Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kivi3

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  936
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kivi3

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Tartu
 1. Nikotiin ja aktsiis

  Seda karmavõlga, mida Ženja on kogunud, tuleb tal kaua maksta........
 2. Küsimused, mis kripeldavad

  Ega ma täpselt küsimusest aru ei saanud TubS muudatused kehtivad juba praegu. 1.07.2019 hakkavad kehtima vaid riigisisene kaugmüügi keeld (kaovad netipoed), maitsete keeld ja müügiedenduse keeld. Tolliseaduse mõned muudatused, mis hakkavad kehtima 01.06.2018, ei puutu üldse asjasse
 3. Küsimused, mis kripeldavad

  Tellimise keeld oli esialgu TubS muudatustes kirjas. Viimasel hetkel avastati, et seda pole sellisel kujul vaja, sest tellijat saab karistada edukalt ka Tolliseaduse prg 70 ja 71 alusel. Seega tellimise keeldu TubS-st ei leia, küll aga kaugmüügi keelu. Tellija saab oma litaka Tolliseaduse alusel.
 4. Nikotiin ja aktsiis

  Tubakavedelik on Rahamini väljamõeldis. Hiljem tuli samast ministeeriumist ka maitsete kaotamise ettepanek. Eks ole ju tõsi, et see on täiesti juhuslik kokkusattumus
 5. Jah, ka Merlin oleks hea valik. Boonusena annab aimu nii MTL kui ka DL kasutamisest, seda siis sõltuvalt õhuava asendist.
 6. Väiksematest, ühe akuga seadmetest võib kaaluda Joyetechi eVic Primo Minit. Suust kopsu aurustajatest meeldib endale väga Digiflavori Siren 2. Tõsi küll - coilid sellele tuleb endal keerata ja Eestist saadavuse kohta pole uuringuid teinud.
 7. Palju ÕNNE

  Õnnitlused, napoleon!
 8. Tellimine UK'st

  Väga õige, aga kui Tubakaseaduse menetlemist vaadata, siis milliseid krokodillipisaraid valatakse alaealiste ning rahva tervise kaitseks !
 9. Tellimine UK'st

  OT Huvitav, et näiteks alaealisele tubakatoote müümise eest on trahvi maksimaalmäär 200 trahviühikut ja aresti pole üldse ette nähtud (TubS § 45 lg 1). Alaealisele tubaka ostmist (TubS § 46 lg 1) karistatakse trahviga kuni 100 päevamäära. Siit saab teha järelduse, milline tegu on riiklikust vaatevinklist kõige ohtlikum: 1) endale tellimine - 300 ühikut või arest 2) alaealisele müümine 200 ühikut 3) alaealisele ostmine 100 ühikut (Trahviühik käesoleval ajal peaks olema 4 €)
 10. Minu esimene MOD

  Ühe akuga variantidest võid kaaluda ka SMOK AL 85. Päästik mulle ei meeldi ja TCR-i väärtuseks peab hoopis midagi muud sisestama, kui kirjandus ette annab. Aga VW osa toimib OK.
 11. Küsimused, mis kripeldavad

  Sorry, see on ainult I aste, mitte RiigikohusRiigikohtu lahend on siin https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/detailid.html?id=206132281
 12. Küsimused, mis kripeldavad

  https://www.riigiteataja.ee/kohtulahendid/detailid.html?id=110464075 Siit saad omaaegse Riigikohtu lahendi Zandera vs Ravimiamet
 13. Sotsiaalkomisjoni lehele on ilmunud hulgaliselt arvamusi kasutajatelt, mis on saadetud riigikogulastele käimasoleva aktsiooni käigus ehk siis inimesed räägivad oma loo. Täiesti ametlikult eelnõu juures kõigile loetavad. Huvitaval kombel polegi neid püütud maha vaikida. Kokku on neid seal üle 100. Miskipärast on siiski ainult osad avatavad ja loetavad, teistest on vaid pealkiri https://www.riigikogu.ee/tegevus/eelnoud/eelnou/d6b66ff2-6194-461b-8dde-c4e8a88e2ddc/Tubakaseaduse muutmise seadus
 14. Palju ÕNNE

  Õnne ja jätkuvat paksu auru, jeesus! Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 15. Nikotiin ja aktsiis

  Alates 1. jaanuarist 2018 tohib reisija teisest EU riigist tuua kaasa 50 ml e-vedelikku (seaduse sõnastuses "tubakavedelikku"), pole oluline, kas nikotiiniga või ilma. Kolmandatest riikidest 20 ml. Eraisik tohib postiga siia saata 20 ml. (Alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seadus § 57-1) Teistest riikidest saatmine (välismaa poed) on juba praegu keelatud (piiriülene kaugmüük). Mmenetluses oleva Tubakaseaduse täiendustega muudetakse karistatavaks ka välismaa poest tellimine.
×