Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  727
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 1. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  IPV4 ikka käigus. Pidev tilgutamine muutus tüütuks ja asendasin RDA sahtlist leitud vana hea Bellusega. Viimati ostsin uut varustust veebruaris Leedust. Unustasin oma kraami koju ja haarasin poest odavaima kiti (eLeaf iStick Amnis) ja 20ml Liqua mahla.
 2. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Küll varsti TAI sellest artikli treib ja ametnikud asja ära keelavad.
 3. 20ml on lagi, mida väljaspoolt EU-d võid tuua.
 4. Foorumi toetus

  Kauaks selle 25 + 34 euri eest foorumit ülal saab hoida? Varsti TM tagastus tulemas ja saab natuke pigistada foorumi hüvanguks. Saada konto PSi.
 5. Akude tellimine

  Sama siin.
 6. Akude tellimine

  Tellin homme nkonist endale mõned akud. Võin juurde võtta, aga asun Pärnus ja siit tuleb veel saatmine juurde.
 7. Üks artikkel

  Öeldud ju, mille alusel otsustakse. Täielik lollus ikka.
 8. Üks artikkel

  Huvitajas oli ka põgusalt juttu. TAI esindaja rääkis suitsetamisest üldiselt ja mainis ära, et e-sigarett loobuda ei aita ja seda ei soovitata. https://vikerraadio.err.ee/887456/huvitaja-trenn-toidulisandid-suitsetamine-ja-abi-loomakaitse-seltsile/914431
 9. Üks artikkel

  https://m.postimees.ee/section/2151/6451321 Artikkel suitsetamisest loobumise promomiseks on kiiduväärt, aga seal nimetatud vaevused on veibile üle minnes olematud. Vähemalt minul oli nii. ~10 aastat suitsetamist, seejärel 5 aastat veipi ja nüüd auran vahel harva 0mg mahla. Mingit vajadust selle järgi ei ole aga vahel õllekõrvaseks sobib hästi. Usun, et suitsetades üks analoog, oleksin jälle tagasi tubakaorjuses. Selleks puhuks on vana Bellus täidetuna laual ootamas. Kaasas ei kanna veipi juba eelmistest jõuludest.
 10. Probleem

  Oleneb, millise summa neile jätad.
 11. Probleem

  aroomid.ee
 12. EMTA ettekirjutus

  Tellisin ka huvi pärast 100mg nikot nats. Muidugi võeti ära. Ilmselt on enamlevinud EU poed listis ja kõik läheb kontrolli. Huvitav, kuidas 100mg mant liigub üldse. Terves EUs ju 20mg ja 10ml lagi.
 13. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Siiski veipimiseks loodud maitsed, millel vastavad kirjad pakendil, on hetkel Eesti poodidest kadunud. Kui capella ja FA üldse ei meeldi, on valik väike.
 14. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oledki. Lihtsalt hiljem, kui mina.
 15. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Mina ei ole enda tavalist kraami leidnud veel. Kui tuleb, siis varasem 15.-/30ml asendub 21.-/30ml. Ilmselt selle hinnaga isegi ostaks. Vähendaks maitse % jookides ja vb tõstaks PG osakaalu.
×