Ajutiselt peab iga sisseloginud kasutaja valima oma foorumi keeleseaded käsitsi. Seda saab teha kas päises või jaluses oleva nupu kaudu. Link juhendile.
 

Jump to content
E-sigareti foorum

Jaan

Tavakasutaja
 • Postitusi

  720
 • Liitus

 • Viimati külastas

 • Tagasiside

  100%

Everything posted by Jaan

 1. Üks artikkel

  Huvitajas oli ka põgusalt juttu. TAI esindaja rääkis suitsetamisest üldiselt ja mainis ära, et e-sigarett loobuda ei aita ja seda ei soovitata. https://vikerraadio.err.ee/887456/huvitaja-trenn-toidulisandid-suitsetamine-ja-abi-loomakaitse-seltsile/914431
 2. Üks artikkel

  https://m.postimees.ee/section/2151/6451321 Artikkel suitsetamisest loobumise promomiseks on kiiduväärt, aga seal nimetatud vaevused on veibile üle minnes olematud. Vähemalt minul oli nii. ~10 aastat suitsetamist, seejärel 5 aastat veipi ja nüüd auran vahel harva 0mg mahla. Mingit vajadust selle järgi ei ole aga vahel õllekõrvaseks sobib hästi. Usun, et suitsetades üks analoog, oleksin jälle tagasi tubakaorjuses. Selleks puhuks on vana Bellus täidetuna laual ootamas. Kaasas ei kanna veipi juba eelmistest jõuludest.
 3. Probleem

  Oleneb, millise summa neile jätad.
 4. Probleem

  aroomid.ee
 5. EMTA ettekirjutus

  Tellisin ka huvi pärast 100mg nikot nats. Muidugi võeti ära. Ilmselt on enamlevinud EU poed listis ja kõik läheb kontrolli. Huvitav, kuidas 100mg mant liigub üldse. Terves EUs ju 20mg ja 10ml lagi.
 6. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Siiski veipimiseks loodud maitsed, millel vastavad kirjad pakendil, on hetkel Eesti poodidest kadunud. Kui capella ja FA üldse ei meeldi, on valik väike.
 7. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Oledki. Lihtsalt hiljem, kui mina.
 8. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Mina ei ole enda tavalist kraami leidnud veel. Kui tuleb, siis varasem 15.-/30ml asendub 21.-/30ml. Ilmselt selle hinnaga isegi ostaks. Vähendaks maitse % jookides ja vb tõstaks PG osakaalu.
 9. Vinguviiul ehk nutke südamest

  CAP, FA jms maitseid saab jah, aga ainult veibiks mõeldud kraami vastavas pakendis raskem leida hetkel.
 10. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Maitseid õigel ajal ei varunud kahjuks ja nüüd oma lemmikuid otsides sain ebameeldiva üllatuse osaliseks. Poed kraamist tühjad ja tuleb välja, et ka 0 baasi ja maitseid ei saa ilma aktsiisita.
 11. Ma olen ikka uut kraami ka ostnud, aga mingi aeg tabasin end ikka ja jälle sama seadet haaramast. Uued asjad vedelesid riiulis. Sellest tulenevat ei ostnud elmise aasta jooksul vist ühtegi tükki uut hardware. Liiga rahul oma vana pilliga.
 12. Igapäeva kasutuses oleva seadme ajalugu

  Igapäevane kombo on P4y ipv4 ja dotmod petri rda kloon. Identseid rda-sid on igaks juhuks kolm. Ühega miskit juhtub, saan riiulist täpselt sama asja puhta vatiga asemele võtta. Ipv4 ostetud suht kohe, kui välja tuli. 2015 kevad ehk. 510 hiljuti vahetatud, laadimise jura eemaldatud ja paar punkti üle joodetud. Kaunilt toimib. Selle aja jooksul palju muud ka proovinud, aga see kombo siiani parim.
 13. Üks artikkel

  https://www.gov.uk/government/news/phe-publishes-independent-expert-e-cigarettes-evidence-review Lugesin kaks korda läbi ja ei saa aru, kuidas see, mis Eestis toimub, üldse võimalik on.
 14. Baasvedelikud

  VG/PG tellimine nahahoolduseks või jää sulatamiseks ei ole keelatud ju. Osta kavõi Austraaliast.
 15. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Ega suurt vahet pole. Tavatubakast mitu korda kallim igal juhul. Ma viskasin selle liqua minema kahjuks. Kraabib nii koledasti kurku, et parem olen ilma. Teagi, kas suur PG sisaldus, liiga kange (6mg) või miskit muud. M2L siiski ei sobi mulle. Suitsust hoiab mind eemal 100% VG, 1mg, ~60w dripperil. Kulu nii 20+ml päevas.
 16. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Karbi viskasin juba ära aga ei olnud vist. Pudelil pole ka miskit.
 17. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Olude sunnil ostsin Olerexist purgi Liquat. 10.30.-.
 18. Mul sama plaan. Pikalt tubakavabalt olnuil ei tohiks suurt probleemi olla. Praegustelt suitsetajatelt võeti kahjuks parim abivahend ära.
 19. Ikla poes on mõned valmismahlad saadaval. Pudelid 20ml ja hinnad samad, mis Eestis.
 20. Tellimine UK'st

  Jahh. Kunagi headel aegadel maksis 1L VG baasi meil 13.- liiter. Sellise vahe puhul ei hakkaks UK-st tellima. Just vaatasin ja liitri hind on samas kohas kerkinud 25.- peale. Juba tasub kenasti ära.
 21. Küsimused, mis kripeldavad

  Keegi Eestis maitsestajaid suuremates (100+ml) pudelites müüb? Capella ja FA huvitavad. Mõne Capella vapelounge lehelt leidsin, aga mulle maitsevaid ei ole.
 22. Vinguviiul ehk nutke südamest

  100mg/ml on hea mugav. Ei pea liitrites nikot hoiustama ja segada suht lihtne. Tegin mahla 100ml pudelitesse 1mg/ml kangusega. Ideaalne süstlaga vajalik tilk nikot mõõta. Ma sain oma nodi kunagi mingist Eestis asuvast Soome netipoest. Lootsin peale seadusemuudatust täielikult nullile üle minna aga ei taha väga õnnestuda. Eks peab siis Ossi kiruma ja 10ml pudelites 20mg/ml kraami ostma. "Mustale" turule ligipääsu ei oma kahjuks.
 23. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Väljamaal müüakse, aga tellida vist ei julgeks. Emta haarab omale ilmselt. Kui keegi kusagil kedagi teab, oleks ka huviline.
 24. Vinguviiul ehk nutke südamest

  Viimane tilk 100mg/ml PG baasi läks käiku. Katsub nulliga hakkama saada.
×