Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Kõik postitused

Postitused uuenevad automaatselt     

 1. Viimane nädal
 2. Üks artikkel

  https://m.postimees.ee/section/2151/6451321 Artikkel suitsetamisest loobumise promomiseks on kiiduväärt, aga seal nimetatud vaevused on veibile üle minnes olematud. Vähemalt minul oli nii. ~10 aastat suitsetamist, seejärel 5 aastat veipi ja nüüd auran vahel harva 0mg mahla. Mingit vajadust selle järgi ei ole aga vahel õllekõrvaseks sobib hästi. Usun, et suitsetades üks analoog, oleksin jälle tagasi tubakaorjuses. Selleks puhuks on vana Bellus täidetuna laual ootamas. Kaasas ei kanna veipi juba eelmistest jõuludest.
 3. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Kasutan ise samuti Wismec Reuleaux RX Gen 3 Dual modi. Clearodeks kasutan 3 erinevat, sõltuvalt tujust TFV12 Prince, üldjuhul kasutuses kui autosõit pikk (suur paak, maitse hea) Innokin Thermo kasutuses üldjuhul kui on aega pidevalt tankida, hea suur deck. Griffin 25 Top Airflow, on olnud kasutuses pigem harva kuna ma ei ole viitsinud tegeleda oma dryhit probleemiga, eks kuskil mingi wickimis nõrkkoht on.. (Dryhit mure lahendatud :D) Ja 5 paari akusi. Mina soovitan Wismeci, senini parim mod mis olnud on. PS! AtricFox softil jookseb!
 4. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Mina soovitan Geekvape Aegis + Geekvape Zeus!!
 5. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Kehv sõnastus minu poolt, vabalt võib ka mitme akuga olla Edit: clearot ka vaja koos modiga, see ununes ka kirja panemata.
 6. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Ühe akuga on vaieldamatult PICO 25 . Kuigi 100w välja ei anna aga kahtlen kas nii palju watte on vaja ühe akuga isendile.
 7. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Väga käepärane Reuleaux RX GEN3 Dual kit , ca 30mm clearo läheb peale. Aga see on 2 akuga 1 aku variante kahjuks ei oska soovitada
 8. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Tekkinud järjekordselt vajadus uue modi järele. Mis oleks hetkel parim lahendus kui soov on vahetatavad akud, TC ja hind kuni 100?
 9. Raiskamise eetika

  Ma nimelt töötan seal ja minu pakendid lähevad ohtlikesse jäätmetesse. Olen töötanud seal 4 aastat ja selle aja jooksul on ainult paar korda toodud.
 10. Raiskamise eetika

  Oled neid siina juba viinud? Meil ei viitsita prügigi sorteerida, hakkab sul keegi jäätmejaama veel minema
 11. Raiskamise eetika

  Neid pudelikesi ei tohi tavaprügisse visata.Tuleb viia jäätmejaama kus võetakse ohtlikke pakendeid vastu.
 12. Raiskamise eetika

  Radikaalne idee oleks müüa baasvedelikku ilma pakendita st lahtiselt. Ma küll ei usu, et "Paljas pala" selle tootevalikusse võtab, aga ideena võiks üles tõsta. Huvi pärast vaatasin järgi, et meil on päris mitmeid piibutubaka poode, kes müüvad tubakat veebis. Kas piibutubakat kohapeal mitte ei müüda lahtiselt?
 13. Raiskamise eetika

  Alles kisendati, et ükordsed pakendid reostavad loodust ja väga suur osa sellest satub ka veekogudesse jne. Ühekordsed nõud (taldrikud, topsid, kaaned jne) keelatakse Tallinnas (varsti ka Euroopas) varsti ära ja nüüd vaatad YRO pilti, ei oska muud öelda kui old on viimasel ajal välja toonud huvitavaid paraleele. Ohtude vähendamiseks kasutame/ osade puhul lausa nõuame kiivreid, turvavöid, kondoome jne. See on lausa hämmastav kui palju Eesti ja EU eliit toodab lollust. Tahaks olla optimist aga usun, et jeesusel on õigus. Ennustan, et enne legaliseeritakse kanep kui lõpetatakse veipiate ahistamine.
 14. Raiskamise eetika

  Ega siin polegi muud teha kui loodust sittuda ja (euroopa)vabariiki kiruda. Teine võimalus on riiki tillist tõmmata ja kuritegelikul teel välismaalt nikotiini hankida suuremates pudelites Ma isiklikult olen ammu loobunud võitlusest e-suitsu rindel. See võrdub tormiga vastutuult kusemisega
 15. Raiskamise eetika

  Rohelistele (k a huvigruppidele) peaks rõhuma asjapulgad, kes rohkem poliitikutega (k a Euroopas) tegelevad. Eraisikul pole mingit survejõudu poliitikale, mida edukalt näitas üle viietuhande allkirja kogumine riigikogule.
 16. Raiskamise eetika

  Saada rohelistele see postitus...... Aga muideks poes müüakse viina 4cl kaupa, ka rummi ja konni
 17. Panen siia pildi tegevusest, millega just tegelesin. Nimelt valasin tühjaks viisteist nikotiiniga baasi, et segada valmis pool liitrit vedelikku. Need viisteist (sisuliselt uut) pudelit koos trükimaterjali ja korkidega lendavad nüüd tühjalt prügikasti. Õnneks mitte otse loodusesse. Selle asemel, et osta üks mõistlik pudel baasi ma lihtsalt raiskan plastikut. Igal väikesel pudelil on peal tähtis aktsiisimärk ja jutt jubedalt kahjulikust ainest, mida ma kahjuks ei viitsi iga pudeli pealt läbi lugeda. Mõtlen, et viina võiks pakenda edaspidi 4cl pakenditesse, kohvi 10g ja sigarette võiks müüa ükshaaval. See on väga tõhus meede sõltuvusttekitavate toodete tarbimise vähendamiseks. Kahjuks küll ei ole välistatud, et tarbija hakkab ostma neli-, kuus- või kakskümmendpakke. Küll aga võidaks riik tohutult kleebiste trükkimise ja prügi tekkimise pealt. PS. Tegelikult ma vihastasin meie vahva riigi peale. Kui keegi teab kanalit n-baasi jaoks, siis võiks mulle privas teada anda.
 18. Varasemad
 19. https://vikerraadio.err.ee/871746/vikerhommik/897451
 20. 5min. kuulsin ...mis kell eetrisse läks ehk paljust ma ilma jäin?
 21. Sina oled ikka kuuldaval Kuuldel oleme meie kõik
 22. Kolmapäeval 7:30 olen kuuldavasti vikerraadios kuuldel
 23. Riigikogu Suitsuvaba Eesti ühenduse eestvedamisel toimub 7. novembril tervisekahjude vähendamise konverents Suitsuvaba Eesti. Konverentsil käsitletakse võimalusi, kuidas vähendada kahjusid rahvatervisele ning milliseid häid praktikaid on suitsuvaba riigi saavutamiseks rakendatud mujal maailmas. https://nna.ee/uudised/41-tervisekahjude-vaehendamise-konverents-suitsuvaba-eesti Selline asi on siis järgmine nädal tulemas. Live pildi peaks ka sealt ilusti saama.
 24. Suitsuvaba.ee

  Susserdasin sellise lehe valmis https://suitsuvaba.ee/ Eesmärk on see, et tädi Maali ja onu Mati saaks sellelt lehelt põhilise vajaliku info suitsetamise kahjude vähendamise ja e-sigarettide kohta. Ärge mutta tampige aga kommenteerige, kus saaks asja paremaks teha.
 25. E-sigareti küsitlus 2018

  Küsitlus suletud. 1081 Vastajat. Suur tänu kõigile. Esmane analüüs näeb päevavalgust kolmapäevasel konverentsil.
 1. Lae edasi
×