Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

atyrak

Tavakasutaja
 • Postitusi

  10
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Vedeliku segamine

  Küsiks veel maitsestajate kohta Kumba firmat soovitate, kas Capella või The Flavor Apprentice oma? Ma ise pole kummagi omi proovinud. Huvitaks siis võimalikult puhta õuna maitse
 2. Vedeliku segamine

  Silma jäi maitsepood.ee ja granmarc.ee. Kummast poest soovitate taimset glütseriini ja propüleenglükooli osta? On keegi mõlemaid varjante proovinud?
 3. Vedeliku segamine

  Jah, kirjutasin valesti
 4. Vedeliku segamine

  Kas ma saan õigesti aru, et VG on taimne glütseriin ja PG on propüleenglükoos?
 5. Kui ma varem ostsin nikotiiniga baasi ja lisasin maitsestajat ja elu oli ilus Siis on mulle jäänud arusaamatuks, mida ma nüüd tegema pean ja mida kokku segama Maitsestajad leidsin vastavatest poodidest, aga kust ülejäänu?
 6. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  täitsa rumala inimese tunne on kohe nüüd jälle targem
 7. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  Ok, katsetan siis veidi. Selline küsimus siis veel, et modis TCR-ga kasutatakse milliseid coile? VT-SS316 ja bybassi leidsin modis ülesse, aga VW mis see tähendab või kust ma selle leian?
 8. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  Kas on võimalik peale poweri ka veel mingisuguseid varjante kasutada?
 9. Joyetech Cubis Tank, supports TCR mode

  Sai ka ostetud cubis ja evic VTC mini. Sees on 1.0 ohm coil. Andke palun nõu mis kraadid ja watid peaksin valima ja mis seal veel reguleerida vaja oleks
×