Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Colinss

Tavakasutaja
 • Postitusi

  3
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  N/A
 1. Colinss vedelikud

  Nii. Olen leidnud endale hea maitsestaja, mis annab selle hea külma laksu. Liquid labori hardcore menthol. Aga seda pole hetkel saada, pidi alles 2 nädala pärast tulema. Kas kellelgi on midagi sarnast soovitada mulle? St maitsestajat, mis annab selle külma tugeva laksu ja millel ei oleks intensiivset klaaskommi v tictaci maitset juures, mis ausaltöeldes südame pahaks ajab. Tänud juba ette!
 2. Colinss vedelikud

  Tänud! Colinssil tubakas ka olemas, aga lihtsalt järkjärgult kaovad poodide/tanklate sortimendist ära ja ei oska kuskilt enam otsida. Aga kui nüüd konkreetselt mentoolist rääkida, siis millist maitsestajat soovitada oskate, mis annaks hea külma laksu?
 3. Tervist! Ehk oskate öelda poode, kus Colinss vedelikke müüakse. Neid hakkab järjest enam ära kaduma igast tanklatest jne. Piirkonnad: Tartu, Tallinn. Võite ühtlasi soovitada ka mõnda head külma ja tugeva laksuga mentooli vedla. Enamus, mida proovinud olen, on klaaskommi maitsega. Tänud!
×