Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Täna
 2. Mul FT suure mahutavusega akud ammu surnud. Lõpetasid lihtsalt üksteise järel laadimise. Võib-olla oli endal siis halb õnn.
 3. Jama jutt. Ei mäletagi täpselt, aga vähemalt 3a vanad (FT ostuajalugu näitab kahjuks ainult kuni 2017a) Panasonic NCR18650B 3400 mAh 3tk pidevalt kasutusel. Tundub, et mahutavus veidi vähenenud, aga MTL puhul see eriti tunda ei anna.
 4. Mul on ka igapäevases kasutuses 8 akut umbes 3 aasta kanti. Nagu suurt vahet pole uutega. Korralikult laetud laadijaga ja tühjaks pole lastud
 5. Jah, eriti arvestades, et high amp akud on väiksema "tihedusega", mis annab neile küll väiksema mahutavuse aga samas tähendab see ka seda, et sellised akude eluiga on pikem (tsüklite arv suurem). Ma kasutan päris palju paralleelselt VTC5A (väikse tihedusega) ja LG HG2 (keskmise tihedusega) akusid ja kui LG HG2 paarist ma pigistan umbes 1.5 aastat välja siis mul on üks VTC5 paar (mitte VTC5A) isegi, mis on 3.5 aastat vana nüüdseks. Mechi enam ei kõlba aga hoiab ilusti laengut ja kahe akuga modis kannatab ilusti kasutada. Ehk siis minu point, et kui oled valmis hoidma ühe paari akusid rohkem väiksema mahutavuse tõttu siis tegelikult pikas plaanis on veel mõnekordne sääst akudele kuluvas hinnas. Kui võtta nüüd näiteks veel need MTL jaoks mõeldud eriti kõrge mahutavusega akud siis need tegelikult surevad üpris kiiresti - 9 kuud, võib-olla aasta kasutamist, eeldusel, et on üldse tegemist Samsung, LG, Sony akuga ja mitte Hiina rewrapiga.
 6. Eile
 7. VTC5A on lollikindel valik nagu näha, kannatab vähe suuremat "tuld"
 8. Päris huvitav mõttekäik 🤣
 9. https://www.e-cigarette-forum.com/blog-entry/moochs-recommended-batteries.7593/ https://www.e-cigarette-forum.com/blogs/mooch.256958/ Vast ei ole probleem siinkohal teise foorumi linke jagada, sest just seal ta oma asju hoiab.
 10. Aku ja laadija pealt ära kokku hoia!
 11. Viimane nädal
 12. Nitecore laadijad on täitsa OK. Akusid soovitaks SONY, LG ja Samsungi omasid. Akude hind on reeglina seotud sellega kui suurt koormust nad suudavad kannatada. 20-30A peaks e-sigareti jaoks sobivad olema. E-sigaretis sageli koormatakse akusid hetkeliselt nende võimekuse piiril seega peavad need ka korralikud olema.
 13. Küsiks veel nende akude kohta. Mis nendest Nitecore-st arvata? Mitu korda kallimad kui teised, aga on nad seda siis väärt ka? Vaatan neid siis hetkel nkol.nl lehelt.
 14. Kõik ülaltoodud on eri kohtades saadaval Eestist, küll üsna üüratu hinnaga kohati. Soovitaks sul ka järelturgu uurida, saab kohati seadmed päris mõistliku hinnaga kätte. See on hea olukorras kus sa ei tea tegelikult kas sulle seade üldse istub.
 15. Peab vaatama mis mul siin kohalikes poodides pakkuda on. Internetist vist ei saa enam midagi peale akude ja laadija.
 16. madala võimsusega seadmetest soovitaks ilmselt Innokin Zlide aurustit keskmise võimsusega HorizonTech Falcon või Uwell Nunchaku tank natuke nikerdada on viitsimist siis Augvape Intake RTA (iseehitatav) Modiks midagi sellist mis käes mugav on ja vähemalt kaks akut mahutab või >4000 mah sisseehitatud akuga. Mõnele meeldivad rasked, mõnele kerged, mõnele kuldsed, mõnele hõbedased. Vahetatavad akud koos laadijaga võimaldavad samas olla pikemat aega seinapistikust eemal ja varem või hiljem tuleb see kasuks.
 17. Vaatan osad isegi juba nelja akuga... See peab küll kuu aega vastu pidama Aga selged pildid juba enam vähem nendega. Nüüd teab mida täpsemalt mis asja kohta vaadata. Uurima nüüd veel neid vedelike. Vansti oli lihtne, balloon ühte ja balloon teist, mõlemad kokku ja valmis oligi.
 18. Peaaegu õige. Suured otse kopsu aurustajad on madala takistusega küttekehadega. Oleks küttekeha siis ühest traadist, oleks lihtne. Küttekehad on aga väga mitmest traadist ja madala takistusega. Kuna küttekeha koosneb omakorda mitmest küttekehast, siis vajab see palju nö elektrit. See on aga koormaks akule ning ühe akuga seade saab väga kiiresti tühjaks. Seepärast on hea sellisel juhul kasutada kahe akuga seadet. Ühest ja max kahest traadist küttekehadega aurustajad, need pisemad, on okei ka ühe akuga seadmega. Kuigi otse kopsu mahvitades oleks ikkagi soovitus võtta kahe akuga seade (sisseehitatud või vahetatavate akudega).
 19. Kuni 80W seadmed jõuavad enamus otse kopsu automaiserid kenasti ära toita. Reaalselt on ikka väga, väga, väga vähe neid kes suuremat võimsust vajavad. Pigem on võimsamate 2-3 akuga seadmete eelis see, et laadima või akusid vahetama peab poole harvemini. Ehk siis jah välimus, tootja jne... olulisemad kui minimaalselt 80W seade on.
 20. Kuidas neid võimsuseid seal eelistada? Välimuse ja suuruse järgi jah see mis meelt mööda on. Ala 80W vs 235W
 21. Kahe otsaga asi. Kui sa oled inimene, kes aasta pärast moraalselt väsinud seadme uue vastu vahetab, siis ei ole vahet. Aastake on sisseehitatud akudega seade täiesti okei. Edasi hakkab vajuma akumaht, aga kui oled selline, kes nii kui nii vahetab, siis kompaktsuse mõttes on sisseehitatud akuga seade parem. Aga igaüks otsustab ise, mis sobib jah
 22. Targutan siin veel vahele, et kindlasti soovitaks vahetavate akudega.
 23. Ah, ma sain aru, et suhu-kopsu just vaja. Kui otse kopsu, siis jah ikka kahe akuga seade ja võimsam aurustaja. https://www.vapista.ee/aurustaja-smok-tfv8-baby-v2 https://www.vapista.ee/aurustaja-falcon-horizon Uwell Crown 4 eripära seisneb selles, et kui peaks küttekeha alla lekkima, siis see on konstrueeritud nii, et mahviga tekib sinna alla nö vaakum ning lekkinud vedelik imetakse tagasi aurustajasse. https://www.vapista.ee/aurustaja-grown-4-uwell Ülalnimetatud on sellised "janused" aurustajad. Kui soov rahulikuma "mootori" järele, siis sobilikud Tigon Ja Exceed tõepoolest
 24. Seda Joyetechi Exceed Air-i ka vaatasin, tundub hea mugava täitmisega olema. Ja need kõik on siis nö kopsu kui ka niisama tava suitsu stiil? Kuidas need sisseehitatud akudega ka keskmiselt peavad? Pole väga usku vist nendesse... Tavaline ikka kui tühjaks saab, lükkad uue aku sisse ja läheb edasi. Edit: Sain vastuse, teie lehel kenasti maakeeli juurde kirjutatud kõik selle kopsu osas.
 25. No külastust pakkusin seepärast, et see on kõige parem viis seadmeid, aurustajaid näidata ning vajadused välja selgitada. Asja "käes hoidmine" on samuti parim viis olla kindel, et see Sulle meeldib/sobib. Aga aurustajatest julgen soovitada Nautilus X. Kasutan ise seda 2a ja ülirahul. Maitse on hea ja auru piisavalt. Just 1.8ohm küttekehaga. https://www.vapista.ee/aurusti-nautilus-x Uuem ja huvitava süsteemiga aurustaja on Aspire Tigon. Küttekeha käib välja lihtsalt tõmmates. Samal ajal sulgub klapp, mis ei luba vedelikul lekkida. https://www.vapista.ee/aurustaja-aspire-tigon Veel üks hea aurustaja on Joyetechi Exceed Air. https://www.vapista.ee/aurustaja-joyetech-exceed-air Seadme puhul on küsimus, kas see võib olla ka sisseehitatud akuga? Kui jah, siis panen siia mõned, mida võiks huvitavateks pidada. https://www.vapista.ee/seade-wismec-sinuous-p80 https://www.vapista.ee/seade-vaporesso-box-luxe-220w https://www.vapista.ee/seade-joyetech-ultex-t80-0w https://www.vapista.ee/seade-wismec-reuleaux-rx-gen3-dual Edu!
 26. Eestis on muidu veel kohti peale Tallinna ja Tartu. Äkki oskate mingeid linke variantidega visata, siis saaks juba vaikselt edasi uurida.
 27. Hei hei. Kas sa oled Tartus või Tallinnas? Meil igasugu vigureid olemas ja suust-kopsu on au sees Kui Tartus, siis saaks eriti personaalselt tegeleda Sinuga
 28. Tehniliselt, ilmselt Clearo/coil oli vale. Muidu nagu sobis, tuttavatelt ikka proovinud. Eelmine oli eVic VTwo mini (60+€) ja enne seda oli veel paar seadet. Probleeme nii väga nagu polnud... Peamiselt see clearost suhu pritsimine jms ebameeldivused. Mõtlen, et MODi peale ei tasu koonerdada, aga selle clearo osas ei oska seisukohta võtta, milline see hea kopsumasin oleks ja tossu ka teeks.
 1. Lae edasi
×
×
 • Create New...