Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  258
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male

Viimased profiili külastajad

8 339 profiili külastust
 1. Vanasti oli saadaval Atmos Labs VG mis oli lahjendatud 15% dest veega (Mist oli nimi ) , müüdi 100ml pudelis , Täiesti norm. Kahjuks seda enam saadaval pole.
 2. nojah, autoakusse soovitatakse bensiinijaamast või ehituspoest ostma minna. Aga veeganpannkoogid . Kas nende sisse pannakse dest vett ?
 3. Aga apteeker küsib et mille jaoks seda vaja on . Mis sa siis ütled ?
 4. kasper

  18350 akud

  Tänud. Jõuddsin juba nkonist täpselt needsamad ära tellida. Tuleb kokkuvõttes veel odavam kui Tevalist osta.
 5. kasper

  18350 akud

  Ise küsin, ise vastan : Tundub et tuleb nkon-st tellida , Eestist paraku ei leidnud
 6. kasper

  18350 akud

  Küsin kas oskate soovitada kohta kust osta uusi 18350 akusid ?
 7. Jah, täitsa nõus TPA Cigarillo hinnanguga
 8. Tubakamaitselised maitsestajad on pikka aega olnud Eesti poodides vaeslapse osas - st. neid eriti vist poed ei tahtnud müüa. ( Vaata näiteks selsamal lehel reklaamitav pood ) Tulevikus võibolla saab tubakamaitselisi mõnest allesjäävast e-sigareti poest koos aktsiisiga. Võib olla on mingi aja pärast ainus võimalus net vedelikke (natural extrcted tobacco) tarbida, st- pmst ise tubakalehti leotade jne. Oo õudust !
 9. Kas säilib ka näiteks 5 aastat ? M a teen oma mahlad suhtes 70PG-30VG tavaliselt,
 10. Seebi maitse tekib osade maitsestajate puhul siis kui maitsestaja osakaal kogu segust (ehk siis % ) liiga kõrge on. Proovi seda segu lahjendada lisades VG-d või PG-d ja vaata kas maitse läheb paremaks. Mis marki maitsestajad on ja kui palju sa protsentuaalselt kogu segust maitsestajat panid ?
 11. Mnjah. Kahjuks minuhobby.ee lehel ainult 8 IW maitset (neist 5 on otsas ) . Ja Spezz vist enam maitsestajaid ei müü (kodukalt vähemalt ei leia). Nii et jah - tuleb tõdeda et väga lahja on valik meie e poodides.
 12. Ahah, aroomid.ee ma teadsin. Ei teadnud et see Easysmoke oma on. Jälle targem. Tänud. Kas keegi Eestis veel Inawera ja Atmoslabs maitsestajaid ka müüb ?
 13. Mis pood on EasyAroma ? Easysmoke tean , aga EasyAroma't ei leia.
×
×
 • Create New...