Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 195
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Maitsev Aur

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://www.maitsevaur.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tartu

Converted

 • Varustus
  Lost Vape Therion, Aspire Nautilus X
 1. Üks artikkel

  Altraja ikka jah uuesti. Aga uuringut ei ole. Pigem et uuringuid pole tehtud ja midagi ei tea. Midagi ei tea aga järelikult ohtlik.
 2. Üks artikkel

  Mul nagu polegi sõnu..
 3. Colinss vedelikud

  Proovi TFA Koolaadat näiteks. Alusta ettevaatliku kogusega.
 4. Üks artikkel

  Võimalik, et vale teema, aga eks tõstke kuhu vaja. Käisime koos NNA esindajatega Salaturu ja aktsiisipoliitika ümarlaual, mis oli korraldatud Rahanduskomisjoni poolt. Võtsime kõik sõna ja järele vaadata saab siin:
 5. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  No arvestades, et TAI sõnul põhjustab nikotiin vähki, siis pole tõesti kaua oodata, kui ka “vähipadjad” nende tubakainfo lehele jõuavad.
 6. X-priv

  Kui erinevate aurustajatega sama jama, siis on seadme ühendus katki. Selleks peaks seadme lahti võtma. Ehk on mõni sõber/tuttav, kellele jootekolviga vehkida meeldib ja väikesed kruvikeerajad ning muud vajaminevad tööriistad olemas. Kui seade võrdlemisi uus, siis võib ka müüja poole pöörduda.
 7. E-sigaret pildid/meemid jne.

  Parandage see pealkiri lõpuks ära E-sigaret on ühe t-ga.
 8. Üks artikkel

  6mg ja 10 ml teha, siis ma teen pmst 3 pakki suitsu kõvemal päeval?
 9. Uudsed tubakatooted- järgmine piirikaubanduse hitt

  Jah, meie teemat tihtipeale ilma ostmata ajakirjandusse ei saa. Iroonitseda pole siin ka midagi. Kordan, opakaid on palju ja me ei kujuta isegi ette, mida endale sisse tõmmatakse. Selles sektoris tegevana näen kohutavas seisus akusid ja muid imeasju igapäevaselt. Ma ei kujuta ette, mis traatidest coile ja mis algainetest vedelikke veel tehakse. See, et sina tead, kuidas segada ja ei osta Santa Maria maitseaineid, ei tähenda, et mingi "Kristjan" Põlva külje alt teab. Lisaks, kas "Kristjan" segab seda jama ka sõpradele? Kas "Kristjan" on üks nendest paljudest, kes peale peldikus käimist käsi ei pese? Need on hoopis olulisemad küsimused. Vaatame ikka suurt pilti, mitte et 7 tüüpi foorumist teavad väga hästi, kuidas vedelikke segada.
 10. Uudsed tubakatooted- järgmine piirikaubanduse hitt

  Ei tasu viriseda ja ohata. Sellist juttu just peabki praegu rääkima. Muud moodi kohale see ei jõua. Teiseks, kindlasti segatakse ka “kes teab millest” kokku. See, et siin enamjaolt teadlikud inimesed on, ei tähenda, et opakaid pole. Nii et võta rohud ära jeesus, kõik on õige 😉
 11. Videod

  Annetatud.
 12. Üks artikkel

  Ma intervjuus materdasin ikka rohkem seda riiki ja TAI arvamusi. Aga noh, nagu ikka...
 13. Videod

  Lisaks, kui nad platvormile midagi ei pane, siis see jutt on ju suva kahjuks. Siis pole selle põhjal mõtet kahjuks valida. Nemad lubavad, aga noh.. nad ilmselt ei saa Riigikokku. https://rohelised.ee/valimisprogramm-2019/ Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse ja aktsiisiga maksustamise, arvestades rahvatervise parandamise eesmärke ja liikudes tubakavaba Eesti suunas. Samal ajal vaatasin 2015a programmi: http://erakond.ee/riigikogu-valimiste-programm-2015/ Tubakareklaam keelatakse täielikult ka ostukohtades, alkoholireklaami piiratakse veelgi. Tubaka- ja alkoholiaktsiise, mis mõjuvad kahjude vähendamiseks kõige tõhusamalt, on vaja tõsta. Tubaka maksustamisel tõstame tükipõhist maksuosa ning minimaalmäära. Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse. Võta siis näpust, kes see okei on.
 14. Üks artikkel

  Jah, see “kõvasti paremaid seadmeid on olemas” teema nii suurel skaalal ei tähenda mitte midagi. Mikroskoopilist gruppi inimesi huvitab, et “õu, sellel on veits uuem coil”.
 15. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Tõstan siis teemat ja annan teada, et Vapista esindustes nikotiini soolad täitsa olemas! Tulge kaema! Tartus Rüütli 18 ja Tallinnas Reisijate 9 (Balti Jaama Turu parklas on pood) Parkimine 1h tasuta ja täitsa poe juurde saab mugavalt parkida
×