Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Robby

Minu esimene MOD

Recommended Posts

Oleks vist abi vaja. Vaatamata sellele, et ma olen 5-6 aastat veipinud, võib mind ilmselt pidada algajaks.

Olen kõik need aastad kasutanud peamiselt odavaid ego e-sigarette, nüüd viimasel ajal IJust one, millega ma ka üsna rahul olen.

Miks ma nende juures olen püsinud? Lihtsuses peitub peamine põhjus. 

Viimasel ajal ihaldab minu hing aga midagi enamat, midagi mille aku peaks kauem vastu, mis annaks rohkem auru ja paremat maitset,

midagi mis kestaks kauem.

Siit ka minu palve, palun soovitage mulle odavamapoolset, kuni 50-60 eurost komplekti, mis oleks tehtud laisale inimesele nagu mina.

Mille aurustajal pole vaja vahetada mingeid vatte või muud jama. Mille aku peaks kenasti vastu, samas mahuks minu põuetaskusse ära ja kuhu mahuks rohkem

kui kahe mahvi jagu vedelikku. No tore oleks kui saaks ka natuke regullida.

Ahjaa...see küsimus ka, et kas näiteks aliexpress või ebay müüb originaal mode?

Sest vaatan, et hinnavahe Eesti müüatega võrreldes meeletu.

 

Tänan ette abi eest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puudu on info kas oled suust kopsu tõmbaja või otse kopsu tõmbaja .... vaadates eelnevaid seadmeid siis saab muidugi esimest eeldada.

Esimese asjana, mis mulle tuleb pähe soovitada on:
atiks Nautilus 2 + modiks Eleaf Istick Pico TC 75w
ASPIRE ZELOS KIT võiks vist ka sobida.
See oleks siis suust kopsu seade ja need asjad peaks kõik ka Eesti poodides saada olema.

Kui aga otse kopsu seadet ja palju auru tahad siis läheb asi märksa keerulisemaks ja kõige mõistlikum oleks vast 2-3 poodi külastada ja siis otsus teha.

Alist võid saada nii originaali kui järgi tehtud kraami. Pead ise seda tuvastama.
Mujalt tellides säästad küll hinnas aga on oht, et toll võtab kauba ära, kun e-cig kraami ei tohi Eestisse müüja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutit tagasi, old kirjutas:

Puudu on info kas oled suust kopsu tõmbaja või otse kopsu tõmbaja .... vaadates eelnevaid seadmeid siis saab muidugi esimest eeldada.

Esimese asjana, mis mulle tuleb pähe soovitada on:
atiks Nautilus 2 + modiks Eleaf Istick Pico TC 75w
ASPIRE ZELOS KIT võiks vist ka sobida.
See oleks siis suust kopsu seade ja need asjad peaks kõik ka Eesti poodides saada olema.

Kui aga otse kopsu seadet ja palju auru tahad siis läheb asi märksa keerulisemaks ja kõige mõistlikum oleks vast 2-3 poodi külastada ja siis otsus teha.

Alist võid saada nii originaali kui järgi tehtud kraami. Pead ise seda tuvastama.
Mujalt tellides säästad küll hinnas aga on oht, et toll võtab kauba ära, kun e-cig kraami ei tohi Eestisse müüja.

Tegelikult olen pigem nagu otse kopsu tõmbaja. Aga tänud abi eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa ma ikka pean ütlema, et otse kopsu on minu arvates ikka üks parimaid atisid Uwell Crown aga seda enam Eestist ei saa kui just mõnel poel leti alla pole seisma jäänud :) .
Eestis on suht populaarne ka SMOK TFV seeria.

Otse kopsu puhul oleks ka vist mõistlikum rohkem kui ühe akuga mod vaadata omale.
Wismec'i RX tooted ja minikin tulevad siin esimesena meelde - neid kasutan ka ise ja olen rahul.

Hinnaklass mis sa omale oled paika pannud muidugi sellist kraami Eestist uuena ei võimalda soetada :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui saad kusagilt veel rx 2/3, siis soovitan soojalt see ära võtta. Selle 3 akuga kaane võid ära visata, see kolakas. 2 akuga on väga hea pisike ja mugav mod.

Ma olen endale otsinud tagavaraks modi, lapanud kümneid ja kümneid erinevaid modisi läbi koos ülevaadete jne. asjadega. No ei ole midagi kompaktset, head ja hea hinnaga. 

Alati on üks kolmest error.  

Ja nii ma siis tellisin endale veel ühe  rx 2/3 tagavaraks  (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tundi tagasi, jeesus188 kirjutas:

Kui saad kusagilt veel rx 2/3, siis soovitan soojalt see ära võtta. Selle 3 akuga kaane võid ära visata, see kolakas. 2 akuga on väga hea pisike ja mugav mod.

Ma olen endale otsinud tagavaraks modi, lapanud kümneid ja kümneid erinevaid modisi läbi koos ülevaadete jne. asjadega. No ei ole midagi kompaktset, head ja hea hinnaga. 

Alati on üks kolmest error.  

Ja nii ma siis tellisin endale veel ühe  rx 2/3 tagavaraks  (esiga)

Kas mitte sellel RX 2/3-l polnud seda juhtmete ülejootmise jama? Ja mingi hetk see ka enam ei aidanud? Et siis see välistaks ju kohe "hea" kategooria

Share this post


Link to post
Share on other sites

See juhe tasuks ära joota. kõigil seda jama pole.

Ma pole eales jootnud ja suutsin "kaine " peaga selle ära teha.

Jättes selle juhtme kõrvale, siis 5+ modi.  Kindlasti paremaid olemas, kui rahakott kannatab  :)

Ma heitsin kohe 100+ € modid kõrvale

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 31.10.2017 at 11:29, Robby kirjutas:

Ahjaa...see küsimus ka, et kas näiteks aliexpress või ebay müüb originaal mode?

Sest vaatan, et hinnavahe Eesti müüatega võrreldes meeletu.

 

Tänan ette abi eest :)

Alist, Gearbestist, ebayst jne ei tasu midagi osta, sest sealt saad paki, millel õige hind ja sisu peale kirjutatud.  Üle 22€ hind suurendab rajalt mahavõtmise tõenäosust oluliselt.

Erandiks on minu kogemuste põhjal FT (võibolla mõni veel, pole kursis) kes modi nimetavad elektroonika varuosadeks ja hinna panevad suva alla 20$  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, jeesus188 said:

Kui saad kusagilt veel rx 2/3, siis soovitan soojalt see ära võtta. Selle 3 akuga kaane võid ära visata, see kolakas. 2 akuga on väga hea pisike ja mugav mod.

Ma olen endale otsinud tagavaraks modi, lapanud kümneid ja kümneid erinevaid modisi läbi koos ülevaadete jne. asjadega. No ei ole midagi kompaktset, head ja hea hinnaga. 

Alati on üks kolmest error.  

Ja nii ma siis tellisin endale veel ühe  rx 2/3 tagavaraks  (esiga)

Minul sellel see kahe aku paneeli kinnitused kulusid kuidagi ära ja kipub taga kaant lahti viskama. 
Kolme aku oma hoiab perfektselt.
Tundub. et see pole aga väga levinud probleem.

Aga jah muidu hinna ja võimaluste poolest raske konkurenti leida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühe akuga variantidest võid kaaluda ka SMOK AL 85. 

Päästik mulle ei meeldi ja TCR-i väärtuseks peab hoopis midagi muud sisestama, kui kirjandus ette annab.

Aga VW osa toimib OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...