Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Vapefly

Tavakasutaja
 • Postitusi

  23
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  N/A
 1. Reisimine e-sigaretiga

  Ma käin sellistes riikides iga aasta talvepuhkust veetmas. Otsustavaks saab madal hinnatase (nii majutus kui ka toit), sõbralikud inimesed, mõnus soe kliima. Olen ka mujal käinud samal laiuskraadil näiteks Kariibi mere saartel, ei ole üldse nii meeldivad inimesed.
 2. Reisimine e-sigaretiga

  Sellistes riikides ei käi asjad päris nii nagu meil. Tais on e-sigaret keelatud aga ometi paljud kohalikud ikkagi kasutavad neid. Politsei ei jõua kõiki tänavamüüjaid kinni panna ja osad on ametivõimud kinni maksnud. Kokkuvõttes ongi nii, et paberil on üks ja tegelikkus teine või isegi kolmas olukord. Eelkõige peaks siin vaatama maksimaalset karistust e-sigareti maale toomise või kasutamise eest. Tais on see kõige rangem - 10 aastat vangistust. Kui suurim karistus on aga potensiaalne rahatrahv siis võib ju riskida kaasa võtmisega, suure töenäosusega ei jää see äraantavas pagasis kellelegi ette ega sega ka kedagi kui seda otse politseijaoskonna ees ei tarvita. Kohalikud e-poed ütlevad sulle loomulikult, et on lubatud või siis ongi täpselt see olukord, et kõik on nii segane, et nemad ka ei tea.
 3. E-sigareti küsitlus 2018

  Vastasin juba mõned päevad tagasi. Pärast tulemused ka siia jõuavad?
 4. Välismaa foorumites on viimasel ajal väga palju juttu nikotiini sooladel põhinevatest vedelikest. Kas kusagilt Eestist on võimalik ka juba kas ametlikult või mitteametlikult neid osta?
 5. Eelkõige on see tehase coilidega ja peenemat sorti traadiga ehitades. Kui on suured fused claptonid siis elab vatt üle, sest kuumus jaguneb väga suure pinna peale. Ise kasutan enamasti Rayonit ja selle võib põhimõtteliselt kärssama lasta ja maitse ei muutu. Võib-olla on asi minus ka, ei aja väga puhtaid maitseid taga.
 6. Seda nimetatakse steep'imiseks, saad huvi korral selle kohta täpsemalt Internetist uurida - kui kaua peaks teatud maitsestajad seisma, kuidas seda protsessi kiirendada jne. Mõned maitsestajad lähevad kuid paremaks, mõned ei pea üldse seisma.
 7. Probleem

  Mida tellisid?
 8. Selles nikotiiniboosteris on 20 mg/ml. Selleks, et saada 50 ml 6 mg/ml vedelikku pead sa kasutama 15 ml boosterit. Praeguses vedelikus on sul väga vähe nikotiini (<0.4 mg/ml). Maitsete kokku segamise poole pealt nõu ei oska anda, kasutan ainult puhtaid maitseid.
 9. Reisimine e-sigaretiga

  Käsipagasist tuleb kõik vedelikud välja võtta ja suletavasse kilekotti panna. Ära ei võeta.
 10. Probleem

  Peab meelde jätma. Ma olen ikka Eestist ostnud siis kui pakutakse hulgisoodustusi. Ise eelistan LG H2.
 11. Probleem

  3€ 25R tundub kahtlane.
 12. Are e-cigarettes the new condom?

  Hea lugemine! Seadusloojad võiks seda ka lugeda Eesti Vabariigis.
 13. E-vedelike müük kolib salaturule ja Läti piirile

  Olen ise jälginud stat.ee-s: RR027: RIIGIEELARVESSE LAEKUNUD MAKSUD --- Näitaja, Aasta ning Kuu Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni Juuli August September Oktoober November Detsember ....muu tubakatoote aktsiis 2017 78.38 36.85 24.45 33.34 35.15 56.30 32.62 57.14 56.24 -723.20 47.26 21.25 2018 42.56 23.55 38.69 48.68 47.48 -804.00 .. .. .. .. .. .. Neist miinuses numbritest ei saa sotti, aga muidu laekumine kõigub seal palju. Muude tubakatoodete all on ka muidugi igasugused muud tooted nagu vesipiibu tubakas jne.
 14. Tfv12 baby prince kork

  Aitäh välja toomast.
 15. Tfv12 baby prince kork

  Mis seaduse lõike alusel? Ma enda arust lugesin kõik muudatused läbi kui need välja kuulutati.
×