Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  707
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%
 1. Mul sama plaan. Pikalt tubakavabalt olnuil ei tohiks suurt probleemi olla. Praegustelt suitsetajatelt võeti kahjuks parim abivahend ära.
 2. Ikla poes on mõned valmismahlad saadaval. Pudelid 20ml ja hinnad samad, mis Eestis.
 3. Tellimine UK'st

  Jahh. Kunagi headel aegadel maksis 1L VG baasi meil 13.- liiter. Sellise vahe puhul ei hakkaks UK-st tellima. Just vaatasin ja liitri hind on samas kohas kerkinud 25.- peale. Juba tasub kenasti ära.
 4. Küsimused, mis kripeldavad

  Keegi Eestis maitsestajaid suuremates (100+ml) pudelites müüb? Capella ja FA huvitavad. Mõne Capella vapelounge lehelt leidsin, aga mulle maitsevaid ei ole.
 5. Vinguviiul ehk nutke südamest

  100mg/ml on hea mugav. Ei pea liitrites nikot hoiustama ja segada suht lihtne. Tegin mahla 100ml pudelitesse 1mg/ml kangusega. Ideaalne süstlaga vajalik tilk nikot mõõta. Ma sain oma nodi kunagi mingist Eestis asuvast Soome netipoest. Lootsin peale seadusemuudatust täielikult nullile üle minna aga ei taha väga õnnestuda. Eks peab siis Ossi kiruma ja 10ml pudelites 20mg/ml kraami ostma. "Mustale" turule ligipääsu ei oma kahjuks.
 6. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Väljamaal müüakse, aga tellida vist ei julgeks. Emta haarab omale ilmselt. Kui keegi kusagil kedagi teab, oleks ka huviline.
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Viimane tilk 100mg/ml PG baasi läks käiku. Katsub nulliga hakkama saada.
 8. Arvad, et keegi neist ülalmainitutest vaevub meie lugusid lugema? Oma jutu panen teele igal juhul, aga usku kahjuks ei ole.
 9. Videod

  Kurat ma ei suuda seda ilma pausideta lõpunigi vaadata. Old sai ikka vastava tegelase oma vastu sinna.
 10. 18650 Akud

  Kuidas läheneb akudele personaalselt näiteks sülearvuti aku sees olev laadimise "masin"? Kui akus on 9 elementi, on nad kolme kaupa paralleelselt. Taskulambile tegin kuuest vtc5 akust 12.6v paki. Seal ka kahekaupa paralleelselt ja siiani toimib. Laen loomulikult balanseeritult, jadas muud moodi ei ole hea, seda tean ja on loogiline. Korralikuks vaidluseks puuduvad vastavad teadmised, aga minu arvates on paralleelselt laadimine siiski üsna turvaline.
 11. 18650 Akud

  Miks mitte? Kui kaks uut akut "abiellu" sundida ja neid pidevalt koos tühjendada ja laadida, peaks kõik hästi olema? Mul on mingist vanast kõlarist ehitatud BT kõlar, mida toidan 2x26700 akuga. Akud sain Milwaukee mulitooli akupakist ja laen neid juba aasta jagu paralleelselt. Siiani probleeme pole esinenud. Muusikat mängib ikka kaks päeva jutti, nagu alguses.
 12. Huumorit elust enesest

  http://www.youtube.com/watch?v=wZh-PN5YMww
 13. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Kiidan natuke oma hiinakat. Vana (vist 2015 suvel-sügisel ostetud) ja väga kulunud ipv4 Pioneer4you-lt töötab siiani ideaalselt. Nupud, keermed kõik tip-top. Laadimismooduli eemaldasin kohe pärast soetamist ja õhku pole siiani lennanud. Üsna kole ja suur kolakas on, aga tõesti töötab hästi. Rx200 töötab ka väga hästi, aga ivp4 meeldib palju rohkem. TC-d ei oska kummalgi palju kommenteerida. Proovinud olen ja tundus toimivat, aga igapäevaselt ikka kanthali traadil. Kasutatud ipv4-ja saab ehk 20-35 euriga praegu. Samaväärset dna kiibiga asja vist selle raha eest ei saa.
×