Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

vilistaja

Tavakasutaja
 • Postitusi

  123
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About vilistaja

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 • Sünnipäev 06.02.1988

Viimased profiili külastajad

7 394 profiili külastust
 1. E-Suits foorumi kokkutulek 2019: Juubelitrall

  Jeesus või EMTA, kas kurki ka saab?
 2. E-Suits foorumi kokkutulek 2019: Juubelitrall

  Panin ka lõpuks ennast +1 raha teele. Kuidas söögiga seekord on, igaüks enda eest või Spezz teeb menüü jälle? Plaan liikuda Tallinnast välja õhtul 6-8 vahel, kui vaja on autos 2 vaba kohta ka veel.
 3. Tervitus Küsimus, kas keegi on Peterburist nikotiini ostmas käinud ja teab kuhu poodi minna? Palju vaba aega ringi tuiata ei ole ja praegu uudistanud nevski prospekti ümbruse poode. Tundub, et neil popid mingid 1ml 240mg boosterid, aga kuna ise ei lähe, siis nende ümber villimine ja 500 kaupa ostmine jäävad ära. Ehk siis kui keegi teab kust võiks leida mingi suurema pudeli 48mg või sinna ümber suuremat pudelit oleks info üle tänulik.
 4. Üks artikkel

  Samas all järgmine artikkel, kus soovitatakse suitsetamisest loobumiseks kasutada just e-sigaretti. https://naistekas.delfi.ee/tervis/tervis/sul-on-plaanis-sel-suvel-suitsetamisega-lopparve-teha-siin-on-viis-soovitust-mis-aitavad-sul-seda-saavutada?id=86480417
 5. E-Suits foorumi kokkutulek 2019: Juubelitrall

  Käpp Praegu loen välja, et hinna saaks 20-ga ka aga katsume kuidagi ikka 40-50 peale pressida
 6. Akude tellimine

  Ma tegin tellinuse ära
 7. Akude tellimine

  Olen ka käpp, kui asi juba tehtud ei ole.
 8. Ilmselt suunan su nüüd ühte suurde musta auku https://www.youtube.com/channel/UCFoe3PEb1_7sAY1ZgehNP3A/search?query=noted Igas osas võetakse ühte tüüpi maitse ette ja käiakse läbi suht kõik saada olevad maitsestajad, antakse maitseprofiilid ja kontsentratsioonid kasutamiseks. Sebi endale väike kaal nt https://www.oomipood.ee/product/vtbal30_kaal_0_1_500g_grammi_edaldus_0_01g?q=grammikaal Dokumenteeri enda jaoks kokku segatud asjad üles (mida ja kui palju panid). Kui palju ma alguses koba peale tegin vedelikke, mis olid head aga uuesti teha ei saanud, sest ei teadnud mida ja kui palju olin sinna sisse ajanud. See oleks esialgu minu poolt A ja O. Mis seadet kasutad? See võib ka üksjagu mõjutada, eriti VG/PG vahekorra valikut. Kõrbenud maitse võib antud info põhjal olla millest iganes ning ei pruugi olla üldse seotud selle ise segatud vedeliku omadustega. On siis küttekeha praak või paagil komme pärast täitmist jääda vaakumisse ja mitte vedelikku normaalselt peale anda. Kui asi ikka vedelikus, siis võib olla sai teine aurustile näiteks liiga paks. Walcilt nõu küsimine on ka kindlasti okei mõte, sest temal ilmselt Eestis kõige suurem isesegamise kogemus. Mulle võid samuti privasse kirjuta. Võib teha mingi skype või FB kõne, siis lihtsam seletada kõike
 9. VAPE LORD - Jamali Maddix

  I am a going into the Tallinn event.
 10. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  No bljaad... Ma lendan just sellel ajal Austraaliasse nädalaks
 11. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Panin laua peale valmis.
 12. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Ma oma coili kama vean kaasa. Old võta mulle pudel oma vedla ka
 13. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Ma ka juba ootan, et saaks pudelil korgi maha!
 14. E-Suits kamraadi kokkutulek 2017 ehk vol 3.

  Mul ja +1 on kuupäevad vabaks võetud ja loodetavasti ei tule mingit jama vahele nagu eelmine aasta.
×