Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Maitsev Aur

Foorumi toetaja
 • Postitusi

  1 186
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by Maitsev Aur

 1. Videod

  Lisaks, kui nad platvormile midagi ei pane, siis see jutt on ju suva kahjuks. Siis pole selle põhjal mõtet kahjuks valida. Nemad lubavad, aga noh.. nad ilmselt ei saa Riigikokku. https://rohelised.ee/valimisprogramm-2019/ Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse ja aktsiisiga maksustamise, arvestades rahvatervise parandamise eesmärke ja liikudes tubakavaba Eesti suunas. Samal ajal vaatasin 2015a programmi: http://erakond.ee/riigikogu-valimiste-programm-2015/ Tubakareklaam keelatakse täielikult ka ostukohtades, alkoholireklaami piiratakse veelgi. Tubaka- ja alkoholiaktsiise, mis mõjuvad kahjude vähendamiseks kõige tõhusamalt, on vaja tõsta. Tubaka maksustamisel tõstame tükipõhist maksuosa ning minimaalmäära. Reguleerime e-sigarettide ja nikotiini sisaldavate vedelike kaubanduse. Võta siis näpust, kes see okei on.
 2. Üks artikkel

  Jah, see “kõvasti paremaid seadmeid on olemas” teema nii suurel skaalal ei tähenda mitte midagi. Mikroskoopilist gruppi inimesi huvitab, et “õu, sellel on veits uuem coil”.
 3. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Tõstan siis teemat ja annan teada, et Vapista esindustes nikotiini soolad täitsa olemas! Tulge kaema! Tartus Rüütli 18 ja Tallinnas Reisijate 9 (Balti Jaama Turu parklas on pood) Parkimine 1h tasuta ja täitsa poe juurde saab mugavalt parkida
 4. Sina oled ikka kuuldaval Kuuldel oleme meie kõik
 5. E-sigareti küsitlus 2018

  Mul ka 7pool aastat vana pakk sahtlis 3-4tk võetud.
 6. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Hästi ümmarguselt kuu läheb. Boosterid võiks varem tulla. Eks anname teada.
 7. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Meil on ta pigem selle ideega, et suitsetajatel on sellele ülilihtne üle minna. Lihtne kasutada ja nikotiini annuse saab piisava. Ei pea "viimast pakki või blokki lõpuni tegema" ja ei tohiks olla hirmu, et vedelik jääb lahjaks ja kõrvale tehakse ikkagi suitsu, et saada piisav kogus nikotiini. Alaealistele pole kunagi müünud ja tohutu edu nimel ei hakka müüma ka
 8. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Tulevad boosterid ka jah. Muidugi võib lahjendada. Miks ei või? Samasugune vedelik ju.
 9. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  Lühidalt on nii, et nikotiin on aluseline ja seepärast on see kurgus tunda. Mida rohkem seda on, seda karmim. Praeguste vedelike sees peab selle aluselisusega tegelema sinu organism, ehk siis pH-d normaliseerima. Nikotiini soolad tähendavad pmst seda, et nikotiin on sama, nagu ikka, kuid sinna lisatakse soolasid ehk happelisust (täpselt ei tea mida, pole keemik), mis neutraliseerivad nikotiini aluselisust. Tänu sellele on võimalik tarbida suurema nikotiinisisaldusega vedelikke. Miks see hea on? Ei pea veipima 30ml-1L vedelikku päevas. Saab kenasti mõne mahviga nikotiinivajaduse kätte. Vapista ja Maitsev Aur poodidesse saabub mõne aja pärast POD süsteemiga seade ja ka vedelikud, mis on nikotiini soolaga. Olen praeguseks ise mitu POD-i ära tõmmanud ja no kõvasti langeb veibitava vedeliku hulk. P.S Kuna algul annad ikka minna, nagu tavalise seadmega ja selle tulemusena on korralik nikotiinilaks esimene kord suht garanteeritud. Kõhu paneb ka usinalt käima
 10. Kust saada Eestis nikotiini soolasid

  20mg täitsa mahe ja saab paari mahviga pikaks ajaks hakkama
 11. NNA Suitsuvaba Eesti

  Need kolm lihtsat teksti?
 12. NNA Suitsuvaba Eesti

  Hea uudis. Lõpuks ometi
 13. Vaatan samamoodi ja märgin loetuks. Enam vist ei jõua lihtsalt. Lisaks on muidugi eestlaslikult teiste veipijate või veibikraami ettevõtteid hakatud **** saatma. Ehk siis lühidalt veel õudsamat spämmi on lisandunud, mida loetuks peab märkima. Aga teemasse ka. Tõesti paluda neilt dollareid, ehk annavad. Ja etteruttavalt küsijatele, et miks ise ei anna, siis hetkel pole võimalik.
 14. Algajale! Esimene e-sigarett

  No kindlasti rohkem, kui 50/50 VG. Kas sa tõmbad otse-kopsu?
 15. Algajale! Esimene e-sigarett

  Kas sa veibid otse-kopsu või suhu-kopsu? Kui suhu-kopsu siis ajab see aurustaja loomulikult köhima ja võime aplodeerida müüjale, kes sulle seda soovitas (See on ka üks peamisi põhjuseid, miks suitsetajad e-sigaretile ei jää, sest neile “ei sobi see”). Otse kopsu aurustajad ei sobi suhu-kopsu veipimiseks. Kui tarbid otse-kopsu, siis ehk on vedelik liiga vedel? Mis vahekord on sellel PG/VG?
 16. Küsimused, mis kripeldavad

  Muudkui agiteeritakse ja varsti saab jälle lugeda, kuidas järgmine EMTA-s vaibal käib
 17. Vedelikuvahetus ajab köhima

  Aga alati on võimalus ju mahvitada neid vedelikke, mis ei aja köhima.
 18. E-sigaret pole deemon, kes vastutab leviva valeinfo eest?

  https://www.vapista.ee/blog/e-sigaretid-keda-uskuda-keda-mitte/
 19. Sain jala korraks ajakirjanduse ukse vahele. http://epl.delfi.ee/news/arvamus/arimees-e-sigaret-pole-deemon-kes-vastutab-leviva-valeinfo-eest?id=82247309
 20. Üks artikkel

  No kui keegi lubab valimistel e-sigareti päästa ja koalitsioonileppesse selle saada, siis teeme poodides propagandat nii, et endal ajab ka öökima. Saime enne 5000 häält, saame nüüd ka. Enamgi, ma usun.
 21. Üks artikkel

  Hoiame hinge kinni. Ei tea, kes asemele tuleb...
 22. Jah, liit sillutas teed sellele, et me oleme jõudnud võitlusega sinna, kus me oleme. Arusaadav, mainin ära kohe 2 asja: *Võitlusega polekski nagu kuhugi jõudnud, kõike keelatakse ja kõiki puuakse. Tegelikult pole see aga päris nii. *NNA Eesti juhile, Ingmarile sillutas samuti teed see sama liit. Esimese asjana ütlen ära, et Ingmar on teinud väga head tööd ja on arenenud selle aja jooksul e-sigareti alal juhtivaks spetsialistiks Eestis. Selle taga on aga koos Ingmariga kõik liidu liikmed. Alustades teadmistega, olemaolevate kontaktidega, uute kontaktide leidmise ja finantseerimiseni välja. Liidu asjadega tegelemine võttis juhatuse esimehel pool tema päevast ja kindlasti ka tööpäevast. See ei ole odav. Loomulikult kõik konverentsid ja reisid, kust saime väliskontakte, hindamatuid. Parim näide - Dr Farsalinos. Lisaks igasugused juristide tasud ja nii edasi. Saime ka poliitikasse jala kergelt ukse vahele, seegi pole lihtne töö ja seda ei saavutata kahe kuuga. Nüüd, kus liidud on lahku löödud, on ülimalt rumal ettevõtete töö ja panus maha kanda. Võitlus pole kaugeltki lõppenud. Igapäevane riigipoolne väsitamine ja painamine röövib ka meilt meeletult energiat ja ressursse ja nõuab väga suuri investeeringuid. Küll tõuseme ka meie tuhast.
 23. Njah, sa vist pole kursis, et Liitu on jäänud 2-3 ettevõtet vaid.
 24. Oh palun, palun seleta, mida tähendab see “E-sigareti müüjate MTÜ-l on viimane aeg oma eksistentsi õigustada”.
×