Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Levia.ee

Tavakasutaja
 • Postitusi

  375
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Levia.ee

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kontaktinfo

 • Skype
  Levia.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  www.levia.ee
 • Huvid
  Levia OÜ tegeleb e-sigarettide, e-vedelike ja erinevate tarvikute müügiga e-sigaretipoes www.levia.ee.

Viimased profiili külastajad

10 236 profiili külastust
 1. "Tere! Olen Tallinna Tehnikaülikooli tudeng ning viin läbi sigarettide suitsetamise teemalist uuringut, mille eesmärgiks on mõista sigarettide tarbijate tarbijakäitumist ning seda mõjutavaid tegureid. Vastata võivad kõik praegused ja endised sigarettide tarbijad ning samuti inimesed, kes ei ole kunagi suitsetanud. Küsitlus on anonüümne, seega palun vastata küsimustele võimalikult ausalt. Küsitluse vastamine võtab aega orienteeruvalt 8-10 minutit. Tänan väga kõiki, kes uuringule kaasa aitavad!" KÜSITLUS : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSzhkA0iJL23oH3mcgiTetulLCtmPPE3zcpVwISaowMoV-Vw/viewform
 2. JUUL oleks juba ammu Euroopas ka, aga just see TPD 20 mg/ml kanguse piirang jääb sellistele seadmetele ette.
 3. Nikotiinisoola keskmine kangus on üldjuhul 25-60 mg/ml. Ametlikult need kuskile Eestis müügile ei tohiks tulla, sest Eestis on keelatud üle 20 mg/ml nikotiinisisaldusega e-vedelike müük.
 4. Üks artikkel

  Mingit liikumist või suuremat sorti kajastust/skandaali oleks vaja, ega poliitikud ise niisama ei hakka meie poole vaatamagi. 40 000+ inimest võib tunduda küll suur arv inimesi, aga reaalselt taandub see number paari kiire arvutusega heal juhul paari tuhande peale ... Lisaks kui paljud reaalselt hakkavad ainult ühe väikese aspekti pärast oma häält muutma? Statistiliselt käis eelmistel valimistel 53,3% ehk alles jääb 21 320 häält. Need jagada veel 15 maakonna vahel ära ehk keskmiselt 1421 valijat maakonnas. Kahjuks, aga valdav enamus valijatest asuvad paaris maakonnas/linnas, näiteks Tallinn ja Tartu linnadena, Ida-Virumaa, Tartu maakond ja Harju maakond. Seega heal juhul ~700-1000 veipija häält jaotub teiste maakondade vahel ära. Ei näe mõtet hakata lahkama fakti, et enamus hääletavad nagunii sõbra/tuttava poolt ning jääb ehk sadakond inimest maakonna kohta, kes päriselt ka hääletaksid muudatusi lubavate poliitikute poolt. Lisaks veel pole kunagi kindel, et antud erakond võimule saab ning täidab oma lubadusi. #POLIITIKA Rahaliselt käib suures pildis juttu siiski üliväikestest summadest, kuid mis minu arust kõige tähtsam, on kaalul inimeste elud ja rahva tervis! Numbritest juttu, siis tooks päevakohast statistikat. Eestis suitsetab ~300 000 inimest. Suitsupaki hinnad on rekordkõrgel. Sõiduautosid on Eestis 740 000+. Kütusehinnad on rekordkõrgel. Alkoholi tarbib pea iga kohalik. Alkoholi hinnad on rekordkõrgel. Viimased aastad ilmselgelt meedias ja omavahelistes juttudes domineerinud alkoholiaktsiis. Ja aeg-ajalt tuleb sekka ka artikleid, et kütusehinnad taas tõusuteel ning aasta lõpuks võib tõusta 1.6€ peale liitri kohta. Aga millal te viimati lugesite/nägite uudist tavasigarettide kohta?
 5. Stoptober kampaania on suunatud suitsetajatele, kes soovivad suitsetamisest loobuda. Alates 2012. aastast on Stoptober kampaania aidanud üle 1,5 miljonil inimesel alustada teekonda suitsetamisest loobumiseks. Stopober kestab 28 päeva just sellepärast, et statistiliselt on 28 päeva suitsuvaba suitsetaja viis korda tõenäolisem loobuma suitsetamisest. Stoptober statistika Alates 2012. aastast on Stoptober kampaania aidanud üle 1,5 miljonil inimesel alustada teekonda suitsetamisest loobumiseks. Lisaks on Ühendkuningriikide suitsetamisest loobumise edukus kümne viimase aasta kõrgeim. 2017. aasta esimese kuue kuu statistika näitab, et 19,8% suitsetamisest loobuda soovivatest inimestest saadab edu. Mis on märgatavalt kõrgem kui viimase kümne aasta keskmine 15,7%. Loobumiste tõus langeb kokku Ühendkuningriigis toimunud Stoptoberi rahvatervise kampaania kasvava eduga. Alusta juba täna ja loobu suitsetamisest kasutades e-sigaretti! Loe lisaks e-sigareti kohta – https://www.levia.ee/e-sigaret/ Loe lisaks täismahus Stoptober 2018'st Levia e-sigaretipoe blogist - https://www.levia.ee/stoptober-2018-inglismaa-tervisekaitse-organisatsiooni-suitsetamisvastane-kampaania/
 6. The Food and Drug Administration is considering banning online e-cigarette sales, Commissioner Scott Gottlieb said Tuesday. The FDA is considering banning online e-cigarette sales, Commissioner Scott Gottlieb says. This comes just weeks after Gottlieb dubbed youth use of e-cigarettes an "epidemic" and announced a historic crackdown. The FDA ordered five brands to submit plans within 60 days detailing how they will prevent teens from using their products. Artikkel - https://www.cnbc.com/2018/09/25/fda-weighs-ban-on-online-e-cigarette-sales-as-vaping-among-teens-rises.html
 7. Videod

 8. Päris palju spämmi tuleb ikka peale, kas nad kõik siis maksavad?
 9. Probleem

  Mainiks, et kahjuks alates sellest aastast on keelatud nö "tasuta toodete" lisamine tellimusega kaasa. Ei tohi tasuta kaasa panna "tasuta" ehk kingitustena e-sigareti aku silikoonümbriseid, vape bände, komme jne sellist kraami Tubakaseadus - https://www.riigiteataja.ee/akt/127062018011 § 26. Tubakatoote müügiedenduse keeld (1) Keelatud on tubakatoote müügi suurendamiseks avalikkusele suunatud tegevus, mis seisneb tarbijale tubakatoote või sellega seotud toote või teenuse tasuta või tubakatoote maksimaalsest võimalikust jaemüügihinnast oluliselt madalama hinnaga pakkumises või kingituste jagamises või müüki edendava tarbijavõistluse, -mängu või -loterii korraldamises (edaspidi müügiedendus).
 10. Mina näiteks foorumis ainult seda nuppu kasutangi, et foorumis lugemata postitustega ennast kurssi viia. Seal pean alati kolm-neli täis ekraani alla kerima, et esimesi eesti keelseid postitusi näha. Lihtsalt naeruväärne.
 11. Hea mõte. Kindlasti mõjub see spämm uutele registreerijatele negatiivselt ja sama ka vanadele tegijatele. Kuigi ma arvan, et hiina poed raha maksma ei hakka, siis vähemalt võib proovida. Teha lihtsalt selgeks, et kui ei maksa, siis ei saa ka postitada oma spämmi. Summa peaks mõistlikult madal olema, a la 5€ kuus või isegi aastas per kasutaja, sest olgem reaalsed, siit foorumist vaevalt neile mingit märgatavat klientuuri lehele üldse tuleb. Liigne spämm peletab nii uued kasutajad kui ka vanad kasutajad foorumist minema. Lisaks muidugi eksitab kasutajaid välismaalt kaupa ostma, mis on EV seaduste vastane, aga sel teemal ei hakka peatuma.
 12. E-vedelike müük kolib salaturule ja Läti piirile

  Seda tasub üle küsida näiteks Vapistalt või Nicorexilt või EasySmoke'lt, kes e-vedelikke lasevad aktsiisida või ise aktsiisivad.
 13. E-vedelike müük kolib salaturule ja Läti piirile

  Jah, vastati! Minu viga! Nad kirjutasid mulle juba juuli alguses ning unustasin täielikult siinse teema ära. Vastus: 30.juuni seisuga on laekunud tubakaaktsiisi tubakavedelikelt ca 367 000 eurot.
×