Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

e-kodanik

Tavakasutaja
 • Postitusi

  1 553
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Days Won

  41
 • Tagasiside

  100%

e-kodanik last won the day on Juuli 23

e-kodanik had the most liked content!

About e-kodanik

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Veteran

Kasutajast

 • Asukoht:
  Dagö
 1. Nikotiin ja aktsiis

  Õige tähelepanek, minu apsakas
 2. Nikotiin ja aktsiis

  Ei saa läbi Lätita Aktsiis Lätis (2018.a jääb sealne maksumäär samaks): 1 ml e-sigareti vedeliku kohta - 0.01€ 1 mg nikotiini kohta - 0.005€ Nt 10ml/6mg pudel - 10x0,01 + 6x0,005 = 0,1+0,03 = 0,13€ (Eestis tuleb al 2018.a taolise pudeli pealt maksta 10x0,2 = 2€!!!) http://www.fm.gov.lv/en/s/taxes/excise_duty/
 3. Nikotiin ja aktsiis

  Kui välismaalt lasta tuttaval saata, siis ei tohi ära unustada peagi algavat jõuluhooaega mil post liigub aeglasemalt ning toll võtab arvesse saabumise, mitte paki postitamise kuupäeva. Nii et viimane aeg maksuvabalt varusid täiendada, sest mis vana-aasta sees lubatud võib uuel aastal paksu pahandust kaela tuua.
 4. Üks artikkel

  Sotsiaalkomisjon ei toeta e-sigarettidele aktsiisivabastust Sotsiaalkomisjon ei toeta e-sigareti müüjate ja kasutajate liidu ettepanekuid tubakaseaduse muutmise eelnõule. Liit soovis, et e-sigarette ei maksustataks samadel alusel tavasigarettidega. http://www.err.ee/635411/sotsiaalkomisjon-ei-toeta-e-sigarettidele-aktsiisivabastust
 5. Huumorit elust enesest

 6. Suurele rahale ei saa vaeses riigis vastu vaielda. 1. jaanuar 2018 on märgilise tähendusega, ning asjad on juba ette ära otsustatud.
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Loen vasakult paremale ja paremalt vasakule, aga muffigi aru ei saa
 8. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Millal ärifoorum tumeveebi kolib? Kaupmeestel oleks ka võimalus...
 9. Vanarahvas ütles, et kuidas küla koerale, nii koer külale - meie perelt sotsidele ei nüüd ega tulevikus mitte ühtegi häält. Ühiselt ja üheselt otsustatud!
 10. Androidis on ka vaikimisi ET
 11. Huvitav, mina küll ei pea ega ole ka kunagi pidanud keelt valima, ET vaikimisi nii Chromes kui IE11 olemas
 12. Üks artikkel

  Sedap küll. Hakkan siis RY4 jogurtile rõhku panema
 13. Üks artikkel

  Millest selline kindlus?
 14. Pidasin silmas, et tänu rohelisele kastile jääb igasse postitusse palju tühja ruumi, mis kõikide postituste summana teeb (venitab) lehe palju pikemaks, vaja rohkem kerida. Tühi ruum roosaga:
 15. Üldiselt meeldib, vaja natuke harjuda ainult Ainus asi, mida muudaksin, on suur roheline kast KASUTAJA HINNANG - see ei paku ausalt öeldes midagi uut, aga ruumi võtab kõvasti st venitab lühikeste kommentaaridega lehe väga pikaks.
×