Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  330
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About raigo83

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 11.09.1983

Viimased profiili külastajad

7 685 profiili külastust
 1. Üks artikkel

  Kus see uudis, siis on?
 2. Kui need on vanad varud ilma aktsiisita, siis selle eest maksta 40-50€ on kuradima kallis!! Eks varsti saame teada mis värk selle hinnaga on!!
 3. Vähemalt kahes poes on praegu 1000ml baasi müügil hinnaga 40-50€, kui see on tõesti ilma aktsiisita ja üritatakse veipiatelt mitu nahka koorida nooo siis
 4. Aeg läheb tõesti kiiresti, mäletan aega kui kunagi oleks olnud võimalik läbi ühe poodniku soetada mitukümmend liitrit (max ühes anumas 10liitrit vms) nic baasi ja seda paarisaja euroga olenevalt kangusest (olin loll ja ei ostnud). Nüüd on reaalsus 10ml 20mg mini pudelid Tüütu on aga eks millalgil sellel aastal tuleb Lätti minna. Kuskil siin epoes nägin müügil baasi 1000ml ja hinnaks oli umbes 45€, huvitav kas see oli koos uue aktsiisiga?! Kui oli siis tahaks teada kust see hirmus kisa, et baas hakkab maksma min 200€ liiter.
 5. Vipimise olukord on Eestis nii masendav, et ... . Lisaks veipimise olukorrale on nutune ka foorumis postituste ´´rohkus´´ ja kui ma ei eksi, siis foorumi kõrgaeg oli siis kui välismaalt tellimisele anti roheline tuli. Põhjuseid on mitu, valitsus pitsitab ja sellest tulenevalt (välismaalt ei saa tellida) kes Eestist stuffi ikka jõuab osta, osa foorumlastest on kolinud fb-sse aga see on nii kinnine, et mõni valitu saab sinna sisse. Mõned üksikud on postitanud walci algatatud teemasse oma hardware ja selle põhjal võib öelda, et keskmine riista vanus on mitu aastat vana. Sellest tekib küsimus, kes uued asjad ära tarbib?
 6. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Jou Jõmmid!! Minu peamine komboks on Smok GX350 ja sinna peale keritud Geek Vape Ammit 25 või Smok TFV12. Sekundaarne kombo on Smok Quantum ja sinna peale kruvitud Geek Vape Ammit 25. Kui olukord on nutune ja plaan 1 , 2 on ka p..se, siis kolmandaks komboks on IJoy Maxo ning peale kerin TFV12 või TFV8 või veel üht-teist. Ja kui kõik läheb nii s..sti kui vähegi minna saab ja plaanid 1, 2, 3 ei toimi, siis nokitsen Joyetech Cuboid-i kallal ja loodetavasti saan nupu uuesti tööle ning sinna peale kruvimiseks eks midagi ikka leian.
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  kui vaadata milline tühjus valitseb mitmes e-poes, siis kardan, et vastus on EI.
 8. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Kas tulu kaaluks võimaliku karistuse üle ?
 9. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Kes kaheteistkümnes olla tahab?
 10. Üks artikkel

  Ma olen aru saanud, et tänapäeval tuleb kasuks mitu meetrit oled ......... Kas sa tahad seoses sellega midagi rääkida
 11. Huumorit elust enesest

  Kas tegemist oli portugaliga?
 12. Üks artikkel

  Eelmisel aastal Invar kurtis, et meedia ei taha kajastada veipimisega seotud teemasid aga nüüd tundub, et tuul puhub teiselt poolt. Kas see on hea märk?
 13. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Aaaaa, see on siis veiparite vennalik armastusavaldus?
 14. E-Suits foorumi kokkutulek 2018 neljas hooaeg

  Kas te lähete enne läbu juba tülli?
×