Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 015
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kivi3

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu

Viimased profiili külastajad

11 228 profiili külastust
 1. Üks artikkel

  Korralagedus! Kus on toimetaja silmad? Kes lubas sellist artiklit üldse tõlkida?
 2. Tulles tagasi Nikorexi arvamuse juurde, siis tuleb tõdeda, et Nikorex kasutab väga alatuid demagoogilisi võtteid. Nende arvamuse esimesest lõigust võib lugeda: " Kui e-vedeliku komponendid on aktsiisivabad, siis võtavad võimust isesegajad. Nagu me kõik teame, siis isesegamine on potentsiaalselt ohtlik ning komponendid pole testitud ja kontrollitud. Me ju kõik näeme, mis täna USA-s toimub. " Ilmselt pole ma ainus, kellele sellest väite põhjal jääb mulje, et USA-s toimuva põhjuseks on isesegamine. Ei sõnagi kanepiõliga eeltäidetud kapslitest, mis sisaldasid ka fungitsiide ja e-vitamiini.
 3. Üks artikkel

  Ja kui võrdleme põhjustest rääkiva artikli pikkust nendega, mis eelnevalt lahmisid ja e-sigi kohta paanikat külvasid, siis ....
 4. Üks artikkel

  Klikke suudaks püüda ka pealkiri: “Mustalt turult soetatud õli kasutamine veipimiseks on USA-s põhjustanud kümneid surmasid ja viinud tuhandeid haiglavoodisse” vms. Sellel oleks vähemalt mingisugunegi hariv point.
 5. Üks artikkel

  Nii on. Kuigi ma pole näinud seadust, mis tõlkijal valikute tegemisel mida tõlkida, mõtlemise ära oleks keelanud.
 6. Üks artikkel

  “Ajakirjanikest” müstikutele soovitaks “müsteeriumi” lahendamiseks otsida abi märksõnast ÕLI
 7. Vedeliku segamine

  Jutt käib siin videos ju pikaajalisest säilitamisest ja eeskätt väliskeskkonna mõjust vedeliku kvalteedile. Jah, vesi (mõistlikus koguses) vähendab mingil määral auru kogust. Need, kellele on võimalikult paks aur esmatähtis, ajavad ilmselt asja võimalikult suure koguse puhta VG-ga. Aga kogu segamine on ju tasakaalu leidmine maitse, auru koguse ja wikkimise vahel.
 8. Üks artikkel

  Järjekordne kinnitus, et õli ei maksa veipida https://athra.org.au/blog/2019/10/04/black-market-thc-cannabis-cartridges-are-cause-of-vaping-related-lung-injury/
 9. Palju ÕNNE

  Õnnitlused, Spezz!
 10. Vedeliku segamine

  Mulle on ka läbikeedetud ja maha jahutatud kraanivesi sobinud...
 11. Üks artikkel

  Kes on need Tartu Ülikooli teadlased, kes viimasel ajal midagi uut on üllitanud? 2016 aasta algul avaldas kopsuarst Alan Altraja ühe artikli, milles väitis, e-sigaretid on vastiku maitsega ja seda tarvitatakse vaid nikotiinist saadava rahulduse pärast. Seda väites tsiteeris ta 1995 aastal välja antud artiklit. Lisaks tuleb mainida, et nimetatud tohter sai 2015 aastal 22000 € grante ravimifirmadelt, sh 8000 € GSK-lt, mis muuhulgas toodab NRT preparaate. Ühtegi uut teaduslikku viidet selles artiklis pole, on vaid tubakainfo.ee eksitav ümbertrükk. Massiline meediarünnak!
 12. Üks artikkel

  See on hea mõte. Kui mitte muu pärast, siis vähemalt oleks vahva vaadata, kuidas põdrakanepit ära keelatakse ja/või aktsiisiga maksustatakse
 13. Üks artikkel

  Tõde hakkab vaikselt pead tõstma, aga esigil ikkagi järjekordne plekk küljes. Igasugused saavad jälle tänitada, sest mis siis inimesele meelde jääb? - Veipimine tapab!
 14. Üks artikkel

  Need on ju erinevad teemad, mida siinkohal ühte patta pannakse. Aga mis siin ikka imestada - erinevate huvigruppide soovid langevad ühte - ajakirjandus otsib klikimagneteid, milleks laibad hästi sobivad, TAI saab teha massilist veipimisvastast propagandat ja Postimehe ravimiärimehest omanik muheleb rahulolevalt ...
 15. Üks artikkel

  THC sisaldusega kanepiõli legaalselt ei liigu
×