Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  258
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

8 001 profiili külastust
 1. Vanasti oli saadaval Atmos Labs VG mis oli lahjendatud 15% dest veega (Mist oli nimi ) , müüdi 100ml pudelis , Täiesti norm. Kahjuks seda enam saadaval pole.
 2. nojah, autoakusse soovitatakse bensiinijaamast või ehituspoest ostma minna. Aga veeganpannkoogid . Kas nende sisse pannakse dest vett ?
 3. Aga apteeker küsib et mille jaoks seda vaja on . Mis sa siis ütled ?
 4. kasper

  Üks artikkel

  "But it would not apply to the end users of such device" Keeld puutub tootjaid, müüjaid, importijaid, reklaamijaid. Nii et kui sa suudad seal olla ilma oma modi või mahla müüki panemata , siis peaks kõik ju korras olema
 5. kasper

  18350 akud

  Tänud. Jõuddsin juba nkonist täpselt needsamad ära tellida. Tuleb kokkuvõttes veel odavam kui Tevalist osta.
 6. kasper

  18350 akud

  Ise küsin, ise vastan : Tundub et tuleb nkon-st tellida , Eestist paraku ei leidnud
 7. kasper

  18350 akud

  Küsin kas oskate soovitada kohta kust osta uusi 18350 akusid ?
 8. Jah, täitsa nõus TPA Cigarillo hinnanguga
 9. Tubakamaitselised maitsestajad on pikka aega olnud Eesti poodides vaeslapse osas - st. neid eriti vist poed ei tahtnud müüa. ( Vaata näiteks selsamal lehel reklaamitav pood ) Tulevikus võibolla saab tubakamaitselisi mõnest allesjäävast e-sigareti poest koos aktsiisiga. Võib olla on mingi aja pärast ainus võimalus net vedelikke (natural extrcted tobacco) tarbida, st- pmst ise tubakalehti leotade jne. Oo õudust !
 10. Kas säilib ka näiteks 5 aastat ? M a teen oma mahlad suhtes 70PG-30VG tavaliselt,
 11. kasper

  Üks artikkel

  HEI ! Ära ole nii pessimistlik ! Asi polegi nii hull kui võiks. Politsei ei areteeri meid ( veipijaid ) veel, ei pista vangikongi. Naabrid ei kaeba TAI 'le et me vahel salamisi e sigaretti tarvitame. Meid (veipijaid) ei panda kirikuvande alla, ei konfiskeerita meie vara, ei saadeta riigist välja, jne, jne... Nii et elu on lill. Naudi.
 12. Seebi maitse tekib osade maitsestajate puhul siis kui maitsestaja osakaal kogu segust (ehk siis % ) liiga kõrge on. Proovi seda segu lahjendada lisades VG-d või PG-d ja vaata kas maitse läheb paremaks. Mis marki maitsestajad on ja kui palju sa protsentuaalselt kogu segust maitsestajat panid ?
 13. Mnjah. Kahjuks minuhobby.ee lehel ainult 8 IW maitset (neist 5 on otsas ) . Ja Spezz vist enam maitsestajaid ei müü (kodukalt vähemalt ei leia). Nii et jah - tuleb tõdeda et väga lahja on valik meie e poodides.
×
×
 • Create New...