Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  733
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Jaan

 • Kasutaja rank
  Vana kala

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mhm. Ostsin suure hädaga tanklast Aramaxi mahla. 4.50 10ml, lihtsassuitsus sama asi 4.90.
 2. E: ostsin kohalikust poest. 10ml 20mg 5.- Tore tore. 😧
 3. 1. aprill kohe käes. Mis hinnaga kraam liikuma hakkab? Siin mitmeid kaupmehi.... 10ml 20mg nikotiinipudeli hind näiteks? Baasid ja maitsed? Varud on peaaegu otsas ja tänaste hindadega ei jaksa osta. Suitsetamine tunduvalt odavam. Foorum isegi alles veel... poleks uskunud.
 4. Kahju, et see sisuturunduse silti kannab. Samas ei jää muud üle, kui ajakirjandus oma tööd ei tee.
 5. 8% vett tegi VGst + 5% PG baasil maitsest koosneva mahla tunduvalt vedelamaks, kui varemalt kasutatud 35%PG. Tänud soovitamast.
 6. Kasutad dest vett? Kohalik apteeker seda oma riiulist ei leidnud. Automaailmast ostetud 5L kankust ei tahaks valada. Ise ei viitsi ka teha. Peab keeduvett ilmselt proovima. Saunas loobin ju kraanivett kerisele ja hingan seda auru sisse. Põhmõtteliselt sama asi.
 7. Ei hakka uut teemat kiire soovituse jaoks tegema. Nimelt on ilmad juba külmad ja veedan enamuse päevadest väljaspool tubaseid tingimusi. Tundub, et mu vg kraam võiks e-vedeliku asemel e-tarretise nime kanda. Mida oleks kõige targem vedeldamiseks kasutada? PG-d tuleb liiga palju lisada ja hakkab kurgule.
 8. Mis vanade liitiumakudega teha? Päris palju neid vedelemas. Poodides olen mingeid kaste märganud aga seal teiste patareide vahel on lühis kerge tekkima. Metsa maha matta?
 9. UK poode, kust toidumaitsestajaid tellida? Eriti huvitav toidumaitsestaja Vampire Vape Heisenberg. Eestis 8-10.- 10ml ja mitmeid liitreid toitu maitsestades läheb väga kulukaks. Odavam söömise asemel suitsetama hakata.
 10. IPV4 ikka käigus. Pidev tilgutamine muutus tüütuks ja asendasin RDA sahtlist leitud vana hea Bellusega. Viimati ostsin uut varustust veebruaris Leedust. Unustasin oma kraami koju ja haarasin poest odavaima kiti (eLeaf iStick Amnis) ja 20ml Liqua mahla.
 11. Küll varsti TAI sellest artikli treib ja ametnikud asja ära keelavad.
 12. 20ml on lagi, mida väljaspoolt EU-d võid tuua.
 13. Kauaks selle 25 + 34 euri eest foorumit ülal saab hoida? Varsti TM tagastus tulemas ja saab natuke pigistada foorumi hüvanguks. Saada konto PSi.
 14. Jaan

  Akude tellimine

  Tellin homme nkonist endale mõned akud. Võin juurde võtta, aga asun Pärnus ja siit tuleb veel saatmine juurde.
×
×
 • Create New...