Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

old

Moderaator
 • Postitusi

  2 461
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About old

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Veteran

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu
 1. EestiVeipTV

  Mitte tehnilistel põhjustel teeme saate järgmisel nädalal. Ehk siis uus aeg on: 25.juuli kell 22.00
 2. EestiVeipTV

  EestiVeipTV OSA 10 - EL Petititsioon, EL küsitlus ning saates on külas Agris 18.juuli kell 22.00 https://www.youtube.com/watch?v=yrt21iT5tfc Lisaks oleme nähtavad ka telekanalil EntusiastTV (Telias ja Elisas tasuta noppekanal).
 3. Vedeliku segamine

  PG - Propüleenglükool
 4. Vedeliku segamine

  Umbes midagi nii tuleb segada: http://e-liquid-recipes.com/recipe/1902021/Single strawberry Flavor http://e-liquid-recipes.com/recipe/1960470/Single Flavor (Strawberry) http://e-liquid-recipes.com leht annab ka hea alguspunkti, kui palju on mõistlik maitsestajat panna - see tegelikult kõigub tugevalt ka ühe tootja lõikes.
 5. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Parem mitte, kurat teab palju neid siis veel välja ujub - ma ju ütlesin kohe, et see esmane number ei saa olla reaalne Spezzi peaks omale koju ka toitlustajaks palkama... tuleks odavam ja saaks paremini söödud.
 6. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Kas keegi aku kilesid saab kaasa võtta? - ma võin seekord fööni võtta (ja etiketi printeri). Mul vajab kindlasti paar akut hooldust ja ma tean veel vähemalt ühte kelle omad vajavad seda eelmine aasta :D.
 7. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  ET siis küsimus kas kõik on nõus, et Spezz teeb ise poe ringi ja siis köhime pärast pappi? Ta oli nõus toitlustaja rolli enda peale võtma ja väidab, et on ka kogenud juba sellel alal. Jeesus las askeldab ka siis Spezziga äkki seda liha värki. Minu kogemus on, et ühine toidu teema tuleb märksa soodsam kui see, et iga üks oma võikud kaasa tirib NB! Kui kurke plaanis teha .... mis on hea mõte, siis mustsõstra lehti saan aiast kaasa rebida.
 8. Videod

  Veipimine ei ole surnud! Olemas nii eng kui est subtriitrid
 9. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Eelmine aasta oli ka pehmelt öeldes "veider" ilm meil. Kui ma ei eksi siis umbes +35C pealt kukkus ühe tunniga 12C peale.
 10. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Aww, kes see ilma ära kakas? Kas keegi Tartu poolt ka minemas on?
 11. Teine päev. Mul on FB's iga teine postitus see allkirja teema. Probleem on selles, et tarbijad hakkavad üle maailma väsima... kogu aeg on vaja midagi teha aga tulemus on ikka suht saast.
 12. Vapista tegi täitsa bonksi video ka https://www.facebook.com/vapista/videos/1720300614718392/?hc_ref=ARSFNJsDoniO7IIzv59yqcSV5qSwEhQG1TM8Th-neA5Sa6_T9Vh6SArkOjaMmOFuwds
 13. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Rein, pane Old+1 Grillpeekon on mul viimase aja hea avastus - kuna suht pekine värk siis tõstab see tugevalt ka jookide tarbimise võimekust Mitu kotitäit raha umbes peaks kaasa võtma? Kas ennem keegi Lätti ka läheb?
 14. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Käpp + 1 ma arvan
×