Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kevintimmu

Andke nõu, milles probleem

Recommended Posts

Tervist

 

Probleem selles, et ostsin ecig baasvedelikku 60/40 100ml 0,6% nikotiini ja ecig maitsestajat energiat. Segasin nad omavahel kokku ehk 100ml kohta 10ml maitsestajat. Maitse normaalne aga miks tal liiga julm kurgu laks on? Pikalt tõmmata ei saa. Esigaretiks on istick tc 40w ja kangertech mini ja coil OCC NI200 Kas see segamisviis oli õige või asi e sigaretis? Andke nõu

 

Tänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervist

 

Probleem selles, et ostsin ecig baasvedelikku 60/40 100ml 0,6% nikotiini ja ecig maitsestajat energiat. Segasin nad omavahel kokku ehk 100ml kohta 10ml maitsestajat. Maitse normaalne aga miks tal liiga julm kurgu laks on? Pikalt tõmmata ei saa. Esigaretiks on istick tc 40w ja kangertech mini ja coil OCC NI200 Kas see segamisviis oli õige või asi e sigaretis? Andke nõu

 

Tänud.

kas liialt maitsestajat ei pannud, mida tootja ütleb koguse kohta? ja mis vägagi tähtis, lase laagerduda!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul nt capella laimiga sarnane teema, hakkab kurgule, aga capella cheese cake ei hakka sama baasi, niko ja maitse lahuse juures

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oled ikka tõelise kontsentraadi endale kokku seganud.

Vähemalt vanasti lisati e-Cig'i maitsestajat 8...12 TILKA 10 ml baasi kohta ja seega keskmiselt 100 tilka (sõltuvalt maitsest, sest neil erinevad tehase soovituslikud normid) 100 ml kohta. Sina  aga oled lisanud kordades rohkem    (relv)

Lahjenda nüüd oma segatud mahla 2 korda ja seejärel veel kuni 2 korda ja vaata, kas siis maitseb paremini ehk torma esimesel võimalusel poodi ja osta veel 3 pudelit sama baasi lisaks ning saad 400 ml maitsestatud mahla, mida jätkub pikemaks ajaks   (facep)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

10ml maitsestajast tulebki ju umbes 100tilka.

 

Drops/10ml - 10

% - 3,33 -saan sellest aru, et 10ml kohta 10% maitsestajat, on mul õigus? See tundub kahtlane et 10ml maitsestajast saab 400ml maitsestatud vedelikku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

10ml maitsestajast tulebki ju umbes 100tilka.

 

Drops/10ml - 10

% - 3,33 -saan sellest aru, et 10ml kohta 10% maitsestajat, on mul õigus? See tundub kahtlane et 10ml maitsestajast saab 400ml maitsestatud vedelikku...

 

Kui pudelil on kirjas 3,33%  siis sellega on mõeldud et valmisvedelikus peaks maitsestaja osakaal olema 3,33%  ehk 1 kolmekümnendik.  10 ml maitsestaja pudelist peaks selle järgi siis saama 300 ml valmisvedelikku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh info eest, nüüd siis tean.

Üks küsimus veel, kas oleks võimalik see ecig pg40/vg60 baasvedelik pg20/vg80 artvapi baasiga kokku segada? Tulemus tuleks normaalne või see halb mõte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh info eest, nüüd siis tean.

Üks küsimus veel, kas oleks võimalik see ecig pg40/vg60 baasvedelik pg20/vg80 artvapi baasiga kokku segada? Tulemus tuleks normaalne või see halb mõte?

See on küll totter küsimus veidike.

Kui mõlemad baasid maitsevad sarnaselt, siis vahet ju pole - mine maitse järgi. Aga kui maitsevad erinevalt, siis kokku segatult saad midagi nende vahepealset. Võrdluseks siis Värska mineraalvesi ja Vichy mineraalvesi. Ühele meeldib üks, teisele teine ja kokku segatult on nad hoopis kolmas mix.

 

Ametlikult ei tohiks baasil ja baasil vahet olla, aga tegelikkuses natukene siiski on. Samamoodi on erinevad ka Tallinna ja Tartu joogivesi vms.

 

Ise segamise võlu - saad katsetada ja saad kraanikausist alla valada :)

Kindlasti olenevalt maitsest on laagerdumise aeg erinev. Mõni kõlbab kohe tõmmata, teine tahab kuni kuu aega seedida enne....

 

Katseta väiksema kogusega ehk kui sul on hetkel 3x ülemaitsestatud segu, siis proovi 1 osa (10ml) kanget ja 2 osa (20ml) baasi ja vaata mis tuleb. Sa ei pea kohe ämbrisse kõike kokku segama (aga võid muidugi :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

tervist

 

mul on siuke proobleemm, et ma sain tasuta ühe moodi ja olen proovind mitme erineva akuga ja ei löö pilti ette köik juhtmed on kinni.

äkki keegi oskaks mulle nöu anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei teeks ka paha öelda, mis MOD-ga tegemist on. Esimese asjana googelda stealth mode, kui veab siis on lihtsalt see aktiveeritud. Kui ei vea, siis võibolla selleks see MOD tasuta ära antigi, et mingi viga on küljes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...