Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
r0b

Paluks abi MOD aku soetamisel

Recommended Posts

Tere

 

On plaanis soetada uus mod aku. Kuna valik on nii kirju ning ise olen täitsa võhik sel teemal, siis paluks targematelt abi.

Siiani olen kasutanud Innokin coolfire IV TC 100 akut.

Uut akut kasutaks esmalt IJoy Limitless Plus Rdta-ga, kuna see on mul hetkel olemas ning tulevikus plaaniks soetada ühe coiliga aurusti lisaks juurde. Seda Ijoy-d kasutan 2 coiliga.

Milline aku/mod oleks hea valik? Jäi kusagil silma selline sõna nagu DNA.

 

Aku/MODi hind võiks jääda kuni 100 eurot, kuid kui ütlete, et mingi konkreetne MOD, mis on väga hea ning hind on 120 euri, siis kaalun ka selle variandi üle.

 

MOD võiks siis võimalikult kaua vastu pidada (nii aparaat ise kui ka aku/akude vastupidavus).

Kasutama hakkaks ilmselt seal 40-50W vahemikus.

 

Millalgi sai käidud korra epiibust läbi ning sealne müüa kiitis taevani sellist mudelit:

http://www.epiip.ee/et/smok-vvvw/2642-smok-g320-marshal-mod.html

 

Ise ei oska eriti midagi arvata ning ega ma ei kipu neid müügimehi väga usaldama ka. Eks poodidel ole ikka eesmärk soovitada neid tooteid millest neil oleks vaja lahti saada, mis on ka arusaadav kaupluse seisukohalt. Puhtalt minu enda arvamus, mis ei pruugi muidugi kõikjal tõsi olla.

 

Ma oleksin väga tänulik kui Te leiaksite aega mulle mingeid konkreetseid mudeleid/mudelit soovitada, mida tõesti tasub osta!

 

Ette tänades

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unusta need 3 akuga modid ära kui trakse ei kanna.....  võta rx 2/3 , see on 2 ja 3 akuga. See kolmene kaas pane kadunud asjade hulka.

Väga mugav ja hea aparaat. Ja kui täesti vaja 3 akut , siis vaheta vaid kaas ära.  Arvesta vaid sellega, et sellisel juhul soovitatav eraldi 3ne pakk akusid paaritada.


Ise kasutan 50-60w, päev kestab ilusti...oleneb ka milda seal otsas kasutad 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olin paar nädalat tagasi täselt sama otsuse ees. Eesmärk oli, et kannataks ka kaasas kanda teksade taskus ning liisk langes Smok Alienile. 220w max võimsus, hea väljanägemine, kaks akut, hea temp. control, kerge, tummine asi, ei nagise, firing nupp väga mugav, ekraan hästi loetav, kiire reageeringuga. Ügtegi miinust ei oskagi praegu veel välja tuua. Hästi otsida, siis saab 60€ poest tutika garantiiga aparaadi kätte. Soovitan soojalt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rx 2/3 on kindlasti parim MOD mida mina olen kasutanud kui ta töötab.
Mul on ta samas aga natuke pirtustanud .... akude balansi ja muude asjade peale - samas minu oma on ka nö. surnust ellu tõusnud mitte uus ja korralik.

Ehk siis rx2/3 on hea aga soe soovitus ostas Eestist grantiiga see tasub ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänan kõiki, kes on viitsinud natuke oma teasmisi/kogemusi jagada!

Hetkel on mulle soovitatud siis:

 

1. http://www.epiip.ee/et/smok-vvvw/2703-smok-alien-220w-tc-mod.html

 

2. http://www.epiip.ee/et/smok-vvvw/2642-smok-g320-marshal-mod.html

 

3. http://www.epiip.ee/et/vvvw-mods/2500-lost-vape-skar-dna75.html

 

4. http://www.epiip.ee/et/vvvw-mods/2690-wismec-rx300.html

 

5. http://www.vape.ee/index.php?route=product/product&product_id=213

 

Osade MODIDE hinnavahe on pea 50%. On siis see seade(DNA75) seda hinda väärt ka?

Muidugi kui keegi oskab veel mingit mudelit soovitada, siis kindlasti vaataks ka selle üle.

 

Ette tänades

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

DNA 75 on kindlasti tipp klass - DNA on suht  kindlalt parim kiip mis saada .... ise küsimus kas ta hinda väärt on.
Ehk siis veibi kvaliteet ei ole sageli seoses seadme hinnaga.

Hind annab pigeme seadme nö. käes olemise kvaliteeti ja igasuguste keermete, tihendite jne kvaliteeti.
Ehk siis odavast komplektist on võimalik sama hea veip saada.... küsimus pigem kas see odav komplekt ka käes ja välimuselt kvaliteetne tundub.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On paremad kiibid saadaval ja mõistlikuma hinnaga ;)

 

DNA 75 on kindlasti tipp klass - DNA on suht  kindlalt parim kiip mis saada .... ise küsimus kas ta hinda väärt on.
Ehk siis veibi kvaliteet ei ole sageli seoses seadme hinnaga.

Hind annab pigeme seadme nö. käes olemise kvaliteeti ja igasuguste keermete, tihendite jne kvaliteeti.
Ehk siis odavast komplektist on võimalik sama hea veip saada.... küsimus pigem kas see odav komplekt ka käes ja välimuselt kvaliteetne tundub.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On paremad kiibid saadaval ja mõistlikuma hinnaga ;)

Pah mis on parem kui DNA????? ma tahaks ka teada :) mõistlikuma hinnaga on kõik DNA konkurendid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pah mis on parem kui DNA????? ma tahaks ka teada :) mõistlikuma hinnaga on kõik DNA konkurendid.

Asmodus minikin v2 näiteks. Pika puuga dna kiibile ära. 100w 0,15 ohm coil ja 2 akut kestab 1,5-2 päeva.  Tulistamise kiirus.ehitus kvaliteet jne. DNA viimased 7kuud näidanud tugevat praaki kiipide tootmisel kahjuks. Lihtsalt surevad ära ja enam ellu ei ärka. Teine kiip mida julgen soovitada on VO75 ameeriklaste kiip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

YIHI kiip oli mul natuke pettumus. Power modes on ok, aga Ni coiliga TC modes näitab ikka iseloomu ehk kui mitu mahvi järjest tõmmata, siis tekib tunne nagu imeks CE5 clearoga ego pulka

Share this post


Link to post
Share on other sites

YIHI kiip oli mul natuke pettumus. Power modes on ok, aga Ni coiliga TC modes näitab ikka iseloomu ehk kui mitu mahvi järjest tõmmata, siis tekib tunne nagu imeks CE5 clearoga ego pulka

YIHI osas vaidleks küll tugevalt vastu ja eriti just TC osas. Kasutan juba pikalt kahte SX Minit (M ja ML class) ja ülimalt rahul. M class on 2 aastat igapäevast valu saanud. Seadistusvõimalusi on palju ja selle õige leidmine võib aega võtta, aga kui häälestuse oled paika saanud, jääb üle ainult mõnuleda :) TC toimib ja tema tööd ei ole veipimisel tunda. Kasutasin pikalt nikliga, sel aastal läksin SS-le üle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nonii, YIHI TC seadistustest tahaks pisut rohkem kuulda.
Uudishimu tappis kassi -> 2 päeva on nüüd Vsticking 530 pihus aga normaalset (pulseerimata) toimimist temp mode-s pole kätte saanud.
Noh, saab, aga selleks tuleb temp. nii 240 peale tõsta, mis on mulle liiga. 

Pulseerimine tuleb 2- mahvist tavaliselt. Hetkel 227c / 35w / 24J ja ikkagi pisut pulseerib

Muideks kasutan NiFe48 traati (0,00405) ja senini on sellise koefitsendiga OK olnud. Seda siis DNA plaatidel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise kasutan SS 316 L traati. 3 erinevat Yihi seadet kasutusel, koefitsendid vahemikus 0,00092-0,00094, temperatuur 195, 15J takistustel 0,45-0,50. Pulseerimist ei ole kunagi tundnud. Konkreetse kiibiga muidugi kogemused puuduvad, mul veidi vanamad versioonid.

Kas ruumi temperatuur on reguleeritav ja paigas? Takistus lukus? Äkki võimsust (J) liiga palju?

Võid proovida ka koefitsendi muutmist ühele ja teisele poole, aga see oli minul rohkem SMOKi teema.

Sobivate sätete otsingul alustaks ise J alandamisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...