Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
walc

Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

Recommended Posts

Heip.

 

Foorum vaikne, seega....

 

Mõtlesin uurida, et kas ja mida keegi veel kasutab igapäevaselt...

Kui vana gear kellegil igapäeva kasutuses on ja kui rahul, mis head ja vead?

Teen otsa lahti. 

Endal on RX200 (kui ma ei eksi mudelis), Crius ja 6x 3xxx mAh akud + laadija. Kogu kupatus tänaseks  2a3k vana umbes ja täitsa toimiv. 

Akusid kindlasti poleks vaja 6tk omada, aga laisk. 

 

Plussid...ei jõua kokku lugedagi.

Miinused - 3 akut on rasked. 

 

Keskmine kulu kuus tehnikale siis 210 / (2x12+3)=~7,8eur kuus. 

210 on mälu järgi kokku liidetud, aga usun, et palju mööda ei pannud (rx 100, crius ca 50 vist, akud 8-10eur ja laadija oli kuskil 10-20)

 

RX väga väsinud, aga toimib. Crius on täiesti uueväärne. 

Ükski detail ei ole katki läinud, vahetatud null detaili. Ainus kulumaterjal on vatt ja traat. 

Kõige rohkem rahul Criusega. RX miinus on sitt soft. Võrreldes rDNA on ikka öö ja päev. Mu vana rDNA40 on igapäeva kasutuses veel tänagi (teine kasutaja, aga ise hooldan). Tänaseks on ta 3a3k vana, kui ma ei eksi. Toimib laitmatult, ainult kest on ära kulunud. 

 

Normaalne jõmm ütleks, et "mees, sa oled nõrk. Õige mees ostab iga 6k tagant uue telefoni ja 3k tagant uue piibu..." :)

 

Kui vanadest asjadest rääkida, siis S6 on ka tänaseni kasutuses - ekraan on nagu hernehirmutis, aga muus osas 5+ seade.  Kasutada saab väga hästi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igapäevaselt kodus kasutan Smoant Charon seadet koos bonza RDA'ga

Tööle sõites kasutan wismec rx machina mechi koos bonza RDA'ga

Pikematel sõitudel on Charoni peal tavaliselt wotofo bravo RTA. 

Charon on tõsiselt hea seade aga kunas ma olen peamiselt rda kasutaja siis selle vahetan arvatavasti tulevikus mingi kahe akuga squonkeri vastu ära. 

Bonza rda on on minu lemmik nr1 RDA. Vedelike maitsed võrreldes sahtlis seisva wotofo serpent smm või wotofo bravo RTA'ga on öö ja päev. 

 

Backup seade, et kui miskit peaks juhtuma kasutuses olevate seadmetega on Evic VTC-mini. Vanust tal juba äkki üle kolme aasta, saanud palju kukkumisi aga töötab laitmatult. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jou Jõmmid!!

Minu peamine komboks on Smok GX350 ja sinna peale keritud Geek Vape Ammit 25 või Smok TFV12.

Sekundaarne kombo on Smok Quantum ja sinna peale kruvitud Geek Vape Ammit 25.

Kui olukord on nutune ja plaan 1 , 2 on ka p..se, siis kolmandaks komboks on IJoy Maxo ning peale kerin TFV12 või TFV8 või veel üht-teist.

Ja kui kõik läheb nii s..sti kui vähegi minna saab ja plaanid 1, 2, 3 ei toimi, siis nokitsen Joyetech Cuboid-i kallal ja loodetavasti saan nupu uuesti tööle ning sinna peale kruvimiseks eks midagi ikka leian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igapäevane kombo on P4y ipv4 ja dotmod petri rda kloon. Identseid rda-sid on igaks juhuks kolm. Ühega miskit juhtub, saan riiulist täpselt sama asja puhta vatiga asemele võtta. Ipv4 ostetud suht kohe, kui välja tuli. 2015 kevad ehk. 510 hiljuti vahetatud, laadimise jura eemaldatud ja paar punkti üle joodetud. Kaunilt toimib. Selle aja jooksul palju muud ka proovinud, aga see kombo siiani parim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RX200 paar kolm aastat, töötab laitmatult, miinused puuduvad

Steam Crave AromizerPlus RDTA, ostsin kui välja tuli, töötab laitmatult, miinused puuduvad

Paremat kombot ei oska tahta, ei taha, ega hakka tahtma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smok alien peamiselt kasutuses, paar mingit teist mod'i on veel. Ei mäleta isegi nimesi. Mõned vtc5 akud. Kaks griffini, Aromamizer Supreme Lite, SMOK TFV8 X - BABY. Ilmselt kuskil mingeid seadmeid veel.

Kõige uuem seade on tfv8, poolteist kuud umbes. Teised hakkavad juba paari aasta  kanti kindlasti saama.

2kIQRhe.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asmodus minikin + Geekvape Ammit dual on igapäevaselt käe külge liimitud.
RX 2/3 + Griffin 25 mini ja RX200 + Griffin AIO on kontoris ringluses.

Lisaks VTC mini + Siren 2 'ga õpin kangemat vedelikku tõmabama - seda kahjuks mitte väga edukalt :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul on Kanertech KBOX Mini Smok AL85 ja Kaifun mini 3     6mg ja popsutan nagu vana suitsumees ikka, kopsu otse ei tiri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul evic vtc mini ainuke aparaat sellestajast alates kui välja tuli. Mitu aastat see juba on ei mäleta. On teine kõvasti räsida saanud aga siiani töötab. Paakideks  on cubis ja miski miniatuurne smok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on kasutuses istick Pico25, istick Pico (tavaline 22),  evic Basic.

Tankidest on kasutusel  WINE RTA, Berserker, Siren 1, Siren 2

3 mg nikotiiniga isesegatud vedelik.  Ainult MTL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igapäevane komplekt :

Steam Crave Titan PWM  kannatab igapäevast kasutust

Pilve peale viib Mason Dumptank 40mm. L

Coiliks 7x.3/2(3x3)/40 ni80 ribbon framed staplestaggerton.

Vedelikus hoian nikotiini 1,5-2 mg tasemel. Kangem jätab sisse tunde, et tahaks veel aurata kuid siis peaks ka teise käe seina vastu toetama. 

Jätkuvat ära auramist kõigile

 

 

 

 

 

75EA311F-741D-4BD1-BB6E-F6CBE07DAB31.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Breezer 2 on mul. Väga mugav MTL tüüpi masin mis ei auruta liialt... pole siiani defekte märganud, väga rahul. Ostsin siitsamast Eestist, coile on  niru sebida peab offbrände hiinast tellima sest Eestis vaid üks valik ühest kohast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaporesso Revenger X + Freemax Mesh Pro. Väga hea maitse 100W juures 3 meshiga coil ja paak kena 6ml. Maitse poolest võrreldakse RDA'dega. Varsti peaks 4 meshiga coil välja tulema, eks paistab mis nägu see on.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/22/2018 at 10:22 AM, pakatsui said:

Vaporesso Revenger X + Freemax Mesh Pro. Väga hea maitse 100W juures 3 meshiga coil ja paak kena 6ml. Maitse poolest võrreldakse RDA'dega. Varsti peaks 4 meshiga coil välja tulema, eks paistab mis nägu see on.

whaaaaaat?  (psühho) (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mod: Eleaf iStick 100W on 3 aastat olnud

Paak: hetkel Geekvape Griffin 25 Plus, umbes 1,5 aastat.

Alternatiivina on Eleaf Pico (1 aasta) ja OBS Crius (2,5 aastat)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.3.2018 at 23:27, walc kirjutas:

 

Endal on RX200 (kui ma ei eksi mudelis), Crius ja 6x 3xxx mAh akud + laadija. Kogu kupatus tänaseks  2a3k vana umbes ja täitsa toimiv. 

Akusid kindlasti poleks vaja 6tk omada, aga laisk. 

 

Haha. Täna juba 5 aprill ehk 1a ja pool kuud möödas eelmisest postitusest. Seega tänaseks seadmed 3a3,5k vanad :D

Still kicking and not leaking. Btw samad akud ka (6tk siis roteerumas)

 

Varsti peaks uunikumide paraadi tegema linnas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPV4 ikka käigus. Pidev tilgutamine muutus tüütuks ja asendasin RDA sahtlist leitud vana hea Bellusega. Viimati ostsin uut varustust veebruaris Leedust. Unustasin oma kraami koju ja haarasin poest odavaima kiti (eLeaf iStick Amnis) ja 20ml Liqua mahla.  

IMG_20190807_161259_6.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

RX Gen3 Dual ja mahla soojendab Digiflavor Themis RTA Mesh ( kohutav aparaat, Deusi nimelised chatis soovitasid, ma soovitaks vaid vaenlasele)

Tellisin GeekVape ZEUS X RTA ära aga pole kohale jõudnud. Saaks selle Themisega tuvisi loopida.

Rnn0.md.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
32 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Mis sulle Themis mesh rta juures ei meeldi? Ise veeretan mõtet mesh rta-d proovida?!

Maitse, maitse on olematu. Tossab küll nagu loom. Üldiselt kas maitset lisad vedelikule või ei väga tähtsust ei oma :-D (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...