Jump to content
E-sigareti foorum

sykrot

Tavakasutaja
 • Postitusi

  70
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

About sykrot

 • Kasutaja rank
  Uus kasutaja

Viimased profiili külastajad

7 374 profiili külastust
 1. sykrot

  Üks artikkel

  https://aroomid.ee/et/perfumers-apprentice-100ml-usa/140-tpa-acetyl-pyrazine-5pg-100ml.html
 2. Miks mitte osta siit: https://eu.nkon.nl/rechargeable/li-ion/18650-size.html ? Ma alati suuremad tellimused teen sealt, siis pole see 10€ postikulu väga hullugi.. eriti arvestades eesti poodide hindu.
 3. "Stiff penalties" Ei tasu vedelikke ja muid söödavaid asju hiinast tellida - kunagi ei tea, mis saad.
 4. Vastan küsimusele ise: Tulid läbi, iseasi kas puhas juhus või tõesti ei koini nad selle kallal.
 5. Päikese käest võiks eemal hoida. Osa maitsestajaid muutub ajapikku kindlasti paremaks, osadel jääb maitset vähemaks. Kui muidugi koguaeg ühte maitset kimuda, siis ajapikku tundub ka selle maitse üsna maitsetu - soovitan vahetevahel mingeid muid maitseid proovida vedelikes.
 6. Mod + aurusti - mõnes mõttes jällegi hea, et tagasi saadeti ja saan raha ka tagasi kunas endal juba mitu mod'i . Muidugi vana mod on 1 aku variandiga ja oleks vaja 2 akuga varianti - ehk ootan ja vaatan eesti poode, niikaua kuniks miskit normaalset ja hea hinnaga tuleb.
 7. Õnneks ei kiusanud. Küsimus kuidas toidumaitsestajatega on tolli teema? Kuna Eestis müüakse neid poodides, mis pole e-sigarettidega seotud siis kas lasevad sellist kraami läbi tolli? Iseenesest nagu võiks ju?
 8. xx-xx-2018 xx:xx The item is at customs xx-xx-2018 xx:xx The item is released by customs xx-xx-2018 xx:xx The item cannot be delivered and will be returned Esimene pakk mis läbi ei tulnud tollist. Enam ei hakka riskima ja maksan 2x kallimat hinda Eesti poodides, kui tellin kuskilt mujalt - kahju, et ainult väike valik erinevatel modidel.
 9. Lugedes jah selle Avoria apelsini hinnanguid, siis paljudel see probleem et tihendid paisuvad.
 10. Igapäevaselt kodus kasutan Smoant Charon seadet koos bonza RDA'ga Tööle sõites kasutan wismec rx machina mechi koos bonza RDA'ga Pikematel sõitudel on Charoni peal tavaliselt wotofo bravo RTA. Charon on tõsiselt hea seade aga kunas ma olen peamiselt rda kasutaja siis selle vahetan arvatavasti tulevikus mingi kahe akuga squonkeri vastu ära. Bonza rda on on minu lemmik nr1 RDA. Vedelike maitsed võrreldes sahtlis seisva wotofo serpent smm või wotofo bravo RTA'ga on öö ja päev. Backup seade, et kui miskit peaks juhtuma kasutuses olevate seadmetega on Evic VTC-mini. Vanust tal juba äkki üle kolme aasta, saanud palju kukkumisi aga töötab laitmatult.
 11. Keegi eesti turul üldse Sony VTC5A akusid müüb? Paar lehte olen näinud selle kirjega aga siis tuleb välja, et need on hoopis VTC5 mitte VTC5A'd.
 12. Mis eesti veibi poed müüvad mech mode? Üritasin leida aga ei leia miskit - kui mõni pood müüb, siis tavaliselt koos mingi rda'ga mida mul vaja poleks.
 13. Ok tõsi, võrdlesin eelmist ja praegust tolliseadust ja tõsi. Redaktsiooniga tulevad seadused pole kaugmüügiga tegu. Seega trahv või arest, kui tellid ja toll võtab kauba ära. Tänud!
×
×
 • Create New...