Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 587
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About old

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Päris huvitav mõttekäik 🤣
 2. Nitecore laadijad on täitsa OK. Akusid soovitaks SONY, LG ja Samsungi omasid. Akude hind on reeglina seotud sellega kui suurt koormust nad suudavad kannatada. 20-30A peaks e-sigareti jaoks sobivad olema. E-sigaretis sageli koormatakse akusid hetkeliselt nende võimekuse piiril seega peavad need ka korralikud olema.
 3. Kuni 80W seadmed jõuavad enamus otse kopsu automaiserid kenasti ära toita. Reaalselt on ikka väga, väga, väga vähe neid kes suuremat võimsust vajavad. Pigem on võimsamate 2-3 akuga seadmete eelis see, et laadima või akusid vahetama peab poole harvemini. Ehk siis jah välimus, tootja jne... olulisemad kui minimaalselt 80W seade on.
 4. Targutan siin veel vahele, et kindlasti soovitaks vahetavate akudega.
 5. Kas "Otse kopsu" ei saanud tehniliselt toimima või see lihtsalt ei sobinud? Kõigile ei sobigi otse kopsu seadmed. Seadmete valik on suhteliselt laiaks/keeruliseks läinud. Tarbimise kulud ja stiilid/lahendused väga erinevad - selle ÕIGE juurde tee leidmine on mõnel lihtne ja kiire samas teise jaoks on see pikk ja käänuline tee. Alustada võiks nõrgematest lahendusest ja kui need ei sobi siis edasi proovida. Eeldab, et oleks natuke valmis ka kulutusi tegema ja katsetama. Omast kogemusest ütlen, et hea kui mõni pikema ajaline ja asjast teadev hea tuttav on käepärast - loomulikult saab ka nii siit kui e-cig poodidest tuge. Mis seade oli viimane mida kasutasid ja mis probleemid olid? Selle põhjalt oskaks vast midagi edasi soovitada.
 6. old

  Üks artikkel

  Urmas Espenberg: 50 halli varjundit ehk maitsete keeld Eesti moodi https://epl.delfi.ee/arvamus/urmas-espenberg-50-halli-varjundit-ehk-maitsete-keeld-eesti-moodi?id=88369415
 7. old

  Üks artikkel

  Tarmo Kruusimäe: mis on õige maitse ning kuidas keelata "valed"? https://www.err.ee/1012404/tarmo-kruusimae-mis-on-oige-maitse-ning-kuidas-keelata-valed
 8. E-vedelike aktsiisi arutelul lubas rahanduskomisjoni esimees Aivar Kokk, et kui jaanuaris ei tule Rahandusministeeriumilt kompromissettepanekut, millega kehtestatakse aktsiis vaid nikotiini sisaldavatele e-vedelikele ja seda 10 senti milliliiter, siis algatatakse see muudatus komisjonis. Kokku lepitud!
 9. old

  Üks artikkel

  https://www.aripaev.ee/arvamused/2019/12/02/ingmar-kurg-musta-turu-hallid-varjundid
 10. old

  Üks artikkel

  https://forte.delfi.ee/news/teadus/e-sigaretist-tingitud-surmade-puhul-on-valja-joonistumas-uhisnimetaja?id=88207215
 11. Kahe aasta jooksul on selline olukord tekkinud:
 12. old

  Üks artikkel

  Jah see muudatus on ka sisse antud ja seda argumenteerime ka lisaks kõigele muule musta turuga.
×
×
 • Create New...