Jump to content
E-sigareti foorum

admin

Administraator
 • Postitusi

  2 097
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by admin

 1. Saksamaal on poode aga üsna kirveks kisub ja posti eest küsitakse ka jubedalt. Kellegil linke jagada siis andke tuld. Olen siit näiteks võtnud https://www.vapstore.de/
 2. Kui ma nüüd õigesti aru saan siis need "cigalike" sarnased asjad on ammu ajaloo nurka vajunud. Ammustel aegadel nagu liikusid mõni aeg aga sama kiiresti läksid moest välja. Nagu ülalgi mainitud siis on nüüd need vähe jämedamad ja korralikumad ühekordsed e-sigaretid müügil.
 3. Üks mure on tulnud aktuaalseks jällegi. Foorum nimelt vajaks rahasüsti hostingu tasumiseks. Kuu kulu on endiselt 11 euri. Maksin aastakese ära, ehk 120€. Kes tunneb raha üle olevat ja tahab seda jagada siis PS kaudu saab konto numbri... EDIT: @Maitsev Aur täitis aastase eelarve üksinda. Aitäh!
 4. @reinolen äratus!
 5. Kunagi kui mäletate seda aega kui veel igast pubid jms lahti olid siis napsuse peaga pidin ostma 14,9 euri eest 15ml pudeli.
 6. https://www.chefsflavours.co.uk/ Tuli läbi pakk kenasti, maksin maksud ja deklareerisin kui toidumaitsestaja. Tellinud kokku olen muidu siit umbes 10 korda. Viimases pakis oli küll puudu asju jälle aga alati saanud vastava summa tagasi või poekrediiti. Nii nagu ise valid. Kui keegi paremaid kohtasi teab siis kuulan huviga. Kus tal ikka kaduda on
 7. Ma ei ole ise nendelt linkidelt tellinud aga olen kirja pannud endale lihtsalt. https://pink-mule.com/en/baser-base-kits/nicotine-base/?SubmitCurrency=1&id_currency=2 https://www.mixnmatcheliquids.com/en/17-nicotine-bases-diluted-in-vg Siukseid poode leiab EUs veel.
 8. Ma ei tea ka ühtegi sellist kes ei suitsetanud ja nüüd hakkas e-sigaretti tegema
 9. admin

  Üks artikkel

  Täitsa töötab link
 10. @JazZ Nagu ma näen siis nüüd aegunud. Kui saab siis äkki jagad faile ma paneks siia alamdomeenile selle käima.
 11. Mul on ka igapäevases kasutuses 8 akut umbes 3 aasta kanti. Nagu suurt vahet pole uutega. Korralikult laetud laadijaga ja tühjaks pole lastud
 12. VTC5A on lollikindel valik nagu näha, kannatab vähe suuremat "tuld"
 13. Aku ja laadija pealt ära kokku hoia!
 14. admin

  Palju ÕNNE

  Õnnitlused @Spezz
 15. https://www.e-suits.eu/discover/all.xml/
 16. Ei ole kiusanud. Päris palju tellinud.
 17. Ma tellin siit https://chefsflavours.co.uk/ Kui mõni hea link on siis pane ikka avalikult
 18. Maitse, maitse on olematu. Tossab küll nagu loom. Üldiselt kas maitset lisad vedelikule või ei väga tähtsust ei oma
 19. RX Gen3 Dual ja mahla soojendab Digiflavor Themis RTA Mesh ( kohutav aparaat, Deusi nimelised chatis soovitasid, ma soovitaks vaid vaenlasele) Tellisin GeekVape ZEUS X RTA ära aga pole kohale jõudnud. Saaks selle Themisega tuvisi loopida.
×
×
 • Create New...