Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 104
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by admin

 1. https://juicedoctor.eu/product-category/aromas-home/italy/flavour-art/ Paistab okei koht kus võiks tellida
 2. @walc äkitselt oskab aidata?
 3. Kripeldav küsimus päris kohe... Mis juhtus @Spezz
 4. Kuna spämmerid käivad käsitsi registreerimas ja foorumit reostamas, siis uue kasutaja postitused esimesed 7 päeva nõuavad moderaatorite/administraatori poolt lubamist manuaalselt. Moderaatoritele tuleb vastav email teavitusega.
 5. Maitse järgi käib üldiselt, vähemalt minul. Clearo/Atomizeri all pead sa silmas sees coili ilmselt. Siuke 2 nädalat on ma arvan keskmine coili eluiga.
 6. Tere Jälle see aeg käes. Kui kellegil peaks soovi ning tahtmist olema siis võtan vastu mõne annetuse katmaks hostingu kulusi
 7. Võtsin mõne vedeliku sellest poest https://www.premiumvape.eu/ Hinnad on karmid aga kaup kiiresti käes ja maitseid said head.
 8. Saksamaal on poode aga üsna kirveks kisub ja posti eest küsitakse ka jubedalt. Kellegil linke jagada siis andke tuld. Olen siit näiteks võtnud https://www.vapstore.de/
 9. Kui ma nüüd õigesti aru saan siis need "cigalike" sarnased asjad on ammu ajaloo nurka vajunud. Ammustel aegadel nagu liikusid mõni aeg aga sama kiiresti läksid moest välja. Nagu ülalgi mainitud siis on nüüd need vähe jämedamad ja korralikumad ühekordsed e-sigaretid müügil.
 10. Üks mure on tulnud aktuaalseks jällegi. Foorum nimelt vajaks rahasüsti hostingu tasumiseks. Kuu kulu on endiselt 11 euri. Maksin aastakese ära, ehk 120€. Kes tunneb raha üle olevat ja tahab seda jagada siis PS kaudu saab konto numbri... EDIT: @Maitsev Aur täitis aastase eelarve üksinda. Aitäh!
 11. @reinolen äratus!
 12. Kunagi kui mäletate seda aega kui veel igast pubid jms lahti olid siis napsuse peaga pidin ostma 14,9 euri eest 15ml pudeli.
 13. https://www.chefsflavours.co.uk/ Tuli läbi pakk kenasti, maksin maksud ja deklareerisin kui toidumaitsestaja. Tellinud kokku olen muidu siit umbes 10 korda. Viimases pakis oli küll puudu asju jälle aga alati saanud vastava summa tagasi või poekrediiti. Nii nagu ise valid. Kui keegi paremaid kohtasi teab siis kuulan huviga. Kus tal ikka kaduda on
 14. Ma ei ole ise nendelt linkidelt tellinud aga olen kirja pannud endale lihtsalt. https://pink-mule.com/en/baser-base-kits/nicotine-base/?SubmitCurrency=1&id_currency=2 https://www.mixnmatcheliquids.com/en/17-nicotine-bases-diluted-in-vg Siukseid poode leiab EUs veel.
 15. Ma ei tea ka ühtegi sellist kes ei suitsetanud ja nüüd hakkas e-sigaretti tegema
 16. admin

  Üks artikkel

  Täitsa töötab link
 17. @JazZ Nagu ma näen siis nüüd aegunud. Kui saab siis äkki jagad faile ma paneks siia alamdomeenile selle käima.
 18. Mul on ka igapäevases kasutuses 8 akut umbes 3 aasta kanti. Nagu suurt vahet pole uutega. Korralikult laetud laadijaga ja tühjaks pole lastud
 19. VTC5A on lollikindel valik nagu näha, kannatab vähe suuremat "tuld"
 20. Aku ja laadija pealt ära kokku hoia!
×
×
 • Create New...