Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  408
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About raigo83

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 11.09.1983

Viimased profiili külastajad

8 768 profiili külastust
 1. Probleem

  Õnnitlen
 2. Probleem

  Aiii, kuradima kahju, et tasuta paarikümmne sendist kommi ei saa Eesti poed ka nii lahked on? Ajakirjanduses küll juttu olnud kuidas eestlased ära ajavad. Anna ja vastu ära looda midagi! NB! See ei käi ainult poodnike pihta. Aegajalt jägin kahte FB ost-müük foorumit ja täitsa hämmastav milliseid summasid küsitakse kasutatud asjade eest ja siis kommitakse oma müügi kuulutust Up!, UP! jne.
 3. Probleem

  Kas vedelikud käisid tollis??
 4. EestiVeipTV

  Tervist härrad, viimasest osast on möödas rohkem kui kuu. Kas teete veel Eesti Veip TV-d või te olete ka ära väsinud?
 5. Probleem

  Rõõm lugeda, et jeesusest on saanud muster kodanik Midagi ikka oleks tellida aga pole ise ka ammu juba midagi uut ostnud ega tellinud. Mujalt tellimise keelu pluss on see, et kulutused veipimisele on minul vähemalt vähenenud. Kulutan kuus paarkümmend euri maitsestajatele ja ongi kõik
 6. Probleem

  Meie poodnikud ei saa madalama hinnaga tooteid pakkuda kuna tarbiaid on vähe jne, BULL SHIT!! Jah, maitsestajaid ka ei tohi siia tellida ja tõenäoliselt ka toidumaitsestajad võetakse ära.
 7. Probleem

  Welcome to Estonia:) Mäletan ammusest ajast ühte uudist kui meilegi kohale saabus kurikuulus euro nõuded ja eestlased hakkasid seda meile kohaselt kohusetundlikult täitma. Paljud pisemad poed ja restoranid tuli sulgeda kuna ei suutnud neid nõudeid täita ja samas oli uudistes lõik itaalia turust kus ajalehtede peale oli pandud kala liha ning viimaste peale sittusid kärpsed. Teine näide jaburustest: eelmisel aastal kreetas oli avalikult tänava ääres poed mis müüsid täitsa avalikult (ei olnud peidus) feik Armani, Boss jne tooteid ala 5€ tükk. Sellist asja siinmaal ei kujutaks ette aga samas mõlemad oleme EU-s. kivi3 ära imesta millegi üle!!
 8. Probleem

  wow, spezz endiselt tegutseb, kuidagi vaikseks on ta jäänud. Hiinlased on nii enesekindlad, kas nad teavad, et tuleb läbi või lihtsalt ajavad kliendile mula. Ootame vaatame
 9. Probleem

  Kus kohas seda näha saab Ära aja jama, jeesus nüüd nii seadusekuulekas on
 10. Vot, siis saad ülevaate erinevatest toodetest mida müüki võtta või siis ei Nali naljaks aga sedasi foorumit vaadata on tõesti n....s.
 11. Hehhhh, noo kui minna lugemata postituste alla, siis võib veri keema minna küll. Ära topi oma nina sinna, avalehel näed kas on midagi lugemata. Reeglina näen mina, et lugemata on ainult poed välismaal
 12. Kuidas see inimesi siit eemale tõrjub kui vasakul asuv ikoon (ikooni suurus ise on mingi 1*1cm) muudab värvi (taust muutub mustaks)?! Mina arvan, et foorum on koomas mingil muul põhjusel ja hiinakate reklaami keelamine foorumit ei elavda. Minugipoolest võib proovida, mind see ei morjenda kui kasutud reklaamid kaovad. Siililegi selge, et Eesti või EU seadused neid ei hirmuta. Kui hiinlased isegi USA-le ütlesid Suck My Mod
 13. Ei mõista, ei saa sinu loogikast aru. Foorum on koomas kuna Hiinlased teevad reklaami ja foorumi saab uuesti käima kui see ära keelata?
 14. Baasvedelikud ja kust tellida

  Pole tänu väärt
 15. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Mõtlesin seda standard paari eurost transporti mida nad pakuvad.
×