Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 075
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by admin

 1. Üks artikkel

  https://majandus24.postimees.ee/6781072/india-keelab-taielikult-e-sigaretid
 2. Palju ÕNNE

  Õnne @Marc55 !!
 3. Foorum on leitav populaarses Tapatalk aplikatsioonis. See on saadaval nii iOS kui Android operatsioonisüsteemidele. Otsingusse kirjutada kas e-sigaret, eesti. Nii on kõige hõlpsamalt asi leitav. Lisandumas on ka eraldi mobiilne kujundus foorumile mis ei vaja eraldi rakenduse abi
 4. Foorumi RSS

  https://www.e-suits.eu/discover/all.xml/
 5. Foorumi RSS

  Kellel huvi see saab endale foorumi postitused tellida RSS feediga aadressilt gymrss.php ning feed.php
 6. Foorumi toetus

  Paluks nüüd eesti keeles korrata
 7. Tervist Nagu ühes teises teemas aruteluks läks ja tulemuseks oli see, et paljudele käivad reklaamid närvidele ja segavad foorumi kasutust eriti mobiilsetel seadmetel. Olemasolevate reklaamide asukohad on määratud firma poolt läbi kelle need reklaamid tulevad ja asukoha valikul mul sõnaõigust pole kahjuks. Sellepärast võibki sinna sattuda reklaame mis liiguvad või moonutavad foorumi kujundust teatud mõttes. Pakuti välja ,et ollakse valmis toetama foorumi elu kui kaoksid reklaamid väljaarvatud mis päises on. Hetke variant kuhu kuluks raha/toetus ära oleks osta reklaami meie enda foorumile google adwordsis. Kas toetajad soovivad ka foorumis näiteks mingi eri-ranki või miskit muud väikseks vastutasuks ? Ma ei tea palju teist privaatsõnumeid näiteks kasutavad, saaksin pakkuda seal suuremat ruumi näiteks. Ega palju variante pole. Mingeid eriõigusi ei hakkaks pakkuma. Mis te sellest arvate? Ma nüüd loodan, et te ei võta seda kerjamisena nagu siin viimaselajal ühe teise teemaga on olnud Annetaja saab profiili ka soovikorral väikse märke Toetajad: tripp jeesus188 Marc55 unxv Zirkel kivi3 Scuall kaivark Metallic jankii fronius masmre Kessu20 olkapolka kirp xiios kalvi T_MM_T jeesus188 KeeruPulk Maitsev Aur esigaretivedelikud
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  Ei ole kiusanud. Päris palju tellinud.
 9. Küsimused, mis kripeldavad

  Tuld! Ei pea olema e-sigareti teemaline!
 10. Küsimused, mis kripeldavad

  Ma tellin siit https://chefsflavours.co.uk/ Kui mõni hea link on siis pane ikka avalikult
 11. Mis puudused on veel foorumis või mis oleks vaja teha ?
 12. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Maitse, maitse on olematu. Tossab küll nagu loom. Üldiselt kas maitset lisad vedelikule või ei väga tähtsust ei oma
 13. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  RX Gen3 Dual ja mahla soojendab Digiflavor Themis RTA Mesh ( kohutav aparaat, Deusi nimelised chatis soovitasid, ma soovitaks vaid vaenlasele) Tellisin GeekVape ZEUS X RTA ära aga pole kohale jõudnud. Saaks selle Themisega tuvisi loopida.
 14. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Ei mäletagi sellist riistapuud enam
 15. Foorumi toetus

  25 domeen ja 34 kolmeks kuuks majutus.
 16. Foorumi toetus

  Mure siis jälle aktuaalne. Kui keegi hea inimene tunneb et raha üle. Domeen + hosting vajaks väikest rahasüsti. PS kaudu saab konto nr. 25€ +34€ Toetanud praegu jeesus188: 9.99€ walc: 25€ MaitsevAur: 10€ Meri: 20€
 17. Reisimine e-sigaretiga

  Katsu nüüd olla jeesus mõistlik
 18. Videod

 19. Tegelen murega. EDIT: Nädalane postitus keeld läks peale. Kuigi tundub et peab need kõik hiinlased lihtsalt ära bannima foorumist ja asi ants.
 20. Nii. Viidud ellu reegel välismaa poodide jaoks. Korra nädalas võib pakkumisi postitada. Tähelepanelikumad võivad teada anda kui eksitakse selle vastu.
 21. Probleem

  spezz, maitsevaur ja epiip on mulle küll üllatusi jätnud
 22. Sai üks hiina poe alamfoorum vahetatud bänneri vastu siis. Peaks natuke vähem spämmi olema. Ootan veel ettepanekuid!
 23. Üks hiina pood kadunud. Teine kaob oktoobris.
 24. Neid ei huvita üldse. Neid hiina poode oleks kolm tükki veel kes tahaks aga olen kõigile öelnud ei. Ühele neist tegin pakkumise bänneri osas. Aga muidu kokkuvõtteks see asi lõpeb. Ühel ilmselt tänasest ja teisel oktoobrist.
 25. Sul on õigus. Asi on käest. Ma suhtlen nendega ja vaatan mis räägitakse.
×