Jump to content
E-sigareti foorum

JazZ

Tavakasutaja
 • Postitusi

  897
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About JazZ

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://www.fastvape.eu

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Pärnu

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ma usun et 99% on siin foorumis. Pole ju raske phpmyadmin'is korra päring käima lasta mis signatuuris asuva "sig.fastvape.eu" "misiganes.eu" vastu vahetab. Seega domeen on küll kõige väiksem probleem.
 2. Tere üle pika aja. Kas keegi on sellest banneri "Loobu suitsetamisest" koodi jupist huvitatud? Kui ei, siis peagi see bänner kaob kuna ma ei näe mõtet seda üleval pidada. Kui on huvi, siis tee pakkumine privasse
 3. Ei ole jäädavalt kadunud. Serveri teenuse pakkuja on selili maas täna mingil põhjusel. Tegelt neil terve see nädal probleemne olnud, väidetavalt oli mingi uuendusega midagi nihu läinud. Loodan, et homme saab korda.
 4. Kui korra on coil kõrvetada saanud, siis see maitse ei lähegi enam ära.
 5. Tänud et teada andsid! Viga saab parandatud. Edit: nüüd peaks olema ka 2016 valikus.
 6. Ma just lugesin Statoilis mingit silti et müügil nikotiiniga e-vedelikud. Kirjas ei olnud ja ma ei uurinud ka mis firma omad.
 7. Keegi juba kirjutas mulle eile, aga telefon mille ta andis oli eile õhtul välja lülitatud... Eks ma proovin täna uuesti.
 8. Paraku ei ole see. Ma ei taha ka avalikustada millega täpsemalt tegu on, et vältida et keegi suvaline lihtsalt omale selle küsib.
 9. Leitud siis 09.11.2015 Pärnus liinibussist e-sigaret. Kuna tegu on vähe suurema ja kallima asjaga kui ego pulk, siis arvan et omanik võib sellest puudust tunda. Püüaks omaniku ja e-sigareti uuesti kokku viia... Kui tunned et see võib Sinu oma olla, siis võta PM kaudu minuga ühendust.
 10. Omnival on minu meelest kasutustingimustes kirjas et pakk tuleb pakkida nii et see võiks 80cm kõrguselt kukkuda... Seega kõik paistab korras olema
 11. EU direktiiv on põhimõtteliselt miinimum, iga riik võib karmimad seadused välja mõelda.
 12. Suuremad kui 10ml pudelid keelatakse ju nagunii ära... See otsus on ju juba tehtud või olen ma valesti aru saanud?
 13. Kui ettevõte ei ole käibemaksukohuslane siis ta ei saa ju sisseostu pealt ka käibemaksu tagasi, seega maksab ta siis selle ära. Ostu ja müügi hinnal on muidugi vahe ja sellest tuleb ka käibemaksu osas erinevus, aga ei saa väita et see üldse ei maksa kes käibemaksukohuslane ei ole.
 14. Ma viisakas inimene ja täitsa tutvustasin ennast. Kas see info neile meelde jäi, on muidugi omaette teema, päris pikalt ja põhjalikult sai vedelike müügist räägitud. Aga kui kõik siin selles niiväga kahtlevad et võib (ja ometi müüvad), miks keegi pole julgenud ise siis üle küsida? Seal täitsa tore inimene tundus selle alaga tegelema, ei hammustanud Sent from my Nexus 6
 15. Sa eelnevat juttu ei lugenud? Ma andsin ju ennast ise ülesse, küsides selle kohta otse, et kas nüüd võib müüa. Seega neid on juba teavitatud ja ma usun et ka mind oleks juba teavitatud kui nad ümber oleksid mõelnud
×
×
 • Create New...