Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 502
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About old

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu
 1. Kolmapäeval 7:30 olen kuuldavasti vikerraadios kuuldel
 2. Riigikogu Suitsuvaba Eesti ühenduse eestvedamisel toimub 7. novembril tervisekahjude vähendamise konverents Suitsuvaba Eesti. Konverentsil käsitletakse võimalusi, kuidas vähendada kahjusid rahvatervisele ning milliseid häid praktikaid on suitsuvaba riigi saavutamiseks rakendatud mujal maailmas. https://nna.ee/uudised/41-tervisekahjude-vaehendamise-konverents-suitsuvaba-eesti Selline asi on siis järgmine nädal tulemas. Live pildi peaks ka sealt ilusti saama.
 3. Suitsuvaba.ee

  Susserdasin sellise lehe valmis https://suitsuvaba.ee/ Eesmärk on see, et tädi Maali ja onu Mati saaks sellelt lehelt põhilise vajaliku info suitsetamise kahjude vähendamise ja e-sigarettide kohta. Ärge mutta tampige aga kommenteerige, kus saaks asja paremaks teha.
 4. E-sigareti küsitlus 2018

  Küsitlus suletud. 1081 Vastajat. Suur tänu kõigile. Esmane analüüs näeb päevavalgust kolmapäevasel konverentsil.
 5. E-sigareti küsitlus 2018

  Siia jõuab nipet-näpet aga NNA lehel tuleb kindlasti kogu analüüs avalikult üles.
 6. E-sigareti küsitlus 2018

  1000 vastaja piir murtud
 7. E-sigareti küsitlus 2018

  900+++ tiksus ette .....
 8. E-sigareti küsitlus 2018

  Ma ei tea kuhu ta läheb aga Tais ei ole selles midagi imelikku - st. see pidi täiesti normaalne olema. Aga seda rääkisid naised saunas ... seega minule pärast mitte viidata :D. Krt see teema läks nüüd lappama Ehk siis tagasi teemasse - küsitlusel on hetkel 862 vastajat. Esimesel oli 842 ja teisel 664 - seega rajarekord on tehtud. Mind hakkan juba unistama nelja kohalisest numbrist.
 9. E-sigareti küsitlus 2018

  Mine osta Lätist (loe: EMTA on netti kolinud ja sealt ei saa enam midagi ) mingi kuumutatav suure tubaka toode - too on märksa taluatavam tõmmata, kui tavaline suits. Need heat not burn asjad VIST peaks olema lubatud - aga pead ennem järgi uurima. TAI's muidu ei pidanud reaalselt asi nii hull olema - ise ei tohi loll olla ja avalikult turistide piirkonnas pilvi lasta. Reaalsuses pidi miilits seal sama moodi veipima ja kui igaks juhuks on miilitsa jaoks taskuraha kaasas siis polevat ka hullu. See kõik on aga oleks poleks - ehk siis kui riskid ja 10a kuskil kuudis tiksud siis ära mulle kirjuta :D.
 10. E-sigareti küsitlus 2018

  Mul on pool pakki sahtlis mingi 7a vana
 11. G-priv ohms too low

  Kui Eestist ostetud siis esimene asi ikka poe poole pöörduda. Kui ei ole Eestist siis äkki meil siin mõni targem oskab aidata.
×