Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 067
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

1 Jälgija

About admin

 • Kasutaja rank
  Administraator
 • Sünnipäev 12.07.1988

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 1. Videod

 2. Tegelen murega. EDIT: Nädalane postitus keeld läks peale. Kuigi tundub et peab need kõik hiinlased lihtsalt ära bannima foorumist ja asi ants.
 3. Nii. Viidud ellu reegel välismaa poodide jaoks. Korra nädalas võib pakkumisi postitada. Tähelepanelikumad võivad teada anda kui eksitakse selle vastu.
 4. Probleem

  spezz, maitsevaur ja epiip on mulle küll üllatusi jätnud
 5. Sai üks hiina poe alamfoorum vahetatud bänneri vastu siis. Peaks natuke vähem spämmi olema. Ootan veel ettepanekuid!
 6. Üks hiina pood kadunud. Teine kaob oktoobris.
 7. Neid ei huvita üldse. Neid hiina poode oleks kolm tükki veel kes tahaks aga olen kõigile öelnud ei. Ühele neist tegin pakkumise bänneri osas. Aga muidu kokkuvõtteks see asi lõpeb. Ühel ilmselt tänasest ja teisel oktoobrist.
 8. Sul on õigus. Asi on käest. Ma suhtlen nendega ja vaatan mis räägitakse.
 9. Nii, kallid kaasviibijad. Kellel pole kahju mõnest € siis võtaksin hea meelega need vastu toetusena. Iga € loeb ja kui peaks huvi olema panustada siis palun saata PS ning küsida a/a. Kahjuks viimanegi passiivne "sissetulekuallikas" google reklaamide näol on kadumas, kuna neile ei meeldi meie foorumi tegevus. Aastaga kogunes paarkümmend € sealt ära. Mõnel lehel on reklaam nähtav aga nädalane tulu üle 0.5€ polnud nagunii. (last payment oli jaanuar 2017) Hetkel oleks maksta hosting (3 kuud 40€) ssl sert (antud majutus ei toeta tasuta letsencrypti) ~10€ foorumi tarkvara aastane litsentsi uuendus ~50€
 10. Tfv12 baby prince kork

  Eks ise tead kas võtad riski või mitte. Mina isiklikult tellin kõike mida saab välismaalt ja pole muret olnud. Kuigi ma ei soovita nüüd minna seda teha kohe, lihtsalt pead valmis olema tagajärgedeks.
 11. EMTA ettekirjutus

  @Levia.ee parandasin sul allkirja natuke. Mõistuse piires tuleks ruumi kasutada ikka.
 12. Üks artikkel

  Edaspidi palun postitada e-sigaretiga seonduvad uudised siia alamfoorumisse uue teemana mitte sellesse teemasse kõik kokku nagu praguseni olnud. https://www.e-suits.eu/forum/48-uudised/
 13. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Sedasamust linki levitatakse fb gruppides kui okei asja mida tõmmata muideks
 14. Probleem tihendite paisumisega

  Väga kahtlane värk nende tihenditega siis. Mina sellist asja ei kasutaks, kes seda teab mis materjal see seal siis on
×