Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Herr Suur

Tavakasutaja
 • Postitusi

  11
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

About Herr Suur

 • Sünnipäev 05.06.1995

Kasutajast

 • Sugu
  Male
 • Asukoht:
  Võro liinan

Converted

 • Varustus
  Ruloo RX200 + Herakles Plus
  IPV 4s + Billow V2
  Subox(KBOX + Subtank)
 1. Herr Suur

  Üks artikkel

  E-cigarette vapour have been found not to induce DNA mutations commonly observed with tobacco smoke exposures using a lab-based method called the Ames test to compare the mutagenic potential of cigarette smoke with that of vapour from a commercially available e-cigarette. Lühidalt on tegu uuringuga mille aluseks on varasemad Amesi testid kus uuriti tavasigarettidest tekkinud DNA mutatsioone erinevates tüvedes, nendeks tüvedeks: TA98, TA100, TA1537, YG1024, YG1042. Ülalpool olevas artiklis kirjeldatakse uuringut mille kese oli DNA mutatsioonide uurimine kahes tüves: TA98 ja TA100. Uuringus jõutakse järeldusele et E-sigarettide ''vapour'' EI tekita DNA mutatsioone TA98 ja TA100 tüves. Teisi tüvesid ei uuritud, kuid artiklis on mainitud, et Amesi testi peaks tegema veel mitme OECD tüvega, üheks neist on TA104 tüvi, mis pidavat olema eriti sensitiivne dry wickimise ajal tekkivate ainete vastu Artiklis on mainitud ka vedeliku kangus, tõmbamise ajad, mis e-sigaretiga on tegu ja hulga muud, kellel on huvi. TL;DR ( Too long didn't read ) Conclusion: In the presence and absence of metabolic activation, e-cigarette ACM and aerosol were deemed non-mutagenic in tester stains TA98 and TA100, under the test conditions described previously, despite clear positive control responses. Conversely, 3R4F cigarette smoke TPM and freshly generated whole smoke were clearly positive. In the case of freshly generated cigarette smoke, a positive response in both strains was observed within 24 min, whereas e-cigarette aerosols remained negative up to 3 h. This study adds data to support the growing evidence base that e-cigarettes are significantly less harmful compared to cigarettes. However, these findings are based on only two tester strains and only one e-cigarette variant. Further investigations are required on extended exposure conditions, additional tester strains and other products before it becomes clear on the mutagenic potential of e-cigarettes. This study demonstrates, compared to cigarette smoke, Vype® ePen e-cigarette particulates and aerosols are non-mutagenic under the test conditions assessed.
 2. Kangertech tuli välja siis sellise asjaga nüüd. Tegu siis ''reguleeritud'' 1x18650 squonker modi ning RDA-ga ''Reguleeritud'' on ta mosfetiga max 60W peale, nagu aru sain. Samuti tulevad müüki vahetatavad pre-built ja pre-wickitud setupid. Põhimõtteliselt keera külge, pitsita ja veibi Deckide osa pealt hetkel siis nii, et esimesest videost on näha et tegu ju velocity stiilis deckiga, samas kui allpool olevat ülevaadet vaadata, on näha et tegu ei ole velocity deckiga vaid traditsioonilisema deckiga mille augud on jõle väikesed. Niiet võiks arvata et müüki tulevad siis pre-built coilid RDA-le, ning eraldi velocity deck? Reviewe hetkel peaaegu et ei olegi, VapnFagan review on ikka äärmiselt hale ja kae et mingit infot tegelikult ei olegi. Parim mis hetkel leida oli; Hetkel informatsiooni ikka jõle vähe, ning tõesti tahaks teada kuidas nende deckidega asi jääb. FT ning teised on praeguseks pannud hinnaks 29-35 taala vahele, samas Kangertechi soovitatav hind on midagi 40 taal kanti. Rohkem usutavamad saidid on öelnud et pre-orderid pannakse teele aprilli algul, samas kui FT lubab seda juba märtsi lõpus
 3. 90ndate east coast vinüülid on ikka eriti raw värk
 4. Zamplebox on ainuke mida neist olen kasutanud, ning ausalt öeldes näen selles rohkem miinuseid kui plusse. Esiteks mainiks ära et kuuelise paki igakuine maksumus oli kusagil 70 taala ligidal, mis oleks tegelikkuses suht great deal kui tegu oleks suurema koguse vedelikuga. Pudelid on suuremalt osalt 15ml. Korra endal juhtus ka 30ml pudel pakki, kuid sellisel juhul olid teised 5 pudelit kõik 10(12?)ml. Siit ka üks suurim miinus; Zamplebox reklaamis(reklaamib?) end kui premium vedelike subscription, ning et iga pakk pidi sisaldama ainult kvaliteetseid vedelikke mis on kõik kliendi maitse järgi. 4 kuu jooksul tulnud pakkides leidsin et iga pakis oli üks ning ükskord kaks vedelikku millest polnud varem kuulnud. Peale googeldamist tuli välja et zamplebox on lisanud nn. house juice. Tegu oli siis vedelikega mis olid zampleboxi enda toode. Iseenest vedelikud ei olnud jubedad, kuid kvaliteedist ja huvitavatest maitsetest polnud märkigi. Parim viis kuidas saaks neid iseloomustada on võrreldes neid Dekang vedelikega. Paljud siin on mingil hetkel neid proovinud/kasutanud pikemalt. Nüüd mõelda et sa peaksid maksma 10mL Dekangi eest 15 taala. Üpriski sitt diil, peaks mainima. Teiseks suureks miinuseks on vedelikud mida võid saada. Oleme ju kõik teadlikud et mõndades vedelikes võib leida diatsetüüli ning muid kemikaale, mis pole just sugugi tervislikud. Zampleboxiga tellides, pole sul mingit sõnaõigust millised vedelikud jõuavad sinuni. Esiteks loomulikult nende enda valmistatud mehu. Pole vist kellegil praeguseni aimu millest ja kus on need vedelikud tehtud. Teiseks 5P(Five Pawns) pakendas üpriski palju vedelikke zampleboxi vähemalt siis kui mina tellisin. Kolmas ning suurim miinus minu arvates on siis ''Customer Service'', kui seda üldse ongi. Mõned read üleval pool on kirjas et kokku tuli pakke 4 korda. Tegelikkuses lõpetasin paki tellimise peale kolmandat korda. Saadeti meil,et tehing on tühistatud jne. Kuu aega hiljem tuli pakk ning kaardi pealt oli taaskord 70 taala kanti kadunud. Peale pikemat jutuajamist nende online supportiga, jõudis asi ikkagi ähvardusteni. Nimelt nemad olid kindlad et kogu kupatus sai terminated kuu tagasi, ning mingeid pakke pole senini liikunud( kordasid ühte ja sama, justkui pähe õpitud dialoogi ). Ähvardades teha paypali refund ning lihtsalt tõmmata raha tagasi, lubasid uuesti kontrollida. Nädala pärast tuli kiri vabandusega ning confirmationiga et asi on NÜÜDSEKS lõpetatud. Samas pole kuulnud midagi halba Juicecrate ja Craftvapery kohta, kuid minujaoks on arvatavasti selliste asjadega kõik. Nagu Old mainis, on tegelikult Eesti piires üpriski suur ning kirju vedelike valik. Ja kui sellest ei piisa, siis Euroopa suur ja lai kust saab kvaliteet vedelikke hulga odavamalt.
×
×
 • Create New...