Jump to content
E-sigareti foorum
old

tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

Recommended Posts

7 hours ago, Vapefly said:

8 eur pakk...

Kas see on kallis?
Kuidas mujal hind ... kas aktsiis suur või muud põhjused?

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, Vapefly said:

3.50 jaemüügi hind mujal maailmas. Tavaline snus liigub vist 5 ringis Eestis nii et kes peaks maksma 8 nikotiinivaba eest?

EI ole ju nikotiini vabad - tubaka vabad on need.
Nikotiin täitsa olemas.

Hinna vahe jah Eestile tavaline :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No arvestades, et TAI sõnul põhjustab nikotiin vähki, siis pole tõesti kaua oodata, kui ka “vähipadjad” nende tubakainfo lehele jõuavad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahtlen, et sellist kaupa üldse Eestis müüa tohib tegelikult. Sisulisel on ikkagi tegemist huuletubakaga, lihtsalt ilma tubakata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kahtlen, et sellist kaupa üldse Eestis müüa tohib tegelikult. Sisulisel on ikkagi tegemist huuletubakaga, lihtsalt ilma tubakata.
No lehel nad kirjutavad, et kõik load olemas.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem mulle tundub selline "lubatud, sest veel pole ära keelatud" jokk skeem. Sama loogika on see, et kui Eesti poed hakkaks tubakalehtedest toodetava nikotiini asemel müüma sünteetilise nikotiiniga e-vedelikku siis see ei lähe samuti ju "tubakatoote" alla, sest see ei sisalda tubakat. Jah, nikotiin ise on 5-10x kallim, aga kuna sellele ei rakenduks aktsiisi siis tuleks see ikka odavam, lisaks võiks seda müüa suuremates pudelites kui 10 ml.

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Vapefly said:

Pigem mulle tundub selline "lubatud, sest veel pole ära keelatud" jokk skeem. Sama loogika on see, et kui Eesti poed hakkaks tubakalehtedest toodetava nikotiini asemel müüma sünteetilise nikotiiniga e-vedelikku siis see ei lähe samuti ju "tubakatoote" alla, sest see ei sisalda tubakat. Jah, nikotiin ise on 5-10x kallim, aga kuna sellele ei rakenduks aktsiisi siis tuleks see ikka odavam, lisaks võiks seda müüa suuremates pudelites kui 10 ml.

Me päris "Miki Hiire" maal ei ela ja meil on seaduses nikotiin eraldi defineeritud - ehk siis pole vahet kuidas see saadakse.
Ma arvan, et neid ära ei keelata kuna aktsiis kenasti peal neil ja tegu pole tavalise snus'iga.

Seda ma aga küll usun, et nende tupsude maitse teema tuleb üles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...