Jump to content
E-sigareti foorum
pakatsui

Probleem

Recommended Posts

7 tundi tagasi, jeesus188 kirjutas:

Läks ka 1 pakike tagasi, tellisin taskulambi toiteadapteri.  Jah, kasutan seda taskulambi akuna! Aga need isegi vist ei suvatsenad pakki vaadata.

Üldiselt tükk aega ajasin pakki taga, sest toll ise ka ei teadnud, et pakk on tollis.

Kusjuures deklaratsiooni tegin ilusti ära ja kaup vabastati paberite järgi :)

Neil on see süsteem täiesti mäda. EMTA lehel kus ma peaks nägema, mis mu pakiga on, seal lihtsalt pole infot. Nemad näevad, aga mina mitte.

Õnneks viisakalt tagastati ka makstav summa (küll ettemaksu kontole).

Seda taskulami toiteadapterit kahjuks siin banaanias ei müüda. Noh, piltlikult öeldes on poodides pildid olemas, kaupa pole. Eriti mõte siis neid seal üldse näidata.

Oleks mingi vanavara, siis saaks aru, et ei võeta sisse. aga pool aastat vana asi....

 

PS: Tolliga suhtlus oli igati viisakas ja meeldiv, selle kohta pole kunagi ühtegi halba sõna olnud öelda ka varasemast

Ettemaksu kontolt saad raha tagastamist küsida. 

Täpsemalt ma sulle hetkel peast öelda ei oska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, raigo83 said:

Siin foorumis käis kunagi see teema läbi ja ikka jäi see segaseks. sykrot, sinu kahele viimasele küsimusele ei oska keegivastata. Loogiliselt mõeldes ei tohiks toidumaitsestajate riiki toomisega probleeme olla aga ma olen aru saanud, et MTA vist ikka peab neid e sigareti koostisosaks vms. Kui keegi on selles teemas targem, siis palun ühinege😊

Vastan küsimusele ise: Tulid läbi, iseasi kas puhas juhus või tõesti ei koini nad selle kallal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...