Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 192
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by Maitsev Aur

 1. Üks artikkel

  Võimalik, et vale teema, aga eks tõstke kuhu vaja. Käisime koos NNA esindajatega Salaturu ja aktsiisipoliitika ümarlaual, mis oli korraldatud Rahanduskomisjoni poolt. Võtsime kõik sõna ja järele vaadata saab siin:
 2. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  No arvestades, et TAI sõnul põhjustab nikotiin vähki, siis pole tõesti kaua oodata, kui ka “vähipadjad” nende tubakainfo lehele jõuavad.
 3. X-priv

  Kui erinevate aurustajatega sama jama, siis on seadme ühendus katki. Selleks peaks seadme lahti võtma. Ehk on mõni sõber/tuttav, kellele jootekolviga vehkida meeldib ja väikesed kruvikeerajad ning muud vajaminevad tööriistad olemas. Kui seade võrdlemisi uus, siis võib ka müüja poole pöörduda.
 4. E-sigaret pildid/meemid jne.

  Parandage see pealkiri lõpuks ära E-sigaret on ühe t-ga.
 5. Üks artikkel

  6mg ja 10 ml teha, siis ma teen pmst 3 pakki suitsu kõvemal päeval?
 6. Uudsed tubakatooted- järgmine piirikaubanduse hitt

  Jah, meie teemat tihtipeale ilma ostmata ajakirjandusse ei saa. Iroonitseda pole siin ka midagi. Kordan, opakaid on palju ja me ei kujuta isegi ette, mida endale sisse tõmmatakse. Selles sektoris tegevana näen kohutavas seisus akusid ja muid imeasju igapäevaselt. Ma ei kujuta ette, mis traatidest coile ja mis algainetest vedelikke veel tehakse. See, et sina tead, kuidas segada ja ei osta Santa Maria maitseaineid, ei tähenda, et mingi "Kristjan" Põlva külje alt teab. Lisaks, kas "Kristjan" segab seda jama ka sõpradele? Kas "Kristjan" on üks nendest paljudest, kes peale peldikus käimist käsi ei pese? Need on hoopis olulisemad küsimused. Vaatame ikka suurt pilti, mitte et 7 tüüpi foorumist teavad väga hästi, kuidas vedelikke segada.
 7. Uudsed tubakatooted- järgmine piirikaubanduse hitt

  Ei tasu viriseda ja ohata. Sellist juttu just peabki praegu rääkima. Muud moodi kohale see ei jõua. Teiseks, kindlasti segatakse ka “kes teab millest” kokku. See, et siin enamjaolt teadlikud inimesed on, ei tähenda, et opakaid pole. Nii et võta rohud ära jeesus, kõik on õige 😉
 8. Videod

  Annetatud.
 9. Üks artikkel

  Ma intervjuus materdasin ikka rohkem seda riiki ja TAI arvamusi. Aga noh, nagu ikka...
 10. Videod

  Lisaks, kui nad platvormile midagi ei pane, siis see jutt on ju suva kahjuks. Siis pole selle põhjal mõtet kahjuks valida. Nemad lubavad, aga noh.. nad ilmselt ei saa Riigikokku. https://rohelised.ee/valimisprogramm-2019/ Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse ja aktsiisiga maksustamise, arvestades rahvatervise parandamise eesmärke ja liikudes tubakavaba Eesti suunas. Samal ajal vaatasin 2015a programmi: http://erakond.ee/riigikogu-valimiste-programm-2015/ Tubakareklaam keelatakse täielikult ka ostukohtades, alkoholireklaami piiratakse veelgi. Tubaka- ja alkoholiaktsiise, mis mõjuvad kahjude vähendamiseks kõige tõhusamalt, on vaja tõsta. Tubaka maksustamisel tõstame tükipõhist maksuosa ning minimaalmäära. Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse. Võta siis näpust, kes see okei on.
 11. Üks artikkel

  Jah, see “kõvasti paremaid seadmeid on olemas” teema nii suurel skaalal ei tähenda mitte midagi. Mikroskoopilist gruppi inimesi huvitab, et “õu, sellel on veits uuem coil”.
 12. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Tõstan siis teemat ja annan teada, et Vapista esindustes nikotiini soolad täitsa olemas! Tulge kaema! Tartus Rüütli 18 ja Tallinnas Reisijate 9 (Balti Jaama Turu parklas on pood) Parkimine 1h tasuta ja täitsa poe juurde saab mugavalt parkida
 13. Sina oled ikka kuuldaval Kuuldel oleme meie kõik
 14. E-sigareti küsitlus 2018

  Mul ka 7pool aastat vana pakk sahtlis 3-4tk võetud.
 15. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Hästi ümmarguselt kuu läheb. Boosterid võiks varem tulla. Eks anname teada.
 16. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Meil on ta pigem selle ideega, et suitsetajatel on sellele ülilihtne üle minna. Lihtne kasutada ja nikotiini annuse saab piisava. Ei pea "viimast pakki või blokki lõpuni tegema" ja ei tohiks olla hirmu, et vedelik jääb lahjaks ja kõrvale tehakse ikkagi suitsu, et saada piisav kogus nikotiini. Alaealistele pole kunagi müünud ja tohutu edu nimel ei hakka müüma ka
 17. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Tulevad boosterid ka jah. Muidugi võib lahjendada. Miks ei või? Samasugune vedelik ju.
 18. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Lühidalt on nii, et nikotiin on aluseline ja seepärast on see kurgus tunda. Mida rohkem seda on, seda karmim. Praeguste vedelike sees peab selle aluselisusega tegelema sinu organism, ehk siis pH-d normaliseerima. Nikotiini soolad tähendavad pmst seda, et nikotiin on sama, nagu ikka, kuid sinna lisatakse soolasid ehk happelisust (täpselt ei tea mida, pole keemik), mis neutraliseerivad nikotiini aluselisust. Tänu sellele on võimalik tarbida suurema nikotiinisisaldusega vedelikke. Miks see hea on? Ei pea veipima 30ml-1L vedelikku päevas. Saab kenasti mõne mahviga nikotiinivajaduse kätte. Vapista ja Maitsev Aur poodidesse saabub mõne aja pärast POD süsteemiga seade ja ka vedelikud, mis on nikotiini soolaga. Olen praeguseks ise mitu POD-i ära tõmmanud ja no kõvasti langeb veibitava vedeliku hulk. P.S Kuna algul annad ikka minna, nagu tavalise seadmega ja selle tulemusena on korralik nikotiinilaks esimene kord suht garanteeritud. Kõhu paneb ka usinalt käima
 19. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  20mg täitsa mahe ja saab paari mahviga pikaks ajaks hakkama
 20. NNA Suitsuvaba Eesti

  Need kolm lihtsat teksti?
 21. NNA Suitsuvaba Eesti

  Hea uudis. Lõpuks ometi
 22. Vaatan samamoodi ja märgin loetuks. Enam vist ei jõua lihtsalt. Lisaks on muidugi eestlaslikult teiste veipijate või veibikraami ettevõtteid hakatud **** saatma. Ehk siis lühidalt veel õudsamat spämmi on lisandunud, mida loetuks peab märkima. Aga teemasse ka. Tõesti paluda neilt dollareid, ehk annavad. Ja etteruttavalt küsijatele, et miks ise ei anna, siis hetkel pole võimalik.
 23. Algajale! Esimene e-sigarett

  No kindlasti rohkem, kui 50/50 VG. Kas sa tõmbad otse-kopsu?
 24. Algajale! Esimene e-sigarett

  Kas sa veibid otse-kopsu või suhu-kopsu? Kui suhu-kopsu siis ajab see aurustaja loomulikult köhima ja võime aplodeerida müüjale, kes sulle seda soovitas (See on ka üks peamisi põhjuseid, miks suitsetajad e-sigaretile ei jää, sest neile “ei sobi see”). Otse kopsu aurustajad ei sobi suhu-kopsu veipimiseks. Kui tarbid otse-kopsu, siis ehk on vedelik liiga vedel? Mis vahekord on sellel PG/VG?
×