Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  32
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  N/A
 1. Vaata siia näiteks http://vapezone.ee/?product=revolute-vape-diy-baas-vedelik-0-mg-1000-ml&lang=et Sa tahad "toidu lisaainet".
 2. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  10% teeb päris vedelaks, no? RTAde puhul siis vaja päris tihedalt wickida, et ei lekiks? Või oled RDA peal?
 3. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Lisan eelmisele, et kui PG mõju kurgule väga ei istu, aga VG baas jääb liiga paksuks siis on väga OK lisada destilleeritud vett või saliini (0.9% soolalahus). Juba 2% destilleeritud vett muudab 90/10 baasi sama vedelaks kui 50/50, samas ei ole üldse throat hiti. Kindlasti peaks kasutama destilleeritud vett.
 4. https://www.euractiv.com/section/health-consumers/news/eu-commission-accused-of-ignoring-science-on-e-cigarettes/
 5. Üks artikkel

  Kurbnaljakas on kogu see teema. Olen olnud selles süsteemis sees nüüd 5 aastat. Nägin aega kui e-sigaret tuli, oli korraks reguleerimata, siis keelati ära, sest oli väidetavalt "ravim" (debiilne ausalt öeldes), siis lubati taas ja siis pandi aktsiisi alla ja pandi muud piirangud. Võin öelda, et hetkel on kõige hullem aeg, sest isegi siis kui oli keelatud liikus vedelikku ikka ringi. Ma olen kogu lootuse kaotanud kogu selle veipi ümbritseva seadustiku osas. Kui ikka TAI, sotsiaalministeerium ja riigikogu ei suvatse süveneda teemasse ja selle asemel lekitatakse meediasse valeinformatsiooni siis ei olegi midagi loota. UK-s oli uuring, mis avastas, et 90% inimestest ei tea, et sigareti sees tervist kahjustav aine ei ole nikotiin... mida sa teed sellistega? Mind ei lohutaks ka see kui lubataks Eestis (ja kogu Euroopas) taas müügile üle 2 ml paagiga aurustajad ja eemaldataks võrdusmärk sigareti ja veipi vahel. Mina ei ole nõus riigile sentigi aktsiisi maksma, sest seda ei ole õiglane selle pealt koguda. Küsimus ei ole absoluutselt rahas, vaid põhimõttes. Kui on vaja täita riigieelarvet siis selleks on palju etemaid kohti. Ilmselt läks kogu see bürokraatia, mis aktsiisi kehtestamiseks vajalik rohkem maksma kui aktsiis mitme aasta jooksul sisse tooks. Ja reguleerimise poole pealt - miks ei ole siis aktsiisi all kartulikrõpsud ja Big Mac? Nende aktsiisistamisest võidaks riik oluliselt rohkem rahva tervise näol kui veipile järgmiste piirangute välja mõtlemisest. Mina tahan saata Eestist e-vedelikke mitte ostes sõnumi Eesti riigile, et see aktsiis peab kaduma kui tahta, et inimeste tervis paranema hakkaks. Samas on mul kohutavalt kahju Eesti e-sigaretipoodide ees, kellel on just minusuguste tõttu rasked ajad. Aga tänada võib selle eest ülalnimetatud asutusi. Paraku ma ei ole nõus oma kasutusharjumustest lähtuvalt kulutama kuus 200+ eurot vedelike peale.
 6. Akude tellimine

  Kas kellelgi on plaan lähiajal tellida mõnest viisakast akude netipoest (näiteks nkon.nl vms) akusid? Endal oleks ainult mõnda vaja nii et ei tasuks ära ainult endale tellida.
 7. Üks artikkel

  Elu sees ei ole Juul väärt 12.8 miljardit 35% osaluse eest. Nad ei ole midagi erilist, mõned teised pod süsteemid on neist juba ees ja see on aja küsimus kuna USAs neil kitsaks läheb. Tekib küsimus miks Marlboro tahab mittekontrolliva osalusega sellesse uppuvasse laeva hüpata.
 8. Enda tarbimise juures rohkem, kasutan max 5% maitsestajat seega pigem 2L.
 9. üksinda tarbib 118 ml pudelit päris kaua.
 10. Reisimine e-sigaretiga

  Ma käin sellistes riikides iga aasta talvepuhkust veetmas. Otsustavaks saab madal hinnatase (nii majutus kui ka toit), sõbralikud inimesed, mõnus soe kliima. Olen ka mujal käinud samal laiuskraadil näiteks Kariibi mere saartel, ei ole üldse nii meeldivad inimesed.
 11. Reisimine e-sigaretiga

  Sellistes riikides ei käi asjad päris nii nagu meil. Tais on e-sigaret keelatud aga ometi paljud kohalikud ikkagi kasutavad neid. Politsei ei jõua kõiki tänavamüüjaid kinni panna ja osad on ametivõimud kinni maksnud. Kokkuvõttes ongi nii, et paberil on üks ja tegelikkus teine või isegi kolmas olukord. Eelkõige peaks siin vaatama maksimaalset karistust e-sigareti maale toomise või kasutamise eest. Tais on see kõige rangem - 10 aastat vangistust. Kui suurim karistus on aga potensiaalne rahatrahv siis võib ju riskida kaasa võtmisega, suure töenäosusega ei jää see äraantavas pagasis kellelegi ette ega sega ka kedagi kui seda otse politseijaoskonna ees ei tarvita. Kohalikud e-poed ütlevad sulle loomulikult, et on lubatud või siis ongi täpselt see olukord, et kõik on nii segane, et nemad ka ei tea.
 12. E-sigareti küsitlus 2018

  Vastasin juba mõned päevad tagasi. Pärast tulemused ka siia jõuavad?
 13. Välismaa foorumites on viimasel ajal väga palju juttu nikotiini sooladel põhinevatest vedelikest. Kas kusagilt Eestist on võimalik ka juba kas ametlikult või mitteametlikult neid osta?
 14. Eelkõige on see tehase coilidega ja peenemat sorti traadiga ehitades. Kui on suured fused claptonid siis elab vatt üle, sest kuumus jaguneb väga suure pinna peale. Ise kasutan enamasti Rayonit ja selle võib põhimõtteliselt kärssama lasta ja maitse ei muutu. Võib-olla on asi minus ka, ei aja väga puhtaid maitseid taga.
 15. Seda nimetatakse steep'imiseks, saad huvi korral selle kohta täpsemalt Internetist uurida - kui kaua peaks teatud maitsestajad seisma, kuidas seda protsessi kiirendada jne. Mõned maitsestajad lähevad kuid paremaks, mõned ei pea üldse seisma.
×