Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
armido15

Väike ja mugav mod

Recommended Posts

Plaanis viimaks mod soetada. EI ole veel kindel millist, kuid võiks olla väike ja mugav. Hetkel on kasutuses ijust 2, mis võimsuse poolest piisav, kuid sellega probleeme päris palju ja samuti sooviks aeg-ajalt nõrgema võimsusega teha.

Esialgu on silma jäänud istick pico, mis väike ja mugav ja võimsuse poolest ka sobiv. Samas olen kuulnud, et elaf tooted, kvaliteedi poolest pigeme kehvemapoolsed ja eks ijust2 näol kogemus ka olemas. Oskab keegi veel soovitada väiksemat sorti modi igapäevaseks kasutuseks ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise soetasin hiljuti Asmodus Minikin V2 ja väga rahul sellega. Lihtne puutetundlik ekraan, väike, mugav ja käes tundub väga kvaliteetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Julgen kindlasti Picot soovitada. Väike ja käepärane. Mul on ta 1,5 aastat tööd teinud ja mingeid probleeme pole esinenud. 

Lisaväärtus on see, et saab ArcticFox fw peale tõmmata ja settingud täpselt oma vajaduste järgi kerge vaevaga paika keerata.

Ja mis kõige tähtsam, ta ei maksa ka suurt midagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Levia.ee soovitab soojalt Eleaf iStick PICO't, mis on väike, aga võimas e-sigaret. Võimsus on kuni 75W. Lisaks on komplektis pealttäidetav Melo III mini aurusti, mis annab imelliselt edasi maitseid ja sobib ideaalselt PICO’ga.

 

Lisainfot Eleaf iStick PICO'st leiat siit - https://www.levia.ee/toode/eleaf-istick-pico-e-sigaret/

Kasutamiseks vajalik 1 x 18650 aku, soovitatav minimaalne tühjakslaadimise vool 25A.
18650 akusid saab osta siit - https://www.levia.ee/tootekategooria/e-sigareti-akud/

 

Melo III mini aurustile sobivad ideaalselt 0.3 ja 0.5 oomised Eleaf EC coilid, coile saab osta siit - https://www.levia.ee/toode/eleaf-ijust-2-coil/
 

ea90cd856f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul saab Picoga kohe aasta täis, üldse ei kurda. Hiinas maksab 20 ja epiip.ee 35 eurot. Imeliselt maitseid edastavat Melo III aurustit proovinud ei ole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal oli pico valikus eelkõige selle väiksuse ja mugavuse poolest, samuti odava hinna tõttu. Kuna kahtlesisn selle vastupidavuses siis seetõttu ei olnud veel kindel selles. Samas, kui teised on kinnitanud, et pico on ilusti üle aasta vastu pidanud, siis ei näe enam mingit põhjust seda mitte osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka 2 picot, üks aasta ja teine 6 kuud ja toimivad siiani ilusti. Üleni mustal ainult koorub värv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere :)

 

Rääkige mulle pisut rohkem Eleaf iStick PICO 75w-st. Kuidas seda kasutada on, kas läheb ka palju kuumaks Ja kui kaua aku kestab kui päeva jooksul 2-3paagi täit vedelikku teha? Millise paksusega vedelikud sinna sobivad - kas vedelamad või paksemad, 60/40 on ok näiteks?

 

Tänud vastamast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näiteks SMOKi uus baby alien, AL85, on mugav ja kvaliteetne + peale saab panna ka 24mm diameetriga paaki. Kui kallimad siis Dotmod Dotbox75 super, Stride 80w hea ja muidugi HCigar VT75 Nano DNA75 kiipiga on ju eriti hea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...