Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

YRO

Tavakasutaja
 • Postitusi

  155
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About YRO

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Viimased profiili külastajad

5 383 profiili külastust
 1. NNA Suitsuvaba Eesti

  Aga enne kui tõlkima hakkate võiks vaadata üle sõna "stigma" tähenduse ja asendada selle ehk sõnaga "dogma". Muidu lõppeb see asi freskoga.
 2. Oeh... Demagoogia võtted: 1. siltide kleepimine - " turunduslikud seisukohad", "oma müügihuvist lähtudes" 2. keeleline mõjutamine, kõnelejat näidatakse ebameeldivas valguses - "ründavad" 3. tegelikkuse moonutamine - "üksikuuringud on saanud erinevaid tulemusi ja neid valikuliselt välja noppides võib tõestada just seda, mida soovitakse.", "E-sigaretiga kaasnevad rahvastiku tasandil ka muud ohud: suitsetamise taasnormaliseerimine ühiskonnas, mullinätsu- ja koolamaitselised vedelikud toodete lastele ja noortele turundamiseks, sigaretiga võrdlemine mittesuitsetamisega võrdlemise asemel ohtude pisendamiseks jne." 4. viitamine kõrgemale jõule - "Tervise Arengu Instituut kui teadus- ja arendusasutus võtab koos enamiku Euroopa teadusasutustega positsiooni mitte propageerida sõltuvushaigust põhjustavat seadet, millega kaasnevad terviseriskid, mille täpne määr selgub alles aastakümnete pärast. Seda seisukohta jagavad ka näiteks WHO ja Maailma Arstide Liit." 5. demonstreeritakse oma erilist informeeritust - vt eelmine punkt 6. tulevikupiltide maalimine - vt punkt 3 7. hoiatamine - vt p4, "Lisaks on oht e-sigaretti loobumiseks kasutades hoopis sellest sõltuvusse jääda.", "mida täpselt e-sigareti suitsetaja endale sisse hingab, ei tea keegi" ...jätkake ise Kõige demagoogilisem on kedagi süüdistada demagoogias ja artikkel on musternäidis demagoogiatudengile.
 3. Reisimine e-sigaretiga

  Maksuametnikel hakkaks Iirimaal käed värisema ja läheksid nurga taha suitsu tegema, kui näeksid, et igal suuremal tänaval on mõni veipimisega seotud pood või vitriin. Hinnad odavamad kui meil - kaasa-arvatud seadmed. Kolmandikus baaridest on veipimine lubatud, aga peab küsima, sest see on iga baari enda otsustada. Lennujaama turvakontrollis polnud kummalgi lennul küsimusi. Seade taskus, vedelik kilekotis, akud käsipagasis.
 4. Üks artikkel

  ....
 5. Üks artikkel

  Usaldusväärne allikas on Minni Saapar, kes on õppinud eripedagoogikat ja psühholoogiat, hetkel teeb magistrit epidemioloogias. Allikas ETIS
 6. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Töötu abiraha on 27€/kuu
 7. Küsimused, mis kripeldavad

  Mina saan täiesti hästi äru, et 95% on kaupleja huvides, et mitte keegi piiri tagant midagi ei telliks. Ma olen 95% sellega nõus. Nõuka ajal oli suureks ohuks see, kui keegi midagi välismaalt sai. Kõik olid võrdsed.
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  MTÜ nimest ja põhikirjast peaks sõnapaari "ja kasutajate" eemaldama. Kui paari mahla pärast ähvardab riik 9k trahviga, siis asjatundlik organisatsioon võtaks selle oma argumentide arsenali, mitte ei konstateeriks "rikkus jah seadust".
 9. Üks artikkel

  Ilmselgelt paistab välja rumalus: 1. alkoholitootjate ja tubakamüüjate liite on päris mitmesuguseid. Lisaks erinevad viski- või piibuklubid. 2. e-vedelik ei ole keelatud narkootikum, mida amfetamiiniga võrrelda.
 10. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Ilmselt kardetakse TPD-politseid: * saevad paagid lühikeseks * käsivad vedelikud kallata pisematesse topsidesse * üle 20 voldi kanged vedelikud konfiskeeritakse
 11. Üks artikkel

  Seitse häkki TPD tarbeks
 12. Pildid varustusest

  Merlin + Pico ja Merlin Mini + Smok AL85
 13. Üks artikkel

  Uus-Meremaa legaliseerib veipimise: http://www.nzherald.co.nz/nz/news/article.cfm?c_id=1&objectid=11827700
 14. Üks artikkel

  Tavaline seksimine võib viia muude perverssusteni nagu loomad ja laibad. Ja tingimata tuleb toonitada ka fiskaalset aspekti.
 15. Üks artikkel

  Lisaks erinevate juhtumite ja kohalike olude uurimise tarbeks: https://www.thailandvapers.com
×