Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  971
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kivi3

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu

Viimased profiili külastajad

10 079 profiili külastust
 1. Vett võid rahulikult kasutada. Võib vajada veidi katsetamist, milline % sinu seadmetele sobib. 8-10% on katsete alustamiseks väga hea. Kui järgmiseks küsid, millist vett kasutada, siis võid panna apteegist ostetud destvett, aga isiklikult mulle sobib keedetud kraanivesi ka.
 2. Üks artikkel

  Lihtsalt terminoloogia täpsustuseks: Kaugmüük jaguneb antud kontekstis kaheks - piiriülene ja siseriiklik. TPD reguleerib piiriülest kaugmüüki ja suur osa riike (sh.Eesti) ei hakanud vaeva nägema müüjate registreerimisega ning keelustasid piiriülese kaugmüügi. Siseriiklikku kaugmüüki TPD ei käsitle, aga Eesti otsustas ka selle keelata. Kehtima hakkab 01.07.2019. Neid riike, kes niimoodi käituvad peaks olema veelgi ja tõenäoliselt tuleb juurde. Brüssel seda ei takista. Ecigi siseriiklik kaugmüügi keeld on minu isikliku arvamuse järgi vastuolus põhiseadusega, sest soovitava meetme (takistada akaealistel kättesaamist) saavutamiseks oleks piisanud ka leebematest vahenditest (ID põhine vanusekontroll poodi sisenemisel, müügil ja kättetoimetamisel) Eespool jutuks olnud artikkel pajatas sellest, et Soome soovib keelustada alkoholi piiriülese kaugmüüki.
 3. Üks artikkel

  Väljavõte Euroopa tubakadirekdiivist (TPD) Artikkel 18 Tubakatoodete piiriülene kaugmüük 1. Liikmesriigid võivad keelata tubakatoodete piiriülese kaugmüügi tarbijatele. Sellise müügi vältimiseks teevad liikmesriigid koostööd. Tubakatoodete kaugmüügiga tegelevatel jaemüügiettevõtetel ei ole lubatud varustada tarbijaid liikmesriikides, kus selline müük on keelatud. Liikmesriigid, kes sellist müüki ei keela, kohustavad liidus asuvatele tarbijatele suunatud tubakatoodete kaugmüügiga tegeleda kavatsevaid jaemüügiettevõtteid registreerima oma tegevuse liikmesriigis, kus jaemüügiettevõte asub, ning liikmesriigis, kus asub tegelik või võimalik tarbija. Väljaspool liitu asuvatelt jaemüügiettevõtetelt nõutakse oma tegevuse registreerimist liikmesriigis, kus asub praegune või võimalik tarbija.
 4. Reisimine e-sigaretiga

  Kui sa TULED Inglismaalt, siis üldreeglina sind Eestis ju enam ei kontrollita. Kui siiski peaks kontrollitama, võib tekkida probleeme, sest Eestisse tohib sisse tuua EU riikidest kuni 50 ml e-vedelikku - see on Eesti regulatsioon e-vedelikele. Lennukis käsipagasis igasuguste vedelike vedamiseks on üldised ja ühtsed piirangud - 10 x 100 ml ja kõik ühes liitrises kotis. Üldreeglina nõutakse lennueelses turvakontrollis kõikides EU riikides, et see kilekott (nagu ka läpakas, tahvel jms) oleks käsipagasist välja tõstetud ja seda vaadeldakse eraldi.
 5. Probleem

  Ma ei imesta, lihtsalt ei väsi vihastamast. Tuleb aga meelde ja ajab aga s... keema. Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 6. Probleem

  Kogu see teema on niivõrd haige kui üldse olla saab. Välismaistest poodidest tellida ei tohi, aga kui sõber/tuttav saadab või toob (rauda), siis on OK. Üle 2 ml mahutavusega paake EU-S müüa ei tohi, aga omamine on OK. St. kui ise või tuttav reisilt väljaspool EU-d kaasa toob on OK. HAIGE!!! Kui mõni seaduse sepistaja suudaks ka sisuliselt ära põhjendada, mile poolest 2 ml paak on parem või ohutum kui kui 3, 4 või 5 ml. Välisreisile minnes võta vedelikku kaasa palju tahad. Kui peaks rohkem kui 50 ml järele jääma, siis oled tagasi tulles seaduserikkuja. Rajataguses poes (Hispaania) õnnestus pealt näha vedeliku ostmist - vend tuli oma suure pudeliga, müüja korkis lahti 5 väikest (ilmselt 0 mg vedelikku) ja kallas siis tunde järgi veel ühest suuremast peale (oletan, et nikotiini), raputas pudelit korralikult ja valmis ta oligi. Raha vahetas omanikku ja tüüp lahkus õnnelikult. Krt, kas me sellist ..... tahtsimegi?
 7. E-vedelike müük kolib salaturule ja Läti piirile

  Ehkki matemaatika pole just minu tugevaim külg, püüan pisut arvutada 367000 € eest jõuab poodidesse 183500 pudelit vedelikku (10 ml pudel, aktsiis 2 € pudeli kohta) Jagades selle koguse aasta peale (183500/365) ja võttes ümmarguse arvutamise huvides aluseks, et veipar tarbib pudeli päevas, saame tulemuseks, et sallest kogusest jätkuks 503 veiparile terveks aastaks. Poole aasta peale saaks auranuks aga juba 1006 ja kvartalis 2012 veiparit Mingeid järeldusi vast ei teeks, lihtsalt huvitav arvutada
 8. E-vedelike müük kolib salaturule ja Läti piirile

  @Levia.ee - Kas MTA on midagi vastanud küsimuse peale, kui palju nad ecigilt aktsiisi on kogunud?
 9. Vedeliku segamine

  On õige arvutus küll - 68 ml 0mg baasi ja 12ml 20mg boosterit teeb lõppresultaadiks tõepoolest 80 ml 3mg vedelikku
 10. Huumorit elust enesest

  Tubs prg 29 Suitsetamiseks keelatud kohad 17) metsas ja muu taimestikuga kaetud alal tuleohtlikul ajal; Eestis valitseb juba pikemat aega kuiv ja kuum. Päästeamat on välja kuulutanud tuleohtliku aja. Veipimine on võrdsustatud suitsetamisega. Seega härrased veiparid - ärge veipige vabas looduses - te olete ohtlikud ja võite põhjustada tulekahju. E-sigaretid on plahvatus- ja tuleohtlikud! Trahv on võimalik! Ühtlasi ärge kasutage ka mobiile jms. akudel töötavaid asju, ka need plahvatavad pidevalt. Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 11. Eraldi arvestus oleks kindlasti loogiline ja vajalik. Ootame ära, mis räägivad. Aga võimalik on ka kõik ühte patta panna.
 12. Sisuline vastus oleks päris üllatav. Kunagi nad vist väitsid, et eraldi arvestust pidama ei hakata.
 13. Kas on ka teada kui palju?
 14. EestiVeipTV

  Kutsuge saatesse diskuteerima Minni Saapar. Vormiks ümarlaud, paneeldiskussioon või foorumi formaat - tõenäoliselt peaks seda saadet juhtima erapooletu saatejuht.
 15. suur mure e-sigareti ja automiseerija valimisel

  Kaalutle - ehk oleks aeg teha järgmine samm, vaadata RBA poole ja hakata ise coili keerama. Sellisel juhul võiksin soovitada Augvape Merlin MTL RTA-d (https://easysmoke.eu/et/rtardta/augvape-merlin-mtl-rta.html ). Merlin on olemas ka minivariandis (https://easysmoke.eu/et/rtardta/augvape-merlin-mini-rta-tank.html). Kui pilgud raja taha suunata, siis lisanduksid aurustajate valikusse kindlasti veel Innokini Ares MTL RTA ja Digiflavori Siren 2. Kõik kolm nimetatud aurustajat on endal kasutuses. Coilimine kõigil ülilihtne, ükski ei leki. Modi soovituseks oleks Joyetech eVic Primo Mini (https://www.nicorex.eu/joyetech-evic-primo-mini-80w-e-sigareti-aku) . Võiks olla ka Primo SE, aga seda meie poodidest silma ei jäänud. Vaatasin otsa ainult Eesti poodidele. Lingid on antud esimeste ettejuhtunud poodide omad, kes minu poolt nimetatud isendeid müüvad. Ostu koha otsuse tegemiseks tasuks kindlasti veel ringi vaadata ehk pakub keegi leebemaid hindu.
×