Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  49
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Vapefly

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja
 1. Üks artikkel

  Ma olen aru saanud, et sellistega tõmmatakse tänapäeval igasuguseid vitamiiniasju ja THC õlisid pigem hoopis.
 2. 18350 akud

  Tevalist saab ka tellida Keeppowereid https://www.teval.ee/et/re-battery-li-ion-18350-3-7v-1200mah-o18-3x35mm-10a-accu-imr18350-10a.html Mul üks uus paar seisab kodus, kui Tartus asud siis võin ära müüa.
 3. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Pigem mulle tundub selline "lubatud, sest veel pole ära keelatud" jokk skeem. Sama loogika on see, et kui Eesti poed hakkaks tubakalehtedest toodetava nikotiini asemel müüma sünteetilise nikotiiniga e-vedelikku siis see ei lähe samuti ju "tubakatoote" alla, sest see ei sisalda tubakat. Jah, nikotiin ise on 5-10x kallim, aga kuna sellele ei rakenduks aktsiisi siis tuleks see ikka odavam, lisaks võiks seda müüa suuremates pudelites kui 10 ml.
 4. Üks artikkel

  9.7€/10ml... mul tuleb 3 mg vedelik praegu u 0.4€/10ml koos maitsestajaga.
 5. Üks artikkel

  Oh ma juba ootan, ja kuigi kurb siis loodan, et järgmise aasta statistika peegeldab seda, et suitsetajaid on uurimuste alusel eelmistest aastatest rohkem. Siis ehk mõistavad, et märkimisväärne osa suitsetajate arvu pidevast vähenemisest on veipimise arvelt.
 6. Üks artikkel

  Tahaks nagu kommenteerida ja mõned reaalsed uuringud sinna visata aga seal ei saa kommenteerida (või ma lihtsalt ei leia kohta).
 7. Üks artikkel

  Kes seda jura kokku kirjutab?
 8. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Kahtlen, et sellist kaupa üldse Eestis müüa tohib tegelikult. Sisulisel on ikkagi tegemist huuletubakaga, lihtsalt ilma tubakata.
 9. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  3.50 jaemüügi hind mujal maailmas. Tavaline snus liigub vist 5 ringis Eestis nii et kes peaks maksma 8 nikotiinivaba eest?
 10. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  8 eur pakk...
 11. Coili keeramine/Takistus

  Klapib enam-vähem. See on imo pigem single coili clapton.
 12. See on üsna kurb jah eriti veipi osas. Üleüldse, see, et valitsus riputab midagi suure kella külge nagu praegu USAs ja hakkab liiga tugevalt sekkuma siis tehakse tihti sellega endale hoopis karuteene, sest reguleerimisega satub uudistesse ja sealt jõuab teadmine rohkemate inimesteni. Kui veipil oleks lubatud vaikselt eksisteerida, siis oleks maailmas hetkel sellel tarbijaid oluliselt vähem kui praegu.
 13. https://eci.ec.europa.eu/005/public/#/initiative Euroopale järele kaagutajad kanad nagu me oleme siin Eestis vape teemades, äkki on abi sellest kui EL-is midagi muutub.
 14. Vaata siia näiteks http://vapezone.ee/?product=revolute-vape-diy-baas-vedelik-0-mg-1000-ml&lang=et Sa tahad "toidu lisaainet".
 15. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  10% teeb päris vedelaks, no? RTAde puhul siis vaja päris tihedalt wickida, et ei lekiks? Või oled RDA peal?
×