Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

raigo83

Tavakasutaja
 • Postitusi

  494
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About raigo83

 • Kasutaja rank
  Edasijõudnud
 • Sünnipäev 11.09.1983

Viimased profiili külastajad

11 224 profiili külastust
 1. Fb-st otsi ülesse Priit Ilmoja, mina sain temalt abi.
 2. Mis sa ikka 100ml jändad, 5l on parem https://maitsepood.ee/toidu-lisaaine-propuleenglukool-pg-5l
 3. Mis mõttes sul kehv olla?? Ma olen maitsestajat liiga palju pannud, järgmisel päeval lihtsalt kurk haige nagu oleks külmetanud vms.
 4. raigo83

  Üks artikkel

  Lisaks sellele, kas võeti arvesse hiirte kopsude suurust?!
 5. Mina andsin selgelt teada, et see on minu arvamus asjast ja kui keegi teine loeb sellest midagi muud välja siis see on tema enda mure.
 6. Ma kirjutasin siin enda arvamusest/ uskumisest. Ma usun, et kasulikum kui klient käib korra poes ja jätab sinna 50ml valmis vedeliku eest 35-40€ millest jätkub 4-7 päevaks ja peale seda tuleb tagasi. Aga kui DIY klient tuleb ja kulutab 55€ (VG, maitsestaja ja nikotiini eest) ja ta tuleb 30 päeva hiljem tagasi. Ma ju võin eksida aga .... .
 7. Tahan natuke kaitsta Nicorex-i, see mida te täna lugesite pole ainult Nicorex-i ´´märg unenägu´´. Ma usun, et paljudel teistel poodnikel on sama huvi, Nicorex lihtsalt julges seda ümber nurga välja öelda. DIY on eelkõige meie endi huvi ja uskuda poodnike ... on sinisilmsus.
 8. raigo83

  Palju ÕNNE

  marc55-l (epiip-u boss või endine boss, ei teagi täpselt) on täna sünnipäev, palju õnne talle. Kas epiip poena tegutseb veel?
 9. raigo83

  Üks artikkel

  Ammu oleks aeg, kas tänapäeval selliseid seadmeid ültse kasutatakse (mina pole ühtegi näinud)?
 10. Hinnad UK-s on naeruväärsed. 100ml Capella maitsestajat UK-s maksab 6naela, mina ostsin eile 13ml Capella maitsestajat Eestist 6euri.
 11. admin, MTA ei ole kiusanud, et teiselt poolt piiri stuffi tellid? Keegi pole siiani raud-polt kindlalt öelnud, kas võib või siis ei või?
 12. raigo83

  Üks artikkel

  Kui me tahame, et tuuled pöörduksid, siis need tuuled peavad EU-st puhuma hakkama (EU surve või seadused muudavad ...). Meie kohalike poliitikute põlvede silitamine ei muuda midagi ja on üks suur ajaraisk.
×
×
 • Create New...