Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 018
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kivi3

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu

Viimased profiili külastajad

13 751 profiili külastust
 1. kivi3

  Üks artikkel

  https://www.postimees.ee/7225575/isamaa-liige-pahvis-riigikogu-tooajal-e-sigaretti
 2. Tõepoolest ei meenu kedagi, kes siin foorumis oleks kirjutanud, et varem ei suitsetanud, aga nüüd otsustasin veipima hakata. Tõenäoliselt oleks see korraliku arutelu esile kutsunud.
 3. kivi3

  Üks artikkel

  Lisaks aktsiisile pärineb Rahandusministeeriumist algselt ka muid lolluseid - termin "tubakavedelik" ja maitsete keelamine. Ministriks oli Sven Sester. Oleks aeg kogu praak korda teha, (unistamine ei ole kahjulik tegevus )
 4. Tulles tagasi Nikorexi arvamuse juurde, siis tuleb tõdeda, et Nikorex kasutab väga alatuid demagoogilisi võtteid. Nende arvamuse esimesest lõigust võib lugeda: " Kui e-vedeliku komponendid on aktsiisivabad, siis võtavad võimust isesegajad. Nagu me kõik teame, siis isesegamine on potentsiaalselt ohtlik ning komponendid pole testitud ja kontrollitud. Me ju kõik näeme, mis täna USA-s toimub. " Ilmselt pole ma ainus, kellele sellest väite põhjal jääb mulje, et USA-s toimuva põhjuseks on isesegamine. Ei sõnagi kanepiõliga eeltäidetud kapslitest, mis sisaldasid ka fungitsiide ja e-vitamiini.
 5. Jutt käib siin videos ju pikaajalisest säilitamisest ja eeskätt väliskeskkonna mõjust vedeliku kvalteedile. Jah, vesi (mõistlikus koguses) vähendab mingil määral auru kogust. Need, kellele on võimalikult paks aur esmatähtis, ajavad ilmselt asja võimalikult suure koguse puhta VG-ga. Aga kogu segamine on ju tasakaalu leidmine maitse, auru koguse ja wikkimise vahel.
 6. kivi3

  Palju ÕNNE

  Õnnitlused, Spezz!
 7. Mulle on ka läbikeedetud ja maha jahutatud kraanivesi sobinud...
 8. Ise pole katsetanud, aga uuringute lähtepunktiks... https://www.e-suits.eu/topic/2002-kristalne-mentool/
 9. Mida steam-engine.org pakub? On selline kooslus võimalik? Lihtsalt küsin, praktiline kogemus puudub...
 10. Toetatud. Sisu lahtikirjutuseks ehk niipalju, et Euroopa kodanikualgatuse korras nõutakse TPD 20 artikli "Elektroonilised sigaretid" tühistamist. Vajalik on 1 miljon häält ja künnise ületamine vähemalt 7 liikmesriigis. Eestist 4500 häält koguda polegi ehk võimatu. Allkirjade kogumine lõpeb 20.02.2020.
 11. Artikkel paraku vaid tellijale, Äkki keegi jutustab sisu ümber?
 12. Kui säilimise pärast muretseda, siis tasuks ümber villida - näiteks (puhastesse) liitristesse pudelitesse ja võimalikult vähese korgialuse õhuga. See aitaks ilmselt säilivusele oluliselt kaasa. 5 l kanistri puhul, kui sageli selle kallal käia, siis satub sinna järjest uut õhku ja baktereid, mis lõpuks riknemise kaasa toovadki. Aga kaua see reaalselt aega võtaks ei oska mina ennustada. Avamata pakendis säiluvad asjad ilmselgelt kauem kui korduvalt avatud pakendis. Mingi mõju on ka pakendi materjalil - tume klaas vs hele klaas vs plastik.
 13. Ei suuda leida ega meenutada - kunagi jagati linki lehele või kogule, kus olid tootjate ja vedelike kaupa nimekirjad erinevates maitsestajates sisalduvatest potensiaalselt kahjulikest/probleemsetest ainetest. Need kogused on muidugi minimaalsed, aga hea oleks üles leida ja lisada viide sellele. Osad tootjad (nt FA) märgistavad selliseid toidumaitsestajaid ka eraldi ning toovad aine nimetuse välja. Ära tuleks märkida ka agressiivsete (happeliste) vedelike (maitsestajate) teema
 14. Ise kasutan SS 316 L traati. 3 erinevat Yihi seadet kasutusel, koefitsendid vahemikus 0,00092-0,00094, temperatuur 195, 15J takistustel 0,45-0,50. Pulseerimist ei ole kunagi tundnud. Konkreetse kiibiga muidugi kogemused puuduvad, mul veidi vanamad versioonid. Kas ruumi temperatuur on reguleeritav ja paigas? Takistus lukus? Äkki võimsust (J) liiga palju? Võid proovida ka koefitsendi muutmist ühele ja teisele poole, aga see oli minul rohkem SMOKi teema. Sobivate sätete otsingul alustaks ise J alandamisega.
 15. Ma olen alati kahtlustanud, et pärast tutvumist TPD-ga olid Briti veiparid need, kes Brexit-i tasavägise hääletuse ära kallutasid
×
×
 • Create New...