Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  230
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Days Won

  3
 • Tagasiside

  100%

kasper last won the day on Aprill 2

kasper had the most liked content!

About kasper

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 1. Küsimused, mis kripeldavad

  Berserker RTA Kas keegi Eesti poodidest ei võtaks seda sisse ? http://www.vandyvape.com/detail/Atomizer/39
 2. Üks artikkel

  Happujuice poodi murti sisse http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/fotod-tallinna-kesklinnas-murti-sisse-e-sigareti-poodi?id=78903618
 3. Ise tehtud e-vedelik.

  Alkohol ei ole üldse määrav. Lihtsalt mõned maitsestajad on lahjemad, st. nõuavad rohkem valmismahla sisse panustamist (nt. Capella ) ja mõned on kangemad, st. vähem läheb mahla sisse (näiteks Flavour Art, Atmos) Üldiselt minu arusaamise koha pealt on enamus tootjate soovituslikud % -d üle võimendatud, ehk võibolla rehkendatud neile segajatele kes max Vg mahla teevad. Niipea kui VG % hakkab allapoole tulema kipuvad need soovitused andma tulemuseks väga kange mahla (maitse poolest). Iga mees peaks leidma katse eksituse meetodil endale sobiva, seepärast oleks ikka mõistlik alustada väiksemate kogustega, a la 10-20 ml korraga. Kõik need on väga individuaalsed , sõltuvad setup-st ( mis oomid, coili tüübid, milline õhuvool MTL vs DTL, PG/VG suhe) Sestap ei tohiks neid soovitusi mida netist leiad väga tõsiselt võtta. Laboratoorne töö viib sihile !
 4. Äkki saaks ka kasutaja Old kui MTÜ eeskõneleja seisukoha võtta selle teema suhtes. Oleks huvitav teada.
 5. Äkki siis tekiks mingi uus foorum kuhu suur osa kasutajaid saaks kolida ? Sorry, aga nii lolli postitust pole siit foorumist ammu lugenud. Kui saaks ainult kuidagi 'Unlike' anda.
 6. E-vedelik läheb aktsiisi alla!

  Kas ei saaks keegi meie e poodidest paluda tarnijat (nt. Atmoslab) et need ei trükiks etiketile "use for e-liquid" ja ka nimetuses ei oleks midagi e sigaretiga seonduvat. Siis saaks ju teha kõrvale teise juriidilise keha mille kaudu hügieenitarbeid näiteks müüa. Seda siis 0mg PG ja VG tarvis.
 7. Baaside ja maitsestajate saamine?

  kuidas see arvutuskäik välja näeb, mis annab 20mg/ml võrdseks 0,2% -ga ?
 8. Baaside ja maitsestajate saamine?

  Kas seal sticky's mitte protsendi määraga pole mööda pandud ? 20mg (0,2%) ??? Ma pakuks ise et pigem 2%
 9. Üks artikkel

  Kas lätlased siis käivad meilt juba e-vedelikke ja baase ostmas ka ? Ikla piiripunkti vaja teha lätlaste jaoks e-sig pood. Tasakaalustaks natuke kaubandus-puudujääki lätlastega mis tekib alkoholi arvelt. Selline ajutine lahendus kuni ka meile aktsiisid peale tulevad.
 10. Vedelike valmistamine?

  Huvi pärast küsiks et mis setup' i dr. F ise kasutab ?
 11. Aitas küll. Igavest ole kiidetud ...
 12. IE- ga töötab mul aga Firefoxiga avades saan sellise * Invision Power Services * IP.Board v3.4.7 * Main public executable wrapper. * Set-up and load module to run * Last Updated: $Date: 2013-02-26 08:08:06 -0500 (Tue, 26 Feb 2013) $ * * * @author $Author: mark $ * @copyright © 2001 - 2009 Invision Power Services, Inc. * @license http://www.invisionpower.com/company/standards.php#license* @package IP.Board * @link http://www.invisionpower.com * @version $Rev: 12025 $ * */ define( 'IPB_THIS_SCRIPT', 'public' ); require_once( './initdata.php' );/*noLibHook*/ require_once( IPS_ROOT_PATH . 'sources/base/ipsRegistry.php' );/*noLibHook*/ require_once( IPS_ROOT_PATH . 'sources/base/ipsController.php' );/*noLibHook*/ ipsController::run(); exit();
 13. Andke nõu, milles probleem

  Kui pudelil on kirjas 3,33% siis sellega on mõeldud et valmisvedelikus peaks maitsestaja osakaal olema 3,33% ehk 1 kolmekümnendik. 10 ml maitsestaja pudelist peaks selle järgi siis saama 300 ml valmisvedelikku
 14. Üks artikkel

  Õnnelik loteriivõitja siinpool
 15. Üks artikkel

  Sorry, aga ma ei kujuta ette et ma ostaks kuskilt RIMI'st või SELVER'st propylenglycoli (jah mul on ka seda tarvis, ei ole 100% VG peal) ja glyceroli kuhu EI OLE PEALE KIRJUTATUD SAFE FOR E-CIG USE. Hetkel kasutan Atmose baase ja olen nendega rahul. Kuid kardan et peale seaduse jõustumist seda enam kuskilt osta ei ole ??? Austet kaas-foorumi kasutajad : palun andke teada siin foorumis ka kui on mingi võimalus normaalseid 0-baase osta pärast Mai kuud. Ärge jätke seda infot ainult kuskile jutukasse või facebooki. Tähtis et see oleks ka siin foorumis olemas, kasvõi vihjete kujul.
×