Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  249
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

7 563 profiili külastust
 1. Kas säilib ka näiteks 5 aastat ? M a teen oma mahlad suhtes 70PG-30VG tavaliselt,
 2. Kas 5l puhul säilivuse probleemi ei teki ?
 3. Üks artikkel

  HEI ! Ära ole nii pessimistlik ! Asi polegi nii hull kui võiks. Politsei ei areteeri meid ( veipijaid ) veel, ei pista vangikongi. Naabrid ei kaeba TAI 'le et me vahel salamisi e sigaretti tarvitame. Meid (veipijaid) ei panda kirikuvande alla, ei konfiskeerita meie vara, ei saadeta riigist välja, jne, jne... Nii et elu on lill. Naudi.
 4. Seebi maitse tekib osade maitsestajate puhul siis kui maitsestaja osakaal kogu segust (ehk siis % ) liiga kõrge on. Proovi seda segu lahjendada lisades VG-d või PG-d ja vaata kas maitse läheb paremaks. Mis marki maitsestajad on ja kui palju sa protsentuaalselt kogu segust maitsestajat panid ?
 5. Probleem

  Mnjah. Kahjuks minuhobby.ee lehel ainult 8 IW maitset (neist 5 on otsas ) . Ja Spezz vist enam maitsestajaid ei müü (kodukalt vähemalt ei leia). Nii et jah - tuleb tõdeda et väga lahja on valik meie e poodides.
 6. Probleem

  Ahah, aroomid.ee ma teadsin. Ei teadnud et see Easysmoke oma on. Jälle targem. Tänud. Kas keegi Eestis veel Inawera ja Atmoslabs maitsestajaid ka müüb ?
 7. Probleem

  Mis pood on EasyAroma ? Easysmoke tean , aga EasyAroma't ei leia.
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  Äkki saaksid privaatsõnumiga mind valgustada selles asjas ? Palun.
 9. Baasvedeliku hankimine.

  Mis neil baasidel siis veel peale best before aja täis saamist viga oli ? Ma arvaks et mõni kuu või ka aasta ei tohiks veel midagi halba teha ?
 10. Vinguviiul ehk nutke südamest

  No 30 ml maitsestajaga saaks päris pikalt hakkama. Kui muud valikut ei oleks siis ostaks ka. Aga muidugi 0 baasiga on teine lugu.
 11. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oot, kas kõik maitsed siis kadunud poodidest? aktsiisiga maitseid pole üldse või?
 12. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Mul on kasutuses istick Pico25, istick Pico (tavaline 22), evic Basic. Tankidest on kasutusel WINE RTA, Berserker, Siren 1, Siren 2 3 mg nikotiiniga isesegatud vedelik. Ainult MTL.
 13. Kas need ei võiks mitte vanad varud olla, millelt ei pea veel uut aktsiisi maksma ?
 14. Nojah. Siren 1 on kanalid veel suuremad.
×