Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  61
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Vapefly

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 1. Üks artikkel

  Klassikaline näide nn nanny state'st milles Eesti on Euroopas juba top 5-s minu mäletamist mööda. Hakkame noppima ja reguleerima mis maitse on OK ja mis ei ole. Komm ei ole OK, mentool on. Aga mentoolikomm? Mõistlik lähenemine on ikkagi reguleerida pakendite atraktiivsust nooremale tarbijale, ja muu hulgas oleks õiglane reguleerida sellega koos sama loogika alusel ka alkohoolseid jooke, et seal ei oleks alaealistele suunatud turundust.
 2. Maitsete lubamine valmisvedelikus samas ei ole nendes muudatusettepanekutes sees. Loodame siiski.
 3. Üks artikkel

  Ma oleks valmis mürki võtma, et kui muuta nikotiini sisaldavad ja mittesisaldavad vedelikud ja komponendid aktsiisivabaks siis käibemaksu näol saaks riik tublisti rohkem raha kui selle 50% aktsiisilangetusega. See 50% aktsiisilangetus lihtsalt ei ole piisav, et musta turu hinanga konkureerida.
 4. Idee vähendada aktsiisi on kindlasti hea, kuid mind isiklikult ei paeluks valmisvedelikud ka siis, sest TPD tõttu on ikkagi nikotiiniga vedeliku suurim kogus 10 ml ja maitsestatud valmisvedelikud ikka keelatud. Mind isiklikult ei paelu poest ostma enne kui saab 3 mg 100 ml odavama otsa valmisvedeliku kätte kindlasti alla 15€.
 5. Üks artikkel

  Meie vape puudutavad artiklid on samas kõik 95% tõlge + väiksed muudatused mõnest välismaa artiklist.
 6. Üks artikkel

  Ja keegi ei maini, et need "müstilised" surmajuhtumid piirduvad USA-ga...
 7. Üks artikkel

  Ma olen aru saanud, et sellistega tõmmatakse tänapäeval igasuguseid vitamiiniasju ja THC õlisid pigem hoopis.
 8. 18350 akud

  Tevalist saab ka tellida Keeppowereid https://www.teval.ee/et/re-battery-li-ion-18350-3-7v-1200mah-o18-3x35mm-10a-accu-imr18350-10a.html Mul üks uus paar seisab kodus, kui Tartus asud siis võin ära müüa.
 9. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Pigem mulle tundub selline "lubatud, sest veel pole ära keelatud" jokk skeem. Sama loogika on see, et kui Eesti poed hakkaks tubakalehtedest toodetava nikotiini asemel müüma sünteetilise nikotiiniga e-vedelikku siis see ei lähe samuti ju "tubakatoote" alla, sest see ei sisalda tubakat. Jah, nikotiin ise on 5-10x kallim, aga kuna sellele ei rakenduks aktsiisi siis tuleks see ikka odavam, lisaks võiks seda müüa suuremates pudelites kui 10 ml.
 10. Üks artikkel

  9.7€/10ml... mul tuleb 3 mg vedelik praegu u 0.4€/10ml koos maitsestajaga.
 11. Üks artikkel

  Oh ma juba ootan, ja kuigi kurb siis loodan, et järgmise aasta statistika peegeldab seda, et suitsetajaid on uurimuste alusel eelmistest aastatest rohkem. Siis ehk mõistavad, et märkimisväärne osa suitsetajate arvu pidevast vähenemisest on veipimise arvelt.
 12. Üks artikkel

  Tahaks nagu kommenteerida ja mõned reaalsed uuringud sinna visata aga seal ei saa kommenteerida (või ma lihtsalt ei leia kohta).
 13. Üks artikkel

  Kes seda jura kokku kirjutab?
 14. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Kahtlen, et sellist kaupa üldse Eestis müüa tohib tegelikult. Sisulisel on ikkagi tegemist huuletubakaga, lihtsalt ilma tubakata.
×