Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  727
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by Jaan

 1. tups.ee - nikotiinipatjade e-pood

  Küll varsti TAI sellest artikli treib ja ametnikud asja ära keelavad.
 2. 20ml on lagi, mida väljaspoolt EU-d võid tuua.
 3. Foorumi toetus

  Kauaks selle 25 + 34 euri eest foorumit ülal saab hoida? Varsti TM tagastus tulemas ja saab natuke pigistada foorumi hüvanguks. Saada konto PSi.
 4. Akude tellimine

  Sama siin.
 5. Akude tellimine

  Tellin homme nkonist endale mõned akud. Võin juurde võtta, aga asun Pärnus ja siit tuleb veel saatmine juurde.
 6. Üks artikkel

  Öeldud ju, mille alusel otsustakse. Täielik lollus ikka.
 7. Üks artikkel

  Huvitajas oli ka põgusalt juttu. TAI esindaja rääkis suitsetamisest üldiselt ja mainis ära, et e-sigarett loobuda ei aita ja seda ei soovitata. https://vikerraadio.err.ee/887456/huvitaja-trenn-toidulisandid-suitsetamine-ja-abi-loomakaitse-seltsile/914431
 8. Üks artikkel

  https://m.postimees.ee/section/2151/6451321 Artikkel suitsetamisest loobumise promomiseks on kiiduväärt, aga seal nimetatud vaevused on veibile üle minnes olematud. Vähemalt minul oli nii. ~10 aastat suitsetamist, seejärel 5 aastat veipi ja nüüd auran vahel harva 0mg mahla. Mingit vajadust selle järgi ei ole aga vahel õllekõrvaseks sobib hästi. Usun, et suitsetades üks analoog, oleksin jälle tagasi tubakaorjuses. Selleks puhuks on vana Bellus täidetuna laual ootamas. Kaasas ei kanna veipi juba eelmistest jõuludest.
 9. Probleem

  Oleneb, millise summa neile jätad.
 10. Probleem

  aroomid.ee
 11. EMTA ettekirjutus

  Tellisin ka huvi pärast 100mg nikot nats. Muidugi võeti ära. Ilmselt on enamlevinud EU poed listis ja kõik läheb kontrolli. Huvitav, kuidas 100mg mant liigub üldse. Terves EUs ju 20mg ja 10ml lagi.
 12. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Siiski veipimiseks loodud maitsed, millel vastavad kirjad pakendil, on hetkel Eesti poodidest kadunud. Kui capella ja FA üldse ei meeldi, on valik väike.
 13. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oledki. Lihtsalt hiljem, kui mina.
 14. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Mina ei ole enda tavalist kraami leidnud veel. Kui tuleb, siis varasem 15.-/30ml asendub 21.-/30ml. Ilmselt selle hinnaga isegi ostaks. Vähendaks maitse % jookides ja vb tõstaks PG osakaalu.
 15. Vinguviiul ehk nutke südamest

  CAP, FA jms maitseid saab jah, aga ainult veibiks mõeldud kraami vastavas pakendis raskem leida hetkel.
 16. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Maitseid õigel ajal ei varunud kahjuks ja nüüd oma lemmikuid otsides sain ebameeldiva üllatuse osaliseks. Poed kraamist tühjad ja tuleb välja, et ka 0 baasi ja maitseid ei saa ilma aktsiisita.
 17. Ma olen ikka uut kraami ka ostnud, aga mingi aeg tabasin end ikka ja jälle sama seadet haaramast. Uued asjad vedelesid riiulis. Sellest tulenevat ei ostnud elmise aasta jooksul vist ühtegi tükki uut hardware. Liiga rahul oma vana pilliga.
 18. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Igapäevane kombo on P4y ipv4 ja dotmod petri rda kloon. Identseid rda-sid on igaks juhuks kolm. Ühega miskit juhtub, saan riiulist täpselt sama asja puhta vatiga asemele võtta. Ipv4 ostetud suht kohe, kui välja tuli. 2015 kevad ehk. 510 hiljuti vahetatud, laadimise jura eemaldatud ja paar punkti üle joodetud. Kaunilt toimib. Selle aja jooksul palju muud ka proovinud, aga see kombo siiani parim.
 19. Üks artikkel

  https://www.gov.uk/government/news/phe-publishes-independent-expert-e-cigarettes-evidence-review Lugesin kaks korda läbi ja ei saa aru, kuidas see, mis Eestis toimub, üldse võimalik on.
 20. Baasvedelikud

  VG/PG tellimine nahahoolduseks või jää sulatamiseks ei ole keelatud ju. Osta kavõi Austraaliast.
 21. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Ega suurt vahet pole. Tavatubakast mitu korda kallim igal juhul. Ma viskasin selle liqua minema kahjuks. Kraabib nii koledasti kurku, et parem olen ilma. Teagi, kas suur PG sisaldus, liiga kange (6mg) või miskit muud. M2L siiski ei sobi mulle. Suitsust hoiab mind eemal 100% VG, 1mg, ~60w dripperil. Kulu nii 20+ml päevas.
 22. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Karbi viskasin juba ära aga ei olnud vist. Pudelil pole ka miskit.
 23. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Olude sunnil ostsin Olerexist purgi Liquat. 10.30.-.
 24. Mul sama plaan. Pikalt tubakavabalt olnuil ei tohiks suurt probleemi olla. Praegustelt suitsetajatelt võeti kahjuks parim abivahend ära.
×