Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Spezz

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  3 684
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Spezz

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Guru
 • Sünnipäev 08.10.1977

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://spezz.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Viimased profiili külastajad

19 389 profiili külastust
 1. Üks artikkel

  http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=83027311
 2. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Söögi summa tuli lõpuks kokku 20, algsest arvutusest oli 1 tšekk puudu. Kui huvi on siis võin tšekid kuhugi üles ka visata, avalikult pigem ei jagaks siin.. Kontonr: EE817700771000722617
 3. Selle teema võiks ilmselt kuhugi arhiivi ära visata, riik on praeguseks oma hea portsu aktsiisi juba kokku kogunud.
 4. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Reede õhtu kuni pühapäeva lõuna ajavahemikule on umbkaudne kulu näkku selline: 900g liha (sealiha, broileri kintsuliha, lambasooles vorstid) - ise maitsestamisega ei viitsi vaeva näha, eelistan pigem korraliku kvaliteediga ja maitsestatud valmistoodet, mis vaja vaid grillile visata. 400g salatimaterjali (tomat + kurk + hapukoor) Hommikuvõileivad ja selle materjal on kõige kõikuvam kulu üleüldse, täiesti lootusetu on ennustada. Kui miskit puudu jääb siis lähim pood on 3,9 kilomeetri kaugusel(eeldab kaine rooli olemasolu) Sealihast see on väga kvaliteetne ja hea: https://www.selver.ee/sea-saslokk-armeenia-grill-kg Broileri kintsuliha sidrunimarinaadis on stockmannist seni parima kvaliteediga olnud, 4€/kg Mõlemad on korraliku kvaliteediga lihast, pakendi avamisel ei vaata kõõlused ja pekitükid vastu nagu rakvere lk toodanguga pidevalt juhtunud on.
 5. EMTA ettekirjutus

  Minul on teenus olemas olnud ja need ka kasutavad, kes küsida osanud Hetkel olen küll 8. Maini Eestist eemal aga peale seda taas rivis.
 6. Üks artikkel

  Jevgeni Ossinovski astub ministrikohalt tagasi http://m.delfi.ee/eesti/article.php?id=81694177
 7. https://www.riigiteataja.ee/akt/13152698?leiaKehtiv Kolmas peatükk sealt ..
 8. Senikaua kuni see asi kohtus pole selgeks vaieldud sõltubki kõik selle ametniku suvast, kes kontrollimise hetkel oma arvamuse maksma paneb. Kuna praeguseks on selge, et nõutakse ka maitsestajatele aktsiisikleepsu siis ..
 9. Hetkeseisuga on 1 lahendus olemas - täna kontrollitud pood kleepis tolliametnike juuresolekul maitsestajatele aktsiisikleepsud peale. Sealt tagasitee on väga raske. Ja ega polegi midagi öelda, kohtus üsna tõenäoliselt õigust ei saaks toidumaitsestaja väitega. Kohtunik lähtub siiski asja sisust - kui veibipood müüb siis järelikult veipimiseks. Iseküsimus on napakalt kirjutatud seadus.
 10. http://arileht.delfi.ee/news/uudised/fotod-maksuametnikud-votavad-vahele-seadust-rikkuvaid-e-sigaretimuujaid?id=81665869 FOTOD | Maksuametnikud võtavad vahele seadust rikkuvaid e-sigaretimüüjaid (2) ärileht.ee Galerii: 4 pilti Foto: Madis Veltman Täna võis Tallinnas Narva maanteel e-tubakatoodete kaupluse Happy Juice juures näha maksuametnikke, kes korraldasid reidi, et tabada seadusrikkujaid. Küsimusele, mis põhjusel otsib hulk maksuametnikke läbi veippoodi Happy Juice, teatas MTA kommunikatsioonijuht Rainer Laurits, et MTA ametnikud teevad praegu järelevalvet alternatiivsete tubakatoodete maksumärkide osas. Täpsemalt öeldes kontrollitakse, kas e-sigarettide vedelikel on maksumärgid peal ja pakendinõuded on täidetud. Nimelt on alates 1. jaanuarist kohustus maksta aktsiisi ka e-sigarettide vedelikelt ja alates 1. aprillist ei tohi enam olla müügis maksumärgita e-vedelikke. Kas maksuametnikud kontrollivad nüüd kõiki e-tubakatoodete müüjaid või oli neil põhjust külastada just seda konkreetset poodi, MTA kommunikatsioonijuht ei täpsustanud. "Järelevalvet teeme vastavalt oma riskianalüüsile. Võimalike rikkumiste osas saame täpsustada, kui oleme menetlused läbi viinud."
 11. Question about Estonian customs

  It's excise duty. Maximum allowed amount of e-cigarette liquid by law is 50ml for personal use. The law is really strict about e-liquid and i'm not sure if it is in accordance with "free movement of goods in EU". Thats why i said that there is no knowledge about how customs officials are acting about those things. I most certainly would not want to be the one to test it in court.
 12. Question about Estonian customs

  Translation: If you are pulled in for inspection and if there is any hint on the bottles that they contain vaping materials, you've got problems. Best case scenario - the bottles will be taken away. Worst case - paying excise tax(Amount for 10L is 2000€ + VAT = 2400€). Somewhere in the middle is possibility to pay the fine in amount of up to 1200€ and the liquid will be confiscated anyway. If there is not hint on the bottles that it can be vaped then you have to have reasonable explanation for the use of those materials. Anyway, the new law is in effect third month now and there is no knowledge about customs officials common practice/decisions yet.
 13. Sony vtc5a kättesaadavus

  Olemas: http://spezz.ee/et/akud/1068-sony-us18650-vtc5a-flat-top.html
 14. Huumorit elust enesest

  https://munchies.vice.com/en_us/article/zmwve3/confused-amazon-buyers-keep-trying-to-vape-concentrated-food-flavoring?utm_campaign=sharebutton
×