Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  497
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About raigo83

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 11.09.1983

Viimased profiili külastajad

11 959 profiili külastust
 1. Vabandust, unustasin ära. Chorty, levia.ee-st saad ka e stuffi.
 2. Oehhh, kuidas saab see nii segane olla. Kas ma saan Kreekast ecig Hellas maitseid tellida?
 3. Suuremate pudelitega on lugu nutune, mingi valik on aga valik nutune ning võimalik vastu pükse saada. Välismaalt tellimine on "must maa". Toidumaitsestajaid võib tellida aga kuidas MTA seda vaatab?! Mina ei ole tellinud, kes ikka suudab nendega kohtus vaidlusi pidada. "Mustal turul" arvatavasti ikka suuremas koguses liigub aga kuidas sa need diilerid üles leiad?! Lühidalt "sitttt aeg veipiatel".
 4. Nikot saab: easysmoke.ee; vapista.ee ja võib olla kuskilt veel. Kes tahab täiendab. Maitseid saab: aroomid.ee; maitsepood.ee.
 5. Üks veipia soovitas mulle seda poodi, ise ei ole ostnud kuna vajadus hetkel puudub.
 6. raigo83

  Üks artikkel

  Link on tuksis!!
 7. raigo83

  Vapefest 2020

  Tere Kas sellel aastal meile lähedal (näit Soome) toimub mõni Vapefest/ expo vms? Birmingham-s toimub oktoobris aga sinna minek suht kallis (puhtalt edasi-tagasi lend 200€). Kas kuskil lähemal on midagi toimumas?
 8. Fb-st otsi ülesse Priit Ilmoja, mina sain temalt abi.
 9. Mis sa ikka 100ml jändad, 5l on parem https://maitsepood.ee/toidu-lisaaine-propuleenglukool-pg-5l
 10. Mis mõttes sul kehv olla?? Ma olen maitsestajat liiga palju pannud, järgmisel päeval lihtsalt kurk haige nagu oleks külmetanud vms.
 11. Mina andsin selgelt teada, et see on minu arvamus asjast ja kui keegi teine loeb sellest midagi muud välja siis see on tema enda mure.
 12. Ma kirjutasin siin enda arvamusest/ uskumisest. Ma usun, et kasulikum kui klient käib korra poes ja jätab sinna 50ml valmis vedeliku eest 35-40€ millest jätkub 4-7 päevaks ja peale seda tuleb tagasi. Aga kui DIY klient tuleb ja kulutab 55€ (VG, maitsestaja ja nikotiini eest) ja ta tuleb 30 päeva hiljem tagasi. Ma ju võin eksida aga .... .
 13. Tahan natuke kaitsta Nicorex-i, see mida te täna lugesite pole ainult Nicorex-i ´´märg unenägu´´. Ma usun, et paljudel teistel poodnikel on sama huvi, Nicorex lihtsalt julges seda ümber nurga välja öelda. DIY on eelkõige meie endi huvi ja uskuda poodnike ... on sinisilmsus.
 14. raigo83

  Palju ÕNNE

  marc55-l (epiip-u boss või endine boss, ei teagi täpselt) on täna sünnipäev, palju õnne talle. Kas epiip poena tegutseb veel?
×
×
 • Create New...