Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 170
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Maitsev Aur

 • Kasutaja rank
  Kreisi e-sigarist

Kontaktinfo

 • Website URL
  http://www.maitsevaur.ee

Kasutajast

 • Sugu
  Not Telling
 • Asukoht:
  Tartu

Converted

 • Varustus
  Lost Vape Therion, Aspire Nautilus X
 1. Algajale! Esimene e-sigarett

  No kindlasti rohkem, kui 50/50 VG. Kas sa tõmbad otse-kopsu?
 2. Algajale! Esimene e-sigarett

  Kas sa veibid otse-kopsu või suhu-kopsu? Kui suhu-kopsu siis ajab see aurustaja loomulikult köhima ja võime aplodeerida müüjale, kes sulle seda soovitas (See on ka üks peamisi põhjuseid, miks suitsetajad e-sigaretile ei jää, sest neile “ei sobi see”). Otse kopsu aurustajad ei sobi suhu-kopsu veipimiseks. Kui tarbid otse-kopsu, siis ehk on vedelik liiga vedel? Mis vahekord on sellel PG/VG?
 3. Küsimused, mis kripeldavad

  Muudkui agiteeritakse ja varsti saab jälle lugeda, kuidas järgmine EMTA-s vaibal käib
 4. Vedelikuvahetus ajab köhima

  Aga alati on võimalus ju mahvitada neid vedelikke, mis ei aja köhima.
 5. E-sigaret pole deemon, kes vastutab leviva valeinfo eest?

  https://www.vapista.ee/blog/e-sigaretid-keda-uskuda-keda-mitte/
 6. Sain jala korraks ajakirjanduse ukse vahele. http://epl.delfi.ee/news/arvamus/arimees-e-sigaret-pole-deemon-kes-vastutab-leviva-valeinfo-eest?id=82247309
 7. Üks artikkel

  No kui keegi lubab valimistel e-sigareti päästa ja koalitsioonileppesse selle saada, siis teeme poodides propagandat nii, et endal ajab ka öökima. Saime enne 5000 häält, saame nüüd ka. Enamgi, ma usun.
 8. Üks artikkel

  Hoiame hinge kinni. Ei tea, kes asemele tuleb...
 9. Jah, liit sillutas teed sellele, et me oleme jõudnud võitlusega sinna, kus me oleme. Arusaadav, mainin ära kohe 2 asja: *Võitlusega polekski nagu kuhugi jõudnud, kõike keelatakse ja kõiki puuakse. Tegelikult pole see aga päris nii. *NNA Eesti juhile, Ingmarile sillutas samuti teed see sama liit. Esimese asjana ütlen ära, et Ingmar on teinud väga head tööd ja on arenenud selle aja jooksul e-sigareti alal juhtivaks spetsialistiks Eestis. Selle taga on aga koos Ingmariga kõik liidu liikmed. Alustades teadmistega, olemaolevate kontaktidega, uute kontaktide leidmise ja finantseerimiseni välja. Liidu asjadega tegelemine võttis juhatuse esimehel pool tema päevast ja kindlasti ka tööpäevast. See ei ole odav. Loomulikult kõik konverentsid ja reisid, kust saime väliskontakte, hindamatuid. Parim näide - Dr Farsalinos. Lisaks igasugused juristide tasud ja nii edasi. Saime ka poliitikasse jala kergelt ukse vahele, seegi pole lihtne töö ja seda ei saavutata kahe kuuga. Nüüd, kus liidud on lahku löödud, on ülimalt rumal ettevõtete töö ja panus maha kanda. Võitlus pole kaugeltki lõppenud. Igapäevane riigipoolne väsitamine ja painamine röövib ka meilt meeletult energiat ja ressursse ja nõuab väga suuri investeeringuid. Küll tõuseme ka meie tuhast.
 10. Njah, sa vist pole kursis, et Liitu on jäänud 2-3 ettevõtet vaid.
 11. Oh palun, palun seleta, mida tähendab see “E-sigareti müüjate MTÜ-l on viimane aeg oma eksistentsi õigustada”.
 12. Üks artikkel

  http://e-liit.ee/uudised/53-minu-arvamus-eestis-e-sigarettidega-toimuva-kohta-ja-uehendkuningriikide-terviseameti-mueuedid-e-sigarettide-kohta
 13. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Kõik on individuaalne. Paljusid hoiab eemale 50/50 PG/VG 12mg ja 3ml päevas. Mõlemad variandid on õiged. Oluline on, et ei suitsetaks.
 14. Mingi IQOS vidin, kas konkurent?

  Väidetavalt on ta ohutum lihtsalt põletamisest. Konkurendiks ta otseselt e-sigaretile ei ole, aga pigem hüppelauaks e-sigaretile. Aeg näitab.
 15. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Ma ei saa, pean rahustama seda siin. See 10,3€ on juba aktsiisiga hind. Osad vedelikud on aktsiisitud juba.
×