Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  993
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kivi3

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu

Viimased profiili külastajad

10 935 profiili külastust
 1. Üks artikkel

  Kõva sõna vol 2 ehk kuidas siis peaks TUBAKATOODETE vastu võitlema? “Kruusimäe teeb tihedat koostööd ka MTÜ-ga Suitsuvaba Eesti, mis vaatamata kõlavale nimele ei võitle mitte tubakatoodete vastu, vaid e-sigarettide eest, lootes kõik suitsetajad e-sigarettide usku pöörata.” Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Üks artikkel

  Selle kirjatüki juures puudub märkus: “Sotsiaalministeeriumi sisuturundus”
 3. Üks artikkel

  Terviseerrorist: “Linnas veipida on 105 protsenti ohtlikum kui metsas veipimata elada”
 4. Üks artikkel

  Tibake veel ja seda maitsestajat saaks hakata nimetama tugevamaitseliseks nikotiinita valmisvedelikuks. Pane niko juurde ja kui maitse liiga tugev, siis lisa veidi baasi.
 5. Üks artikkel

  See Nicorexi erilahendus, mida kõik teised kopeerima peaksid hakkama on nähtav https://www.nicorex.eu/nicorex-element-50vg-50pg-e-vedelik Ei hakka reklaamima ega maha tegema, isegi emotikone ei pane! Vana isesegajana lihtsalt mõningad tähelepanekud: 1) baasvedeliku (Elements) hind on 9,70 €/10 ml, liitri hind seega 970 €, maitsestajal sama 2) Maitsestajat lisatakse 33,3%, st 1 maitsestaja pudelist jätkub kolme baasvedeliku pudeli maitsestamiseks 3) Steepimist ei kasutata 4) 1 ml valmistoodangu hind on 97 senti/1ml
 6. Üks artikkel

  Miskipärast tuletasid need Delfi naisteka artiklid meelde vana anekdoodi Kõndinud Puhh ja Notsu metsas, Puhh närinud saia. N: Puhh, anna saia P: See pole sai, see on pirukas N: Puhh, paku siis pirukat P: Tead see polegi nagu pirukas, see rohkem kook N: Puhh, paku siis kooki P: Tead, siga, sa ei tea ise ka mida sa tahad!
 7. Coili keeramine/Takistus

  Mida steam-engine.org pakub? On selline kooslus võimalik? Lihtsalt küsin, praktiline kogemus puudub...
 8. Toetatud. Sisu lahtikirjutuseks ehk niipalju, et Euroopa kodanikualgatuse korras nõutakse TPD 20 artikli "Elektroonilised sigaretid" tühistamist. Vajalik on 1 miljon häält ja künnise ületamine vähemalt 7 liikmesriigis. Eestist 4500 häält koguda polegi ehk võimatu. Allkirjade kogumine lõpeb 20.02.2020.
 9. Artikkel paraku vaid tellijale, Äkki keegi jutustab sisu ümber?
 10. Kui säilimise pärast muretseda, siis tasuks ümber villida - näiteks (puhastesse) liitristesse pudelitesse ja võimalikult vähese korgialuse õhuga. See aitaks ilmselt säilivusele oluliselt kaasa. 5 l kanistri puhul, kui sageli selle kallal käia, siis satub sinna järjest uut õhku ja baktereid, mis lõpuks riknemise kaasa toovadki. Aga kaua see reaalselt aega võtaks ei oska mina ennustada. Avamata pakendis säiluvad asjad ilmselgelt kauem kui korduvalt avatud pakendis. Mingi mõju on ka pakendi materjalil - tume klaas vs hele klaas vs plastik.
 11. Üks artikkel

  Tüüpiline, isegi ei mainita seda kas ja kui kaua olid need uuritud veiparid eelnevalt analoogi tirinud. Kui ikka inimene on 30 aastat suitsetanud, loobunud seejärel veipimise abil ja pool aastat hiljem haigestub, kas siis on põhjuseks veipimine või 30 aastat analoogi?
 12. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Ei suuda leida ega meenutada - kunagi jagati linki lehele või kogule, kus olid tootjate ja vedelike kaupa nimekirjad erinevates maitsestajates sisalduvatest potensiaalselt kahjulikest/probleemsetest ainetest. Need kogused on muidugi minimaalsed, aga hea oleks üles leida ja lisada viide sellele. Osad tootjad (nt FA) märgistavad selliseid toidumaitsestajaid ka eraldi ning toovad aine nimetuse välja. Ära tuleks märkida ka agressiivsete (happeliste) vedelike (maitsestajate) teema
 13. Paluks abi MOD aku soetamisel

  Ise kasutan SS 316 L traati. 3 erinevat Yihi seadet kasutusel, koefitsendid vahemikus 0,00092-0,00094, temperatuur 195, 15J takistustel 0,45-0,50. Pulseerimist ei ole kunagi tundnud. Konkreetse kiibiga muidugi kogemused puuduvad, mul veidi vanamad versioonid. Kas ruumi temperatuur on reguleeritav ja paigas? Takistus lukus? Äkki võimsust (J) liiga palju? Võid proovida ka koefitsendi muutmist ühele ja teisele poole, aga see oli minul rohkem SMOKi teema. Sobivate sätete otsingul alustaks ise J alandamisega.
 14. Üks artikkel

  Riigikogus TubS arutelul toimunu võtab kokku Eesti Ekspress https://ekspress.delfi.ee/kuum/koalitsioon-ei-toota-saadikud-haaletavad-nagu-ise-tahavad?id=85366981
 15. Üks artikkel

  Kantsler Maris Jesse kõrvad paistavad kaugele - "Jah, proua minister!"
×