Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  441
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About raigo83

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 11.09.1983

Viimased profiili külastajad

9 084 profiili külastust
 1. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Mina soovitan Geekvape Aegis + Geekvape Zeus!!
 2. Raiskamise eetika

  Alles kisendati, et ükordsed pakendid reostavad loodust ja väga suur osa sellest satub ka veekogudesse jne. Ühekordsed nõud (taldrikud, topsid, kaaned jne) keelatakse Tallinnas (varsti ka Euroopas) varsti ära ja nüüd vaatad YRO pilti, ei oska muud öelda kui old on viimasel ajal välja toonud huvitavaid paraleele. Ohtude vähendamiseks kasutame/ osade puhul lausa nõuame kiivreid, turvavöid, kondoome jne. See on lausa hämmastav kui palju Eesti ja EU eliit toodab lollust. Tahaks olla optimist aga usun, et jeesusel on õigus. Ennustan, et enne legaliseeritakse kanep kui lõpetatakse veipiate ahistamine.
 3. https://vikerraadio.err.ee/871746/vikerhommik/897451
 4. E-sigareti küsitlus 2018

  old, mida sa jeesusega teha tahad Veipimine + politseile altkäemaks, see teeb rohkem kui 10 aastat rahu usu esindajatega sõbrustamist
 5. E-sigareti küsitlus 2018

  Mnjaa, Lähis Ida riikide vanglasse ei tahaks keegi sattuda Kas suudad analoogi tõmmata?
 6. E-sigareti küsitlus 2018

  Miks? Lähed reisile sellisesse toredasse riiki kus veipiad topitakse 10a vangi?
 7. G-priv ohms too low

  FB-s VapeEST lehelt küsi, seal luusib ringi keegi kellel on kuldsed käed, nimi kahjuks ei tule meelde (kui sealt küsid, siis kellegil ikka meelde tuleb).
 8. Millal võib poodi nic solts baasi ostma tulla, Maitsev Aur, mis sa ennustad?
 9. Ma ei saa sellest hoiatusest aru, nic salts-i on võimalik lahjendada, või?!
 10. Maitsev Aur, kas nicsolts-i baasina ka võtad müüki?
 11. Sama küsimus minulgi?! Mille poolest see nii eriline või teistmoodi on? Usa youtuberite videost olen aru saanud, et eriliseks teeb nicsoltsi ainult see, et see pole kurgule nii karm kui ... . Ja see ongi kõik?
 12. Vaporesso Swag aku 80W

  Mod-i positive pin ei saa ühendust tanki positive pin-ga. Kas mod-l see pin sisse vajunud või tank-l positive pin loksub või pole korralikult kokku pandud vms. Samas võib ka mõlemal pin-d sitased olla.
 13. Ei tea kui head ja vastupidavad tänapäeva e-pulgad on aga kui ma kunagi alustasin, siis kasutasin mingit hiina ´´pliiatsit´´ ja hiljem Aspire pulka ning nende peal ce4 clero. Oiii kurja kui viletsad need ikka olid, coilid ei pidanud, akud ei pidanud jne jne. Selliste asjanduste pärast loobusingi mingiks ajaks veipimisest. Mis tõeliselt mind aitas oli Smok-i mod ja kanger subtank rba peaga. Keerasin ise coilid sisse ja vastavalt takistusele muutsin watte ja kõik oli lill. Enke, kui sa ei ole kindel kas wattidega ja coilide keeramisega jamamine (minu jaoks on see lust) on sinu jaoks, siis osta endale prooviks näiteks mingi ala mõnekümne eurone kasutatudmod koos rta-ga või rba peaga tank ja proovi järgi. Mind selline asi igatahes aitas
 14. Kõrbe maitse algab pärast umbes 10-t päeva, äkki see ongi piir nendele coilidele?! Ma ise kasutasin valmis coile, siis kui Kangeri occ coile kasutasin (aastaid tagasi) ja kui õigesti mäletan, siis väga üle nädala vastu ei peagi.
 15. Aspire PockeX-l on 0,6 ohmine ja 1,2 ohmine coil mida tuleks tulistada vägagi erinevate wattidega. Kas see stick tunneb ise ära milline coil sees või kuidas sa sellel watte muudad? Kui kasutasid 40vg 60 pg vedeliku siis see peaks olema piisavalt vedel.
×