Jump to content
E-sigareti foorum

pakatsui

Tavakasutaja
 • Postitusi

  25
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  0%

Everything posted by pakatsui

 1. Miks ei saa, endal siiani kõik murevabalt toiminud, kui kuskil pole märget, et tegu e-sigaretiga seotud toodetega.
 2. Lihtsam välismaalt netist tellida. Nüüdseks 3 kuud kasutanud ja tõesti väga hea atomizer. Maitsed ülihead, coilid kestavad väga magusa vedelikuga ca nädal, vähem magusaga 2-3 nädalat.
 3. Hakkab sul jee tavaveiper, kellel läheb kuus 10 sellist väikest pudelikest eraldi jäätmejaama ronima. Sul jah lihtne, võtad tööle minnes kaasa
 4. Vaporesso Revenger X + Freemax Mesh Pro. Väga hea maitse 100W juures 3 meshiga coil ja paak kena 6ml. Maitse poolest võrreldakse RDA'dega. Varsti peaks 4 meshiga coil välja tulema, eks paistab mis nägu see on.
 5. Kas seal üldse võtavad jutule, kui nende ametlik otstarve on aroomilambid? Pärast ütlevad, et polegi ette nähtud sinna nikotiini panna ja kopsu tõmmata.
 6. 100% kindlalt ei mäleta, aga minu meelest seda "krõksu" ei tulnud. Müüja esimest vedelikku ei andnud, võttis reast teise. Lõhn on kõikidel vedelike väga hea, aga pärast 2-3 mahvi on selline tunne nagu tõmbaks puhast nikotiiniga baasi.
 7. On võimalik, et kõik 3 vedelikku praagid? Kui pudelil kirjas, et vedelikku 50ml ja pudel 100ml, siis peaks boosteriga ikka 60ml tulema. Müüja oli ka seal selline, et tal oleks hea meel olnud, kui poleks poodi astunudki. Ohkis ja ähkis
 8. Ostsin eile EasyAromast 3 Liquella vedelikku. Pudelis peaks olema 50ml, aga tegelikult oli pigem 42. Panin Caramel Milki aparaati (Revenger X + NRG) ja vaevu tundsin maitset. Mõtlesin, et okei äkki ongi selline vedelik. Panin French Apple Pie aparaati, sellel polnud üldse maitset. Siis panin Forest Raspberriez aparaati ja sellel oli kõige rohkem maitset, kuigi see oli ka selline väga õrn keele otsal. Poola/Saksa lehtedel on nendel vedelikel head hinnangud, et milles probleem võib olla? 10ml nikotiini tõmbab maitse nii nulli? Nitro vedelikul on reaalselt 10x rohkem maitset ja pärast tõmbamist maitse tükk aega suus.
 9. Freemax Mesh Pro'le Eestis polegi coile saadaval? Review'de järgi tundub väga hea aurustaja.
 10. Kui tulen Inglismaalt 120ml vedelikuga, siis keegi võtab need käsipagasist välja?
 11. Sealt on ka mõttekam hulgi osta, sest saatmine jääb 10-15€ kanti.
 12. https://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/samsung-18650-inr18650-25r.html Review'de järgi tundub ok ja leidsin teisigi foorumeid, kus soovitati seda lehekülge.
 13. Kokkuvõttes hoidsin kokku 84€ sellega, et kõik asjad välismaalt tellisin. Akud ja akulaadijad tellisin ka Hollandist (3€ Samsung 25R vs 10€ Eestis). Pakk coile tuli ka tollist kenast läbi, aga nende hind nii palju erinev polegi (3 coili 13,49€ vs Eestis 5€/tk). Naljakas on see, et vape asjad tulid tollist kenast läbi, aga üks telerividin ladustati tolliterminalis. Tahavad mingit raha saada vist.
 14. Update: e-sigaret käis tollist läbi ja nüüd teel omniva sorteerimiskeskusesse.
 15. Äkki härra lihtsalt kutsub ennast Vape Lordiks?
 16. Ilmselt mitte, Prantsusmaalt Poola ja sealt otse kulleri jaotuskeskusesse. Pakk käes. Karbis oli tasuta kaasa pandud 2x 10ml vedelikku, prantsuse komm ja atomiseerija ümber käiv kummirõngas. Eesti poed ka nii lahked on?
 17. Väike update. Täna toimetab kuller vedelikud kätte.
 18. Inawerat peaks müüma minuhobby.ee ja Atmoslabi spezz.ee
 19. EasyAroma EasySmokega samas poes tegutsev aroomilampide pood, mis müüb maitsestajaid, aroomi baasõli ehk glütseriini ja glükooli erinevates vahekordades.
 20. Selline tunne, et peab riiki vahetama, kui nii lolle seadusi vastu võetakse.
 21. Prantsusmaalt tellides saaks 10ml pudeli 2.50€ eest. Maitsestajad ka illegaalsed?
 22. Tallinnas sadamamarketis müüakse ka ohtralt feike kus juures. Eestis kõige paremini varustatud pood on EasySmoke/EasyAroma? Vähemalt vedelike osas.
 23. Nojah, loodame parimat siis. Müüja oli vähemalt positiivselt meelestatud. oh sorry friend, we can't cancel this order now, because we have sent it, please don't worry, you will get it.
 24. Vaatasin lihtsalt järjest Smok'ide, Vaporessode ja Joyetechide reviewsid läbi. Üldiselt pannakse tähed üsna kohe pärast kättesaamist. Muide, kas coilide tellimine on samuti illegaalne?
 25. Vaatasin, et päris mitmed eestlased on augustis ka oma aparaadid kätte saanud.
×
×
 • Create New...