Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

e-kodanik

Tavakasutaja
 • Postitusi

  1 664
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About e-kodanik

 • Kasutaja rank
  E-suitsu Veteran

Kasutajast

 • Asukoht:
  Dagö
 1. Mul seisab kapis poolik pudel 2013.a Inawera Biobaza (VG), ei jõua ära oodata, millal hapuks läheb Edit: Hoian nimelt, et näha, mida riknenud VG endast kujutama peaks.
 2. Ma ei saa aru mis hädaldamine meil toimub? Tellige ebay.co.uk-st kuniks saab kanister või mitu nt VEGETABLE GLYCERINE EP/USP FOOD/COSMETIC GRADE (MIN 99.8%) - 5 litres £19.99 Postage: £16.50 Express delivery, mis teeb 7,3£/L = ca 8,6€/L kätte ja pikaks ajaks rahu majas. Sama müüja pakub ka PG-d, pakid on täiesti neutraalne markeeringuga, ilma vihjeteta. Tõesti puhas kraam
 3. Üks artikkel

  Veel saab päästa solgitud e-sigaretituru Täpselt aasta eest riigi kehtestatud nõuded ja piirangud alternatiivtubakatootjatele on sundinud seaduskuulekad ettevõtted tegutsema ebavõrdsetes oludes, kirjutab Nicorex Baltic OÜ tegevjuht Sven Kotke. https://www.aripaev.ee/arvamused/2019/03/19/sven-kotke-riik-on-solkinud-e-sigaretituru (tasuline artikkel )
 4. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Jah, loe lisaks
 5. Üks artikkel

  Järjekordne kallutatud uudis Postimehe poolt. Originaal https://www.sciencedaily.com/releases/2019/03/190307103111.htm
 6. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Ma vana MTL-peer, istun endiselt Kayfuni otsas Vatiga ei koonerda, aga midagi väga tihedalt ka ei topi ja pole lekkinud. Kõige tähtsam, et mahlakanalid oleks korralikult kaetud.
 7. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Põhimõtteliselt on foorumi TSI osas kõik peamine ära lahatud ja öeldud, vaja ainult terad välja noppida ning kokku kirjutada. Mis puudutab destvett, siis mina kasutan keedetud-seisnud allikavett. Mõte on selles, et destilleeritud vesi on auru kondensaat, st sama kraam, mis e-sigareti huulikust välja imetakse. Keetmise ja seismise käigus settivad vees olnud soolad-mineraalid nõu põhja ning selle võrra jääb coil puhtamaks, nö katlakivivabaks Panen vett kuni 10% kõikidele segudele, sest vesi teeb auru kuidagi tummisemaks, mahlakamaks, pehmemaks... ei oskagi hästi väljendada, aga ilma veeta on vahe väga tuntav.
 8. Kas vitamiinide e-suitsetamisest on kasu?

  Seda ei saa mõõta, võid väga kergelt OD saada ja otsad anda, sest klassikalist maoloputust alko eemaldamiseks teha pole võimalik. Päris hea ülevaade https://vaporizingtimes.com/alcohol-e-cig/
 9. Kas vitamiinide e-suitsetamisest on kasu?

  No kui baasi liitri hind juba pea sama mis Jägermeistril, siis paneb mõne mehe mõtlema küll
 10. Riigikogu valimised 2019

  Arvan, et olukord pole veel hullemaks läinud, sest Tarmo Kruusimäe ja Madis Milling istuvad edasi ning nüüd tuleb ainult palvetada, et sotsministri ja sotskomisjoni esimehe kohad sotsidele ei saaks. Kuna tubakaseaduse muudatustega on väga kiire, siis võib uues koosseisus veel mõndagi põnevat juhtuda. Selleks aga Tarmole ja Madisele jõudu!
 11. EestiVeipTV

  Tuleb välja, et asekantsler Jesse on lamemaalane, vähemalt Postimehes toodud kirjeldusele vastab täpselt: Lamemaalased on üks väiksem vool tänapäeval levinud nähtusest nimega denialism ehk eituslus. Selle sisu on lihtne: põrkudes endale vastumeelse või arusaamatu fakti või veendumusega, ei hakata mitte enda arusaamu korrigeerima, vaid asutakse nendega sobimatut teavet eitama.
 12. Üks artikkel

  Kurbnaljakas jah ja seda veel Riigikogu esimehe suust: Vähim, mida teha saab, on hoida sotsid võimust nii kaugele kui vähegi võimalik. Kõige hullem, et isegi võimalikul uuel teotahtelisel ministril läheks väga raskeks, sest praegu mängu dikteerivad sotsminni ametnikud jäävad edasi toimetama nagu Valgevene partisanid sakslaste tagalas.
 13. Üks artikkel

  Lugesin stenogrammi, jube möll, sotsminni ametnikud juhivad riiki. Sikkut läks maitsete keelustamise nimel riskile saada riigile kaela direktiivide eiramise eest tubakatrahv. http://stenogrammid.riigikogu.ee/et/201902131400#PKP-24256
 14. Üks artikkel

  SRY, neid käsen-poon-lasen-asutusi on meil nii palju, et enam ei tee vahet
×