Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 567
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About old

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu
 1. Mul sageli suht sama probleem - soovitud asjad kas pole valikus või on otsas. Äkki me tahame veidraid asju? Eks poe töötajad kindlasti rohkem näinud aga ka lihtsamate lahenduste kasutamine ei ole võrreldes suitsetamisega kõigile huvi pakkuv ja jõukohane. Sealt ja vast üks põhjus, miks uusi kasutajaid enam nii suure huraaga juurde ei tule.
 2. Ma ise ARVAN, et enamus poode on aru saanud, et hirm DIY ees on alusetu, sest kes tahab leiab selleni tee ühel või teisel viisil. See kellel huvi puudub ja tahab kindlat ja lihtsat lahendust ei hakka kunagi ise möksima - isegi siis kui seadustega tehakse olukord kus alternatiive on vähe - ennem sõidab Lätti . Ka algaja tasemel veipimine on võrreldes suitsu süütamisega juba piisavalt keeruline ja aega nõudev. Ma eeldan, et mitte fanaatikutel on oma ajaga paremat teha kui coile kerida ja sadu maitseid kokku möksida.
 3. See kes tahtis enne segada sai oma asjad kätte, kes tahab nüüd segada saab ka. Vahe on selles, et ei saa kindel olla kas kaup on antud tegevuseks 100% sobiv. Ja ei hakka ükski pood komponente müüma kui neil on aktsiis ja kõrval poes pole. Lisaks ise segamine on: 1. fanaatikute pärusmaa 2. rahalise ja/või valikute puuduse surve tulemus 3. Ise segamine ei ole nii ohutu kui valmis vedeliku kasutamine aga korraliku teadmiste ja tooraine puhul on oht minimaalne Enamus veipijaid ostab parema meelega valmis vedeliku mis on ka laboratoorselt kontrollitud ja on mõistliku hinna kvaliteedi suhtega. Kui turg ehk siis nii hind kui valik on paigas siis 80% ei viitsi never ise mässama hakata. Jabur on karta ise segamist kui 0 nikotiiniga short fillid on aktsiisi vabad. Kui selline olukord põhjustaks massilist ise segamist siis ei oleks ammu enam nii palju valmis vedelike tootjaid. Hetkel muidugi on see olukord, et poodidel polnud valikut -> tuli kliendid ise segama suunata ja sealt tagasi tulek võtab aega.
 4. Üks artikkel

  Täisversioon oli siis tegelikult selline
 5. Videod

 6. Videod

  GrimmGreen on päris hea ka päris kaamera ees https://spectruminfocus.com/section/in-focus/in-focus/2019/10/19/in-focus--examining-the-public-health-crisis-on-vaping?
 7. Üks artikkel

  Samas on Türgis tohutult palju suitsetajaid ....
 8. Vedeliku segamine

  Ega palju targemaks ei saanud Kui teen lahti siis heades tingimustes aasta paar halbades 4-7 päeva?
 9. Vedeliku segamine

  Mul ka loll küsimus ... kaua test vesi säilib avatuna?
 10. Vedeliku segamine

  Hmmm ,,,, vesi?
 11. Üks artikkel

  Hiired tekitasid jälle e-sigaretid vähi https://www.sciencemediacentre.org/expert-reaction-to-study-on-ecig-vapour-and-cancer-in-mice/?fbclid=IwAR3IQyJ0EFepDY4_6Ec0wzDkXw6UaORCnZP-9llFcIcbQ9N0043ID3mTNJs Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 12. Üks artikkel

  Ali lõpetab vape kama müümise mikimaale https://uk.reuters.com/article/us-alibaba-cigarettes/alibaba-to-stop-sales-of-e-cigarette-components-in-united-states-idUKKBN1WO0A3
 13. Stopptoober

  http://www.pealinn.ee/newset/vaata-videot-ja-fotosid-kristiines-loppes-valitreeningute-hooaeg-n246248
 14. Stopptoober

  Ärge olge siis häbelikud ja liituge ka FB grupiga https://www.facebook.com/groups/stopptoober/ ning teavitage/kutsuge ka neid sõpru/tuttavaid kes pole leidnud endale sobilikku lahendust suitsetamisest loobumiseks. Mul endal on kõrge lootus, et #stopptoober aitab äkki vähemalt 10 nel suitsetajal loobuda - siis oleks vaev asja ette läinud
×