Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  483
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by raigo83

 1. Üks artikkel

  Kui me tahame, et tuuled pöörduksid, siis need tuuled peavad EU-st puhuma hakkama (EU surve või seadused muudavad ...). Meie kohalike poliitikute põlvede silitamine ei muuda midagi ja on üks suur ajaraisk.
 2. Avoria vedelikud.

  kriimsilm, vastus sinu küsimusele ´´Welcome to Estonia´´
 3. Avoria vedelikud.

  aroomid.ee täitsa müüb seda ja ma ei näe põhjust miks nad postiga ei saadaks.
 4. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Mis sulle Themis mesh rta juures ei meeldi? Ise veeretan mõtet mesh rta-d proovida?!
 5. Üks artikkel

  Mine metsa 10ml kohta lisada 3,3ml maitsestajat Nicorex-i ei saa süüdistada kuna lollidelt tulebki raha ära võtta
 6. Colinss vedelikud

  Ega midagi head praegu müügil tõesti ei ole. Kunagi epiip.ee müüs suures valikus eCig Hellas tubaka maitselisi maitsestajaid. Neist kõige parem oli eCog Hellas Black Label Cogarillo. Ei tea miks aga epiip.ee lõpetas nende müügi. Mõned kuud tagasi ostsin TPA Cogarillo maitsestaja ja see oli täielik p...sk. Kui keegi peaks Kreekasse minema, siis võite kaasa haarata mingi liiter Black Label Cigarillo maitsestajat, ostan terve liitri ära 😊
 7. Colinss vedelikud

  Kas see võib tähendada seda, et varsti võib saada osta häid tubaka maitaselisi maitsestajaid nagu näit eCig Hellas Black Label? Kas keegi teab millega ära korjatud vedelikud asendatakse kui ültse asendatakse?
 8. Coili keeramine/Takistus

  Paistab nii tõesti, keerasin ühe 3mm coili 26ga*3+36ga ja sain mingi 0,2 ohmi, see oleks täitsa ok.
 9. Coili keeramine/Takistus

  Vaatasin steam-engine-st ja tuhkagi ei saanud aru. Otsisin google-st ja põhimõtteliselt selle traadiga 0,3 ohmi on võimatu. Tegin dual spaced 3mm coili (4keerdu) ja sain 0,09 ohmi. Tulistan Siriusega 57w ja käib kah. Veider on see, et Sirius 0,1 ohmist alla ei peaks minema aga näe 0,09 kõlbab ka.
 10. Coili keeramine/Takistus

  Eile ostsin esimest korda N80 traati, täpsemalt siis N80 Fused Clapton 26ga*3+36ga. Täna üritasin coili keerata aga kuidagi ei leia sobivat takistust, keerasin kaks coili 2,5mm 5 keerdu ja takistuseks 0,06ohmi ning kaks coili 3mm 7 keerdu 0,07 ohmi. Oskab keegi selgitada milles probleem, tahan takistust 0,3ohmi?
 11. Abi modi valikul

  Riputa ülesse paar linki kus hinnad on norm?! Just vaatasin, hehhhh, unistage edasi .. . Hinnad sama ulmelised kui aastaid tagasi.
 12. Nagu ikka, nutsu tahetakse. Kas me tõesti tahame muuta oma lapsed ja üleüldiselt ühiskonna nõrgaks, mässides kõik vati sisse? Artikli pealkiri on 5+
 13. X-priv

  Otsi fb-st ülesse Priit Ilmoja, ehk ta saab aidata.
 14. X-priv

  Kas 510 pin pole lahti tulnud ja alla vajunud?
 15. Mind huvitab kui palju hakkab 5l baasi maksma, 2a tagasi ostsin foorumi kasutajalt UK-st ostetud 5l VG baasi 20€ (ta ise jäi 2-3 € kahjumisse, seega 23€ oli hind UK-s 2a tagasi). Huviga ootan hinda
 16. Viis aastat vot seda ei tea, mina tarbisin 5l VG-d ära umbes kahe aastaga.
 17. Säilib probleemideta, ei pannud külmikusse ja tarbisin ära ka viimase tilga.
 18. Jään ootama, see oleks küll super
 19. Näita mulle tohlakat kellele antakse vaba valik maksta või siis mitte maksta aktsiisi ja ta maksab aktsiisi. Ruigan seepärast, et meil ei ole õigusriiki. Võin ju tellida ebay-st või mis iganes kohast. Aga siis võtab MTA paki tolli ja hakkab mind koinima ja nõuab minult tõestust, et ma ei kasuta seda e-vedeliku baasina. Kui ma ei eksi, siis mina ei pea oma süütust tõestama vaid nemad peavad minu süüd tõstama aga see neid kõiguta. Seega jääb üle ainult nuts välja köhida ja kohtu poole pöörduda.
 20. Külastasin sellist toredat poodi nagu maitsepood.ee ja seal jäi silma üks asi peale ikalduse. Taimne glütseriini on ainult 140ml pudelis ning lisaks sellele tuleb valida kahe variandi vahel, 1)Aktsiisiga (baasvedelik) või 2)Aktsiisiga (toidu lisaaine). WTF??
 21. DIY e-vedelike juhendi koostamine

  Kas see oli vihje, et sinul on pakkuda?
 22. Üks artikkel

  https://tervis.postimees.ee/6540305/uuring-e-sigaret-suurendab-nii-sudamehaiguste-kui-ka-depressiooniriski?_ga=2.84846235.380659818.1552037704-1019536169.1552037701
 23. Riigikogu valimised 2019

  Kui Eesti 200 oleks sisse saanud, siis see oleks lausa hirmus olnud. Uuuhhh, õnneks läks ja ei saanud. Mis on EKRE, Isamaa, Reformi koalitsioonil viga?
 24. Riigikogu valimised 2019

  See on tõesti hämmastav, ei mingit selgroogu. Isamaa ja SDE viskasid Reformi koalitsioonist välja ja nüüd Reformid võtavad nad tagasi ning tõenäoliselt teevad kolmekesi uuesti koalitsiooni.
 25. Leppeta Brexit peatab veebikaubanduse Suurbritanniaga

  Ei peata midagi, kõik jätkub samas vaimus. Suurbritannia majandus on piisavalt suur, et keegi ei hakka nendega vägikaigast vedama.
×