Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 202
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Maitsev Aur

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://www.maitsevaur.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tartu

Converted

 • Varustus
  Lost Vape Therion, Aspire Nautilus X
 1. Üks artikkel

  Jah, tõusime maitsete keeluga edukalt kolmandale kohale kaheteistkümnendalt!! http://nannystateindex.org/
 2. Üks artikkel

 3. Vapista OÜ arvamus alkoholi-, tubaka-, kütuse- ja elektriaktsiisi seaduse ning sotsiaalmaksuseaduse, tulumaksuseaduse ja teiste seaduste muutmise seaduse muutmise seaduse eelnõu 80 SE kohta https://m.riigikogu.ee/download/10b31ecd-640a-465a-8b98-69b72bd1fc0c
 4. Arvamus on hea. Arvamus on sinu oma ja sul on selleks õigus. Olenamata sellest, kas see reaalsusega kokku läheb. Kehv on aga siis, kui sa käid oma arvamust kellamas ja kujundad kõikidest ühesuguse arvamuse teadmata tagamaid, mis tegelikult toimub. Sellisel juhul on tegemist laimuga. Laimu definitsiooni leiad googlest.
 5. Ja kuna infot paistab palju olevat, pane list ka poodnikest, kes käivad ümarlaudades ja komisjonides aktsiisi ja maitsetekeelu vastu võitlemas. Kui neid on üldse.
 6. No aga lao siis ette faktid ja kauplused, kes rõõmustaks aktsiisi ja maitsete keelu üle. Kõik tahavad teada!
 7. Üks artikkel

  Altraja ikka jah uuesti. Aga uuringut ei ole. Pigem et uuringuid pole tehtud ja midagi ei tea. Midagi ei tea aga järelikult ohtlik.
 8. Üks artikkel

  Mul nagu polegi sõnu..
 9. Colinss vedelikud

  Proovi TFA Koolaadat näiteks. Alusta ettevaatliku kogusega.
 10. Üks artikkel

  Võimalik, et vale teema, aga eks tõstke kuhu vaja. Käisime koos NNA esindajatega Salaturu ja aktsiisipoliitika ümarlaual, mis oli korraldatud Rahanduskomisjoni poolt. Võtsime kõik sõna ja järele vaadata saab siin:
 11. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  No arvestades, et TAI sõnul põhjustab nikotiin vähki, siis pole tõesti kaua oodata, kui ka “vähipadjad” nende tubakainfo lehele jõuavad.
 12. X-priv

  Kui erinevate aurustajatega sama jama, siis on seadme ühendus katki. Selleks peaks seadme lahti võtma. Ehk on mõni sõber/tuttav, kellele jootekolviga vehkida meeldib ja väikesed kruvikeerajad ning muud vajaminevad tööriistad olemas. Kui seade võrdlemisi uus, siis võib ka müüja poole pöörduda.
 13. E-sigaret pildid/meemid jne.

  Parandage see pealkiri lõpuks ära E-sigaret on ühe t-ga.
 14. Üks artikkel

  6mg ja 10 ml teha, siis ma teen pmst 3 pakki suitsu kõvemal päeval?
×