Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Kevintimmu

Laadimine

Recommended Posts

Saab ka micro-usb'iga aga arvesta sellega, et nii laeb aeglasemini.  Iseasi kas on soovitav, ma ei ole kindel kas selle chip on nii turvaline ja saab aru, kui üks aku on täis laetud või ei - vastasel juhul laeb täisakut ka edasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen laadinud pool tundi. Kuskil ei näita et laeks. Võtan laadja ãra ja viskab pildi kotti. Check Battery viskab ette. Sees uued akud ja üldse asi tutikas. Mis jama on..

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutit tagasi, Kevintimmu kirjutas:

Olen laadinud pool tundi. Kuskil ei näita et laeks. Võtan laadja ãra ja viskab pildi kotti. Check Battery viskab ette. Sees uued akud ja üldse asi tutikas. Mis jama on..

Pöördu müüja poole..

Share this post


Link to post
Share on other sites

USB peab töötama. See on seadme osa, olenemata, kas sa laed sellega, või mitte. Kui tootja kodulehel on 2A balanseeritud laadimine, siis peab saama laadida. Muidugi USB pesa säästmiseks ja üldse akudele mõeldes on parem neid laadida välises laadijas aga Sul on tegemist katkise seadmega. See läheb garantii alla. Vähemalt mõnes poes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palju asju, mis peaks. Kõikides poodides peaks olema seadust järgivad kaubad ka. Reeglid kõigile ühed, kas neid ka järgitakse, on iseasi.
Edit: Läheb juba teemast eemale, vabandust.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 tundi tagasi, Kevintimmu kirjutas:

Tere,

Ostsin Wismec Reuleaux RX 2 Box Modi. Kuidas selle laadimine kãib? Kas usb laadimisega asi laeb või ainult akude laadijaga?

Aitäh.

Mul endal seda riista pole, aga kiire Googeldamine ütleb, et pärast saba taha panekut tuleb laadimise alustamiseks Fire nuppu vajutada. Veel ei pidanud USB aktiveeruma kui seadmel on Sleep Mode sisse lülitatud.
Üldiselt soovitaks ka iseseisva laadija muretseda (neid või ka mujalt odavamalt tellida kui aega on ;-) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...