Jump to content
E-sigareti foorum

Zann0

Tavakasutaja
 • Postitusi

  72
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%
 1. Käisin 4 nädalat tagasi Tais ja kahetsen ,et e-sigarit kaasa ei julgenud võtta. Sibulatel olid e-sigarid kaela riputatud ja tegid kuidas hing ihaldas. Nägin ka paari kohalikku e-sigarit imemas. Ka politseid/turvakontrolli/tollikontrollid ei teinud teist nägu. Küll aga pidi karmi karistuse saama kui püüad e-sigarit müüa. Kohalikele oli e-sigari "tegemise" keeld üsna suureks üllatuseks ja kõik nagu ühest suust: "teha võib, müüa mitte". Tava koni oli randades keelatud, teha võisid ikka igalpool kui lasid endale tuhatoosi tuua või sul oli tops kuhu konid panna. Kohalik ei viitsi lihtsalt konisid rannast noppida.
 2. Ei kisu ma midagi. Mida keegi endale sisse tõmbab on igaühe enda otsustada. Paraku meelerahu heaks sooviksin ,et baasvedelik oleks kõlblik kuni piires. Isegi kui see midagi ei muuda EDIT: Ma pole küll kunagi süvenenud aga miks mu staatus "uus kasutaja" on, kuigi olen liitunud 2013 aastal?
 3. Hoiutingimused olid head. Pudelil olnud kehtivusajad aga ootamatult lõppenud . Kokku varudes ei mõelnud sellele üldse.
 4. Tere. Kuna endal oli baasvedelikku liitrites siis väga aktsiisi peale ei mõelnud. Paraku rumala juhuse tõttu lõpetasid kõik pudelid prügimäel ja 230 eurot liitri eest maksta ei kavatse. Küsimus, ebays (Euroopa) on baasvedelikke müüa kuhjaga. Kas ebayst tellides võib kaup ka minuni jõuda või tegu siiski keelatud tegevusega?
 5. Zann0

  18650 Akud

  Aga endiselt õhus küsimus. Mis 18650 suuruses aku siiski oleks kõige kauema kestvusega bluetooth kõlarisse? Sai panasonic 18650 3400mah ära ostetud ja enne kui seda külge jootma hakkan sooviks teada kas näiteks LG 3000mah HG2 või EFEST IMR18650 3500mah võiks seal kõlaris kauem vastu pidada? Panasonicu aku tundub olevat sama vana kui Kihnu Virve.. Tänud!
 6. Sellest naljaga tehtud soovitusest sain ise ka aru. Vastasin samuti naljaga tänades "hea" soovituse eest Cubist piltide järgi vaadates tundub täitmine suhteliselt lögane töö ja päris lekkealdis? Kas kangeri toptank minil on suur mahla kulu? Hetkel kisub selle poole, tundub ,et coile samuti igalpoolt sellele võtta.
 7. Tere! Tänan hea soovituse eest. Paraku need käkid on läbi käidud juba aastal 2013. Otsingi sellist nö vahepealset kuldteed.
 8. Tere. Soovitage head clearot istick pico 75w tc peale. Olen viimased ca 8 kuud kasutunud joyetech ego one VT + 0.5 ti coili. Üli rahul aga kuna selle 8 kuu jooksul olen pidanud neid ego akusid ca 5-6 tükki ostma siis ostsin endale midagi võimalikult sarnast ja odavat ehk Istick pico. Mingil kummalisel kombel aga ei tööta selle otsas ego one mega VT clearo. Metsik vaakumi probleem. Korra kork lahti keerata siis saab 3-4 head mahvi, edasi jälle põhk. Proovinud kolme erinevat tanki, mitmeid erinevaid coile, probleem sama. Ego one akuga probleemi polnud, mahl sama, survival vaping toode. Keegi suudab ära põhjendada? Anyway soovitaga toimivat head clearot millel mahla ja akukulu meeletu pole ja millele müüakse 0.4-0.5 coile, ise coili keeramisest lugu ei pea. Tänan teid härrad!
 9. Zann0

  18650 Akud

  Nüüd küsin teilt elektritarkadelt nõu. Kui bluetooth kõlar kasutab mängimiseks ühte 18650 akut, kas ma võin siis sellele samale kõlarile panna batteryboxiga 2 selliste parameetritega akut? Kas laadimissüsteem võib jääda originaal nagu laeks ühte akut? Ei tahaks katsetama hakata, pärast lendab õhku või midagi..
 10. Zann0

  18650 Akud

  Plaanin teha selle õpetuse järgi. Samast kõlarist ka jutt. Originaalis 2100mah aku, 18650 suurus. EDIT: Link jäi lisamata. http://www.instructables.com/id/Replacing-the-battery-of-a-Logitech-Boombox/
 11. Zann0

  18650 Akud

  Tegelikult seal eelnevalt oligi väiksema mahutuvusega aku sees. Mõtlesingi ,et panen parema ja tundub sellest panasonicust midagi paremat hetkel pole?
 12. Zann0

  18650 Akud

  Tere! Plaanin bluetooth kõlaril aku ära vahetada. Kahjuks ei leia kuskilt Eestist panasonic NCR18650B 3400mah akut. Keegi äkki lingib mõne poe? Tänades, Janno
 13. Väga huvitav. Kui aga vedeliku ostukorvi paned ja proceed checkoutis panna shipping to estonia, ütleb kogusummale otsa 51 eurot shipping Fedexiga. Ei tea kas neil kodulehe error?
 14. No jumala hädas. Eestist saab ainult 16mg kangusega. Olen nüüd seda teinud ja niko liquids ice kiss on lihtsalt super vedelik aga 16mg tõmbab kopsu nii kokku ,et jube. Ehk keegi suudab mulle mõne netipoe välja sebida kust seda tellida saan? Kõik mis leidnud olen, ei postita Eestisse või on postikulu kummaline 51.90? Tootja kodulehel http://www.nikoliquids.de/ samuti eestisse 51 eurot, samas Soome 9.90.-, kui keegi hea inimene kes ka Soomes askeldab viitsib mulle Soomest Eestisse postitada oleksin ka super õnnelik. Sixpäki raha garanteeritud.
 15. Tere. Kas seal oli müüa ka 8mg kangusega või ainult 16?
×
×
 • Create New...