Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  67
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About Vapefly

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Viimased profiili külastajad

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mul FT suure mahutavusega akud ammu surnud. Lõpetasid lihtsalt üksteise järel laadimise. Võib-olla oli endal siis halb õnn.
 2. Jah, eriti arvestades, et high amp akud on väiksema "tihedusega", mis annab neile küll väiksema mahutavuse aga samas tähendab see ka seda, et sellised akude eluiga on pikem (tsüklite arv suurem). Ma kasutan päris palju paralleelselt VTC5A (väikse tihedusega) ja LG HG2 (keskmise tihedusega) akusid ja kui LG HG2 paarist ma pigistan umbes 1.5 aastat välja siis mul on üks VTC5 paar (mitte VTC5A) isegi, mis on 3.5 aastat vana nüüdseks. Mechi enam ei kõlba aga hoiab ilusti laengut ja kahe akuga modis kannatab ilusti kasutada. Ehk siis minu point, et kui oled valmis hoidma ühe paari akusid rohkem väiksema mahutavuse tõttu siis tegelikult pikas plaanis on veel mõnekordne sääst akudele kuluvas hinnas. Kui võtta nüüd näiteks veel need MTL jaoks mõeldud eriti kõrge mahutavusega akud siis need tegelikult surevad üpris kiiresti - 9 kuud, võib-olla aasta kasutamist, eeldusel, et on üldse tegemist Samsung, LG, Sony akuga ja mitte Hiina rewrapiga.
 3. https://www.e-cigarette-forum.com/blog-entry/moochs-recommended-batteries.7593/ https://www.e-cigarette-forum.com/blogs/mooch.256958/ Vast ei ole probleem siinkohal teise foorumi linke jagada, sest just seal ta oma asju hoiab.
 4. Kõik ülaltoodud on eri kohtades saadaval Eestist, küll üsna üüratu hinnaga kohati. Soovitaks sul ka järelturgu uurida, saab kohati seadmed päris mõistliku hinnaga kätte. See on hea olukorras kus sa ei tea tegelikult kas sulle seade üldse istub.
 5. madala võimsusega seadmetest soovitaks ilmselt Innokin Zlide aurustit keskmise võimsusega HorizonTech Falcon või Uwell Nunchaku tank natuke nikerdada on viitsimist siis Augvape Intake RTA (iseehitatav) Modiks midagi sellist mis käes mugav on ja vähemalt kaks akut mahutab või >4000 mah sisseehitatud akuga. Mõnele meeldivad rasked, mõnele kerged, mõnele kuldsed, mõnele hõbedased. Vahetatavad akud koos laadijaga võimaldavad samas olla pikemat aega seinapistikust eemal ja varem või hiljem tuleb see kasuks.
 6. Vapefly

  Üks artikkel

  Klassikaline näide nn nanny state'st milles Eesti on Euroopas juba top 5-s minu mäletamist mööda. Hakkame noppima ja reguleerima mis maitse on OK ja mis ei ole. Komm ei ole OK, mentool on. Aga mentoolikomm? Mõistlik lähenemine on ikkagi reguleerida pakendite atraktiivsust nooremale tarbijale, ja muu hulgas oleks õiglane reguleerida sellega koos sama loogika alusel ka alkohoolseid jooke, et seal ei oleks alaealistele suunatud turundust.
 7. Vapefly

  Üks artikkel

  Ma oleks valmis mürki võtma, et kui muuta nikotiini sisaldavad ja mittesisaldavad vedelikud ja komponendid aktsiisivabaks siis käibemaksu näol saaks riik tublisti rohkem raha kui selle 50% aktsiisilangetusega. See 50% aktsiisilangetus lihtsalt ei ole piisav, et musta turu hinanga konkureerida.
 8. Idee vähendada aktsiisi on kindlasti hea, kuid mind isiklikult ei paeluks valmisvedelikud ka siis, sest TPD tõttu on ikkagi nikotiiniga vedeliku suurim kogus 10 ml ja maitsestatud valmisvedelikud ikka keelatud. Mind isiklikult ei paelu poest ostma enne kui saab 3 mg 100 ml odavama otsa valmisvedeliku kätte kindlasti alla 15€.
 9. Vapefly

  Üks artikkel

  Meie vape puudutavad artiklid on samas kõik 95% tõlge + väiksed muudatused mõnest välismaa artiklist.
 10. Vapefly

  Üks artikkel

  Ja keegi ei maini, et need "müstilised" surmajuhtumid piirduvad USA-ga...
 11. Vapefly

  Üks artikkel

  Ma olen aru saanud, et sellistega tõmmatakse tänapäeval igasuguseid vitamiiniasju ja THC õlisid pigem hoopis.
 12. Vapefly

  18350 akud

  Tevalist saab ka tellida Keeppowereid https://www.teval.ee/et/re-battery-li-ion-18350-3-7v-1200mah-o18-3x35mm-10a-accu-imr18350-10a.html Mul üks uus paar seisab kodus, kui Tartus asud siis võin ära müüa.
 13. Pigem mulle tundub selline "lubatud, sest veel pole ära keelatud" jokk skeem. Sama loogika on see, et kui Eesti poed hakkaks tubakalehtedest toodetava nikotiini asemel müüma sünteetilise nikotiiniga e-vedelikku siis see ei lähe samuti ju "tubakatoote" alla, sest see ei sisalda tubakat. Jah, nikotiin ise on 5-10x kallim, aga kuna sellele ei rakenduks aktsiisi siis tuleks see ikka odavam, lisaks võiks seda müüa suuremates pudelites kui 10 ml.
×
×
 • Create New...