Jump to content
E-sigareti foorum
Aurakas

Maitsestaja mix up

Recommended Posts

Sai siis kogemata maitsestaja ekasse visatud. Ja päris mitu korda tõmmata. Keegi sama moodi feilinud? Kui jah siis kas tekkisid mingid kõrval mõjud? Endal olnud paar päeva kehv olla sellest ja hoian ekast eemale. Mix up tekkis selle pärast, et kiirelt jooksin peole ja oli vaja vedelik kaasa võtta sai siis vale tasku pandud ja noh alkohol sees ning ei pannud tähele, mis pudelist sai sisse keevitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tõmba nulli või mentooli vahele paar päeva ja peaks taastuma. üledoos maitsestajast võib ebameeldiv jah olla, aga üldjuhul paha olek sellest ei tohiks tekkida. samas ma pole ka dr.noormann.

 

Ja tarkus tulevikuks - ära vea komponente viinalauda, tee ikka kaine peaga segu vähemalt nädalaks - kunagi ei tea, millal tsüklisse langed...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, raigo83 said:

Mis mõttes sul kehv olla?? Ma olen maitsestajat liiga palju pannud, järgmisel päeval lihtsalt kurk haige nagu oleks külmetanud vms.

hingata oli halb. kurgus ilge röga ja nina kaudu sama jamps. praegu kõik korras peale selle et kopsud veits tuimad peale 2 p2eva köhimist

aga noh vb mõtlen üle. tsipa uus vaper ka mingi 3-4 kuud. lihtsalt tahtsin teada kas kellegil võib sama reaktsioon olla või siis lampi nüüd läks see mingi viiruse pärast sisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pole kunagi puhast maitsestajat  tõmmanud. Seega jään kogemuse jagamisel hätta kahjuks. Aga ilmselt see väga hea ei ole, sest muidu tõmbaks kõik puhtalt aura siirupit ja ütleks - fuck EV oma maksude ja piirangutega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, walc said:

Pole kunagi puhast maitsestajat  tõmmanud. Seega jään kogemuse jagamisel hätta kahjuks. Aga ilmselt see väga hea ei ole, sest muidu tõmbaks kõik puhtalt aura siirupit ja ütleks - fuck EV oma maksude ja piirangutega :D

haha yep aga noh õppetund käes ja loodan et järgmine nädal läheb edasi. ei taha mingi haigla kopsu masinate alla ka jääda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...