Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Varasemad
 2. https://juicedoctor.eu/product-category/aromas-home/italy/flavour-art/ Paistab okei koht kus võiks tellida
 3. admin ja walc, Tänan üritamast
 4. @walc äkitselt oskab aidata?
 5. Terekest, kas keegi veel müüb flavour art maitsestajaid (tubaka maitselist). Olen poed läbi tuhlanud ja ei midagi. Kunagi üks popimaid brände ja nüüd tühjus.
 6. old

  Üks artikkel

  Loodetavasti õpivad lätlased meie ametnike ajunõtrusest ja ei hakka lollustega tegelema ning jätavad e-vedelike maitsed rahule. https://nna.ee/uudised/265-laetlased-kogusid-uele-10-000-allkirja-e-sigareti-maitsekeelu-vastu
 7. Lol, lugesin tema hala järjest ja viskas kopa ette
 8. Kripeldav küsimus päris kohe... Mis juhtus @Spezz
 9. Kuna spämmerid käivad käsitsi registreerimas ja foorumit reostamas, siis uue kasutaja postitused esimesed 7 päeva nõuavad moderaatorite/administraatori poolt lubamist manuaalselt. Moderaatoritele tuleb vastav email teavitusega.
 10. Spezz

  Üks artikkel

  https://edition.cnn.com/2023/05/02/australia/australia-vaping-ban-intl-hnk/index.html
 11. old

  Üks artikkel

  Seekord saab täispikka artiklit lugeda.. https://tervis.postimees.ee/7764056/inglismaa-kingib-miljonile-suitsetajale-e-sigareti-stardikomplekti
 12. Natuke lubadustest ka... https://nna.ee/uudised/257-tarmo-kruusimaee-avalik-kiri-valijatele
 13. Kindlasti väärib toetust Tarmo Kruusimäe, kes on meie õiguste eest väsimatult võidelnud. Tarmo poolt saavad hääletada Tallinna Kesklinna, Pirita ja Lasnamäe elanikud. Mujal saab toetada riigikogu suitsuvaba Eesti saadikurühma liikmeid. https://www.riigikogu.ee/riigikogu/uhendused/uhendus/666ac6d3-d67c-45f9-bbd6-4a2fcc223e20/suitsuvaba-eesti-toetusruhm Elagu suitsuvaba Eesti!
 1. Lae edasi
×
×
 • Create New...