Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
eesel

HH357 hübriid atomiseerija

Recommended Posts

Mõtlesin, et teen enne magamaminekut ühe kiire ülevaate HH357 atomiseerijast. HH357 atomiseerija valmistatakse USAs käsitsi sellise inimese poolt nagu Hanna avidvaper.com-st. Idee sellel atomiseerijal on pakkuda parimat maitset e-vedelikest. Ma olin selle atomiseerija puhul juba lootust kaotamas, kuni just äsja (tund tagasi) hakkas see tööle nii nagu see peaks töötama. Selleks kulus ~4 ml vedelikku, mille maitset polnud põhimõtteliselt tunda. Nüüd kui see korralikult ennast sissetöötanud on, on maitse uskumatult hea. Naljatades võiks öelda, et maitse on nii tugev, et seda saaks isegi süüa. Igatahes tellida saab seda ainult http://www.avidvaper.comst ja hind on päris krõbe atomiseerija kohta, 22 USD. Tellisin endale proovimiseks kaks tükki ühe standard suuruses ja ühe pikas suuruses. Standard suuruses HH357 on 27 mm pikk ja pikas suuruses 42 mm. Kohaletoomine maksis 17 USD ja võttis aega 2 nädalat. Avidvaper lisas pakile selle hinnaks 19 USD, et ei peaks tolliga jamama. HH357t valmistatakse kolmes konfiguratsioonis: 100% PG, 50PG/50VG ja 100% VG. Mõlemad minu tellitud on 50PG/50VG konfiguratsioonis aga kasutanud olen ainult 100% VG või peaaegu 100% VG vedelikke. Mõlemad minu poolt tellitud HH357d on 2,0 ohmised ja mulle meeldib maitse kõige paremini 4,6 voldi juures (soovituslik 4,3-4,8 volti). Kui keegi plaanib endale tellida HH357 atomiseerija, siis ei tasu ära ehmatada, et postitöötajad oleksid sinu HH357t vahepeal veipinud, kuna pakendi sisemused on märjad. See tuleb sellest, et atomiseerijasse on eelnevalt lisatud 50/50 baas, et atomiseerija ära ei kuivaks. HH357 atomiseerijat ei tohi kunagi ära kuivatada ja seal peab alati, kas või natukene vedelikku sees olema. VGd mahub kuskil 7 tilka sisse, kui rohkem panna, siis see ülejääk tuleb alt õhuavade kaudu lihtsalt välja. Puhta PG või 50/50 segu puhul ei oska ma kahjuks öelda, kui palju vedelikku mahub. Tooks veel eraldi välja selle, et ma soovitaks osta lisaks dripshieldi, kuna see atomiseerija läheb ikka väga kuumaks. Standard suurusega atomiseerijal on soojem aur ja pika suurusega atomiseerijal on külmem aur. Paari päevaga püüan HH357 abil välja nuputada, mis sisaldub Walci Bobase kloonis, sest minu jaoks on selle koostisosad müsteerium :)

 

Posted Image

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=2HdAIMD1iF4

 

 

Provari otsas näevad välja sellised:

 

Posted Image

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väga lahe, et siin foorumis ka peale hiina kloonide midagi kasutatakse. (Y) Pain in the ass aga seda väärt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enam kindlasti mitte, kuna nüüd lite plus väljas ja samade omadustega. Kunagi ma isegi kaalusin seda kui lite ostsin endale aga ei näinud põhjust, et 55€ rohkem maksta reguleeritava õhuava eest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...