Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  258
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

7 874 profiili külastust
 1. Vedeliku segamine

  Vanasti oli saadaval Atmos Labs VG mis oli lahjendatud 15% dest veega (Mist oli nimi ) , müüdi 100ml pudelis , Täiesti norm. Kahjuks seda enam saadaval pole.
 2. Vedeliku segamine

  nojah, autoakusse soovitatakse bensiinijaamast või ehituspoest ostma minna. Aga veeganpannkoogid . Kas nende sisse pannakse dest vett ?
 3. Vedeliku segamine

  Aga apteeker küsib et mille jaoks seda vaja on . Mis sa siis ütled ?
 4. Üks artikkel

  "But it would not apply to the end users of such device" Keeld puutub tootjaid, müüjaid, importijaid, reklaamijaid. Nii et kui sa suudad seal olla ilma oma modi või mahla müüki panemata , siis peaks kõik ju korras olema
 5. 18350 akud

  Tänud. Jõuddsin juba nkonist täpselt needsamad ära tellida. Tuleb kokkuvõttes veel odavam kui Tevalist osta.
 6. 18350 akud

  Ise küsin, ise vastan : Tundub et tuleb nkon-st tellida , Eestist paraku ei leidnud
 7. 18350 akud

  Küsin kas oskate soovitada kohta kust osta uusi 18350 akusid ?
 8. Colinss vedelikud

  Jah, täitsa nõus TPA Cigarillo hinnanguga
 9. Colinss vedelikud

  Tubakamaitselised maitsestajad on pikka aega olnud Eesti poodides vaeslapse osas - st. neid eriti vist poed ei tahtnud müüa. ( Vaata näiteks selsamal lehel reklaamitav pood ) Tulevikus võibolla saab tubakamaitselisi mõnest allesjäävast e-sigareti poest koos aktsiisiga. Võib olla on mingi aja pärast ainus võimalus net vedelikke (natural extrcted tobacco) tarbida, st- pmst ise tubakalehti leotade jne. Oo õudust !
 10. Kas säilib ka näiteks 5 aastat ? M a teen oma mahlad suhtes 70PG-30VG tavaliselt,
 11. Kas 5l puhul säilivuse probleemi ei teki ?
 12. Üks artikkel

  HEI ! Ära ole nii pessimistlik ! Asi polegi nii hull kui võiks. Politsei ei areteeri meid ( veipijaid ) veel, ei pista vangikongi. Naabrid ei kaeba TAI 'le et me vahel salamisi e sigaretti tarvitame. Meid (veipijaid) ei panda kirikuvande alla, ei konfiskeerita meie vara, ei saadeta riigist välja, jne, jne... Nii et elu on lill. Naudi.
 13. Seebi maitse tekib osade maitsestajate puhul siis kui maitsestaja osakaal kogu segust (ehk siis % ) liiga kõrge on. Proovi seda segu lahjendada lisades VG-d või PG-d ja vaata kas maitse läheb paremaks. Mis marki maitsestajad on ja kui palju sa protsentuaalselt kogu segust maitsestajat panid ?
 14. Probleem

  Mnjah. Kahjuks minuhobby.ee lehel ainult 8 IW maitset (neist 5 on otsas ) . Ja Spezz vist enam maitsestajaid ei müü (kodukalt vähemalt ei leia). Nii et jah - tuleb tõdeda et väga lahja on valik meie e poodides.
×