Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
  • Postitusi

    1 167
  • Liitus

  • Viimati külastas

  • Tagasiside

    100%

About Maitsev Aur

  • Kasutaja rank
    Kreisi e-sigarist

Kontaktinfo

  • Website URL
    http://www.maitsevaur.ee

Kasutajast

  • Sugu
    Not Telling
  • Asukoht:
    Tartu

Converted

  • Varustus
    Lost Vape Therion, Aspire Nautilus X
  1. E-sigaret pole deemon, kes vastutab leviva valeinfo eest?

    https://www.vapista.ee/blog/e-sigaretid-keda-uskuda-keda-mitte/
  2. Sain jala korraks ajakirjanduse ukse vahele. http://epl.delfi.ee/news/arvamus/arimees-e-sigaret-pole-deemon-kes-vastutab-leviva-valeinfo-eest?id=82247309
  3. Üks artikkel

    No kui keegi lubab valimistel e-sigareti päästa ja koalitsioonileppesse selle saada, siis teeme poodides propagandat nii, et endal ajab ka öökima. Saime enne 5000 häält, saame nüüd ka. Enamgi, ma usun.
  4. Üks artikkel

    Hoiame hinge kinni. Ei tea, kes asemele tuleb...
  5. Jah, liit sillutas teed sellele, et me oleme jõudnud võitlusega sinna, kus me oleme. Arusaadav, mainin ära kohe 2 asja: *Võitlusega polekski nagu kuhugi jõudnud, kõike keelatakse ja kõiki puuakse. Tegelikult pole see aga päris nii. *NNA Eesti juhile, Ingmarile sillutas samuti teed see sama liit. Esimese asjana ütlen ära, et Ingmar on teinud väga head tööd ja on arenenud selle aja jooksul e-sigareti alal juhtivaks spetsialistiks Eestis. Selle taga on aga koos Ingmariga kõik liidu liikmed. Alustades teadmistega, olemaolevate kontaktidega, uute kontaktide leidmise ja finantseerimiseni välja. Liidu asjadega tegelemine võttis juhatuse esimehel pool tema päevast ja kindlasti ka tööpäevast. See ei ole odav. Loomulikult kõik konverentsid ja reisid, kust saime väliskontakte, hindamatuid. Parim näide - Dr Farsalinos. Lisaks igasugused juristide tasud ja nii edasi. Saime ka poliitikasse jala kergelt ukse vahele, seegi pole lihtne töö ja seda ei saavutata kahe kuuga. Nüüd, kus liidud on lahku löödud, on ülimalt rumal ettevõtete töö ja panus maha kanda. Võitlus pole kaugeltki lõppenud. Igapäevane riigipoolne väsitamine ja painamine röövib ka meilt meeletult energiat ja ressursse ja nõuab väga suuri investeeringuid. Küll tõuseme ka meie tuhast.
  6. Njah, sa vist pole kursis, et Liitu on jäänud 2-3 ettevõtet vaid.
  7. Oh palun, palun seleta, mida tähendab see “E-sigareti müüjate MTÜ-l on viimane aeg oma eksistentsi õigustada”.
  8. Üks artikkel

    http://e-liit.ee/uudised/53-minu-arvamus-eestis-e-sigarettidega-toimuva-kohta-ja-uehendkuningriikide-terviseameti-mueuedid-e-sigarettide-kohta
  9. Vinguviiul ehk nutke südamest

    Kõik on individuaalne. Paljusid hoiab eemale 50/50 PG/VG 12mg ja 3ml päevas. Mõlemad variandid on õiged. Oluline on, et ei suitsetaks.
  10. Mingi IQOS vidin, kas konkurent?

    Väidetavalt on ta ohutum lihtsalt põletamisest. Konkurendiks ta otseselt e-sigaretile ei ole, aga pigem hüppelauaks e-sigaretile. Aeg näitab.
  11. Vinguviiul ehk nutke südamest

    Ma ei saa, pean rahustama seda siin. See 10,3€ on juba aktsiisiga hind. Osad vedelikud on aktsiisitud juba.
  12. Vedeliku segamine AIOle

    Ei juhtu midagi ja PG on vedelam jah.
  13. Vedeliku segamine AIOle

    Oleneb baasvedelikust, aga tegelikult sobib ikka kõigele. Oluline on PG/VG suhe. AIO-le sobib näiteks 50/50 baasvedelik. Võib ka veidi vedelam olla, ehk siis selline, kus PG-d on rohkem. Boosterit ostes siis jälgida samuti, et oleks 50/50 või vedelam.
  14. Laadimine

    Palju asju, mis peaks. Kõikides poodides peaks olema seadust järgivad kaubad ka. Reeglid kõigile ühed, kas neid ka järgitakse, on iseasi. Edit: Läheb juba teemast eemale, vabandust.
  15. Laadimine

    USB peab töötama. See on seadme osa, olenemata, kas sa laed sellega, või mitte. Kui tootja kodulehel on 2A balanseeritud laadimine, siis peab saama laadida. Muidugi USB pesa säästmiseks ja üldse akudele mõeldes on parem neid laadida välises laadijas aga Sul on tegemist katkise seadmega. See läheb garantii alla. Vähemalt mõnes poes.
×