Jump to content
E-sigareti foorum
YesIBite

Palun nõu maitsestajate osas :)

Recommended Posts

Tere!

Olen alles avastamas e-vedelike ise segamist ja seetõttu palun targemate nõuandeid. :) 

Nimelt meeldib mulle segada magusamaid vedelikke mentooliga, kuid soovikski teada, missugune maitsestaja annab tulemuseks sellise hea ja jaheda mentooli?  Esimeseks katsetuseks soetasin Capella Menthol maitsestaja, kuid see ei anna minu jaoks vedelikule piisavalt jahedust. Õigupoolest vaevu tunnen mentooli. Valmissegatud vedelike puhul oli minu lemmikuks. Nicorexi mentooliga vedelik, mille sarnast tulemust sooviks ka ise saavtuda. Praegu panin 50 ml vedeliku kohta 5 ml maitsestajat. Selle kogus peaks ju õige olema?  Enne suitsetamist olen lasknud vedelikul ka seista 2-3 päeva, kuid endiselt ei ole maitset tugevamaks läinud. Nädalaid muidugi ei ole jaksanud praegu oodata, et vedelik saaks steepida. :D  Aga kuna 50 ml jagub päris kauaks, siis eks ta aja jooksul peaks ju veel seistes paremaks minema, kuid minu maitsele siiski ei vasta ka pikema seismise järel. 

Juhul kui kellelgi on häid nõuandeid, missuguseid maitsestajaid võiks proovida ja kust neid soetada saab, siis oleksin väga tänulik. 

Loen huviga ka infot, missugused maitsestajad annavad kiiremini e-vedelikule maitse ja sobivad suitsetamiseks juba paari päevaga. 

Lisaks võib soovitada ka Eesti või välismaa lehekülgi, kust maitsestajaid suures valikus ja mõistlike hindadega saada on (ja ka Eestisse saadetakse). 

 

Vabandan, kui sarnased teemad juba läbi käinud on, kuid kiire otsingu käigus ikka oma küsimustele konkreetseid vastuseid ei saanud.

Ja suur aitäh juba ette kõigile, kes võtavad vaevaks mind pisut aidata! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

TPA Menthol on pakutud kristalsega sama maitsega vedelik. Hindu ja ostukohti võid ise Googeldada, siin üks ettejuhtuv:

https://flavor.lv/et/perfumers-apprentice-15ml-usa/tpa-menthol.html

Teiste maitsete "külmaks" tegemiseks ilma mentoolita on TPA Koolada

https://flavor.lv/et/perfumers-apprentice-15ml-usa/tpa-koolada.html?search_query=koolada&results=6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...