Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  733
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 1. Kahju, et see sisuturunduse silti kannab. Samas ei jää muud üle, kui ajakirjandus oma tööd ei tee.
 2. Vedeliku segamine

  8% vett tegi VGst + 5% PG baasil maitsest koosneva mahla tunduvalt vedelamaks, kui varemalt kasutatud 35%PG. Tänud soovitamast.
 3. Vedeliku segamine

  Kasutad dest vett? Kohalik apteeker seda oma riiulist ei leidnud. Automaailmast ostetud 5L kankust ei tahaks valada. Ise ei viitsi ka teha. Peab keeduvett ilmselt proovima. Saunas loobin ju kraanivett kerisele ja hingan seda auru sisse. Põhmõtteliselt sama asi.
 4. Vedeliku segamine

  Ei hakka uut teemat kiire soovituse jaoks tegema. Nimelt on ilmad juba külmad ja veedan enamuse päevadest väljaspool tubaseid tingimusi. Tundub, et mu vg kraam võiks e-vedeliku asemel e-tarretise nime kanda. Mida oleks kõige targem vedeldamiseks kasutada? PG-d tuleb liiga palju lisada ja hakkab kurgule.
 5. Küsimused, mis kripeldavad

  Mis vanade liitiumakudega teha? Päris palju neid vedelemas. Poodides olen mingeid kaste märganud aga seal teiste patareide vahel on lühis kerge tekkima. Metsa maha matta?
 6. Üks artikkel

  Lugesin kaks korda läbi ja ei leia sealt tõde. Tavaline propaganda. Lapsed joovad vedelike, e sigaret sisaldab nikotiini ja üldse oleks parem suitsu kimuda, sest selle väga halvad tervismõjud on juba teada. BS, nagu ikka
 7. Üks artikkel

  Olen viimaste nädalate jooksul mitu korda erinevalt inimeselt saanud soovituse see toru ruttu minema visata ja vajadusel kasvõi tavalise suitsu juurde tagasi pööduda. Vähemalt see ei pidavat tapma. Hea töö ajakirjanduse ja tervise "edendajate" poolt.
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  UK poode, kust toidumaitsestajaid tellida? Eriti huvitav toidumaitsestaja Vampire Vape Heisenberg. Eestis 8-10.- 10ml ja mitmeid liitreid toitu maitsestades läheb väga kulukaks. Odavam söömise asemel suitsetama hakata.
 9. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  IPV4 ikka käigus. Pidev tilgutamine muutus tüütuks ja asendasin RDA sahtlist leitud vana hea Bellusega. Viimati ostsin uut varustust veebruaris Leedust. Unustasin oma kraami koju ja haarasin poest odavaima kiti (eLeaf iStick Amnis) ja 20ml Liqua mahla.
 10. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Küll varsti TAI sellest artikli treib ja ametnikud asja ära keelavad.
 11. 20ml on lagi, mida väljaspoolt EU-d võid tuua.
 12. Foorumi toetus

  Kauaks selle 25 + 34 euri eest foorumit ülal saab hoida? Varsti TM tagastus tulemas ja saab natuke pigistada foorumi hüvanguks. Saada konto PSi.
 13. Akude tellimine

  Sama siin.
 14. Akude tellimine

  Tellin homme nkonist endale mõned akud. Võin juurde võtta, aga asun Pärnus ja siit tuleb veel saatmine juurde.
 15. Üks artikkel

  Öeldud ju, mille alusel otsustakse. Täielik lollus ikka.
×