Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

E-sigareti küsitlus 2018

Recommended Posts

Tänud kõigile kes juba vastanud ... aga palun kutsuge tuttvaid veipijaid ka vastama. 
Hetkel on natuke üle 300 vastaja mis on sutsu vähe võrreldes eelmiste küsitlustega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viskasin ka enda vastused üles! 

4 analoogi seisab esiku kapis endiselt, peale viimase modi ostu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kodus ikka neid vedeleb, kui hästi otsida, siis leiaks üle paari paki kindlasti.

Kurbnaljakas on see, et jaanuaris vist peab paariks nädalaks analoogi peale kolima  (kick)  (facep)

 

Elagu e-suitsu piirangud piix piix piix

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, jeesus188 kirjutas:

Mul kodus ikka neid vedeleb, kui hästi otsida, siis leiaks üle paari paki kindlasti.

Kurbnaljakas on see, et jaanuaris vist peab paariks nädalaks analoogi peale kolima  (kick)  (facep)

 

Elagu e-suitsu piirangud piix piix piix

Miks? Lähed reisile sellisesse toredasse riiki kus veipiad topitakse 10a vangi? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minutit tagasi, raigo83 kirjutas:

Miks? Lähed reisile sellisesse toredasse riiki kus veipiad topitakse 10a vangi? 

Kui sa vaatad aasia poole, siis on seal olukord pupu, eriti valida pole kus kinnimajja ei saadeta :twisted:

Ühe käe sõrmedest jääb üle kus võib veipida

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tundi tagasi, raigo83 kirjutas:

Mnjaa, Lähis Ida riikide vanglasse ei tahaks keegi sattuda :) Kas suudad analoogi tõmmata?

Haha, hea küsimus. Mahvi olen aegajalt proovinud. Meeldiv see polnud, jube sitt maitse jääb suhu. Eks paista kui see aeg käes on, mis saama hakkab  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, jeesus188 said:

Kui sa vaatad aasia poole, siis on seal olukord pupu, eriti valida pole kus kinnimajja ei saadeta :twisted:

Ühe käe sõrmedest jääb üle kus võib veipida

Mine osta Lätist (loe: EMTA on netti kolinud ja sealt ei saa enam midagi :D ) mingi kuumutatav suure tubaka toode - too on märksa taluatavam tõmmata,  kui tavaline suits.
Need heat not burn asjad VIST peaks olema lubatud - aga pead ennem järgi uurima.

TAI's muidu ei pidanud reaalselt asi nii hull olema - ise ei tohi loll olla ja avalikult turistide piirkonnas pilvi lasta.
Reaalsuses pidi miilits seal sama moodi veipima ja kui igaks juhuks on miilitsa jaoks taskuraha kaasas siis polevat ka hullu.
See kõik on aga oleks poleks - ehk siis kui riskid ja 10a kuskil kuudis tiksud siis ära mulle kirjuta :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei tea kuhu ta läheb aga Tais ei ole selles midagi imelikku - st. see pidi täiesti normaalne olema.
Aga seda rääkisid naised saunas ... seega minule pärast mitte viidata :D.

Krt see teema läks nüüd lappama :|

Ehk siis tagasi teemasse - küsitlusel on hetkel 862 vastajat. 
Esimesel oli 842 ja teisel 664 -  seega rajarekord on tehtud.

Mind hakkan juba unistama nelja kohalisest numbrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Vapefly said:

Vastasin juba mõned päevad tagasi. Pärast tulemused ka siia jõuavad?

Siia jõuab nipet-näpet aga NNA lehel tuleb kindlasti kogu analüüs avalikult üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsitlus suletud.

1081 Vastajat. Suur tänu kõigile.
Esmane analüüs näeb päevavalgust kolmapäevasel konverentsil.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...