Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  36
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  N/A
 1. Üks artikkel

  Kes seda jura kokku kirjutab?
 2. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Kahtlen, et sellist kaupa üldse Eestis müüa tohib tegelikult. Sisulisel on ikkagi tegemist huuletubakaga, lihtsalt ilma tubakata.
 3. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  3.50 jaemüügi hind mujal maailmas. Tavaline snus liigub vist 5 ringis Eestis nii et kes peaks maksma 8 nikotiinivaba eest?
 4. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  8 eur pakk...
 5. Coili keeramine/Takistus

  Klapib enam-vähem. See on imo pigem single coili clapton.
 6. See on üsna kurb jah eriti veipi osas. Üleüldse, see, et valitsus riputab midagi suure kella külge nagu praegu USAs ja hakkab liiga tugevalt sekkuma siis tehakse tihti sellega endale hoopis karuteene, sest reguleerimisega satub uudistesse ja sealt jõuab teadmine rohkemate inimesteni. Kui veipil oleks lubatud vaikselt eksisteerida, siis oleks maailmas hetkel sellel tarbijaid oluliselt vähem kui praegu.
 7. https://eci.ec.europa.eu/005/public/#/initiative Euroopale järele kaagutajad kanad nagu me oleme siin Eestis vape teemades, äkki on abi sellest kui EL-is midagi muutub.
 8. Vaata siia näiteks http://vapezone.ee/?product=revolute-vape-diy-baas-vedelik-0-mg-1000-ml&lang=et Sa tahad "toidu lisaainet".
 9. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  10% teeb päris vedelaks, no? RTAde puhul siis vaja päris tihedalt wickida, et ei lekiks? Või oled RDA peal?
 10. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Lisan eelmisele, et kui PG mõju kurgule väga ei istu, aga VG baas jääb liiga paksuks siis on väga OK lisada destilleeritud vett või saliini (0.9% soolalahus). Juba 2% destilleeritud vett muudab 90/10 baasi sama vedelaks kui 50/50, samas ei ole üldse throat hiti. Kindlasti peaks kasutama destilleeritud vett.
 11. https://www.euractiv.com/section/health-consumers/news/eu-commission-accused-of-ignoring-science-on-e-cigarettes/
 12. Üks artikkel

  Kurbnaljakas on kogu see teema. Olen olnud selles süsteemis sees nüüd 5 aastat. Nägin aega kui e-sigaret tuli, oli korraks reguleerimata, siis keelati ära, sest oli väidetavalt "ravim" (debiilne ausalt öeldes), siis lubati taas ja siis pandi aktsiisi alla ja pandi muud piirangud. Võin öelda, et hetkel on kõige hullem aeg, sest isegi siis kui oli keelatud liikus vedelikku ikka ringi. Ma olen kogu lootuse kaotanud kogu selle veipi ümbritseva seadustiku osas. Kui ikka TAI, sotsiaalministeerium ja riigikogu ei suvatse süveneda teemasse ja selle asemel lekitatakse meediasse valeinformatsiooni siis ei olegi midagi loota. UK-s oli uuring, mis avastas, et 90% inimestest ei tea, et sigareti sees tervist kahjustav aine ei ole nikotiin... mida sa teed sellistega? Mind ei lohutaks ka see kui lubataks Eestis (ja kogu Euroopas) taas müügile üle 2 ml paagiga aurustajad ja eemaldataks võrdusmärk sigareti ja veipi vahel. Mina ei ole nõus riigile sentigi aktsiisi maksma, sest seda ei ole õiglane selle pealt koguda. Küsimus ei ole absoluutselt rahas, vaid põhimõttes. Kui on vaja täita riigieelarvet siis selleks on palju etemaid kohti. Ilmselt läks kogu see bürokraatia, mis aktsiisi kehtestamiseks vajalik rohkem maksma kui aktsiis mitme aasta jooksul sisse tooks. Ja reguleerimise poole pealt - miks ei ole siis aktsiisi all kartulikrõpsud ja Big Mac? Nende aktsiisistamisest võidaks riik oluliselt rohkem rahva tervise näol kui veipile järgmiste piirangute välja mõtlemisest. Mina tahan saata Eestist e-vedelikke mitte ostes sõnumi Eesti riigile, et see aktsiis peab kaduma kui tahta, et inimeste tervis paranema hakkaks. Samas on mul kohutavalt kahju Eesti e-sigaretipoodide ees, kellel on just minusuguste tõttu rasked ajad. Aga tänada võib selle eest ülalnimetatud asutusi. Paraku ma ei ole nõus oma kasutusharjumustest lähtuvalt kulutama kuus 200+ eurot vedelike peale.
 13. Akude tellimine

  Kas kellelgi on plaan lähiajal tellida mõnest viisakast akude netipoest (näiteks nkon.nl vms) akusid? Endal oleks ainult mõnda vaja nii et ei tasuks ära ainult endale tellida.
 14. Üks artikkel

  Elu sees ei ole Juul väärt 12.8 miljardit 35% osaluse eest. Nad ei ole midagi erilist, mõned teised pod süsteemid on neist juba ees ja see on aja küsimus kuna USAs neil kitsaks läheb. Tekib küsimus miks Marlboro tahab mittekontrolliva osalusega sellesse uppuvasse laeva hüpata.
 15. Enda tarbimise juures rohkem, kasutan max 5% maitsestajat seega pigem 2L.
×