Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

sykrot

Tavakasutaja
 • Postitusi

  58
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About sykrot

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Viimased profiili külastajad

4 475 profiili külastust
 1. Probleem tihendite paisumisega

  Lugedes jah selle Avoria apelsini hinnanguid, siis paljudel see probleem et tihendid paisuvad.
 2. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Igapäevaselt kodus kasutan Smoant Charon seadet koos bonza RDA'ga Tööle sõites kasutan wismec rx machina mechi koos bonza RDA'ga Pikematel sõitudel on Charoni peal tavaliselt wotofo bravo RTA. Charon on tõsiselt hea seade aga kunas ma olen peamiselt rda kasutaja siis selle vahetan arvatavasti tulevikus mingi kahe akuga squonkeri vastu ära. Bonza rda on on minu lemmik nr1 RDA. Vedelike maitsed võrreldes sahtlis seisva wotofo serpent smm või wotofo bravo RTA'ga on öö ja päev. Backup seade, et kui miskit peaks juhtuma kasutuses olevate seadmetega on Evic VTC-mini. Vanust tal juba äkki üle kolme aasta, saanud palju kukkumisi aga töötab laitmatult.
 3. Sony vtc5a kättesaadavus

  Tänud! Läheb loosi.
 4. Sony vtc5a kättesaadavus

  Keegi eesti turul üldse Sony VTC5A akusid müüb? Paar lehte olen näinud selle kirjega aga siis tuleb välja, et need on hoopis VTC5 mitte VTC5A'd.
 5. Mech modid eesti poodides

  Selge, tänud vastuse eest!
 6. Mis eesti veibi poed müüvad mech mode? Üritasin leida aga ei leia miskit - kui mõni pood müüb, siis tavaliselt koos mingi rda'ga mida mul vaja poleks.
 7. Küsimused, mis kripeldavad

  Ok tõsi, võrdlesin eelmist ja praegust tolliseadust ja tõsi. Redaktsiooniga tulevad seadused pole kaugmüügiga tegu. Seega trahv või arest, kui tellid ja toll võtab kauba ära. Tänud!
 8. Küsimused, mis kripeldavad

  Vaatasin neid prg 70 ja 71 - see uus tolliseadustik on vastu võetud ja jõustus 01.07.2017 (nimelt vanas seadustikus olevad seadused kehtivad ikkagi) aga nende muudatuste ehk redaktsiooni jõustumine on alles 01.06.2018. Kas on nii, või keegi teadjam teab paremini?
 9. Küsimused, mis kripeldavad

  Keegi saab öelda, mis seadusepunktis täpselt kirjas et e-sigaretiga seotuid tooteid ei või tellida välisriigist (nimelt komplektid, jupid jms -> mitte vedelikud) ?
 10. Küsimused, mis kripeldavad

  http://www.happyjuice.ee/et/molinberry/72-molinberry-wild-strawberry-maitsestaja-10ml.html https://easysmoke.eu/et/iseehitajale/just-fake-metsmaasikas.html
 11. Laadimine

  Saab ka micro-usb'iga aga arvesta sellega, et nii laeb aeglasemini. Iseasi kas on soovitav, ma ei ole kindel kas selle chip on nii turvaline ja saab aru, kui üks aku on täis laetud või ei - vastasel juhul laeb täisakut ka edasi.
 12. Nikotiin ja aktsiis

  Täpselt, ma ei saa aru kuidas meil selline jõhker aktsiis pidi peale tulema. See on tarbija ja müüja täielik kottimine. Levia, kuidas Teil endal? Äkki oleks aeg Valkas oleva alko poega koostööd teha? Kliente ma usun, et jaguks(nimelt baasid, maitsestajad, boosterid jms).
 13. Nikotiin ja aktsiis

  Ikka saab tellida, +372 vaja numbrile ette lisada. Vapesale leht saadab ka eestisse. Mingi 3-4 päeva tavaliselt tuleb pakk kohale aga noh, nüüd uue seadusega ei ole tellinud siia.
 14. Nikotiin ja aktsiis

  Kui kardad, et lähed tagasi suitsu peale siis soovitaks hakata lätist ostma vedelikke. Seal hetkel 0.01 eurot per ml aktsiis. -> see on muidug 0mg vedelik. Nikotiinil eraldi aktsiis 0,005 per mg. Ehk 6mg aktsiis on 0,03. 1liiter = 10,03 aktsiis juurde kõigest ( võrreldes Eesti 200 euroga ) Läti lehti on õnneks piisavalt kust tellida baase/maitsestajaid jms. Lased saata lähimasse postiautomaati - ehk Valka
 15. Äkki nüüd eemaldaks+blokeeriks need hiina "reklaamijad" ära ? Kuna niikuinii suur võimalus, et kaup kisutakse käest kui tolli jõuab, siis miks seda spämmi ikka veel vaja on? Selline tunne, et ainult nende hiinlaste najal see foorum vastu peabki !
×