Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
reinolen

E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

Recommended Posts

Postitatud (redigeeritud)
On 1.7.2018 at 23:03, matakass kirjutas:

Lp tuliad palun siis ära otsutada söögiteema lihtne vastus JAH või EI. Kas HR Siinus võtab muuska nagu eelmistel kordadel . Rein kas sa tead kas seal TV on jalka on ka sellel ajal . Kuidas transaga kas kõik kel vaja on olmas . Hetkel rohkem ei tule midagi meelde .

 

yd9GZKb.png

 

 

 

Redigeeris kasutaja jeesus188

Share this post


Link to post
Share on other sites

ET siis küsimus kas kõik on nõus, et Spezz teeb ise poe ringi ja siis köhime pärast pappi?

Ta oli nõus toitlustaja rolli enda peale võtma ja väidab, et on ka kogenud juba sellel alal.
Jeesus las askeldab ka siis Spezziga äkki seda liha värki.

Minu kogemus on, et ühine toidu teema tuleb märksa soodsam kui see, et iga üks oma võikud kaasa tirib :D

NB! Kui kurke plaanis teha .... mis on hea mõte, siis mustsõstra lehti saan aiast kaasa rebida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna on juba kolmapäev, ülehomme toimumas, kardan, et selle toiduvärgiga oleme juba hiljaks jäänud. Samuti ei tea kõikide seisukohta selle ühise söögi poolelt.

 

Kõik kes on nõus Spezzi poolt pakutud menüüga, andke märku tänase päeva jooksul!

ma nõus!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

NB! Kui kurke plaanis teha .... mis on hea mõte, siis mustsõstra lehti saan aiast kaasa rebida

Vaata, et seekord siis ei unusta lehti võtta. Ma lähen võtan kurke poest.

Kus see krd ämber on? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas keegi aku kilesid saab kaasa võtta? - ma võin seekord fööni võtta  (ja etiketi printeri).

Mul vajab kindlasti paar akut hooldust ja ma tean veel vähemalt ühte kelle omad vajavad seda eelmine aasta :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutit tagasi, old kirjutas:

Kas keegi aku kilesid saab kaasa võtta? - ma võin seekord fööni võtta  (ja etiketi printeri).

Mul vajab kindlasti paar akut hooldust ja ma tean veel vähemalt ühte kelle omad vajavad seda eelmine aasta :D.

mul oleks ka vaja vahetada :( akuwrape + rõngaid oleks vaja :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vist vedeleb seda kilet, mis eelmine aasta sain. Ma ei tea küll palju seda on. Peab üles otsima

Võin selle kaasa võtta. Pole kasutanud seda, sest akud surevad ennem vanadusse kui katki lähevad  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/6/2018 at 8:46 PM, raigo83 said:

Kuna mitmes EU riigis rõhutakse sooneutraalsusele, seega mitte poisid vaid KODANIKUD jagage pilte ja videosid :)

Käi ise ka perse

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Söögi summa tuli lõpuks kokku 20, algsest arvutusest oli 1 tšekk puudu.
Kui huvi on siis võin tšekid kuhugi üles ka visata, avalikult pigem ei jagaks siin..
Kontonr: EE817700771000722617

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Spezz said:

Söögi summa tuli lõpuks kokku 20, algsest arvutusest oli 1 tšekk puudu.
Kui huvi on siis võin tšekid kuhugi üles ka visata, avalikult pigem ei jagaks siin..
Kontonr: EE817700771000722617

Parem mitte, kurat teab palju neid siis veel välja ujub :D -  ma ju ütlesin kohe, et see esmane number ei saa olla reaalne :D
Spezzi peaks omale koju ka toitlustajaks palkama... tuleks odavam ja saaks paremini söödud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...