Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

JazZ

Tavakasutaja
 • Postitusi

  897
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About JazZ

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://www.fastvape.eu

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Pärnu

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ei ole jäädavalt kadunud. Serveri teenuse pakkuja on selili maas täna mingil põhjusel. Tegelt neil terve see nädal probleemne olnud, väidetavalt oli mingi uuendusega midagi nihu läinud. Loodan, et homme saab korda.
 2. JazZ

  Üks artikkel

  Kusjuures mul vähenes kohvi tarbimine vähemalt 50%, nüüd joon ainult hommikul ühe tassi. Pole siiani seda suitsetamisega seostanud, aga mine tea, ehk ongi mingi seos.
 3. JazZ

  Üks artikkel

  Kusjuures ma alles üsna hiljuti suhtlesin kellegagi TAI'st ja konkreetne inimene ei olnud üldse nii põhimõtteline e-sigareti vastane nagu meedia artiklite järgi arvata võiks. Seega kohati tundub ikka väga segane kes seda keelustamise maaniat eest veab. Vägisi tundub tõesti et kõigile asutustele kirjutatakse ka ette mida keegi arvama/ütlema peab.
 4. JazZ

  Üks artikkel

  Ostis enda ööklubist ja kaebab ennast kohtusse? Artikkel tundub natuke metsas olema.
 5. Kui korra on coil kõrvetada saanud, siis see maitse ei lähegi enam ära.
 6. Tänud et teada andsid! Viga saab parandatud. Edit: nüüd peaks olema ka 2016 valikus.
 7. JazZ

  Üks artikkel

  Kui iphone õhku lendab siis on alati artikkel.
 8. Ma just lugesin Statoilis mingit silti et müügil nikotiiniga e-vedelikud. Kirjas ei olnud ja ma ei uurinud ka mis firma omad.
 9. JazZ

  Üks artikkel

  Ma olen ka sellega nõus, et alati saab hullemini...
 10. JazZ

  Üks artikkel

  Minu meelest on sisu ka muutunud...
 11. Keegi juba kirjutas mulle eile, aga telefon mille ta andis oli eile õhtul välja lülitatud... Eks ma proovin täna uuesti.
 12. Paraku ei ole see. Ma ei taha ka avalikustada millega täpsemalt tegu on, et vältida et keegi suvaline lihtsalt omale selle küsib.
 13. Leitud siis 09.11.2015 Pärnus liinibussist e-sigaret. Kuna tegu on vähe suurema ja kallima asjaga kui ego pulk, siis arvan et omanik võib sellest puudust tunda. Püüaks omaniku ja e-sigareti uuesti kokku viia... Kui tunned et see võib Sinu oma olla, siis võta PM kaudu minuga ühendust.
 14. Omnival on minu meelest kasutustingimustes kirjas et pakk tuleb pakkida nii et see võiks 80cm kõrguselt kukkuda... Seega kõik paistab korras olema
 15. EU direktiiv on põhimõtteliselt miinimum, iga riik võib karmimad seadused välja mõelda.
×
×
 • Create New...