Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  232
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 1. Nojah. Siren 1 on kanalid veel suuremad.
 2. Olen Eesti poodidest otsinud suust kopsu sobivaid RTA-d ja ei ole leidnud (ei ole Siren 1, siren 2 ,berserker ). Miskipärast eesti kaupmeeste fookuses on rohkem otse kopsu RTA-d. Siiani on kõik tulnud väljastpoolt tellida.
 3. Nikotiin ja aktsiis

  Siis on ju võimalik oma raha Läti riigile anda (aktsiis ja KM). Ikka tuleb odavam kui Eesti poest. Tellid liitri baasi näiteks Valka pakiautomaati ja isegi Tallinnast sinna järgi sõita on odavam kui Eesti poest.
 4. Nikotiin ja aktsiis

  Kas Eesti füüsiline isik (st. Eesti aadressiga) saab tellida kaupa Läti pinnal asuvasse pakiautomaati ?
 5. Küsimused, mis kripeldavad

  Seda võiks vaadelda nii et kui see nikotiiniga baasvedelik ei mahu selle selle seaduse konteksti, siis mis pärast selle müük keelata? Keelatud on e-vedelik üle 20mg kangusega. Kes ütleb et PG52mg on e -vedelik ? Kas see seadus võiks keelata Fairy? Keegi võib ju seda Fairy't kallata e-sigareti paaki (2ml koguses). Kui on näiteks PG52 mg baas mille sildil ei ole märget et see on mõeldud e-sigareti sisse panemiseks, siis mis alus on selle keelamiseks ? Keegi kunagi pani ? Ok aga Fairyt võib olla pandi ka ja keegi ei tule seda keelama.
 6. Küsimused, mis kripeldavad

  Nojah , see seadus on tehtud e-vedeliku (e-sigaretis kasutatava ) reguleerimiseks. Aga nikotiiniga baas ei tohiks selle alla kuuluda. Ok kui keegi kuskil veibib 52 või 72 mg kangusega kraami, aga läheme siis kõrgemale näiteks 100mg/ml või 200 mg/ml. Kuidas see sinna seaduse alla mahub ?
 7. Küsimused, mis kripeldavad

  See on imelik jah. Paragrahvi nimetus on "Nõuded e -sigareti koostisele" aga selge see et 52mg või 72mg nikotiini per milliliiter sisaldav baas ei ole ju e-sigareti koostis ? Või on kellegi jaoks ?
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  Berserker RTA Kas keegi Eesti poodidest ei võtaks seda sisse ? http://www.vandyvape.com/detail/Atomizer/39
 9. Üks artikkel

  Happujuice poodi murti sisse http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/fotod-tallinna-kesklinnas-murti-sisse-e-sigareti-poodi?id=78903618
 10. Ise tehtud e-vedelik.

  Alkohol ei ole üldse määrav. Lihtsalt mõned maitsestajad on lahjemad, st. nõuavad rohkem valmismahla sisse panustamist (nt. Capella ) ja mõned on kangemad, st. vähem läheb mahla sisse (näiteks Flavour Art, Atmos) Üldiselt minu arusaamise koha pealt on enamus tootjate soovituslikud % -d üle võimendatud, ehk võibolla rehkendatud neile segajatele kes max Vg mahla teevad. Niipea kui VG % hakkab allapoole tulema kipuvad need soovitused andma tulemuseks väga kange mahla (maitse poolest). Iga mees peaks leidma katse eksituse meetodil endale sobiva, seepärast oleks ikka mõistlik alustada väiksemate kogustega, a la 10-20 ml korraga. Kõik need on väga individuaalsed , sõltuvad setup-st ( mis oomid, coili tüübid, milline õhuvool MTL vs DTL, PG/VG suhe) Sestap ei tohiks neid soovitusi mida netist leiad väga tõsiselt võtta. Laboratoorne töö viib sihile !
 11. Äkki saaks ka kasutaja Old kui MTÜ eeskõneleja seisukoha võtta selle teema suhtes. Oleks huvitav teada.
 12. Äkki siis tekiks mingi uus foorum kuhu suur osa kasutajaid saaks kolida ? Sorry, aga nii lolli postitust pole siit foorumist ammu lugenud. Kui saaks ainult kuidagi 'Unlike' anda.
 13. E-vedelik läheb aktsiisi alla!

  Kas ei saaks keegi meie e poodidest paluda tarnijat (nt. Atmoslab) et need ei trükiks etiketile "use for e-liquid" ja ka nimetuses ei oleks midagi e sigaretiga seonduvat. Siis saaks ju teha kõrvale teise juriidilise keha mille kaudu hügieenitarbeid näiteks müüa. Seda siis 0mg PG ja VG tarvis.
 14. Baaside ja maitsestajate saamine?

  kuidas see arvutuskäik välja näeb, mis annab 20mg/ml võrdseks 0,2% -ga ?
 15. Baaside ja maitsestajate saamine?

  Kas seal sticky's mitte protsendi määraga pole mööda pandud ? 20mg (0,2%) ??? Ma pakuks ise et pigem 2%
×