Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Täna
 2. Üks artikkel

  https://majandus24.postimees.ee/6805208/tubakavaba-huuletubakas-kosutab-riigieelarvet Huvitav palju aksiisi vedelikest tuleb.
 3. Üks artikkel

  https://lood.delfi.ee/tervispluss/sisuturundus/kas-e-sigareti-abil-saab-suitsetamisest-ohutult-loobuda?id=87794567
 4. Eile
 5. Viimane nädal
 6. Videod

 7. Vedeliku segamine

  See on sama hea teema, et "tavaline" korter või "keskmine eestlane. Aga üldjuhul, kui jälgid reegleid, siis 1a on täitsa reaalne. Rolli mängivad erinevad faktorid, näiteks: Vedeliku säilitamise toatemp. Palju valgust kaudselt ja otse peale paistab. Kui tihti avad ning palju avades kõrvalisi aineid võib rännata vedeliku pinnale (see nimekiri on lõputult pikk). Samuti mõjutab seda vedeliku enda temp vs õhu temp. Tihendi kvaliteet (sh taassulgemisel selle kvaliteet) Ma olen kohanud täitsa avamata pudelit, kus oli korralik big bang theory juba käimas ja oldi läbitud kambriumi ajastu...
 8. Vedeliku segamine

  Täpselt nii. Kui pudelist lonksu võtad ja ilatilk sisse läheb siis hakkab bakter vohama.
 9. Vedeliku segamine

  Ega palju targemaks ei saanud Kui teen lahti siis heades tingimustes aasta paar halbades 4-7 päeva?
 10. Vedeliku segamine

  https://www.doesitgobad.com/does-distilled-water-go-bad/
 11. Vedeliku segamine

  Mul ka loll küsimus ... kaua test vesi säilib avatuna?
 12. Vedeliku segamine

  Minu arvates pole mõtet vee puhul mingisugust hirmu tunda. Nt apteekides müüdavates inhalaatorites on lubatud kasutada keedetud vett, kauplustes müüdavatel destvee pudelitel on küll kirjas, et meditsiinilseks otstarbeks kõlbmatu kuid samas sobib õhuniisutajatesse. Med. testveel on samuti kirjas, et välispidiseks kasutamiseks kuid sobib samuti õhuniisutajatesse... https://www.apotheka.ee/aqua-b-braun-loputuslahus-1000ml-pmm0024022ee
 13. Vedeliku segamine

  Minul pole kunagi küsinud. Aga ilmselt ütleks, et ehitan tuumapommi või ku klux clani maski tegemiseks... 15% on ilmselgelt liiga palju.
 14. Vedeliku segamine

  ma sain 1L dest. vett Rimist, piisav kogus
 15. Vedeliku segamine

  Kuna destvett palju ei kulu, siis vajadusel on seda kõige lihtsam teha tavalise potiga. Kallad poti põhja paar cm jagu vett, paned potti võimalikult laia ja kitsa põhjaga kuumakindla kausi ja potikaane paned peale tagurpidi, st et jääb allapoole nõgus. Kui nüüd vaiksel tulel keedad, tilgub kogu kondenss kaane alt kaussi ja ongi kõik. Vanasti tehti apteekides seda ka lihtsa filtreerimise teel - mahukamal peene tilaga lehtril topiti tila pikalt ja suht tihedalt vatti täis ja pandi pudeli otsa. Lehtrisse kallatud vesi ei tohtinud kiiremini läbi tilkuda kui nt mahlakask, paarkümmend tilka minutis.
 16. Vedeliku segamine

  Vanasti oli saadaval Atmos Labs VG mis oli lahjendatud 15% dest veega (Mist oli nimi ) , müüdi 100ml pudelis , Täiesti norm. Kahjuks seda enam saadaval pole.
 17. Vedeliku segamine

  8% vett tegi VGst + 5% PG baasil maitsest koosneva mahla tunduvalt vedelamaks, kui varemalt kasutatud 35%PG. Tänud soovitamast.
 18. Varasemad
 19. Vedeliku segamine

  Miks mitte, on ju eriti tervislik EDIT: Selles mõttes pole vahet, kas osta dest. vesi apteegist, ehituspoest või autopoest. Sisu on mõlemil sama. Lihtsalt puhas vesi. Ei ole mineraale, kloori või misiganes kraanivees veel lisanditena leidub.
 20. Vedeliku segamine

  nojah, autoakusse soovitatakse bensiinijaamast või ehituspoest ostma minna. Aga veeganpannkoogid . Kas nende sisse pannakse dest vett ?
 21. Vedeliku segamine

  Autoakusse. Joomiseks. Lillede kastmiseks. Veeganpannkookide tegemiseks. Variante on palju =D
 22. Vedeliku segamine

  Aga apteeker küsib et mille jaoks seda vaja on . Mis sa siis ütled ?
 23. Vedeliku segamine

  seda letil polegi tavaliselt, küsima peab....
 24. Vedeliku segamine

  Kasutan tavaliselt oma puurkaevust pärit keedetud vett. Keetmisel soolad kristalliseeruvad ja settivad jahtudes põhja. Olen mitut sorti vett proovinud, aga maitseerinevusi pole tajunud.
 25. Vedeliku segamine

  Kasutad dest vett? Kohalik apteeker seda oma riiulist ei leidnud. Automaailmast ostetud 5L kankust ei tahaks valada. Ise ei viitsi ka teha. Peab keeduvett ilmselt proovima. Saunas loobin ju kraanivett kerisele ja hingan seda auru sisse. Põhmõtteliselt sama asi.
 26. Vedeliku segamine

  Vesi on väga OK kraam, panen seda segu sisse alati ca 5-10% ja kuna korraga segan suurema koguse, siis võin kinnitada, et 6 kuud pole säilivuse osa mingi probleem (kauemaks pole jätkunud ) Vesi teeb auru nö tummisemaks ja kurgulaksu mahedamaks.
 27. Vedeliku segamine

  Jutt käib siin videos ju pikaajalisest säilitamisest ja eeskätt väliskeskkonna mõjust vedeliku kvalteedile. Jah, vesi (mõistlikus koguses) vähendab mingil määral auru kogust. Need, kellele on võimalikult paks aur esmatähtis, ajavad ilmselt asja võimalikult suure koguse puhta VG-ga. Aga kogu segamine on ju tasakaalu leidmine maitse, auru koguse ja wikkimise vahel.
 28. Vedeliku segamine

  Hmmm ,,,, vesi?
 1. Lae edasi
×