Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
kasutaja666

wismec RX gen3

Recommended Posts

Tere , sai kunagi soetatud antud mod ja mingi aeg hiljem hakkas takistus kõikuma , 0,2 ohmi asemel kõikus 0,2 -0,8 vahel . Avastasin ,et mod seest e-vedelikuga koos , puhastasin nii palju kui sain lahti võtmata, kuid vedelik sattus ikka regulaarselt modi sisse .Mod kuumenes ka mida rohkem valetas seda kiiremini kuumenes ( alumine parem nurk) . Täna siis võtsin laiali puhastasin korralikult ja avastasin et 510 pin ja korpuse vahel pole ühtegi tihendit ja pesast jooksebki vedelik ilust akude vahele ja mujale modi sisse . Puhastasin kõik korralikult ära ja lisasin ajutiselt ühe suvalise o-rõnga korpuse ja 510 pin vahele , ning panin kokku tagasi, hetkel näitab ilusti õiget takistust. Jälgin kui  vedelik veel sisse satub siis võtan uuesti laiali ja panen sinna silikoni vahele korpusele ja 510 pinile.  Vaatasin tubest 1 videot kus oli gen3 laiali ja seal ei hakanud ka tihendit silma .

Kas kellelgi on veel see mod ja 510 pesa põhjas pole tihendit nagu teistel modidel või on mulle sattunud praak ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas vedelik üldse sinna satub?

Äkki tasuks investeerida paremasse clearosse :)

Ma rx 2/3 mitmeid kordi lahti võtnud (muudel põhjustel) , ei ole seal mingit vedelikku 

Share this post


Link to post
Share on other sites

clearod rx3 peal tavaliselt govad v griffin rta-d . griffin lekib  vahel lambist 3-4 päeva ilus ja siis järsku viskab vähe välja .  Tavaliselt aga  tekib paar piiska kondentsist vist , natuke mod pealt koos , pühid ära aga ikka  koguneb clearo alla ja läheb otse modi sisse , leidsin tubest ka sama probleemi 

alates 12:50

https://www.youtube.com/watch?v=qEe15fOxstk

ühesõnaga mul asi selge, rohkem nagu teistele teadmsieks kes rx gen 3 kasutavad. Vähe ohtlik see asi kui akud ja kiibid märjad 

Videos ka näha et rx2\3 ja teistel  pole seda probleemi ja mul pole ka ennem sellist jama olnud teiste modidega . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain ka teada alles nüüd, et võib sisse lekkida. Õnneks seda juhtunud pole mul veel, kuid kes teab kas vanal omanikul juhtus või mitte. 

Kakun arvatavasti ta mingihetk lahti ja proovin lahenduse leida.

Mu modil läheb üsna kiirelt kuumaks micro usb all olev nurk. Oled enda modil ka seda täheldanud? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

endal pole enam gen3 eriti kasutuses aga ma jõudsin järeldusele et kuumaks läheb kehva massi pärast , sest 510 pin il pole miinust ja mass tuleb läbi korpuse, kui laiali võttad soovitati miinus otse külge joota pinile. Sellest tulenevad ka valed takistuse näidud mu meelest, sest tundus et mitte kuivatamisest ei läinud mul korda vaid aku kaane kruvide lahti võtmisest ja uuesti üle pingutamisest . Kui võimalik kontrolli coili takistus mõne teise aparaadi peal üle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pingutasin kaane kruve ja kuumaks minemine probleem kadus. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigub ikka kuid harva.

0.12 takistusega coil jäi 0.15 ohm peale ja kõigub 0.15-0.19 vahel. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...