Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  454
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by raigo83

 1. Akude tellimine

  nkon.nl-s praegu Sony VTC5A hinnaga 3.95€
 2. Üks artikkel

  Huumor kuubis Enamik e-vedelike pudeleid on 10ml ja neid läheb nädalas 2tk, koomikud
 3. Huumorit elust enesest

  Kas meil on ka selliseid põnevaid energilisi vape shop töötajaid
 4. Reisimine e-sigaretiga

  Enne solvumist tasuks ennast kaineks magada. Kus kohast sa minu postitusest solvangut või mingit tagamõtet leidsid?
 5. Reisimine e-sigaretiga

  jeesus, ole sealsete naistega ettevaatlik, seal ei ole kõik nii nagu paistab
 6. Üks artikkel

  Ei teagi kuidas sellisesse uudisesse suhtuda, see uudis võib olla hea aga ka samas äärmiselt sitt!!
 7. Reisimine e-sigaretiga

  Ega ma ei usugi, et jeesus nüüd analoogi peale üle läheb aga aastaid puhas olnud ja nüüd reisi pärast analoogi kimuma hakata, nooo kas on mõtet?! https://www.lonelyplanet.com/news/2018/07/12/countries-where-vaping-is-illegal/ Vietnam: Vaping has been recently banned in Vietnam and harsh punishments can be enforced. https://www.redvape.com/blog/vaping-laws-around-the-world-in-2018 Oeh, Vietnam on veider riik. Veipimine on keelatud ja võidakse määrata karmid karistused (mis need võivad olla ei tea) aga samas foorumites kirjutatakse, et veip shope on palju ja veibitakse. Kuradima segane on, seadusega on keelatud aga politsei ei jõusta seadust. Ei teagi mida arvata.
 8. Reisimine e-sigaretiga

  Kui see 10 aastat vanglat on hirmutamine, siis on ju lihtne. Minna ja veipida nii kuis jõuad Aga mingiks hirmuks on vist ikka põhjust, miks muidu arutleme selle üle?
 9. Reisimine e-sigaretiga

  Täitsa arusaadav aga nüüd on probleem suur. Kas imeda analoogi ja aastaid sellest eemal elatud elu prügikasti visata või riskida 10a Vietnami vanglaga ja veipida. Kas Estravel või Novatours ei pakkunud Ganaaridele talvist reisi enam-vähem norm hinnaga?
 10. Reisimine e-sigaretiga

  See, et Vietnam ja muud sealkandis asuvad riigid on veipiate vaenulikud ei tule paljudele uudisena. Milleks sellisesse riiki reisida kui see fakt ammu teada?
 11. Reisimine e-sigaretiga

  Kui politsei seadust ei jõusta, siis on tegemist ainult tähemärkidega paberil. Kui poed on seal olemas, siis veibi terviseks. NB! Ära ainult politseile tossu näkku puhu ja kanna taskus sulli politsei jaoks
 12. Reisimine e-sigaretiga

  Oli meeldiv sinuga suhelda, eks umbes 10 aasta pärast uuesti
 13. Milline mod ~100W ja kuni 100€

  Mina soovitan Geekvape Aegis + Geekvape Zeus!!
 14. Raiskamise eetika

  Alles kisendati, et ükordsed pakendid reostavad loodust ja väga suur osa sellest satub ka veekogudesse jne. Ühekordsed nõud (taldrikud, topsid, kaaned jne) keelatakse Tallinnas (varsti ka Euroopas) varsti ära ja nüüd vaatad YRO pilti, ei oska muud öelda kui old on viimasel ajal välja toonud huvitavaid paraleele. Ohtude vähendamiseks kasutame/ osade puhul lausa nõuame kiivreid, turvavöid, kondoome jne. See on lausa hämmastav kui palju Eesti ja EU eliit toodab lollust. Tahaks olla optimist aga usun, et jeesusel on õigus. Ennustan, et enne legaliseeritakse kanep kui lõpetatakse veipiate ahistamine.
 15. https://vikerraadio.err.ee/871746/vikerhommik/897451
 16. E-sigareti küsitlus 2018

  old, mida sa jeesusega teha tahad Veipimine + politseile altkäemaks, see teeb rohkem kui 10 aastat rahu usu esindajatega sõbrustamist
 17. E-sigareti küsitlus 2018

  Mnjaa, Lähis Ida riikide vanglasse ei tahaks keegi sattuda Kas suudad analoogi tõmmata?
 18. E-sigareti küsitlus 2018

  Miks? Lähed reisile sellisesse toredasse riiki kus veipiad topitakse 10a vangi?
 19. G-priv ohms too low

  FB-s VapeEST lehelt küsi, seal luusib ringi keegi kellel on kuldsed käed, nimi kahjuks ei tule meelde (kui sealt küsid, siis kellegil ikka meelde tuleb).
 20. Millal võib poodi nic solts baasi ostma tulla, Maitsev Aur, mis sa ennustad?
 21. Ma ei saa sellest hoiatusest aru, nic salts-i on võimalik lahjendada, või?!
 22. Maitsev Aur, kas nicsolts-i baasina ka võtad müüki?
 23. Sama küsimus minulgi?! Mille poolest see nii eriline või teistmoodi on? Usa youtuberite videost olen aru saanud, et eriliseks teeb nicsoltsi ainult see, et see pole kurgule nii karm kui ... . Ja see ongi kõik?
 24. Vaporesso Swag aku 80W

  Mod-i positive pin ei saa ühendust tanki positive pin-ga. Kas mod-l see pin sisse vajunud või tank-l positive pin loksub või pole korralikult kokku pandud vms. Samas võib ka mõlemal pin-d sitased olla.
×