Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Enke

Täitsa algaja palub abi vedeliku segamiseks

Recommended Posts

Kõrbe maitse algab pärast umbes 10-t päeva, äkki see ongi piir nendele coilidele?! Ma ise kasutasin valmis coile, siis kui Kangeri occ coile kasutasin (aastaid tagasi) ja kui õigesti mäletan, siis väga üle nädala vastu ei peagi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina panen vett alati, sõltumata sellest kas enda RTA-le või naise Aspire coilidele segades. Erinevatel coilidel on tihedus einev ning vaja veega mängida, et sobiv vahekord kätte saada. Vesi hoiab ka küttekeha puhtamana, toimub väikest viisi aurupesu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just nüüd, raigo83 kirjutas:

Kõrbe maitse algab pärast umbes 10-t päeva, äkki see ongi piir nendele coilidele?! Ma ise kasutasin valmis coile, siis kui Kangeri occ coile kasutasin (aastaid tagasi) ja kui õigesti mäletan, siis väga üle nädala vastu ei peagi. 

Oleks see kogu aeg nii olnud, siis ma ju ei undaks :) Ennevanasti pidasid ikka kaua vastu, ja siis ka ei hakanud kõrbema vaid lihtsalt ei tossanud enam hästi/maitse kadus/coil läks kuumaks. Siis vahetasin, kunagi sellist kärsakat ei tulnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coili eluiga sõltub ka maitsest, mõned maitsed ajavad coili kiiremini umbe, aga üle 2 nädala ei tasuks punnitada ja tervist rikkuda. Palju sõltub ka tarbimise kogusest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovin siis veega veel lahjendada ja vaatan, mis saab. Ma olen teile kõigile maru tänulik, et viitsite kaasa mõelda!

Eks natuke läheb see isesegamise tuhin üle küll, kui sellised tagasilöögid, aga kuna materjali veel jagub, katsetan edasi. Kas keegi nt hiinast on küttekehasid tellinud v teete siin kõik ise hookuspookust ja ehitate nullist asju? Ostsin oma teise piibu aliexpressist ja ei saa paha sõna öelda. Eraldi tarvikuid pole veel proovinud sealtkaudu muretseda, samas hinnavahe on muidugi röögatu. Et kui kärssamine jätkub, siis tahaks ikka kuskilt kokku hoida :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kui head ja vastupidavad tänapäeva e-pulgad on aga kui ma kunagi alustasin, siis kasutasin mingit hiina ´´pliiatsit´´ ja hiljem Aspire pulka ning nende peal ce4 clero. Oiii kurja kui viletsad need ikka olid, coilid ei pidanud, akud ei pidanud jne jne. Selliste asjanduste pärast loobusingi mingiks ajaks veipimisest. Mis tõeliselt mind aitas oli Smok-i mod ja kanger subtank rba peaga. Keerasin ise coilid sisse ja vastavalt takistusele muutsin watte ja kõik oli lill. Enke, kui sa ei ole kindel kas wattidega ja coilide keeramisega jamamine (minu jaoks on see lust) on sinu jaoks, siis osta endale prooviks näiteks mingi ala mõnekümne eurone kasutatudmod koos rta-ga või rba peaga tank ja proovi järgi. Mind selline asi igatahes aitas :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lisamärkuseks - kui coil on juba korra kärsaka teinud siis jääbki reeglina halb mekk juurde ja tuleb vastvalt kas siis coil või RBA puhul vatt ära vahetada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 tundi tagasi, old kirjutas:

Lisamärkuseks - kui coil on juba korra kärsaka teinud siis jääbki reeglina halb mekk juurde ja tuleb vastvalt kas siis coil või RBA puhul vatt ära vahetada.

Eelkõige on see tehase coilidega ja peenemat sorti traadiga ehitades. Kui on suured fused claptonid siis elab vatt üle, sest kuumus jaguneb väga suure pinna peale. Ise kasutan enamasti Rayonit ja selle võib põhimõtteliselt kärssama lasta ja maitse ei muutu. Võib-olla on asi minus ka, ei aja väga puhtaid maitseid taga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise segamise huvi tekkis rahalistel kaalutlustel siis soovitan kindlasti ka ise ehitatavate atomiserite poole vaadata - see ei ole üldse nii keeruline kui alguses tunduda võib :D.
Nii ise keeratud colid kui ka valmis RBA colid annavad päris suure rahalise võidu. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 tundi tagasi, Enke kirjutas:

Ma pole selle peale tulnudki, et vett panna. Või siis veel VG/PG vahekorda muuta? Segan omaarust korralikult, aga mine tea...äkki keegi paneb siia videoklipi, kui hoolega tuleb seguga tantsu lüüa enne kui kõlbama hakkab ;) . 

Vett võid rahulikult kasutada. Võib vajada veidi katsetamist, milline % sinu seadmetele sobib. 8-10% on katsete alustamiseks väga hea. Kui järgmiseks küsid, millist vett kasutada, siis võid panna apteegist ostetud destvett, aga isiklikult mulle sobib keedetud kraanivesi ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...