Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Eile
 2. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Smok alien peamiselt kasutuses, paar mingit teist mod'i on veel. Ei mäleta isegi nimesi. Mõned vtc5 akud. Kaks griffini, Aromamizer Supreme Lite, SMOK TFV8 X - BABY. Ilmselt kuskil mingeid seadmeid veel. Kõige uuem seade on tfv8, poolteist kuud umbes. Teised hakkavad juba paari aasta kanti kindlasti saama.
 3. Üks artikkel

  Maksu- ja tolliameti (MTA) maksude osakonna talitusejuhataja Kai-Liis Nõlvaku sõnul puudutavad aktsiisiseaduse muudatused peamiselt tubakavedelikke ehk rahvakeeli e-vedelikke, mida kasutatakse elektroonilistes sigarettides. «Ühtviisi on maksustatud tubakavedelikud, mis sisaldavad nikotiini ja need, mis on ilma nikotiinita,» selgitas Nõlvak. No millise mõnuga saab ametnikuhing kasutada teiste ametnikuhingede ja väärastunud poliitikute poolt üllitatud sõnavärdjat "tubakavedelik". Nüüd on siis e-vedelik folkloori hulka kuuluv väljend (rahvakeeli). Kui ei näeks, siis ei usuks...
 4. Üks artikkel

  No sellest kaubanduskeskuste hullusest pealinnas ma juba ammu aru ei saa....... kord aastas satun sinna ja siis ka longid läbi, vb sööd korra ja vsjo. Osta pole ikkagi sittagi Millalgi need tondilossideks peavad muutuma. Ei ole võimalik neid kõiki ju pidada kasumlikult
 5. Üks artikkel

  No nende jaoks kes teevad MTL ongi 300ml hiigelkogus :D. Ehk seda piiri on raske õigalselt määrata - pigem on küsimus mida me sinna EU'sse ronisime kui me vabakaubandust ei soovi. Ma tahan näha mis sellest ullust üüber marketite ehitamisest ja muudest poodidest üldse saab kui Amazon Rootsi lao teeb ja Eestisse ka kaupa saatma hakkab :D. Kui USA's on suurtel kettidel probleeme Amazonile konkurentsi pakkumisega siis mida meil Eesti kaupmees suudab vastu panna?
 6. Üks artikkel

  kui ma lähen 2-3 nädalaks reisile, siis 300ml on ok kogus kaasa tassida. TAI arvates on mul küll paari aastane kogus kaasas, aga h** snim . Ma võin turvaväravas 1 paagitäie läbi tõmmata tõestamaks, et mul kulub 20ml päevas
 7. Üks artikkel

  Hmmm kui Eesti maksumärgid peal siis äkki ei tulegi probleemi :D. Teine point on asja juures sama mis alkoholiga ... ehk siis 50ml ei lubatud piir vaid piir mida käsitletakse ilma küsimusi esitamata omatarbeks toomisena. Kui üle 50ml tood siis pead ära tõestama, et AINULT omatarebeks tood ja mitte naabrimehele. Sealt siis hoopis küsimus kuidas seda teha? Huvitav kas mingi 1.21 GW mod koos tripperiga, mis ühe mahviga tarbib 2ml vedelikku on tõestus, et 300ml on ka oma trabeks?
 8. Üks artikkel

  Nüüd puhkuselt tagasi tulles peab enne banaanias maandumist seaduse järgi vedelikupudelid tühjaks kallama . Samas välja viia tohib nii kus hing ihkab. Varsti on nii, et oma joogiga ei saagi mööda euroopat trippida Õnneks sinna eriti ei satu peale lennujaamade. Huvitav, et kui ma fikseerin ära, et lahkun 300ml joogiga riigist, kas siis tohin rohkem tagasi tuua kui 20ml?
 9. Üks artikkel

  Kus see uudis, siis on?
 10. Üks artikkel

  E-vedelike müük saab karmimad reeglid https://majandus24.postimees.ee/4448597/e-vedelike-muuk-saab-karmimad-reeglid
 11. Viimane nädal
 12. Worst E-Cigarette Flavour?

  hangsen hot dog atomizeri pidi ära viskama pärast
 13. Üks artikkel

  http://ekspress.delfi.ee/kuum/koigi-keeldude-ema-maris-jesse-alko-ja-tubakarefomid-on-tulnud-selleks-et-jaada?id=81476103
 14. Question about Estonian customs

  Ok then, thanks for the information
 15. Question about Estonian customs

  It's excise duty. Maximum allowed amount of e-cigarette liquid by law is 50ml for personal use. The law is really strict about e-liquid and i'm not sure if it is in accordance with "free movement of goods in EU". Thats why i said that there is no knowledge about how customs officials are acting about those things. I most certainly would not want to be the one to test it in court.
 16. Question about Estonian customs

  Wait, are you talking about excise duty or just import tax? If it's excise duty then it's weird because if I buy for example a box of rum there will be no additional excise duty for it even if country where I bought it doesn't have excise duty for alcohol, of course if there is no limitations on the amount.
 17. Question about Estonian customs

  Tänud, Spezz, tõlke ja asjakohase lisanduse eest!
 18. Question about Estonian customs

  Translation: If you are pulled in for inspection and if there is any hint on the bottles that they contain vaping materials, you've got problems. Best case scenario - the bottles will be taken away. Worst case - paying excise tax(Amount for 10L is 2000€ + VAT = 2400€). Somewhere in the middle is possibility to pay the fine in amount of up to 1200€ and the liquid will be confiscated anyway. If there is not hint on the bottles that it can be vaped then you have to have reasonable explanation for the use of those materials. Anyway, the new law is in effect third month now and there is no knowledge about customs officials common practice/decisions yet.
 19. Question about Estonian customs

  KUI sind kontrollitakse JA pudelite etikettidel on mingigi viide sellele, et need on seotud veipimisega, siis võivad sellega tõenäoliselt kaasneda probleemid. Kui etikettidel viidet veipimisele pole, peaks sul olema väga hea seletus, milleks sa kavatsed neid kasutada. Millised probleemid? Oletan, et parimal juhul kaubast ilmajäämine või oled sunnitud tasuma aktsiisi (10 l = 2000€) Aktsiisiseadus kehtib alles kolmandat kuud ning teadmist ja ülevaadet selle rakendamise praktikast veel pole. Ehk on mõni kaasfoorumlane nii lahke ja paneb selle inglise keelde ümber....
 20. Ega see aeg enam kaugel pole kui aktsiisita kraam kaob....firmas spämmivad maile stabiilselt. Aga pole millegi üle röömustada veipimisega seoses, samas ka kurvastamiseks pole põhjust. Vanad modid paremad kui uued, clearo ka super. Juua jätkub ülejärgmise valitsuseni. No ma siis rõõmustan selle üle, et ei plaani aktsiisiga siinset banaaniat niipea (kui üldse kunagi) toetada.... Sorry poodide omanikud, aga mina pole selles süüdi
 21. I am currently living in UK and planning to visit my friend in Estonia in couple of weeks. He asked me if I can bring few litres of base liquid without nicotine from UK, it's just very cheap about 4 Euro per litre. So a question is will I have problems with customs in Estonia if I bring for example 7 L. of glycerine and 3 L. of propylene glycol? Looking forward for your answers!
 22. Vinguviiul ehk nutke südamest

  JOKK süsteem on selline, et müüd mida tahad, makse ei maksa ja vahele ei jää. Lihtne ja loogiline, kõigile asjaosalistele meeldib.
 23. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  RX200 paar kolm aastat, töötab laitmatult, miinused puuduvad Steam Crave AromizerPlus RDTA, ostsin kui välja tuli, töötab laitmatult, miinused puuduvad Paremat kombot ei oska tahta, ei taha, ega hakka tahtma.
 24. Kui need on vanad varud ilma aktsiisita, siis selle eest maksta 40-50€ on kuradima kallis!! Eks varsti saame teada mis värk selle hinnaga on!!
 25. Kas need ei võiks mitte vanad varud olla, millelt ei pea veel uut aktsiisi maksma ?
 26. Vähemalt kahes poes on praegu 1000ml baasi müügil hinnaga 40-50€, kui see on tõesti ilma aktsiisita ja üritatakse veipiatelt mitu nahka koorida nooo siis
 1. Lae edasi
×