Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kotkas1000

Kurgulaks ja lahjad vedelikud.

Recommended Posts

Olen asunud samuti allapool kolima nikotiini sisalduse osas. Sellele kaasneb muidugi pidevalt kahanev throat hit. 3mg vedelik on paras supiaur, mida võibki imema jääda. Üks mahe kurgulaks lahendaks probleemi.Netis kirjutab, et lisada viina ning osad maitsed tekitavad kurgulaksu. Millised on teie kogemused? On mingeid mõtteid selles osas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiini vähendamine peab olema vajaduspõhine. Ehk et kui tundub kange, mine madalamale. Kui lahja, siis vastupidi. Pigem tee kangemat ja vähem. Nii on organismile kõige parem.

Enda premeerimine ja seest soojaks tegemine nikotiini numbri vähendamisega on võlts tegevus ja paneb sind pigem rohkem aurutama.

 

Eelnev jutt Dr. Farsalinose loengu põhjal.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kunagisele pakk-päevas-mehele ei saa kunagi küllalt. Vanasti sai 12mg vedeliku tiritud ning vastik ei hakanud kunagi. Pidi ikka sundima ennast vapoka lauale panema. Pmst võin nonstop tõmmata, ilma, et pea ringi hakkaks käima vms. Ma saan oma suitsunälja rahuldatud küll ka 3mg vedelikuga, kuid kurgulaksust tunnen ikkagi puudust. On mõni reaalne lahendus sellele murele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.... kui endale segan ja VG vedelamaks tegemiseks vee asemel viina kasutan, siis on maitse pigem pehmem. Suurema kurgulaksu jaoks peaks pigem suurema PG sisaldusega vedeliku võtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.... kui endale segan ja VG vedelamaks tegemiseks vee asemel viina kasutan, siis on maitse pigem pehmem. Suurema kurgulaksu jaoks peaks pigem suurema PG sisaldusega vedeliku võtma.

 

Segad tõenäoliselt kvaliteetse destilleeritud viinaga, kuid proovi mõne odavaima salaviinaga.

... võid proovida lisada ka pisud dzinni, krapat või saket    :razz:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Segad tõenäoliselt kvaliteetse destilleeritud viinaga, kuid proovi mõne odavaima salaviinaga.

... võid proovida lisada ka pisud dzinni, krapat või saket    :razz:  

... võid proovida lisada ka pisud dzinni, krapat või saket   :razz:  

Miks raisata head kraami?  :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodkana olen jah kasutanud 80% viru valget mitte mingit kahtlast kraami. Aga dzinni, grappa't, tsipouro't, raki't jms. mina ei soovitaks vedeliku sisse panna.... krt teab mis selliseid lisandeid seal olla võib, mis juues midagi väga hullu ei tee, kuid kuumutamisel annavad midagi palju kahjulikumat välja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga dzinni, grappa't, tsipouro't, raki't jms. mina ei soovitaks vedeliku sisse panna.... krt teab mis selliseid lisandeid seal olla võib, mis juues midagi väga hullu ei tee....

Mulle küll teeb ... pähe hakkab :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...