Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 071
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

1 Jälgija

About admin

 • Kasutaja rank
  Administraator
 • Sünnipäev 12.07.1988

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 1. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Maitse, maitse on olematu. Tossab küll nagu loom. Üldiselt kas maitset lisad vedelikule või ei väga tähtsust ei oma
 2. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  RX Gen3 Dual ja mahla soojendab Digiflavor Themis RTA Mesh ( kohutav aparaat, Deusi nimelised chatis soovitasid, ma soovitaks vaid vaenlasele) Tellisin GeekVape ZEUS X RTA ära aga pole kohale jõudnud. Saaks selle Themisega tuvisi loopida.
 3. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Ei mäletagi sellist riistapuud enam
 4. Foorumi toetus

  25 domeen ja 34 kolmeks kuuks majutus.
 5. Foorumi toetus

  Mure siis jälle aktuaalne. Kui keegi hea inimene tunneb et raha üle. Domeen + hosting vajaks väikest rahasüsti. PS kaudu saab konto nr. 25€ +34€ Toetanud praegu jeesus188: 9.99€ walc: 25€ MaitsevAur: 10€ Meri: 20€
 6. Reisimine e-sigaretiga

  Katsu nüüd olla jeesus mõistlik
 7. Videod

 8. Tegelen murega. EDIT: Nädalane postitus keeld läks peale. Kuigi tundub et peab need kõik hiinlased lihtsalt ära bannima foorumist ja asi ants.
 9. Nii. Viidud ellu reegel välismaa poodide jaoks. Korra nädalas võib pakkumisi postitada. Tähelepanelikumad võivad teada anda kui eksitakse selle vastu.
 10. Probleem

  spezz, maitsevaur ja epiip on mulle küll üllatusi jätnud
 11. Sai üks hiina poe alamfoorum vahetatud bänneri vastu siis. Peaks natuke vähem spämmi olema. Ootan veel ettepanekuid!
 12. Üks hiina pood kadunud. Teine kaob oktoobris.
 13. Neid ei huvita üldse. Neid hiina poode oleks kolm tükki veel kes tahaks aga olen kõigile öelnud ei. Ühele neist tegin pakkumise bänneri osas. Aga muidu kokkuvõtteks see asi lõpeb. Ühel ilmselt tänasest ja teisel oktoobrist.
 14. Sul on õigus. Asi on käest. Ma suhtlen nendega ja vaatan mis räägitakse.
 15. Nii, kallid kaasviibijad. Kellel pole kahju mõnest € siis võtaksin hea meelega need vastu toetusena. Iga € loeb ja kui peaks huvi olema panustada siis palun saata PS ning küsida a/a. Kahjuks viimanegi passiivne "sissetulekuallikas" google reklaamide näol on kadumas, kuna neile ei meeldi meie foorumi tegevus. Aastaga kogunes paarkümmend € sealt ära. Mõnel lehel on reklaam nähtav aga nädalane tulu üle 0.5€ polnud nagunii. (last payment oli jaanuar 2017) Hetkel oleks maksta hosting (3 kuud 40€) ssl sert (antud majutus ei toeta tasuta letsencrypti) ~10€ foorumi tarkvara aastane litsentsi uuendus ~50€
×