Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Spezz

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  3 681
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Spezz

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru
 • Sünnipäev 08.10.1977

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://spezz.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Viimased profiili külastajad

19 023 profiili külastust
 1. EMTA ettekirjutus

  Minul on teenus olemas olnud ja need ka kasutavad, kes küsida osanud Hetkel olen küll 8. Maini Eestist eemal aga peale seda taas rivis.
 2. Üks artikkel

  Jevgeni Ossinovski astub ministrikohalt tagasi http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=81694177
 3. https://www.riigiteataja.ee/akt/13152698?leiaKehtiv Kolmas peatükk sealt ..
 4. Senikaua kuni see asi kohtus pole selgeks vaieldud sõltubki kõik selle ametniku suvast, kes kontrollimise hetkel oma arvamuse maksma paneb. Kuna praeguseks on selge, et nõutakse ka maitsestajatele aktsiisikleepsu siis ..
 5. Hetkeseisuga on 1 lahendus olemas - täna kontrollitud pood kleepis tolliametnike juuresolekul maitsestajatele aktsiisikleepsud peale. Sealt tagasitee on väga raske. Ja ega polegi midagi öelda, kohtus üsna tõenäoliselt õigust ei saaks toidumaitsestaja väitega. Kohtunik lähtub siiski asja sisust - kui veibipood müüb siis järelikult veipimiseks. Iseküsimus on napakalt kirjutatud seadus.
 6. http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fotod-maksuametnikud-votavad-vahele-seadust-rikkuvaid-e-sigaretimuujaid?id=81665869 FOTOD | Maksuametnikud võtavad vahele seadust rikkuvaid e-sigaretimüüjaid (2) ärileht.ee Galerii: 4 pilti Foto: Madis Veltman Täna võis Tallinnas Narva maanteel e-tubakatoodete kaupluse Happy Juice juures näha maksuametnikke, kes korraldasid reidi, et tabada seadusrikkujaid. Küsimusele, mis põhjusel otsib hulk maksuametnikke läbi veippoodi Happy Juice, teatas MTA kommunikatsioonijuht Rainer Laurits, et MTA ametnikud teevad praegu järelevalvet alternatiivsete tubakatoodete maksumärkide osas. Täpsemalt öeldes kontrollitakse, kas e-sigarettide vedelikel on maksumärgid peal ja pakendinõuded on täidetud. Nimelt on alates 1. jaanuarist kohustus maksta aktsiisi ka e-sigarettide vedelikelt ja alates 1. aprillist ei tohi enam olla müügis maksumärgita e-vedelikke. Kas maksuametnikud kontrollivad nüüd kõiki e-tubakatoodete müüjaid või oli neil põhjust külastada just seda konkreetset poodi, MTA kommunikatsioonijuht ei täpsustanud. "Järelevalvet teeme vastavalt oma riskianalüüsile. Võimalike rikkumiste osas saame täpsustada, kui oleme menetlused läbi viinud."
 7. Question about Estonian customs

  It's excise duty. Maximum allowed amount of e-cigarette liquid by law is 50ml for personal use. The law is really strict about e-liquid and i'm not sure if it is in accordance with "free movement of goods in EU". Thats why i said that there is no knowledge about how customs officials are acting about those things. I most certainly would not want to be the one to test it in court.
 8. Question about Estonian customs

  Translation: If you are pulled in for inspection and if there is any hint on the bottles that they contain vaping materials, you've got problems. Best case scenario - the bottles will be taken away. Worst case - paying excise tax(Amount for 10L is 2000€ + VAT = 2400€). Somewhere in the middle is possibility to pay the fine in amount of up to 1200€ and the liquid will be confiscated anyway. If there is not hint on the bottles that it can be vaped then you have to have reasonable explanation for the use of those materials. Anyway, the new law is in effect third month now and there is no knowledge about customs officials common practice/decisions yet.
 9. Sony vtc5a kättesaadavus

  Olemas: http://spezz.ee/et/akud/1068-sony-us18650-vtc5a-flat-top.html
 10. Huumorit elust enesest

  https://munchies.vice.com/en_us/article/zmwve3/confused-amazon-buyers-keep-trying-to-vape-concentrated-food-flavoring?utm_campaign=sharebutton
 11. Üks artikkel

  https://www.aripaev.ee/arvamused/2018/02/06/ingmar-kurg-eesti-pani-e-sigareti-kasutajad-vene-ruletti-mangima
 12. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Kanne tehtud. Kui hind odavamaks muutub suurema huvi tõttu siis vabalt võib ülejääva raha toitlustusse suunata. Kui toitude koguste planeerimise osas abi vaja siis küsi .. meil päris pikk kogemus juba 10+ seltskondadele kraami ostmises
 13. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Meie ka kahekesi Soovitan endiselt kõigil veiparitel kohale vajuda, väga muhe seltskond on alati olnud
 14. Mech modid eesti poodides

  Üldisel kokkuleppel korjasid kõik poed need müügist ja kandsid kuludesse. Liiga palju oli negatiivseid uudiseid üle maailma juhtumitest, kus keegi endal hambad suust või alalõua pea küljest suutis omaenda lollusega ära lasta.
 15. Laadimine

  Pöördu müüja poole..
×