Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

pakatsui

Tavakasutaja
 • Postitusi

  25
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About pakatsui

 • Sünnipäev 26.07.1995

Viimased profiili külastajad

1 993 profiili külastust
 1. Freemax Mesh Pro Tank Review

  Miks ei saa, endal siiani kõik murevabalt toiminud, kui kuskil pole märget, et tegu e-sigaretiga seotud toodetega.
 2. Freemax Mesh Pro

  Lihtsam välismaalt netist tellida. Nüüdseks 3 kuud kasutanud ja tõesti väga hea atomizer. Maitsed ülihead, coilid kestavad väga magusa vedelikuga ca nädal, vähem magusaga 2-3 nädalat.
 3. Raiskamise eetika

  Hakkab sul jee tavaveiper, kellel läheb kuus 10 sellist väikest pudelikest eraldi jäätmejaama ronima. Sul jah lihtne, võtad tööle minnes kaasa
 4. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Vaporesso Revenger X + Freemax Mesh Pro. Väga hea maitse 100W juures 3 meshiga coil ja paak kena 6ml. Maitse poolest võrreldakse RDA'dega. Varsti peaks 4 meshiga coil välja tulema, eks paistab mis nägu see on.
 5. Vedeliku tootjad ja kvaliteet

  Kas seal üldse võtavad jutule, kui nende ametlik otstarve on aroomilambid? Pärast ütlevad, et polegi ette nähtud sinna nikotiini panna ja kopsu tõmmata.
 6. Vedeliku tootjad ja kvaliteet

  100% kindlalt ei mäleta, aga minu meelest seda "krõksu" ei tulnud. Müüja esimest vedelikku ei andnud, võttis reast teise. Lõhn on kõikidel vedelike väga hea, aga pärast 2-3 mahvi on selline tunne nagu tõmbaks puhast nikotiiniga baasi.
 7. Vedeliku tootjad ja kvaliteet

  On võimalik, et kõik 3 vedelikku praagid? Kui pudelil kirjas, et vedelikku 50ml ja pudel 100ml, siis peaks boosteriga ikka 60ml tulema. Müüja oli ka seal selline, et tal oleks hea meel olnud, kui poleks poodi astunudki. Ohkis ja ähkis
 8. Vedeliku tootjad ja kvaliteet

  Ostsin eile EasyAromast 3 Liquella vedelikku. Pudelis peaks olema 50ml, aga tegelikult oli pigem 42. Panin Caramel Milki aparaati (Revenger X + NRG) ja vaevu tundsin maitset. Mõtlesin, et okei äkki ongi selline vedelik. Panin French Apple Pie aparaati, sellel polnud üldse maitset. Siis panin Forest Raspberriez aparaati ja sellel oli kõige rohkem maitset, kuigi see oli ka selline väga õrn keele otsal. Poola/Saksa lehtedel on nendel vedelikel head hinnangud, et milles probleem võib olla? 10ml nikotiini tõmbab maitse nii nulli? Nitro vedelikul on reaalselt 10x rohkem maitset ja pärast tõmbamist maitse tükk aega suus.
 9. Freemax Mesh Pro

  Freemax Mesh Pro'le Eestis polegi coile saadaval? Review'de järgi tundub väga hea aurustaja.
 10. Reisimine e-sigaretiga

  Kui tulen Inglismaalt 120ml vedelikuga, siis keegi võtab need käsipagasist välja?
 11. Probleem

  Sealt on ka mõttekam hulgi osta, sest saatmine jääb 10-15€ kanti.
 12. Probleem

  https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/samsung-18650-inr18650-25r.html Review'de järgi tundub ok ja leidsin teisigi foorumeid, kus soovitati seda lehekülge.
 13. Probleem

  Kokkuvõttes hoidsin kokku 84€ sellega, et kõik asjad välismaalt tellisin. Akud ja akulaadijad tellisin ka Hollandist (3€ Samsung 25R vs 10€ Eestis). Pakk coile tuli ka tollist kenast läbi, aga nende hind nii palju erinev polegi (3 coili 13,49€ vs Eestis 5€/tk). Naljakas on see, et vape asjad tulid tollist kenast läbi, aga üks telerividin ladustati tolliterminalis. Tahavad mingit raha saada vist.
 14. Probleem

  Update: e-sigaret käis tollist läbi ja nüüd teel omniva sorteerimiskeskusesse.
 15. VAPE LORD - Jamali Maddix

  Äkki härra lihtsalt kutsub ennast Vape Lordiks?
×