevus


Pioneeri nupud on suht jubedas kohas.....vb eksin mudeliga, aga kui viimast videot vaatasin, siis bs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walk pane oma vanale rx200-le arctifox soft peale. Saad kohe uue aparaadi

Natukene liiga hilja - see isend on lihtsalt ära kulunud :D

Aga olen ka häid sõnu kuulnud softi osas. 

Kui nüüd mõelda, et ma kasutasin RX-i terve aasta (tänaseks aasta ja 1 kuu) ja NÜÜD tuli alles soft, mis toimib, siis mis krdi kasu oli mul temast viimased 11-12kuud? :D Ei pea vastama, aga ma usun, et tegin oma pointi selgeks, et ma olen terve aasta kasutanud asja, mis võiks toimida, aga kuna softi ja kiibi koostöö ei olnud hea, siis oli pask kuubis lihtsalt. Nimetaks seda raha tuulde loopimiseks väga viisakalt.

 

Täna isegi julgeks soovitada uue softiga seadmeid. Ise olen pettunud lihtsalt, et pidin terve aasta kasutama seadet, mis ei toiminud lihtsalt. 

 

 

Mis see tähendab, et rx ei toimi? Kuidas ta siis käitub?

 

Edit:

Ee, ok. Jõudsin juba googeldada. On probleeme tõesti, mida ma ei ileks eeldanud müügile paisatud tootest. No seda enam, olekski vaja teada, kas smoki omad on flawless seadmed ning sama näiteks ka seigeli ja pioneer4you kohta. Need praegu imponeerivad kõige rohkem.

Kui DNA-ga toona oli nii, et toimis kenasti preheat jms, siis RX suutis mahvi totaalselt ära muuta. Igastähes loobusin selle kasutamisest peale paari nädalat ja läksin kanthali peale tagasi.

Kuna kogu nickel-ss-ti jms jama toimib puhtalt softi peal, siis mina pigem panustaks sellesse investeerimisse ning ei nimetaks seda raha tuulde loopimiseks. Samuti on nende ohutu kasutamine 100% softi peal. Kui soft veab alt, siis lihtsalt on võimalus, et kahjustad tervist. Thats it. Aga noh - eesti mees nagunii ei ela  väga kaua, seega pseudo probleem :)

 

Kordan veelkord - ma ei kiida taevani DNA-d, lihtsalt ta on üks neist kiipidest, mis toimib üldjuhul. 

 

Kui me räägime puhtalt wattidest, siis on totaalselt poogen, mis kiipi sa kasutad. Kui me räägime kasutajakogemusest ja tehnilistest võimalustest, siis on kiip 90% seadme väärtusest. Thats it. Kui kiip välja võtta koos sofitga, siis on tegemist labase mech-modiga. See aga on kasutaja otsustada, et kuidas ta oma elu naudib :)

Võrdluseks võiks tuua erinevate autotootjate "sõiduabid", millest osad toimivad ja osad ei toimi normaalselt. Aga nad kõik toimivad. See aga on sinu otsustada, et kas võtad nüüd "toimiva" või toimiva või hoiad suhtumist, et mis vahet seal on, ega ma raha tuulde ei soovi loopida....

 

Üldiselt kehtib ikkagist maailmas kuldne reegel - kui sa midagi tahad saada, siis üldiselt tasuta lõunaid ei ole. Kui võtta hind/tk skaalal topist 20% maha ja alt 50%, siis saad täitsa turvalise tsooni, kus peaks toote hind ja kvaliteet olema väga hästi paigas. Lühidalt - ära üle maksa, ära osta kõige odavamat....

100eur eest saad kindlasti väga kvaliteetse asja juba kätte :)

 

Kui sul omast kogemusest seadmed kestavad paar kuud, siis mine ja jaluta kindlasti läbi Eesti müüja juurest, sest seadmetele on nende läbi 2 aastane garantii. Vb maksab seade 2x rohkem, kui Hiinas, aga samas on ta sul vähemalt toimiva garantiiga. 

 

Täiendavalt garantiist läbi oma kogemuse - üldiselt ei ole mul seda vaja läinud, aga just see kuu hea näide. Võtsin 3a tagasi koos 3a lisagarantiiga kohvimasina. Toimis 3a edukalt ja nüüd see kuu on juba 2x garantiis käinud (tavagarantii ei kata 3a). Lisagarantii maksis vist toona 64eur, aga hooldus 2x täna oleks kindlasti läinud rohkem maksma mulle. 

Samuti ei pidanud ma muretsema viimased 3a, et kui midagi juhtub, et kas ja kes ning mis rahade eest seda lappima hakkab. Aga kindlasti on ka seadmeid, mis ei lagune. Seega on see sinu risk, mis sa võtad kaupa siit või hiinast soetades. Mina saan veel 2a kasutada rahulikult kohvimasinat, kuna kõik hooldused on tasuta.

Muidugi ei taga garantii seda, et sa öösel ei pea pulka haarama tõttama, nagu jeebus siin kenasti vihjas DNA ebastabiilsusele. Ei ole 100% töökindlat asja ja vaadates turu trende, siis töökvaliteet hakkabki langema, kuna 1a vana toode on juba prügimäele mõeldud saatmiseks.

 

Aga teisest teemast - täna saab 3 nädalat nikotiinivaba elu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas DNA kiibiga toimib TC SS-ga ka ?  Mõtlen et nagu reaalselt toimib mitte et menüüs vastav valik on. VTC mini ja Cuboidiga on see SS TC küll väga poolpidune, mõned korrad proovisin ja otsustasin SS coile power modes kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no toimib, aga kui e-scribes vaatad temp. graafikut siis SS oma on nagu saehambad, samas nikkel, titaan v6i nife on yhtlased

aga t6mmates eriti vahet ei marka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiidan natuke oma hiinakat. Vana (vist 2015 suvel-sügisel ostetud) ja väga kulunud ipv4 Pioneer4you-lt töötab siiani ideaalselt. Nupud, keermed kõik tip-top. Laadimismooduli eemaldasin kohe pärast soetamist ja õhku pole siiani lennanud. Üsna kole ja suur kolakas on, aga tõesti töötab hästi. Rx200 töötab ka väga hästi, aga ivp4 meeldib palju rohkem. TC-d ei oska kummalgi palju kommenteerida. Proovinud olen ja tundus toimivat, aga igapäevaselt ikka kanthali traadil. Kasutatud ipv4-ja saab ehk 20-35 euriga praegu. Samaväärset dna kiibiga asja vist selle raha eest ei saa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tekkinud vajadus uue modi + aurustaja järgi. Oskab keegi midagi soovitada, peaks olema temperatuuri kontrolliga ja hinda komplekti eest kuni 100€?

Hetkel kasutuses Evic VT + iJust2 aurustaja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal sai RX200s soetatud üle aasta tagasi. ÜLI rahul olen :) ära kulunud (kuid töötab!) ja mõtlen juba uuema mudeli peale (4 akuga), ekslusiivelt Wismec :D!

 

Vaata pilte, Eesti e-poodides on ka kõik ilusti saadaval :)

 

http://www.wismec.com/product/

 

 

Ja JayBo on äge tüüp, vaatasin tema videosi ja see tema huumor aitas mul õigele otsusele jõuda! Samuti see modide stiil mis neil on, on väga ilus IMO!

 

 

 

 

 

(See video on Wismec Theorem RTA reklaam, vahva :) ise oman ka seda)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tervist

 

Mul on küsimus rx200 kohta.Kas keegi oskab öelda milles viga võib olla kui samal ajal tõmban ja mod naitab et laeb aga tglt ei lae.

Share this post


Link to post
Share on other sites

reuleaux rx2/3 on hea ja mugav ning articfoxi soft peale teeb tõesti hea tulemuse, aga ma ei tea millest need hädad tingitud, kuid üle 6 kuu mul ei ole vastu pidanud.

modi ise töötab, mured ekraaniga, mis alati hakkab streikima (3s kasutuses). on ka knownissue ning tinutamisega sai nagu mingiks ajaks parem, aga siis hakkas jälle jukerdama. aeg-ajalt ka softi installi teha.

teisisõnu, kui kolmas ka alt veab, siis enam seda ei taha.

***

esimene sai soetatud eestist. kaks viimast aliexpressist, 28 raha/tk. viimane on ca kuus kuud kenasti toimetanud, ehk joppas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...