Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

YRO

Tavakasutaja
 • Postitusi

  158
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About YRO

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling

Viimased profiili külastajad

5 519 profiili külastust
 1. Raiskamise eetika

  Radikaalne idee oleks müüa baasvedelikku ilma pakendita st lahtiselt. Ma küll ei usu, et "Paljas pala" selle tootevalikusse võtab, aga ideena võiks üles tõsta. Huvi pärast vaatasin järgi, et meil on päris mitmeid piibutubaka poode, kes müüvad tubakat veebis. Kas piibutubakat kohapeal mitte ei müüda lahtiselt?
 2. Raiskamise eetika

  Rohelistele (k a huvigruppidele) peaks rõhuma asjapulgad, kes rohkem poliitikutega (k a Euroopas) tegelevad. Eraisikul pole mingit survejõudu poliitikale, mida edukalt näitas üle viietuhande allkirja kogumine riigikogule.
 3. Panen siia pildi tegevusest, millega just tegelesin. Nimelt valasin tühjaks viisteist nikotiiniga baasi, et segada valmis pool liitrit vedelikku. Need viisteist (sisuliselt uut) pudelit koos trükimaterjali ja korkidega lendavad nüüd tühjalt prügikasti. Õnneks mitte otse loodusesse. Selle asemel, et osta üks mõistlik pudel baasi ma lihtsalt raiskan plastikut. Igal väikesel pudelil on peal tähtis aktsiisimärk ja jutt jubedalt kahjulikust ainest, mida ma kahjuks ei viitsi iga pudeli pealt läbi lugeda. Mõtlen, et viina võiks pakenda edaspidi 4cl pakenditesse, kohvi 10g ja sigarette võiks müüa ükshaaval. See on väga tõhus meede sõltuvusttekitavate toodete tarbimise vähendamiseks. Kahjuks küll ei ole välistatud, et tarbija hakkab ostma neli-, kuus- või kakskümmendpakke. Küll aga võidaks riik tohutult kleebiste trükkimise ja prügi tekkimise pealt. PS. Tegelikult ma vihastasin meie vahva riigi peale. Kui keegi teab kanalit n-baasi jaoks, siis võiks mulle privas teada anda.
 4. NNA Suitsuvaba Eesti

  Aga enne kui tõlkima hakkate võiks vaadata üle sõna "stigma" tähenduse ja asendada selle ehk sõnaga "dogma". Muidu lõppeb see asi freskoga.
 5. Oeh... Demagoogia võtted: 1. siltide kleepimine - " turunduslikud seisukohad", "oma müügihuvist lähtudes" 2. keeleline mõjutamine, kõnelejat näidatakse ebameeldivas valguses - "ründavad" 3. tegelikkuse moonutamine - "üksikuuringud on saanud erinevaid tulemusi ja neid valikuliselt välja noppides võib tõestada just seda, mida soovitakse.", "E-sigaretiga kaasnevad rahvastiku tasandil ka muud ohud: suitsetamise taasnormaliseerimine ühiskonnas, mullinätsu- ja koolamaitselised vedelikud toodete lastele ja noortele turundamiseks, sigaretiga võrdlemine mittesuitsetamisega võrdlemise asemel ohtude pisendamiseks jne." 4. viitamine kõrgemale jõule - "Tervise Arengu Instituut kui teadus- ja arendusasutus võtab koos enamiku Euroopa teadusasutustega positsiooni mitte propageerida sõltuvushaigust põhjustavat seadet, millega kaasnevad terviseriskid, mille täpne määr selgub alles aastakümnete pärast. Seda seisukohta jagavad ka näiteks WHO ja Maailma Arstide Liit." 5. demonstreeritakse oma erilist informeeritust - vt eelmine punkt 6. tulevikupiltide maalimine - vt punkt 3 7. hoiatamine - vt p4, "Lisaks on oht e-sigaretti loobumiseks kasutades hoopis sellest sõltuvusse jääda.", "mida täpselt e-sigareti suitsetaja endale sisse hingab, ei tea keegi" ...jätkake ise Kõige demagoogilisem on kedagi süüdistada demagoogias ja artikkel on musternäidis demagoogiatudengile.
 6. Reisimine e-sigaretiga

  Maksuametnikel hakkaks Iirimaal käed värisema ja läheksid nurga taha suitsu tegema, kui näeksid, et igal suuremal tänaval on mõni veipimisega seotud pood või vitriin. Hinnad odavamad kui meil - kaasa-arvatud seadmed. Kolmandikus baaridest on veipimine lubatud, aga peab küsima, sest see on iga baari enda otsustada. Lennujaama turvakontrollis polnud kummalgi lennul küsimusi. Seade taskus, vedelik kilekotis, akud käsipagasis.
 7. Üks artikkel

  ....
 8. Üks artikkel

  Usaldusväärne allikas on Minni Saapar, kes on õppinud eripedagoogikat ja psühholoogiat, hetkel teeb magistrit epidemioloogias. Allikas ETIS
 9. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Töötu abiraha on 27€/kuu
 10. Küsimused, mis kripeldavad

  Mina saan täiesti hästi äru, et 95% on kaupleja huvides, et mitte keegi piiri tagant midagi ei telliks. Ma olen 95% sellega nõus. Nõuka ajal oli suureks ohuks see, kui keegi midagi välismaalt sai. Kõik olid võrdsed.
 11. Küsimused, mis kripeldavad

  MTÜ nimest ja põhikirjast peaks sõnapaari "ja kasutajate" eemaldama. Kui paari mahla pärast ähvardab riik 9k trahviga, siis asjatundlik organisatsioon võtaks selle oma argumentide arsenali, mitte ei konstateeriks "rikkus jah seadust".
 12. Üks artikkel

  Ilmselgelt paistab välja rumalus: 1. alkoholitootjate ja tubakamüüjate liite on päris mitmesuguseid. Lisaks erinevad viski- või piibuklubid. 2. e-vedelik ei ole keelatud narkootikum, mida amfetamiiniga võrrelda.
 13. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Ilmselt kardetakse TPD-politseid: * saevad paagid lühikeseks * käsivad vedelikud kallata pisematesse topsidesse * üle 20 voldi kanged vedelikud konfiskeeritakse
 14. Üks artikkel

  Seitse häkki TPD tarbeks
 15. Pildid varustusest

  Merlin + Pico ja Merlin Mini + Smok AL85
×