Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 541
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About old

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu
 1. Naised saunas rääkisid, et neil peaks kohe tulema 5l kankud müüki mille hinna üle ei tohiks keegi väga vinguda saada.
 2. Sulle on antud võimalus olla aus tarbija - ehk kui ostad e-sigaretis kasutamiseks siis on võimalus aktsiisi maksta. Kuna antud toodet on võimalik mitmel viisil kasutada siis sellest ka selline lahendus. Väga, väga hea idee panna nii tooted üles, sest see näitab kui jaburad on hetkel meie seadused.
 3. Üks artikkel

  Põhjuseks on sitt tervis
 4. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  http://e-liquid-recipes.com/ seal on kõigi maitsete potentsiaalsete ainete info olemas. Näiteks: http://e-liquid-recipes.com/flavor/1129 http://e-liquid-recipes.com/flavor/2717
 5. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Hea märkus - ma ei ole tükk aega vett kasutanud - peab vist hakkam jälle kasutama Ja selles mul ongi vaja, et TSI osast sellised asjad kokku korjata.
 6. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  NO mõte ongi selles, et oleks eesi keelne korralik allikas kust saaks uurida
 7. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Lollusi - tööstuslik VG/Pg, õli põhiseid maitsestajaid, räpast segamise keskkonda jne ....
 8. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  On sul mõni Eesti keelne pakkuda, kus seletatkse lahti mida jälgida jne=? Retseptide kohta on jah palju aga see pole hetkel asja mõte.
 9. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  A keegi siis natuke kaasa ei taha aidata?
 10. Kas vitamiinide e-suitsetamisest on kasu?

  Hakake ja õlisid vepima - toredad mõtted. Õli ei tule kopsust välja ja ei imendu ka sama moodi nagu pg/vg.
 11. Riigikogu valimised 2019

  No vaevalt, et Eesti 200 väheste kohtadega oleks midagi väga hirmsat korraldanud aga matemaatika oleks rohkem võimalusi tõenäoliselt andnud. EKRE ei ole REF'i jaoks kahjuks tantsukõlbulik - seega ongi ainult kaks võimalust.
 12. Riigikogu valimised 2019

  No ega neid valikuid/kombinatsioone palju just pole. Kui Eesti 200 oleks sisse saanud oleks natuke rohkem võimalusi olnud.
 13. Riigikogu valimised 2019

  Jah midagi head ei paista kui sotsid pundis. Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 14. Nüüd on selline lugu, et küsitlus mille läbi viisin näitab, et 49% e-cig kasutajatest segavad ühel või teisel moel omale ise e-vedelikku. 1 juuli hakkab kehtima maitsete keeld ja seega ma võin mürki võtta, et see protsent suureneb tugevalt veel. 2015.a. 74% veipijatest tarbisid valmis vedelikke seega see on kasvav trend. Mina segan ka oma e-vedelikud ise ja kui nüüd meelde tuletada siis alguses oli ikka päris keeruline ja nii mõnegi pudeli sisu leidis tee kraanikaussi. Ehk see tegevus vajab natuke teadmisi. Lisaks on suur probleem OHUTUS – me ei saa pead liiva alla panna, et keegi ei sega kuna see võib olla ohtlik. Seega on tekkinud plaan koostada DIY e-vedelike segamise nii öelda juhend, mille esmane rõhk oleks ohutusel ja kuna ohutus on seotud teadmistega mis ja kuidas siis tegelikult on saab tegu olema manuaaliga kuidas ise seda va värki võimalikult turvaliselt kokku möksida. Nüüd siis see põhjus miks ma selle postituse siia teen – ma arvan, et meil on siin foorumis mitmeid ise segajaid, kes on teemadega väga hästi kursis ja minul oleks abi vaja Ehk siis kes sooviks natuke kaasa aidata DIY e-vedeliku segamise manuaali koostamisele palun anda mulle privaatselt märku. Teeme seda selleks, et potentsiaalsed ohud ei saaks reaalsuseks....
×