Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  239
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

6 754 profiili külastust
 1. Küsimused, mis kripeldavad

  Äkki saaksid privaatsõnumiga mind valgustada selles asjas ? Palun.
 2. Baasvedeliku hankimine.

  Mis neil baasidel siis veel peale best before aja täis saamist viga oli ? Ma arvaks et mõni kuu või ka aasta ei tohiks veel midagi halba teha ?
 3. Vinguviiul ehk nutke südamest

  No 30 ml maitsestajaga saaks päris pikalt hakkama. Kui muud valikut ei oleks siis ostaks ka. Aga muidugi 0 baasiga on teine lugu.
 4. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oot, kas kõik maitsed siis kadunud poodidest? aktsiisiga maitseid pole üldse või?
 5. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Mul on kasutuses istick Pico25, istick Pico (tavaline 22), evic Basic. Tankidest on kasutusel WINE RTA, Berserker, Siren 1, Siren 2 3 mg nikotiiniga isesegatud vedelik. Ainult MTL.
 6. Kas need ei võiks mitte vanad varud olla, millelt ei pea veel uut aktsiisi maksma ?
 7. Nojah. Siren 1 on kanalid veel suuremad.
 8. Olen Eesti poodidest otsinud suust kopsu sobivaid RTA-d ja ei ole leidnud (ei ole Siren 1, siren 2 ,berserker ). Miskipärast eesti kaupmeeste fookuses on rohkem otse kopsu RTA-d. Siiani on kõik tulnud väljastpoolt tellida.
 9. Nikotiin ja aktsiis

  Siis on ju võimalik oma raha Läti riigile anda (aktsiis ja KM). Ikka tuleb odavam kui Eesti poest. Tellid liitri baasi näiteks Valka pakiautomaati ja isegi Tallinnast sinna järgi sõita on odavam kui Eesti poest.
 10. Nikotiin ja aktsiis

  Kas Eesti füüsiline isik (st. Eesti aadressiga) saab tellida kaupa Läti pinnal asuvasse pakiautomaati ?
 11. Küsimused, mis kripeldavad

  Seda võiks vaadelda nii et kui see nikotiiniga baasvedelik ei mahu selle selle seaduse konteksti, siis mis pärast selle müük keelata? Keelatud on e-vedelik üle 20mg kangusega. Kes ütleb et PG52mg on e -vedelik ? Kas see seadus võiks keelata Fairy? Keegi võib ju seda Fairy't kallata e-sigareti paaki (2ml koguses). Kui on näiteks PG52 mg baas mille sildil ei ole märget et see on mõeldud e-sigareti sisse panemiseks, siis mis alus on selle keelamiseks ? Keegi kunagi pani ? Ok aga Fairyt võib olla pandi ka ja keegi ei tule seda keelama.
 12. Küsimused, mis kripeldavad

  Nojah , see seadus on tehtud e-vedeliku (e-sigaretis kasutatava ) reguleerimiseks. Aga nikotiiniga baas ei tohiks selle alla kuuluda. Ok kui keegi kuskil veibib 52 või 72 mg kangusega kraami, aga läheme siis kõrgemale näiteks 100mg/ml või 200 mg/ml. Kuidas see sinna seaduse alla mahub ?
 13. Küsimused, mis kripeldavad

  See on imelik jah. Paragrahvi nimetus on "Nõuded e -sigareti koostisele" aga selge see et 52mg või 72mg nikotiini per milliliiter sisaldav baas ei ole ju e-sigareti koostis ? Või on kellegi jaoks ?
 14. Küsimused, mis kripeldavad

  Berserker RTA Kas keegi Eesti poodidest ei võtaks seda sisse ? http://www.vandyvape.com/detail/Atomizer/39
 15. Üks artikkel

  Happujuice poodi murti sisse http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/fotod-tallinna-kesklinnas-murti-sisse-e-sigareti-poodi?id=78903618
×