Jump to content
E-sigareti foorum

kasper

Tavakasutaja
 • Postitusi

  265
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by kasper

 1. Perique Black , FlavorArt . Väga kontsentreeritud maitsestaja, seega alustada tuleks väga madala % -ga DK Tobacco , Perfumers apprentice . Cuban Supreme , Flavorart Aga peab mainima et Eesti poodide valik tubakamaitseliste maitsestajate osas on suhteliselt nigel. Enamasti ikka koogi-kommi maitsed ja puuviljad.
 2. Jaa oleks ka sellest huvitatud . Üldse võiks olla midagi koondtellimuse sarnast . Nii nagu vanadel aegadel oli .
 3. Kas kellelgi on vedelemas sahtlis kuskil Subtank Mini RBA -d ? Mul töökaaslasel kadus see kruvi ära mis RBA korpust decki küljes hoiab. Oma vanade asjade küljest ma sobivat kruvi ei leidnud ja Eesti poodides ka ei paista Subtank Mini enam väga populaarne olema.
 4. Tervise Arengu Instituut kindlasti teab. Nende arust enamus kasutajad sellised ongi.
 5. Kas keegi oskab juhatada, kust saada kristalset mentooli ? Kas Eestist ka kuskilt saab ?
 6. Vanasti oli saadaval Atmos Labs VG mis oli lahjendatud 15% dest veega (Mist oli nimi ) , müüdi 100ml pudelis , Täiesti norm. Kahjuks seda enam saadaval pole.
 7. nojah, autoakusse soovitatakse bensiinijaamast või ehituspoest ostma minna. Aga veeganpannkoogid . Kas nende sisse pannakse dest vett ?
 8. Aga apteeker küsib et mille jaoks seda vaja on . Mis sa siis ütled ?
 9. kasper

  18350 akud

  Tänud. Jõuddsin juba nkonist täpselt needsamad ära tellida. Tuleb kokkuvõttes veel odavam kui Tevalist osta.
 10. kasper

  18350 akud

  Ise küsin, ise vastan : Tundub et tuleb nkon-st tellida , Eestist paraku ei leidnud
 11. kasper

  18350 akud

  Küsin kas oskate soovitada kohta kust osta uusi 18350 akusid ?
 12. Jah, täitsa nõus TPA Cigarillo hinnanguga
 13. Tubakamaitselised maitsestajad on pikka aega olnud Eesti poodides vaeslapse osas - st. neid eriti vist poed ei tahtnud müüa. ( Vaata näiteks selsamal lehel reklaamitav pood ) Tulevikus võibolla saab tubakamaitselisi mõnest allesjäävast e-sigareti poest koos aktsiisiga. Võib olla on mingi aja pärast ainus võimalus net vedelikke (natural extrcted tobacco) tarbida, st- pmst ise tubakalehti leotade jne. Oo õudust !
 14. Kas säilib ka näiteks 5 aastat ? M a teen oma mahlad suhtes 70PG-30VG tavaliselt,
 15. Seebi maitse tekib osade maitsestajate puhul siis kui maitsestaja osakaal kogu segust (ehk siis % ) liiga kõrge on. Proovi seda segu lahjendada lisades VG-d või PG-d ja vaata kas maitse läheb paremaks. Mis marki maitsestajad on ja kui palju sa protsentuaalselt kogu segust maitsestajat panid ?
 16. Mnjah. Kahjuks minuhobby.ee lehel ainult 8 IW maitset (neist 5 on otsas ) . Ja Spezz vist enam maitsestajaid ei müü (kodukalt vähemalt ei leia). Nii et jah - tuleb tõdeda et väga lahja on valik meie e poodides.
 17. Ahah, aroomid.ee ma teadsin. Ei teadnud et see Easysmoke oma on. Jälle targem. Tänud. Kas keegi Eestis veel Inawera ja Atmoslabs maitsestajaid ka müüb ?
 18. Mis pood on EasyAroma ? Easysmoke tean , aga EasyAroma't ei leia.
 19. Äkki saaksid privaatsõnumiga mind valgustada selles asjas ? Palun.
 20. Mis neil baasidel siis veel peale best before aja täis saamist viga oli ? Ma arvaks et mõni kuu või ka aasta ei tohiks veel midagi halba teha ?
 21. No 30 ml maitsestajaga saaks päris pikalt hakkama. Kui muud valikut ei oleks siis ostaks ka. Aga muidugi 0 baasiga on teine lugu.
 22. Oot, kas kõik maitsed siis kadunud poodidest? aktsiisiga maitseid pole üldse või?
×
×
 • Create New...