Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Eile
 2. Koostasin 31. märtsil õpetuse, kuidas ise käte desinfitseerijat teha. Visake pilk peale ning andke teada, kas info on korrektne, aitäh. Kas 30ml glütseriini ehk 6% 500ml lahuses on liiga palju? Õpetus - https://www.levia.ee/diy-ehk-tee-ise-kate-desinfitseerija/
 3. Viimane nädal
 4. Ei saa üheselt aru, kas denatureeritud piiritus sobib kätegeeli sisse või mitte. Jäi silma selline ametlik dokument:
 5. Varasemad
 6. Kuna nende vahenditega ka vist kriis siis igaks juhuks: https://e-liquid-recipes.com/handsanitizer
 7. @JazZ Saime nagu kokkuleppele, et jätkab selle asja kasutamist ja tekkisid ka plaanid kuidas seda laiemalt ja paremini ära kasutada... Jazzil lihtsalt jäänud nagu ma aru saan see aja leidmise taha, et asjad teele panna.
 8. @JazZ Nagu ma näen siis nüüd aegunud. Kui saab siis äkki jagad faile ma paneks siia alamdomeenile selle käima.
 9. Kahele security questionile ka vastuseid ei mäleta?
 10. Smok morph 219 parool meelest läinud kas kuidagi parooli teadmata on võimalik resetida seda või on keegi nii kõvade võimetega et saab selle maha võtta?
 11. old

  Videod

  Siin hea idee meie tervise ametnikele -- KEELAKS TWIXI ära
 12. Küsida võid ikka, kuid pakun, et see oleneb täielikult teenindajast, kes parasjagu leti taga on - kaldun arvama, et vähestel on kompetentsi selline töö ära teha. Võib-olla oleks kindlam pöörduda nt. Oomipoodi või IT-bussi.
 13. Tere, Minu e-sigareti (vist on kanger subox mini) aku pesas on ühelt poolt aku paigal hoidmiseks vajalik vedru kadunud. Kas seda saab vahetada tavalises e-sigareti poes (nagu nt. e-sigarett.ee) või oskab keegi seda ise vahetada?
 14. old

  Videod

  Kohe tuleb uut teadust juurde:
 15. Ma usun et 99% on siin foorumis. Pole ju raske phpmyadmin'is korra päring käima lasta mis signatuuris asuva "sig.fastvape.eu" "misiganes.eu" vastu vahetab. Seega domeen on küll kõige väiksem probleem.
 16. Pakkumist ju pole veel - ainult on huvi hetkel Nagu ma aru saan on see ainult siin foorumis kasutusel? Kas on võimalik url äkki automaatselt kõikide kasutajate juures ära muuta?
 17. " Kui on huvi, siis tee pakkumine privasse"
 1. Lae edasi
×
×
 • Create New...