Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Viimane nädal
 2. Freemax Mesh Pro

  Küsid kaupmehe käest milliseid coile konkreetselt tahad kui clearot ostma hakkad. Kaupmees ei hakka igaks juhuks suht kallite coilide alla käibevahendeid kinni panema
 3. Freemax Mesh Pro

  Freemax Mesh Pro'le Eestis polegi coile saadaval? Review'de järgi tundub väga hea aurustaja.
 4. Videod

 5. Videod

 6. Videod

 7. Videod

 8. Probleem

  R25 käib kah, lg H2 parem, sony vtc5/6 vahepeal
 9. Reisimine e-sigaretiga

  Kui sa TULED Inglismaalt, siis üldreeglina sind Eestis ju enam ei kontrollita. Kui siiski peaks kontrollitama, võib tekkida probleeme, sest Eestisse tohib sisse tuua EU riikidest kuni 50 ml e-vedelikku - see on Eesti regulatsioon e-vedelikele. Lennukis käsipagasis igasuguste vedelike vedamiseks on üldised ja ühtsed piirangud - 10 x 100 ml ja kõik ühes liitrises kotis. Üldreeglina nõutakse lennueelses turvakontrollis kõikides EU riikides, et see kilekott (nagu ka läpakas, tahvel jms) oleks käsipagasist välja tõstetud ja seda vaadeldakse eraldi.
 10. Reisimine e-sigaretiga

  Kui sul on üks 120ml pudel, siis see on liiga suur reeglite kohaselt, 100ml on maksimum vedelike anum. See kehtib kõigile vedelikele, lõhnad-hambapastad-sampoonid, mis sul kaasas. Ise tulin London Stansted-ist, siis seal minu Eestist saati kaasas olnud minigrip suletav kott oli turvatöötaja jaoks liiga suures mõõdus, anti väiksem ja aidati vedelikud ära mahutada võttes korgid pealt. Mul oli mitu erinevat vedelikku, paar 60ml gorillat, 10ml nic shotid, 30ml tavapudelid. Pluss siis päikesekreem, deoroll jms. Kõik jäi alles, lihtsalt peab ära mahtuma sellesse suletavasse kilekotti. Aga võib ka lihtsamalt minna, et vaadatakse näo järgi, turvatöötaja normaalne ja ei hakka pirtsutama selle vedelike kotiga.
 11. Reisimine e-sigaretiga

  Käsipagasist tuleb kõik vedelikud välja võtta ja suletavasse kilekotti panna. Ära ei võeta.
 12. Reisimine e-sigaretiga

  Kui tulen Inglismaalt 120ml vedelikuga, siis keegi võtab need käsipagasist välja?
 13. Varasemad
 14. Videod

  https://www.facebook.com/palbook.mt/videos/951491121695239/
 15. NNA Suitsuvaba Eesti

  Aga enne kui tõlkima hakkate võiks vaadata üle sõna "stigma" tähenduse ja asendada selle ehk sõnaga "dogma". Muidu lõppeb see asi freskoga.
 16. Probleem

  Sealt on ka mõttekam hulgi osta, sest saatmine jääb 10-15€ kanti.
 17. Probleem

  Peab meelde jätma. Ma olen ikka Eestist ostnud siis kui pakutakse hulgisoodustusi. Ise eelistan LG H2.
 18. Probleem

  https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/samsung-18650-inr18650-25r.html Review'de järgi tundub ok ja leidsin teisigi foorumeid, kus soovitati seda lehekülge.
 19. Probleem

  3€ 25R tundub kahtlane.
 20. Probleem

  Kokkuvõttes hoidsin kokku 84€ sellega, et kõik asjad välismaalt tellisin. Akud ja akulaadijad tellisin ka Hollandist (3€ Samsung 25R vs 10€ Eestis). Pakk coile tuli ka tollist kenast läbi, aga nende hind nii palju erinev polegi (3 coili 13,49€ vs Eestis 5€/tk). Naljakas on see, et vape asjad tulid tollist kenast läbi, aga üks telerividin ladustati tolliterminalis. Tahavad mingit raha saada vist.
 21. NNA Suitsuvaba Eesti

  No natuke rohkem vast ikka ....
 22. NNA Suitsuvaba Eesti

  Need kolm lihtsat teksti?
 23. NNA Suitsuvaba Eesti

  Nüüd hakkab saaga, et tõlgime selle värgi eng keelde ...
 24. NNA Suitsuvaba Eesti

  Hea uudis. Lõpuks ometi
 25. NNA Suitsuvaba Eesti

  Paneme siis nüüd NNA Suitsuvaba Eestile ka näod juurde ... http://nna.ee/nna-suitsuvaba-eesti/voimendajad
 26. Are e-cigarettes the new condom?

  Järgmine aasta võib äkki juba oodata ka kampaaniat, et kui täpselt ei tea mis ainega tegu mida tarbid ,,, siis Tarbi pool
 27. Are e-cigarettes the new condom?

  EVs käivad asjad teisiti TAI kulutas kampaaniale “Kumm on seks” seitsme aastaga ligi miljon eurot http://objektiiv.ee/tai-kulutas-kampaaniale-kumm-seks-seitsme-aastaga-ligi-miljon-eurot/
 1. Lae edasi
×