Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Levia.ee

Tavakasutaja
 • Postitusi

  346
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Levia.ee

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kontaktinfo

 • Skype
  Levia.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  www.levia.ee
 • Huvid
  Levia OÜ tegeleb e-sigarettide, e-vedelike ja erinevate tarvikute müügiga e-sigaretipoes www.levia.ee.

Viimased profiili külastajad

9 216 profiili külastust
 1. Kui võrrelda tavalise kuu käivet viimase kahe kuu käibega, siis on langus olnud enam vähem 40%. Ja see ei ole võrdlus märtsikuuga, kus osteti meeletult vedelikke ette ... Ehk näiteks kui kuus oli müük enne aktsiisi keskmiselt 10 000 eurot, siis nüüd 6000€ kuus (hüpoteetilised numbrid ja ei vasta tegelikkusele). Vedelike müüginumbrid on langenud 50%. Keskmine ostukorvi summa on tõusnud ~25%, ilmselgelt aktsiisi tõttu. Samas maikuu oli pisut parem kui aprillikuu ja juunikuu tundub tulevat parem kui maikuu ehk müük võib olla tõuseb vaikselt. Inimestel saavad tasapisi vedelike varud otsa ning hakatakse taas ostlema. Vähemalt nii me loodame ... Olles suhelnud 50+ kliendiga, siis neist umbes 10 kaalusid tõsiselt tavatubaka peale tagasi minemist, sest see on "odavam". Sellised vähemalt on Levia.ee e-poe numbrid. Kuidas teistel poodidel läheb, seda võib vast aasta pärast lugeda, kui 2018. aasta majandusaasta aruandeid esitama peab.
 2. Pakun, et artikli autor mõtleb veel lisanduvaid piiranguid. Maitsete + e-poodide keelustamine. See hakkab kehtima 2019. aasta 1. juulil. Ehk aasta pärast. Aktsiis on andnud turule VÄGA suure hoobi. Eks ole näha, mis maitsete + kaugmüügi keeld veel teeb ...
 3. Government proposal leaves markets gasping -- and Italians vaping Allikas - https://www.reuters.com/article/us-italy-politics-ecigarettes/government-proposal-leaves-markets-gasping-and-italians-vaping-idUSKCN1IJ252
 4. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Samal ajal kui Eestis on valdkonnal täielik reklaamikeeld, siis välismaalt tulevad sellised imelised "pakkumised" ja soovitused.
 5. Switzerland’s Federal Administrative Court (FAC) has overturned a ban on sales of electronic cigarettes with nicotine. https://www.swissinfo.ch/eng/immediate-effect_court-overturns-swiss-ban-on-e-cigarettes/44082174 ____________________ Alles tuli uudis, et Alaskal pole e-sigaretid enam tubakatooted, nüüd Šveitsis lubatakse müüki nikotiiniga vedelikud. Äkki Eesti jõuab esimene riik olla ning langetada või hoopis eemaldada e-vedelike aktsiis?
 6. https://www.churnmag.com/news/e-cigarettes-no-longer-considered-tobacco-products-alaska-law/
 7. EMTA ettekirjutus

  Mõte on hea, aga tasub arvesse võtta, et kui Hiinast tellida tuleb veel tooted deklareerida ehk umbes 30% läheb alghinnale juurde + müüja kasum. Ning alates järgmise aasta 1. juulist hakkab kehtima uus tubakaseadus, kus kõik e-sigareti e-poed keelatakse ära ja lisaks veel keelatakse ära kataloogimüük, mille alla antud "ühistellimused" peaksid minema.
 8. Passive Vaping: A guide for parrots

  This short animated film explores the headlines and the evidence on the health effects of secondhand vapour. This is the last in a series of films supported by Public Health England and produced in partnership with the New Nicotine Alliance. K. Farsalinos:"This is how the UK perceives tobacco harm reduction...".
 9. Täpselt nii. Aktsiisilao ja registreeritud kaubasaaja tegevusloa saamise tingimused ning tegevusele ja tegevuskohale kehtestatud nõuded - https://www.emta.ee/sites/default/files/ariklient/aktsiisid-vara-hasartmang/aktsiisidest/aktsiisilao_starndard_13.02.2018.pdf
 10. Vinguviiul ehk nutke südamest

  2019. aasta 1. juulil kehtima hakkav tubakaseadus - https://www.riigiteataja.ee/akt/131122017009 "4) tubakatoote või tubakatootega seonduva toote müügiks pakkumine ja müük võlaõigusseaduse § 52 lõike 1 tähenduses ja lõikes 2 sätestatud viisil (edaspidi riigisisene kaugmüük)." Võlaõigusseadus - https://www.riigiteataja.ee/akt/131122017009 § 52. Sidevahendi abil sõlmitud lepingu mõiste (1) Sidevahendi abil sõlmitud lepinguks loetakse ettevõtja ja tarbija vahelist lepingut, kui: 1) leping sõlmitakse selliste lepingute sõlmimiseks kasutatavas turustus- või teenindussüsteemis; 3) ettevõtja ja tarbija ei viibi lepingu sõlmimisel ühel ajal koos samas kohas ja 4) lepingupoolte tahteavaldused lepingu sõlmimiseks, sealhulgas tarbija tahteavaldus võtta endale lepingulised kohustused (edaspidi tellimus), edastatakse eranditult üksnes sidevahendi abil. (2) Sidevahendi kasutamiseks loetakse iga viisi, mis võimaldab teineteisest eemalviibival tarbijal ja ettevõtjal korraldada läbirääkimisteks ja lepingu sõlmimiseks vajalikku teabevahetust, eelkõige telefoni, raadio, arvuti, faksi või televisiooni kasutamist, adresseerimata või adresseeritud trükise, sealhulgas kataloogi või tüüpkirja toimetamist tarbijani ja tellimislehega reklaami ajakirjanduses.
 11. Vinguviiul ehk nutke südamest

  E-pood võib lehena ülesse jääda, aga ostu ei tohi saada seal sooritada. Ehk lihtsalt leht, kus on toodete pildid ja info. Aga seal olid ka minu arust mingid piirangud, et mis võib olla ja mis mitte. Üks neist vist oli, et hindasid ei tohi olla, aga ei mäleta täpselt. Sinu kirjeldatud meetod peaks kvalifitseeruma kaugmüügi alla või siis kataloogimüügi alla, mis on ka tulevikus keelatud.
 12. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Kui kasutad pakiautomaati, siis oleks vaja kuidagi ju makse ka teha. Kasutad pangakaarti maksmiseks ning EMTA võtab pangaga ühendust ja ongi kogu info maksuametil teada
 13. Üks artikkel

  Clearing up some myths around e-cigarettes https://publichealthmatters.blog.gov.uk/2018/02/20/clearing-up-some-myths-around-e-cigarettes/
 14. Baasvedelikud

  Euroopa Liidu poolt ettekirjutatud direktiivides oli kirjas, et kohalik võim võib ka vajadusel keelustada piiriülese kaugmüügi ja nii ka Eestis tehti. Direktiivid ehk juhised, mida Euroopa Liit soovitab teha tubakatoodetega. JUHISED ... Eesti loomulikult allus neile kõigile ja võeti kõik, mis võtta andis. Paljud teised riigid aga lugesid ikka enne juhised läbi ning saadi aru, et kõike ei tasu võtta ning võeti vastu osaliselt.
 15. Baasvedelikud

  Siin see iva ongi, et tegu on nii halli alaga, et süda läheb pahaks. Arvatavasti kardetakse varianti, kus riigil on õigus ja peab maksma aktsiisi tagant järgi. Nagu ütlesin, siis kohtuprotsessid on ajaliselt pikad ja ressursid peavad olema meeletud. Ei riigil ega kaupmeestel pole olnud sellist juhtumit, kus aktsiisitakse selliseid tooraineid, mida kasutatakse pea igas teises tööstusharus. Usu mind, sa pole esimene ega ainuke, kes sellest pasast aru ei saa. Täiesti loogilise mõtlemise vastane. AJUVABA! Kui ma ei eksi, siis isegi üks ametnik ütles, et tegu on huvitava nähtusega, kus e-sigaretipoes müüdav VG/PG segu on maksustatud aktsiisiga, aga samal ajal võib teisest mitte e-sigarettidega tegelevast firmast ilma aktsiisita osta. Ehk tundub, et aktsiisi määravaks faktoriks ei ole mitte tootegrupp ega toode, vaid valdkond millega äri tegeleb. Ja nüüd veel selle juurde, et äri võib tegeleda millise valdkonnaga soovib, seega samal ajal võib olla nii e-sigaretipood kui ka aroomipood ... Igatahes läheb huvitavaks.
×